Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 41
  1. #1
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tere!

    Otsin staket Spin&Go jaoks, koos kerge coachimisega. Alustada sooviks alates 3$ spinnidest.
    Plaan oleks järgmine:
    1) alustada 500BI
    2) Töö kõrvalt väga palju mänge päevas ei saaks mängida, aga kusagil vahemikus 40-100 mängu tahaks päevas ikka teha.
    3) Level up kokkuleppel, aga endal oli mõte, et kui olen saanud kokku 750BI praeguses levelis, siis liiguks üles ja tagasi alla, kui peaks roll kukkuma 500BI peale eelmise leveli suhtes. Seega 1500$ algroll 3$ spinni jaoks ja 7$ spinnidesse liiguks 2250$ Rolliga ning tagasi 3$ mängude juurde, kui Roll 1500$.
    4) kasumi jaotus kokkuleppel.

    Omalt poolt pakun:
    Garantiid, et stakeja ei hävi. Saan seda pakkuda viisil, et kui stake peaks ebaõnnestuma, siis maksan staketud summa tagasi igakuiste osamaksetena.

    Võiks ju küsida, et miks ma siis ise kohe oma rahaga ei alusta. Probleem selles, et soov on mängida alates 3$ spinnidest aga endal ei ole võimalik hetkel korraga sellist summat depoda. Alla 3$ aga puudub motivatsioon. Samuti soovin ma veidi coachingut. Starsist palusin saata lifetime Sp&go info. kokku olen mänginud 3113 Sp&go-d ja tulemuseks on 7694$ total BI ja 7329$ on võidud kokku, ehk olen 365$ miinuses. Sealhulgas on 7x15$ spin and go-d millest vaid ühel olen cashinud 30$. 7$ spinne olen teinud 210tk ja olen 4BI kasumis. Kõigerohkem olen teinud 3$ spinne 1537tk. Kahjuks täpset tulemust ei tea kuna puudub Sharkscope kasutamise võimalus ning oma arvutusega läksid silmad kirjuks ja kusagil tuli sisse apsakas. Igaljuhul peaks olema nendega Kas pisut plussis v BE.

    Küsimuste tekimisel kirjutage PM!

    Olge mõnusad!

  2. #2
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    500BI ? Ma arvan ,et 150BI oleks täiesti piisav.

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    500BI ? Ma arvan ,et 150BI oleks täiesti piisav.
    Täiesti võimalik. Sobib ka 150BI, kui Coach nii arvab. Lihtsalt ise lugesin kusagilt, et on olnud mingi -600BI swing mingil Spinides võitval mängijal. Temal oli siis soovitus, et 500BI Oleks hea. Ise pidasin ka seda natukne liiga paljuks.

  4. #4

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    kui soovid investorit leida, siis parem pane üles oma chip ev graafik, prizepoolid on ebaolulised. ja brm kohta http://www.husng.com/content/moving-...tant-questions eelviimane post. Samuti kardan, et peaksid olema valmis vähe suuremat volüümi andma.

  5. #5
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    kui soovid investorit leida, siis parem pane üles oma chip ev graafik, prizepoolid on ebaolulised. ja brm kohta http://www.husng.com/content/moving-...tant-questions eelviimane post. Samuti kardan, et peaksid olema valmis vähe suuremat volüümi andma.
    Njah, mul arvuti nakatus mingi aeg tagasi viirusega. Sugulane tegi formati ja küsis alles liiga hilja minult, ega mul tähsaid asju ei olnud arvutis. Seega on minu Trackeri tatabase kadunud. Ehk saab selle kätte mõnelt online saidilt Sharkscope vms. Pole isegi aimu mis mu Chip ev Graph näitab. Huvitaks ennastki.
    Kui tõesti on 150BI piisav, siis ilmselt ei olegi stake vaja. Peab pisut kannatama vaid. Hetkel langesid mitmed ebasoodsad finantsilised asjad kokku. :D Kuid coaching kuluks küll ära. Samas seaks stake all mängimine rangemad nõudmised, sest enda rahaga mängides leiad ikka mingeid lolle põhjusi miks tilted peaga edasi mängida vms.

    Igaljuhul suured tänud soovituste ja suunamiste eest! Kui tead kedagi, kes oleks hea coach, siis ole hea ja anna teada!

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    See stake tundub potentsiaalsele investorile parimal juhul flippamine, pigem -EV olevat. Mitte ühtegi konkreetse formaadi graafikut näidata pole (Starsist saaks handhistory tellida muide) ja SharkScope on muude mängude arvelt €3k miinuses (siit küsimus, et kui $1 mänge motivatsiooni mängida pole, siis freerolle ja $0.02 SnGsid on?). Lisaks varasemaid algatatud stake teemasid vaadates (nt: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...nt-palub-stake! ) pole iial ühtegi graafikut pannud, mis tekitab OP pädevuse suhtes tõsiseid kahtlused.

    tl;dr: suhtuks pessimistlikult

  7. #7

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    See stake tundub potentsiaalsele investorile parimal juhul flippamine, pigem -EV olevat. Mitte ühtegi konkreetse formaadi graafikut näidata pole (Starsist saaks handhistory tellida muide) ja SharkScope on muude mängude arvelt €3k miinuses (siit küsimus, et kui $1 mänge motivatsiooni mängida pole, siis freerolle ja $0.02 SnGsid on?). Lisaks varasemaid algatatud stake teemasid vaadates (nt: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...nt-palub-stake! ) pole iial ühtegi graafikut pannud, mis tekitab OP pädevuse suhtes tõsiseid kahtlused.

    tl;dr: suhtuks pessimistlikult
    haha :D mida eelmist stakei teemat

  8. #8
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    haha :D mida eelmist stakei teemat
    Jah, ei mäleta isegi millal see oli. Pidi ikka üsna pikka aega tagasi olema.

  9. #9
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Ühesõnaga jah, kui arvate, et 150BI on spinnide jaoks piisav, siis stake üldiselt vaja ei ole. Küll aga sooviks leida kedagi, kes pisut Coachiks.


    Ärge olge nii kurjad ka! Elu ei seisne teistele ärapanemises ju! :D

  10. #10

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Coachi pakub selline mees nagu türasadonkad. Võta ühendust temaga!

  11. #11
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Coachi pakub selline mees nagu türasadonkad. Võta ühendust temaga!
    oled idikas lohh ju tglt

  12. #12

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Coachi pakub selline mees nagu türasadonkad. Võta ühendust temaga!
    +1

  13. #13

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tule MTTsid mängima parem, vb http://www.turnapro.com/ saad coachi & stake ka.

  14. #14
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Puudub motivatsioon, miks üldse peaks 3steski see olema pärast 1000 mängulist BE jooksu ntx ?

  15. #15

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    oled idikas lohh ju tglt
    Oih, sry. Trasadonkad, tahtsin kirjutada ikka. Ülejäänud õige kõik ju. Või sul kohad täis kõik? Või miks ma lohh olen? Üldiselt soovitan keel hammaste taga hoida, iial ei tea, millal elu keerdkäigud kokku viivad.

  16. #16
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas Roushie Vaata postitust
    Tule MTTsid mängima parem, vb http://www.turnapro.com/ saad coachi & stake ka.
    Jah turnad meeldivad küll iseenesest, aga ei ole töö kõrvalt võimalik neid mängida. Ainult pühapäeviti oleks aega neid mängida.

  17. #17
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Hea küsimus. Mäng on pisut rohkem mängu moodi ja seal on võimalik teha normaalne hourly. Ühestes ja hetkel ka 0,5$ spinnides on ikka ulme mida tehakse. Kolmestes tunnen end kõige kodusemalt. 7 on ka normaalsed, aga neid ei ole võimalik rolli tõttu väga mängida ja 210 mängu ei ole piisav, et midagi öelda v ümber lükata.

    See siis vastus Nylanderile.
    Viimati muudetud imthcplant poolt : 27.10.15 at 22:04

  18. #18
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Krt kuidas siia JPG pilte saab lisada v peangi need enne reaalselt netti kusagile laadima ?

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    Krt kuidas siia JPG pilte saab lisada v peangi need enne reaalselt netti kusagile laadima ?
    Loogo.

    Uploadimiseks www.upload.ee näiteks, aga muidu mugav programm igasuguste piltide näitamiseks www.gyazo.com

  20. #20
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Kas keegi teab OP-d ja kui paljude mängude peale OP diili teha tahab?

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES