Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 48

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Saan aru, et seal kehtestati stoplossiks päevas 5bi. Eeldan, et varem sa ei kasutanud seda, on veel mingeid huvitavaid reegleid, tähelepanekuid, millest nad käsivad kinni pidada?

  2. #2

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Tsitaat Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
    Saan aru, et seal kehtestati stoplossiks päevas 5bi. Eeldan, et varem sa ei kasutanud seda, on veel mingeid huvitavaid reegleid, tähelepanekuid, millest nad käsivad kinni pidada?
    Just, 5BI. Varem olen tunde järgi ära lõpetanud, kui tunne on ikka väga hulluks läinud. Enamasti suutnud enamvähem normaalsel ajal kinni panna ja suuri lollusi olen vältinud. See 5BI on suht jama tegelt. Sain täna korra fh vs fh, KKvsAK, KKvsAA ja siis veel väiksemaid beate ja oligi 4BI kadunud, kuigi EV järgi ainult -2BI.

    Reegleid on sitaks, ma ei tea palju nendest tohib üldse rääkida.
    1 on näiteks 2+2 ja pokestrategy foorumisse blogi tegemine. Samuti kord nädalas kõigi blogide uuendamine (õnneks võib copy-paste teha).

    Kodutööde tegemine on huvitav, tüütu aga samas ka motiveeriv.

    Teine päev järjest kui sain stoplossi kätte. Hakkab juba veits frustreerivaks muutuma.
    Viimati muudetud peokuningas poolt : 18.12.15 at 21:58

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES