Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 1, kokku 48 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 944
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Surfasin netis, täpsemalt öeldes googledasin snussi ja kopsuvähi kohta ning sattusin sellisele teemale: http://www.saabiklubi.ee/foorum/view....php?tid=11091

    Kuna ma ise ka hetkel suitsetamist maha jätan siis mõtlesin teha siia foorumisse ka analoogse teema ja küsiks paar lisaküsimust:
    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?

    Et olla aus siis vastan ise esimesena:
    a) 15a hakkasin, miski 20-21 lõpetasin ja nüüd see kevad hakkasin uuesti. Tatikana alustasin sest ,ei mõistnud üldse tollal midagi ja nüüd alustasin kuna pm. iga pidu tegin suitsu. Iga nädal oli 3-4 pidu ja oli ainult aja küsimus, millal enam pidudel suitsu ei tee. Enam pidusid ei pane aga suitsetamine on jäänud külge.

    b) 5 aastat

    c) kui tatikana tegin siis ainult kaks korda proovisin maha jätta aga need ei olnud mingid maha jätmised. kolmas kord, kui esimene tõsine katsetamine oli saigi mu esimeseks verstapostiks.

    d) 5 aastat :P

    e) motivatsioon tuleb leida. mul tollal oli motivatsiooniks see, et kui ei teinud suitsu siis oli sitt olla ja kui tegin suitsu oli sitt olla. seega suht mõttetu oli teha :) tollal oli ka füüsiline tervis sitem ja seepärast tänasel päeval enam suitsust ERITI pask ei hakka olla. küll aga suitsetamine teeb mõttetutl lojuks, laisaks -- sellinne tunne nagu eluenergija kaob ära. samuti kaob ära võhm. nende omavahelises koostöös hakkab see mõnusalt keha kurnama. ühelt poolt kaob ära võhm, füüsiline ja teiselt poolt "nõme" enesetunne kurnab räigelt vaimu. mäletan ka aegu kui enam suitsu ei teinud, trennid taga ja mis oli siis tunne - nagu 24h päevas orgasmi :)

    see on minu motivatsioon ja seekord quitin ka. muidugi naine teeb kõrval suitsu, mis raskendab olukorda aga tollal kui 5 aastat tagasi maha jätsin siis oli mul majas peale minu kaks suitsetajad ning tuhatoos oli mõlemas toas arvutilaudade peal, voodi ees, WC-s, köögis. See tähendab, et tossati igal pool ja vahet pidamata. See mind ei mõjutanud, hakkama sain ja saan ka nüüd.

    PS! Purjus peaga teen ikka suitsu aga proovin pidusid natuke vältida kriitilisele ajal. Kriitiliseks ajaks loen ma esimest kahte-kolme nädalat. Füüsiline sõltuvus või vähemalt sõltuvus, mis annab tunda halva enesetunde näol on kõiges mõni päeva ja reeglina just hommiku poole. Õhtupoolikul ei tule meeldegi, et suitsumees olen :) Küll aga psühholoogiline sõltuvus on kõige räigem.

    Vaatad korra rõdu pelae siis mõtled, et oh kui tore oli sessi aeg paus teha ja rõdul värske õhuga suits teha. või kui lähed jala poodi siis oli nii mõnus suitsu kimuda aja täiteks või kui sööd kõhutäis, jood sooja kohvi siis oleks nii hea üks toss teha. Selline "harjumuse igatsus" kestab kauem. koos kiustautsega on perioodipikkus ca. nädal, mis tuleb üle elada. kui selle üle elad siis kaovad juba füüsilised nähud ja jääbki ainult psühholoogiline igatsus.

    kes ei ole suitsu teinud siis võin öelda, et suitsusõltuvus on talumise suhtes kerge, kohe väga kerge aga distpliini ning kiustatuste suhtes väga, ääretult raske.

    hetkel üks päev ilma olnud. eilsed sümptomid olid, et sees on nagu õõnes olla, selline mõnu-valu, no ei oska kirjeldada vahepealne tunne. üldiselt see tunne mulle räigelt meeldib, see on selline tunne, e ttead, et kui teed suitsu siis see "imelik" tunne kaob aga samas on ta mõnus, vaimu ergastav tunne. suurt rohkem midagi, õhtuks oli täiesti 100% fine nagu ei oleks suitsu teinud.

    täna on natuke "keerulisem" olla. hommikul ärgates, ei olnud esimene mõte suits. vaid pigem ikka duzz, hommikusöök ja kohvi joomine. kui need elementaarsed protseduurid ära teed siis tuleb alles suits meelde :)

    seekord siis isegi natuke kangem. üldine isu on madal aga kui tekib kiusatuse hoog -- neid tekib alguses väga tihti, peävas mitu korda ja kestavad minut või nii, siis on küll tunne, et aitas! Tuleb end maha suruda ja mitte alluda vaimuga kehale. Las piinleb :P. Isegi 5 aastat pärast suitsetamist tulid mul kiusatusehood aga need on sellised lahjad.

    tunnen, et magu on rohkem tööle hakanud, sülg voolab ja kõht on tühjavõitu. see on täiesti tavaline tunne. süljevoolus on eriti jube, selline nagu oleks väga nälgas. samuti on keskendumine raskendatud. meenutab sellist pohmelli tunnet või õrna psühhoosi. pea õrnalt uimane, ei suuda vaadata ühte asja kaua.

    kõik vägagi talutatav tunded. võõrutusnähtude leevendamiseks minu puhul aitavad füüsiline liikuvus, saun, vee joomine ja isegi küüslauk.

    läks veits pikaks aga panen edaspidi ka siia postitusi kuidas mu suitsetamise maha jätmise teekond edeneb. annab ehk veelrohkem motivatsiooni mitte kiustatustele järgi anda.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    lisasin polli ka ja kas keegi ühineb minuga?

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Olen terve elu olnud veendunud mittesuitsetaja (mingi periood küll oli, kus joogisena suitsetasin)
    Aga nüüd suitsetan 2 kuud ja pole hetkel plaani maha jätta.

    Miks? Suured muutused isiklikus elus sundisid otsima lisavarianti lõõgastumiseks-rahustamiseks. Ütleme nii, et see tegevus on terapeutilise eesmärgiga, mille lühiajaline efekt kaalub praegu minu jaoks üles pikaajalised riskid.
    Norm on 3-5 sigaretti päevas (kõige lahjemad, mis olen poest leidnud)

    Uhke ei ole, aga väga ei häbene ka.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Nüüd üle aasta juba ainult joogisena vahest, kui tuttavad suitsetavad ümberringi.. pohmakas on 3x hullem obv.

  5. #5

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Üritan maha jätta, suitsetanud olen seitse aastat. Kolmas päev ilma. Söögiisu lendas duublisse.

  6. #6

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Kas keegi oskab soovitada mida teha turnapauside ajal kui suitsetamine mahajätta ? kui keegi hea alternatiivi välja pakub siis võiks juba edasi mõelda
    Viimati muudetud kivisaba poolt : 12.11.10 at 13:58

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Üritan maha jätta, suitsetanud olen seitse aastat. Kolmas päev ilma. Söögiisu lendas duublisse.
    Varsti hakkad õiget söögi maitset ja lõhna ka tundma :)
    Ja kui kaalu pärast muretsed, siis otsi omale mingi muu tegevus õgimise asemele...

  8. #8

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite?
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete?
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks?
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud?
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele?

    a) krt seda teab olin noor siis, ja vb et go with the flow

    b)igapäevaselt 8 aastat kindlasti

    c)ei

    d)nädal aega, 15 aastaselt kui k2isin isaga norras

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    lisasin polli ka ja kas keegi ühineb minuga?
    Hetkel ei yhine. Pärast ajateenistust võib ju uuesti proovida. Ei viitsi seal punktide kaupa t2psemalt n2puga j2rge ajada ja j2rjekorras vastata, aga noh, suitsetanud vast 5-6 aastat. Maha proovinud j2tta vast 50-60 korda(neist t6sisemalt siis algusaastatel 2-3 korda, sai isegi kuu ilma oldud vist).

    Motivatsiooni kohta nii palju, et mind tglt v2ga ei motiveeri miski maha j2tma. Mul ei ole seda sitta enesetunnet suitsetamisest ja mulle meeldivad need sinu kirjeldatud olukordades suitsu tegemised. Ja perse see tervis v6i kopsuv2hk. See on BS. JAH, suitsetamine suurendab v6imalust v2hki surra, aga no suitsetamise maha j2tmine ei v2lista homme auto alla j22mist. Ja samas on inimesi, kes on eluaeg suitsetanud, on 80+ aastat vanad ja suitsetavad ikka veel. Ja paralleelselt on inimesi, kes on eluaeg elanud tervislikust aspektist vaadates "t2iuslikku elu", ei suitseta ja ei joo ja n2ksivad porgandit ja ikka surevad enneaegselt maha.

    Oleks garantii elada v22rtuslikku elu, 2kki siis j2taks paugupealt maha, a mine sa tea

    Hetkel olen seda meelt, et naudin elu ja annan kiusatustele j2rele, kui mul on see v6imalus antud ning naudin seda ning kui peale ajateenistust j2tan j2lle 24ks tunniks maha ning teen siis edasi, ei kahetse ka midagi.

    edit: aa ja see v2rk, et "suitsetan aind joomise ajal" on t2is BS. See ei t88ta, v2hemalt mitte minu jaoks. Ja mu s6ber, kes ajas ka seda liini pikka aega, on nyyd ka suht paadunud kimuja. Vb sinu jaoks t88tab, kuid noh minu puhul on asi alati nii l2inud, et:
    1. j2tan maha suitsetamise, ei tee yldse.
    2. aight, joomiste ajal v6ib teha ju
    3. no tra, ma l2hen osta poest nyyd 2 6llet, siis ma v6in ju suitsu teha
    4. olgu, hommikukohvi k6rvale v6ib ju teha?
    5. no teeb nii, et piirdub 3 suitsuga p2evas
    6. ah, fuck that shit.
    Viimati muudetud lebovend poolt : 12.11.10 at 13:46

  10. #10

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    kuna istuv ja arvuti taga töö, siis paar suitsu päevas annab võimaluse töökeskkonnast välja saada ja silmi puhata, kere sirutada.
    kooli ajal tegin rohkem, praegu kaine nädalaga (va nv) kulub pakk suitsu, pigem selline harrastussuitsetaja.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Nüüd üle aasta juba ainult joogisena vahest, kui tuttavad suitsetavad ümberringi.. pohmakas on 3x hullem obv.
    mul suitsetamine suurendab pohmelli

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Üritan maha jätta, suitsetanud olen seitse aastat. Kolmas päev ilma. Söögiisu lendas duublisse.
    siis me oleme enam vähem ühel samal maal. ma ei tea kuidas sa päevi loed aga ma viimase suitsu tegin kolmapäeval enne magaminekut. ametlikuks ajaks loen siis neljapäeva hommikut 08:00 kui üles ärkasin.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Varsti hakkad õiget söögi maitset ja lõhna ka tundma :)
    Ja kui kaalu pärast muretsed, siis otsi omale mingi muu tegevus õgimise asemele...
    kui suitsu ei tee siis keha tahab juba ise liikuda.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Hetkel ei yhine. Pärast ajateenistust võib ju uuesti proovida. Ei viitsi seal punktide kaupa t2psemalt n2puga j2rge ajada ja j2rjekorras vastata, aga noh, suitsetanud vast 5-6 aastat. Maha proovinud j2tta vast 50-60 korda(neist t6sisemalt siis algusaastatel 2-3 korda, sai isegi kuu ilma oldud vist).

    Motivatsiooni kohta nii palju, et mind tglt v2ga ei motiveeri miski maha j2tma. Mul ei ole seda sitta enesetunnet suitsetamisest ja mulle meeldivad need sinu kirjeldatud olukordades suitsu tegemised. Ja perse see tervis v6i kopsuv2hk. See on BS. JAH, suitsetamine suurendab v6imalust v2hki surra, aga no suitsetamise maha j2tmine ei v2lista homme auto alla j22mist. Ja samas on inimesi, kes on eluaeg suitsetanud, on 80+ aastat vanad ja suitsetavad ikka veel. Ja paralleelselt on inimesi, kes on eluaeg elanud tervislikust aspektist vaadates "t2iuslikku elu", ei suitseta ja ei joo ja n2ksivad porgandit ja ikka surevad enneaegselt maha.

    Oleks garantii elada v22rtuslikku elu, 2kki siis j2taks paugupealt maha, a mine sa tea

    Hetkel olen seda meelt, et naudin elu ja annan kiusatustele j2rele, kui mul on see v6imalus antud ning naudin seda ning kui peale ajateenistust j2tan j2lle 24ks tunniks maha ning teen siis edasi, ei kahetse ka midagi.
    ausalt öeldes mind need vähid ja muud jurad üldse ei koti. kui suitsetamine ei võtaks võhma ära, pärast suitsu ei oleks vahest sant olla siis ma ei quitiks seda kunagi. isegi siis ma ei quitiks kui ta ei tekitakski sõltuvust, sest see on tegelt kuradima hea tegevus, lausa mõnus tegevus!

    aga samas, mis mulle räigelt meeldib. kui ei ole kaua suitsu teinud, näiteks nädal ja siis teed suitsu. see kuidas katus sõitma hakkab on mega tunne, eriti kõva kui oled veel natsa jookis ka.

  12. #12
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Ise tegin tatina ca 1,5 aastat ja 10-20 sigaretti päevas ja jätsin maha kui tüdruku leidsin. Praegu vahel alkoholi tarbides teen, aga viimasel ajal on alkoholi tarbimine üsna väikeseks jäänud.

    Ema on mul tänase päeva seisuga 21 päeva suitsuta olnud. Enne seda suitsetas ca 10a ja viimased 2-3 aastat 1-2 pakki päevas. Motivatsiooniks oli midagi sellist: "Ma ei taha vara ära surra". Ei tea, kust see tuli. :)

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    a) suitsetan. aga ei mäleta miks hakkasin, kuna see oli ammu.
    b) ca 17 aastat vahelduva eduga.
    c) korduvalt. enesetunde pärast ikka :D
    d) 2009 aasta jaanuar-juuni. nädalaseid pause on lugematuid kordi olnud.päevadest ma üldse ei räägi, viimase 2 nädala jooksul vähemalt 5-6 suitsuvaba päeva olnud.
    e) kõige parem stardipositsioon maha jätmiseks on pohmell. tavaliselt olen ma ikka esimese suitsu jälle õlleklaasi taga ette pannud. kui saaks sellest kuidagi üle, et pidutsedes ei kisuks suitsu tõmbama oleks ok. paar korda on olnud situatsioon kji olen pidutsenud sellise seltskonnaga kus pole suitsetajaid, siis pole probleemi olnud, aga tavaliselt kipub ikka keegi selline seltskonnas olema ja siis ei hoia mind enam ükski vägi tagasi.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    edit: aa ja see v2rk, et "suitsetan aind joomise ajal" on t2is BS. See ei t88ta, v2hemalt mitte minu jaoks. Ja mu s6ber, kes ajas ka seda liini pikka aega, on nyyd ka suht paadunud kimuja. Vb sinu jaoks t88tab, kuid noh minu puhul on asi alati nii l2inud, et:
    1. j2tan maha suitsetamise, ei tee yldse.
    2. aight, joomiste ajal v6ib teha ju
    3. no tra, ma l2hen osta poest nyyd 2 6llet, siis ma v6in ju suitsu teha
    4. olgu, hommikukohvi k6rvale v6ib ju teha?
    5. no teeb nii, et piirdub 3 suitsuga p2evas
    6. ah, fuck that shit.
    Minu puhul see oleneb täiesti motivatsioonist. Kui tõsine soov maha jätta, saad sellega hakkama (ma ütlen, et kuu aega ilma olek on hea) siis on täiesti pohhui kas sa teed täispeaga suitsu või mitte. Sest kui kaineks saad mõistad, et kui pika maa oled ära kõndinud ja ei taha otsast alustada ning ei hakka suitsetama.

    Rõhutan ka asjaolule, et kui näiteks sa kuu aega suitsu ei tee siis võid vabalt 3-4 päeva jutti tõmmata, iga päev pakk ning mitte mingit füüsilist sõltuvust veel ei teki. Seega "puhtana olles" korra kuus üks pidu suitsu kimudes ei tee sinust suitsetajat. Ja nagu ütles rahvavaenlane - on järgmine päev pohmell, siis ei taha suitsu nähagi ja ülejärgmine päev oled suitsetamise ära unustanud.

    Kuna ma tean, et ma pidude aeg suitsetan siis ei hakka lolli lubadust andma, et enam üldse suitsu ei tee. Aga kahte õllet ma peoks ei nimetaks ja järelandmisi teha, et ala "kohvi kõrvale joon või alati peale sööki teen" viibki selleni, millele lebokunn tähelepanu juhtis - oled jälle suitsetaja.

    Samas ma pidevalt mõelnud, et äkki peaks ostma e-sigareti. Ma ise arvan, et ma ei suitseta seepärast, et sõltuvust rahuldada vaid seetõttu, et see on lihtsalt nii mõnus harjumus, eriti tore on seda mitmekesi teha.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    mul suitsetamine suurendab pohmelli
    Ma usun, et kõigil suurendab, ilma suitsuta kannatab ka rohkem juua :)

    Eks see "ainult joogisena suitsetamine"(keskmiselt tuleb vb paar suitsu nädal apeale kui sedagi) see päris õige asi pole, aga ma arvan, et 100x parem ikkagi kui päevas pakk kimuda ja loid ja uimane olla. Kunagi 16aastasena kui 1,5kuuks maha jätsin, siis hakkasin ka nii uuesti, et täispeaga alguses ja üsna varsti ka niisama vaikselt ja natuke hiljem läks minna jälle. Aga hetkel on üle aasta juba nii, et vahest AINULT joogisena ja kaine peaga ei tekigi mõtet teha, kuna suits on lihtsalt nii sitt ja ilma on poole parem elu. Korra vist hüdrogigatiltis "peaga" vilksas mõte teha, aga jäi ära õnneks. Kurat kuidas suudaks nii, et joogisena ka ei teeks, eriti kui teised teevad? Pakun, et ainuke võimalus on alkoholi tarbimine lõpetada, kuna alkohol teeb inimese lihtsalt nõrgaks...

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Kusjuures ma alguses ei teinud ka joogisena mitte, võisin täiesti lampis olla. Aga siis mingi aeg hakkasin ostma mentooliga suitsu ning joogisena tegin seda nii, et alla ei tõmmanud. Räigelt too maitse meeldis aga kui alla tõmbasin tahtis rops tulla. Nii edasi ja edasi läks siis kogemata tuli mahv alla, ja uuesti kuniks hakkasin alla tõmbama. Siis juba oli standard, et ostsin täispeaga paki ja nii iga pidu. hommikuti jälle viskasin täispaki suitus minema (mõned võetud) aga isis hakkas kahju ning lõpuks jätsin alles. Peole minnes muidugi kaasa pakki ei võtnud aga tagasitulles uus pakk :) Õnneks sai andrestele need ära kingitud ükskord kui külas käisid.

  17. #17

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    aga kus on variant, et pole kunagi suitsu proovinudki ?

  18. #18

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    pollis olemas juu, viimane varjant.

  19. #19
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    a) kui suitsetate/suitsetasite siis miks hakkasite? Sõber õpetas ja nii see läks.
    b) kaua suitsetasite/suitsetanud olete? 13 aastat, ehk pool elu
    c) olete jätnud/proovinud maha jätta? Mitu korda? Miks? Olen mõned korrad proovinud. Näiteks räige pohkmaka korral olen mõned päevad ilma olnud. 2 korda vist olen maha jätnud. Korra 9ndas klassis pooleks aastaks ja korra peale keskkooli, veidi üle aastane paus oli siis.
    d) kaua olete kõige rohkem ilma suitsuta olnud? Veidi üle aasta.
    e) kui olete suitsetaise maha jätnud siis mis oleksite soovitused teistele? Niipalju kui mäletan on kõige raskemad 2 esimest nädalat, eriti just see teine nädal. Mingine alternatiiv tuleb leida. Kunagi kui sihvkad moes olid, närisin neid, näiteks bussi peale kõndides, kus tavapärane üks suits teha oli. Onu jättis päeva pealt maha ja hakkas nätsu närima. Aitas ka.

    Aga edu neile, kes tahavad maha jätta. Ise hetkel ei taha. Kunagi aga peaks kindlasti.

  20. #20

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    pollis olemas juu, viimane varjant.
    wrong

Lehekülg 1, kokku 48 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES