Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 1, kokku 1
  1. #1
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Arsenum1 otsib stake MTT-de jaoks.

    Tere,

    Lühidalt endast : Olen 23 ja pokkerit mänginud nüüdseks juba circa 6 aastat, millest enamuse moodustab 1$-5$ sisseostuga turniirid. Vast vähem oluline fakt, et algusaegadel, kui alustasin siis oli põhisuund nl2-nl10 cash(enne kui turniirid avastasin enda jaoks fulltildis). Samuti on ülimas ülekaalus kõik see mis pokkeri kohta õppinud-ehk iseseisvalt, coaching/stakingu all olin lühikest aega abcpokkeri cashitallis enri orava all, enne kui tekkis võimalus üle minna äsjaavatavasse (tol hetkel) "müüritalli". Kuna kindel põhimõte oli, et kõik pokkeriga seotud tegevus minu jaoks käib läbi e-walleti, mis oli vastuolus "müüritalliga"-siis liituda selle komistuskivi tõttu ei õnnestunudki. Olen läbivalt elus võtnud pokkerit kui hobi, kuni siis tekkis kuid tagasi mõte peas, et antud "hobimängijana" raiskan vb potentsiaali siiski tegusid teha, ja võtta suund elukutselise MTT mängija elu peale sai aina kindlamaks.

    Stake:
    Summa: 1000€
    Volüüm: circa 75-150 turniiri nädalas(alguses)(nihkumine toimub vastavalt sellele kui palju pean diilimas käima pokkeriturniire(samuti olen ka tsiteerides marek selgeveeri : "hobidiiler")).
    Pokkerituba: Pokerstars
    Kasumisjaotamine: 50:50 (alguses nõus ka neid piire nihutama stakeja kasuks, kui ebausk liialt suur+ stakeja on nõus vahel ka HH teha, minu eesmärk eelkõige crushida pikas perpektiivis kõrgemal kui micros, mitte niivõrd kasum)
    Limiidid: 100BI reegel kuni 10$ turniiridele, rolli suurenemisel vastavalt kokkuleppele stakejaga.
    Stake pikkus: 3000 mängu või kuni juuni.(kasumijagamine toimuks kindlasti etappidena(teatud intervall, BR suurusest olenedes, kõik kokkuleppel stakejaga.

    Kuna olen stake küsimises algaja ja stake küsimine oli niigi pika mõtteprotsessi tagajärg, siis lisada esialgu miskit ei oska ja mingeid mägesid kokku ei luba, ainuke mis luban on täielik pühendumine ja soov jõudu edasi.
    Samuti eelistaks kui teaks stakejat kasvõi nägupidi, mitte raudne tingimus, aga vast jookseks asi nii ladusamalt, et googeldades juba minu kasutajanime leiab mu sotsiaalmeediast ja kõikjalt ülesse.

    Ja samuti minu kasutajanimi siis "Arsenum1"nii pokerstarsis kui ka microgamingus, küsimused jne siis PM, trollima/hatema/"100BI mtt-de jaoks??? lol mees tead ka mis räägi" kommentaare ei vaja.

    Edu laudades" lisamärkusena juurde, et valdavalt mängin siiski nonturbo turniire.
    Viimati muudetud Nylander poolt : 04.11.15 at 00:09

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES