Tsitaat Algselt postitas peokuningas Vaata postitust
Ei oskagi öelda. Võibolla läksin ahneks või siis arvasin, et kuna kogemust nagu omajagu on, siis päris algaja pole. Samas arvasin, et olen igasugu downswinge 8 aasta jooksul näinud, aga see mis praegu toimub on ikka täiega üle võlli. Jõudsin päris tipust just -49BI peale. Midagi on päris valesti aga minu mõistus ei võta, et mis täpselt. Kohati tundub, et kuna mängin oma eelmistest limiitidest madalamal, siis lähevad äkki rahad liiga kergelt keskele. Statid on ka veidrad. Kui enne oli WTSD näiteks 33,5% ja WSD 56,7%, siis nüüd 6maxis on 23,5 ja 47,6. Ajan vist hea käega rahva potist ära ja kui showdownile saan, siis olen omadega pekkis. Väga imelik.

Ausalt öeldes, kui ei oleks lepinguga seotud vaid lihtsalt õpiks miskite materjalide järgi siis arvan, et oleksin sellises kohas kus mõtleksin tõsiselt quittimise peale ja millegi muu tegemise peale. Loodetavasti kunagi hiljem neid vanu postitusi lugedes on hea meel, et ei saanud quittida. Elame-näeme.

A ja kuna mul eelmine nädal oli suht hõre tundide poolest, siis sain jälle miski anonüümse sõimukirja ka saidilt, kus ähvardati välja loopida projektist, kuna olen kõige laisem tegelane üldse! Suht vihale ajab päeva alustamine selliste e-mailidega. Eriti kuna on noreply aadressilt ja nime all pole. Saaks vähemalt midagi vastu öelda, et asjad ei ole nii must-valged.

Aitäh korrastaja heade soovide eest!


Usun, et ega nad väga kergekäeliselt ikka kedagi välja ei tõesta, pigem on see nö "bad cop" stateegia aga motiveermise alatooniga. Ning obv kõik teavad, et aastalõpp ja pere, pidu muud tegemised, rohkem vast motiveeritakse ja valmistatakse ette, et uuest aastast ennast nö "kätte võttaks" ja korraliku volli andma hakkaks.

Edu ja head jooksu uuel!