Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 133
  1. #61
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    obv toobal kloun, aga huvitav, kas kui ta 16a tydrukule oleks ligi ajanud, kas oleks rahvale ok vend ?

  2. #62

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    obv toobal kloun, aga huvitav, kas kui ta 16a tydrukule oleks ligi ajanud, kas oleks rahvale ok vend ?
    Tänapäeval ju meie sallivate arvates kõik ok-erinevus rikastab!

  3. #63

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    keegi seda artiklit pasteda ei saa?

    http://www.postimees.ee/3404357/prii...es-koolipoisse

    jube libe sell ikka:D
    Intervjuu Toobaliga: need väited on rumalad

    Keskerakonna peasekretär Priit Toobal ei soovinud konkreetseid vestlusi koolipoistega kommenteerida.

    Toobali kirjavahetus kooliõpilasega Facebookis


    EMT kliendina saad lugeda Postimehe tasulisi lugusid. Digilehe lugemiseks lae alla Postimehe digilehe äpp iTunesist või Google Playst!
    6. november. Pealtnäha tavaline võrkpallivõistlus ühes Eesti gümnaasiumis. Päeva viimaseks mänguks, kui koduvõistkond kohtus naaberkooliga, saabus kooliõpilastest publiku sekka kohalikus valimisringkonnas aastaid kandideerinud Keskerakonna peasekretär Priit Toobal.

    Koduvõistkonna kaotusega lõppenud mäng tähendas Toobalile sedavõrd palju, et veel samal õhtul said kolm palliplatsil käinud koolinoort – kõik noormehed, kelle nimed ta välja uuris – temalt Facebookis sõbrakutse. Kohe asus rahvasaadik nendega ka eravestlusse.

    Esimese, 11. klassis õppiva noormehega jäi kirjavahetus lühikeseks, kui vastaspool teatas Toobalile, et läheb oma tüdruksõbraga kohtama. Vestlus teise, 10. klassi õpilasega venis veidi pikemaks. Jutule tuli noormehe otsusel aga lõpp siis, kui riigikogu liige asus ühtäkki nooruki keha kiitma.

    Kolmanda vestluspartneriga sai Toobal pikemalt jutule. «Ta küsis, mis teoksil. Ma vaatasin samal ajal filmi,» meenutas sihvakas 16-aastane nooruk. Kuna ta Toobalit varem ei teadnud, guugeldas ta kiiresti mehe nime. Mulle tuli meelde, et tal oli enne olnud bensiiniga mingi asi...»


    Risto kõne ohvrile
    Allikas: Postimees
    Poiss oletas, et tema vastu huvi üles näidanud poliitik soovib rääkida võrkpallist ja sporditulemustest. Toobal kiitiski päevast võrkpallimängu, kuid peagi hakkas noormehele tunduma, et võrkpall on vaid ettekääne. «Ma olin vist maksimum kümme sekundit ainult väljakul. Ma ei oska võrkpalli mängida, olen korvpallipoiss. Ma tegelikult ei mänginud üldse,» põhjendas õpilane.

    Siis jõudiski Toobal asja tuumani. Ta kiitis nooruki supervormi ja kena keha. Vabandas kiiruga formaalselt – see olla ehk liiga gei – ja jätkas arutelu sellest, et tänapäeva noored elavad sagedamini seksuaalset kaksikelu kui tema kooliajal. Ka vestluspartneri klassis olevat raudselt selliseid.

    Poliitiku algatatud arutelu kooliõpilaste seksuaalsetest eelistusest pole kindlasti tavapärane, kuid puänt oli alles tulemas. «Kunagi võiks koos viina juua,» pakkus Toobal verivärskele tuttavale. Poliitiku hoogu kärpis noorukilt saadud vastus, et vestluskaaslane on alles 16-aastane: «Oi krt. Nooooor /…/ Mõtlesin, et teeks saunaka ja viskaks viina :D /…/ Siis ootame 2 aastat :Ü,» pehmendas keskerakondlane.

    Nende lausetega esimene vestlus lõppes. Mõni päev hiljem andis poliitik endast uue virtuaalsõbra arvutis taas märku. «Jou,» alustas ta vestlust, mis piirdus lihtsate repliikidega sellest, kes parasjagu kus viibib.

    Toobali huviorbiiti sattunud koolipoiss pidas sellist tähelepanu kummaliseks. Ta uuris koolis järele, kas poliitik teistegi kaaslaste vastu sellist huvi näitab. Selgus, et huvi piirduvat kolme koolipoisiga. Nädal tagasi, kui poiss koolikaaslastega Tallinnas ekskursioonil käis, oli Toobal taas Facebooki vestluses ja uuris otse, kas õpilased jäävad pealinna ööseks. Ei jäänud.

    Esmaspäeva õhtul veendus Postimeeski Toobali reaalses huvis noormehe vastu, kui palus asjaosalisel ajakirjanike juuresolekul Keskerakonna peasekretäriga Facebookis ühendust võtta ja saunatamise ning viinavõtmise kohta üle küsida. Toobali vastus oli mõnevõrra hillitsetum, kuid endiselt kahemõtteline, tiirutades jätkuvalt ümber küsimuse, kas koolipoiss on biseksuaalne või mitte.


    Priit Toobal
    Allikas: Postimees
    See pole esimene kord, kui Toobali saunakutsed tähelepanu pälvivad. Kolme aasta eest tunnistas Toobaliga tutvumisportaalis sõbraks saanud noormees meediale, et riigikogu liige olevat teinud talle ettepaneku ühiselt Toompeale riigikogu sauna minna. «See on mingi täiesti haige täiskuu hullus,» kommenteeris Toobal toona.

    Direktor: see on hälbeline käitumine

    Kirjeldatud sündmuste algpunktiks oleva kooli direktor nimetab pärast Toobali ja kooliõpilase vestlusega tutvumist niisugust käitumist otsesõnu hälbeliseks.

    «Kui mina või teie ühe kooliõpilasega sellist vestlust arendaksime, siis te saate ju aru, et me ei saaks oma ametis jätkata. Sest see on hälbeline käitumine,» ütles koolijuht Postimehe ajakirjanikule.

    Direktori sõnul saavad kool ja vanemad niisuguste juhtumite puhul vaid nõu anda ja õpilasi suunata. «Kui tehakse ebasiiraid või kahemõttelisi ettepanekuid, peavad noored oskama need vestlused õigel ajal lõpetada.»

  4. #64

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    obv toobal kloun, aga huvitav, kas kui ta 16a tydrukule oleks ligi ajanud, kas oleks rahvale ok vend ?
    minule isiklikult oleks rõvedam see kui võimupositsioonil olev isik ajab oma ametiülesandeid täites ligi alaealisele tüdrukutele.

  5. #65

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Esimene vestlus reedel, 6. novembril kell 22.33

    Toobal: Hei

    X: Hei

    Toobal: Mis teoksil?:)

    X: Vaatan filmi :)

    Toobal: Õudukat? :D

    X: Jap. Mis sa?

    Toobal: Maakodus. Vahin niisama telekat. Igav :D

    X: Ahsoo :D

    Toobal: Vaatasin täna teie meeskonda mängimas. Hästi panete.

    X: Võrkpalli?

    Toobal: Ikka jah. Mida siis veel mängisite? :D

    X: Ahsoo, ma eriti ei mängi võrkpalli. Ma korvpallur :D

    Toobal: Kuulsin jah

    X: Muidu täna mängisime jah aind võrkpalli :) Kust te kuulsite?

    Toobal: Me?

    X: Sa.

    Toobal: Juba parem :) Ma olin päev otsa koolimajas ja seal räägiti. (ühe õpetaja nimi – toim) ja (teise õpetaja nimi – toim) jne

    X: Ahsoo :D

    Toobal: Jahsoo :D

    X: :D

    Toobal: Pikk sa oled?

    X: (isikuandmed eemaldatud – toim)

    Toobal: :D Vaatasin jah, et pikk ja super vormis

    X: Ma ise nii ei arva :D

    Toobal: Mismõttes? ? Liiga lühike?:D

    X: Kaalun liiga vähe :D

    Toobal: Ei saanud aru. Kena keha

    X: Ahah :)

    Toobal: Sry...see oli vbl liiga gay :D

    X: Võimalik :D

    Toobal: Vabandust

    X: Pole hullu :D

    Toobal: Ok:) Tänapäeval pidi kõik bi’d olema :D seega cool :D

    X: Jah

    Toobal: Aga tõesti. Minu ajal ei olnud nii palju gay ja bi tüüpe...aga nüüd vist on kõik :D

    X: Ma küll mitte :D

    Toobal: Ei, ma ei mõelnud sind :D

    X: Haha nojah. :D

    Toobal: :D Aga raudselt sul klassivendade seas jne

    X: Mina ei tea :D

    Toobal: :D

    X: :D

    Toobal: :D Sa (kohanimi – toim)?:P

    X: Ei ole:D (kohanimi – toim) sõbrajuures :D

    Toobal: Kahtlane :D

    X: Miks? :D Mul vanaema elab (kohanimi – toim), ma kunagi kui paari aastane olin.

    Toobal: Naise juures kõlaks paremini :D

    X: Vahepeal olin (kohanimi – toim) ja nüüd (kohanimi – toim).

    Toobal: Aa ok

    X: Jep :D

    Toobal: ;D

    X: :)

    Toobal: Mis

    X: Niisama

    Toobal: Kunagi võiks koos viina juua :D

    X: Ma liiga noor veel :D

    Toobal: Kui vana da oled siis?: D

    X: 16 :D

    Toobal: Oi krt. Nooooor

    X: Haha suht :D

    Toobal: Krt. Näed vanem välja ;D

    X: Haha, olgu :D

    Toobal: Mõtlesin, et teeks saunaka ja viskaks viina :D

    X: Nojaa :D

    Toobal: Siis keeruline :D

    X: On jah :D

    Toobal: Siis ootame 2 aastat :Ü

    X: Aasta ja paarkuud

    Toobal: Aa ok. Ootame siis :D

    X: Jaa :D

    Toobal: Ok :D

    X: :D

    Teine vestlus

    Toobal: Jou

    X: Iou

    Toobal: Mis toimub? :D

    X: Kodus istun :D

    Toobal: Ok

    X: Mis sul?

    Toobal: Sama :D

    X: Igav jah? :D

    Toobal: Jah ;D

    X: Mul ka, midagi ei toimu siin (kohanimi – toim) :(

    Toobal: Ma ka maal

    X: Ehk (kohanimi – toim)? :D

    Toobal: Jah

    X: Ahsoo :)

    Toobal: Jahsoo

    X: Mis siis teed?

    Toobal: Puhkan

    X: Ahso, hea rahulik?

    Toobal: Väga

    X: Võrreldes tallinaga siis jah :D

    Toobal: Mõnus jah

    X: Tean jap :)

    Toobal: Jaaa

    Kolmas vestlus, 16. novembri õhtul (Kooliõpilane võttis Postimehe ajakirjanike juuresolekul Toobaliga esmakordselt ise ühendust.)

    X: Hei

    Toobal: Hei

    X: No kuidas läheb?

    Toobal: Tip top. Sul?:)

    X: Mul on igav.

    Toobal: :)

    X: Eelmine kord kui rääkisime, mis sa selle sauna all mõtlesid?

    Toobal: Mismõttes?:):)

    X: Kirjutasid ju et võiksime minna sauna ja viina võtta:)

    Toobal: Nii:D

    X: Et mis siis saab sellest:)

    (Siin vestlus lõpeb ja Toobal naaseb selle juurde päev hiljem. – toim)

    Toobal: Nii

    X: Et mis saab siis sauna asjast?

    Toobal: Kle. Sa vist gay?:)

    X: Ei miks seda arvad?

    Toobal: Ok. Kui ei, siis ei:)

    X: Aga mis sellest?:)

    Toobal: Ei olegi. :)

    X: Aa haha :)

    Toobal: :)

    X: :)

    Toobal: :)

    X: Kuidas läheb muidu?

    Toobal: Väsinud, aga ok:)

    X: Millest väsinud?

    Toobal: Igasugu jamadest

    X: Mingid hullud jamad siis?

    Toobal: Ah las olla. Lähevad mööda. Aga hetkel väsitavad

    X: No siis hea kui mööda läheb :)

    Toobal: …ma ei saa siiani aru, miks minuga suhtled ja selle saunaasja tegid jne jne…

    X: Ei nagu sa ise ju kirjutasid ja soovisid seda?

    Toobal: Aga miks sa sellest niimoodi kinni võtsid jne.

    X: Mis mõttes kinni?

    Toobal: No et kirjutad jne:):)

    X: Ma tahan teada mis sa selle all täpsemalt mõtlesid, et kutsud mind nii sauna ja miks just mind jne.

    Toobal: Ei saa aru…

    X: Ei nagu miks sa just mulle kirjutasid:)

    Toobal: No sa olid seal ja jäid silma:D ei muud. Sa ikkagi bi või gay?

    X: Mis sa mõtlesid selle sauna all siis :)

    Toobal: Bi?

    X: Miks see sind huvitab :)

    Toobal: Sest tundub kahtlane

    X: Aga miks see sind huvitab :)

    Toobal: Ega huvitagi :)

    X: Ahno siis kyll

    Toobal: Nii?

    X: Nii nii :)

    Toobal: :)

    X: Et siis ei midagi?

    Toobal: Eips:)

    X: No siis kyll:)

    Toobal: Peaks?:)

    X: No ma ei tea ma küsingi :)

    Toobal: Bi?:)

    X: Mh see sind ikkagi huvitab ju :)

    Toobal: Siis tean, mida sa minust tahad :)

    X: Nagu mina? :) Ma pole bi ega midagi.

  6. #66

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    ma ei oska spoileireid panna andke andeks mulle

  7. #67
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    päris tainas peab ikka olema, et riigikogu liikmena fb, skypes vms kus jälg jääb, sellist teksti võõrale toota. wp

  8. #68

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Minu arvamus asja tõstatamisest on suht sama ühe kommentaariga teema all."Suht silmakirjalik on hakata PM-l, kes on aastaid propageerinud nn vabameelsust ja sõimanud saptk ettevõtmisi, nüüd äkki hakata krokodillipisaraid valama, et "poliitik ahistab alaealist". kui ikka on kogu see kooseluseaduse jms temaatika nii hingelähedane, siis tuleks jääda lõpuni samadele positsioonidele. 16 aastane ei ole PM süüdistuse sisu mõttes alaealine ja PM maailmakäsitlust arvestades peaks ta olema väljakujunenud seksuaalorientatsiooniga. nii, et milles probleem PM?"
    Oleks Toobal võimuparteidest,poleks asi uudisekünnist ületanud.

  9. #69
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    silvergate, autorollo ja tln sadama keiss on siis mis? lihtsalt keskerakonnas on idiootide kontsentratsioon veidi kõrgem. ma jällegi olen kindel, et vahet pole mis erakonnast, selliste lolluste eest saavad kõik tähelepanu.

  10. #70
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei oska spoileireid panna andke andeks mulle
    Siis kui väljas on lumemuinasjutt, sobib vaatamiseks hästi talvemuinasjutt. Liigutav lugu karupojast, kes tahtis kõik lume ära süüa ja päikese pealekauba. Aga jäi hoopis haigeks ja nägi unes, et on kogunisti ise lumehelbeke, keda kõik üritavad ära süüa. Sõber siil tuli talle koos leevikesega appi, sest kartis, et kui karupoeg tõesti on lumehelbeke, siis sulab ta kevadeks ära...

  11. #71
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    epic vana lihtsalt :D::D:D:D

  12. #72

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Siis kui väljas on lumemuinasjutt, sobib vaatamiseks hästi talvemuinasjutt. Liigutav lugu karupojast, kes tahtis kõik lume ära süüa ja päikese pealekauba. Aga jäi hoopis haigeks ja nägi unes, et on kogunisti ise lumehelbeke, keda kõik üritavad ära süüa. Sõber siil tuli talle koos leevikesega appi, sest kartis, et kui karupoeg tõesti on lumehelbeke, siis sulab ta kevadeks ära...
    Bi?

  13. #73
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Bi?
    Saun on?

  14. #74
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Kes minuga tahab tulla, siis PM :D
    https://www.facebook.com/events/831408333645021/

  15. #75

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    obv toobal kloun, aga huvitav, kas kui ta 16a tydrukule oleks ligi ajanud, kas oleks rahvale ok vend ?
    Ma mäletan juba 20+ aasta tagusest gümnaasiumi ajast, et see on ok. Vähemalt neiud paistsid oma 10+ aastat vanemate boyfriendidega päris rahul olevat. Homod olid sellel ajal veel suhtkoht kapis või ma lihtsalt ei mäleta midagi nendega seonduvat.

  16. #76

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma mäletan juba 20+ aasta tagusest gümnaasiumi ajast, et see on ok. Vähemalt neiud paistsid oma 10+ aastat vanemate boyfriendidega päris rahul olevat. Homod olid sellel ajal veel suhtkoht kapis või ma lihtsalt ei mäleta midagi nendega seonduvat.
    25+ aastat tagasi kui mina keskkoolis käisin ma ei teadnudki,et homod olemas on.Osad klassiõed käisid samuti vanemate meestega

  17. #77

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Kommentaatorid said leitud aga üks tööots jälle üle, seekord võtsin kuulda ja peaks olema tasu motiveerivam arvestades töö keerukust. Tasu siis ikkagist 10€ tund aga tööks on klikkija ehk siis seisad laua kõrval arvuti taga ja vajutad actioni järgi fold, call, bet x, raise x, kokku on tööd 8h päevas ja otsime kahte inimest ehk siis 4h päevas tööaeg. Kui mõni korralik liinitööline arvab et saab 8h hakkama sis võib ka nii, puhas klikkimise aeg tuleb u 6,5h aga seal vaja lisaks veel stacke lugeda aegajalt. Hea sobilik lisatööots mingile pokkerit nuusutavale mikromehele.

  18. #78
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Kommentaatorid said leitud aga üks tööots jälle üle, seekord võtsin kuulda ja peaks olema tasu motiveerivam arvestades töö keerukust. Tasu siis ikkagist 10€ tund aga tööks on klikkija ehk siis seisad laua kõrval arvuti taga ja vajutad actioni järgi fold, call, bet x, raise x, kokku on tööd 8h päevas ja otsime kahte inimest ehk siis 4h päevas tööaeg. Kui mõni korralik liinitööline arvab et saab 8h hakkama sis võib ka nii, puhas klikkimise aeg tuleb u 6,5h aga seal vaja lisaks veel stacke lugeda aegajalt. Hea sobilik lisatööots mingile pokkerit nuusutavale mikromehele.
    Tundub päris mõistlik, Vanda mine. Usun et klikkimist biidid küll viisaka hourly-ga.

  19. #79

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Kui transport kinni makstakse ja ööbimine on tasuta, siis ma klikiks istudes 8h 5€/h eest.

  20. #80

    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    100% ma pole aga viimase info kohaselt peaks leitud olema klikkijad.

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES