Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 48
  1. #21
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    GL ka

  2. #22

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Tsitaat Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
    Saan aru, et seal kehtestati stoplossiks päevas 5bi. Eeldan, et varem sa ei kasutanud seda, on veel mingeid huvitavaid reegleid, tähelepanekuid, millest nad käsivad kinni pidada?
    Just, 5BI. Varem olen tunde järgi ära lõpetanud, kui tunne on ikka väga hulluks läinud. Enamasti suutnud enamvähem normaalsel ajal kinni panna ja suuri lollusi olen vältinud. See 5BI on suht jama tegelt. Sain täna korra fh vs fh, KKvsAK, KKvsAA ja siis veel väiksemaid beate ja oligi 4BI kadunud, kuigi EV järgi ainult -2BI.

    Reegleid on sitaks, ma ei tea palju nendest tohib üldse rääkida.
    1 on näiteks 2+2 ja pokestrategy foorumisse blogi tegemine. Samuti kord nädalas kõigi blogide uuendamine (õnneks võib copy-paste teha).

    Kodutööde tegemine on huvitav, tüütu aga samas ka motiveeriv.

    Teine päev järjest kui sain stoplossi kätte. Hakkab juba veits frustreerivaks muutuma.
    Viimati muudetud peokuningas poolt : 18.12.15 at 22:58

  3. #23
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    räägi ikka saame ka miskit head kõrva taha panna

  4. #24

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Wow. Avastasin just, et ma olen viimase 38K käega -36BI. Ei mäleta millal viimati buy-inides nii suur kukkumine oleks olnud. Sellest HU-s on -19BI (12K käega).
    Alates projekti algusest 8K käega -15BI. Suht keeruline volüümi näidata ka muidugi, kui päevane stoploss mitu korda ette tulnud (täna ka peaaegu kohal).
    Samas täna avastasin üht-teist mida postflop olen valesti teinud 6maxis ja kui need vead parandatud äkki läheb midagi natukenegi paremaks.
    Suht frustreeriv nii kaotada, eriti arvestades, et kogu see aasta paras pask olnud.
    Üks nunnu graafik ka mu jutu tõestuseks:


    Hetkel siis projekti seis: -€362.
    Viimati muudetud peokuningas poolt : 21.12.15 at 00:40

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    PM-d

  6. #26

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Jõulunädalal mängisin suht vähe, sest veetsin perega aega. Kohe sain korralikud sõimukirjad ka coachilt, et ma olen kõige laisem tegelane üldse. Veits vihale ajas. Nüüd üritan siiski volüümi anda, kui ainult iga päev stop-loss ei kummitaks. Eilse ja tänasega olen kokku -9BI saanud. Kokku tipust -45BI (44K kätt) ja projekti raames -23BI (14K kätt). Veider värk igatahes.

  7. #27
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Kindlat närvi, mindsetti ja õiged otsuseid good luck

  8. #28
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    see on scam kõik, terve elu grindid seda 60k kokku sa ei teadnud?

  9. #29
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Miks on parem vütta 60k diil, aga mitte 10k diil? 10k ära tuleb siis võib alati ju uuesti võtta

  10. #30

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    Miks on parem vütta 60k diil, aga mitte 10k diil? 10k ära tuleb siis võib alati ju uuesti võtta
    Ei oskagi öelda. Võibolla läksin ahneks või siis arvasin, et kuna kogemust nagu omajagu on, siis päris algaja pole. Samas arvasin, et olen igasugu downswinge 8 aasta jooksul näinud, aga see mis praegu toimub on ikka täiega üle võlli. Jõudsin päris tipust just -49BI peale. Midagi on päris valesti aga minu mõistus ei võta, et mis täpselt. Kohati tundub, et kuna mängin oma eelmistest limiitidest madalamal, siis lähevad äkki rahad liiga kergelt keskele. Statid on ka veidrad. Kui enne oli WTSD näiteks 33,5% ja WSD 56,7%, siis nüüd 6maxis on 23,5 ja 47,6. Ajan vist hea käega rahva potist ära ja kui showdownile saan, siis olen omadega pekkis. Väga imelik.

    Ausalt öeldes, kui ei oleks lepinguga seotud vaid lihtsalt õpiks miskite materjalide järgi siis arvan, et oleksin sellises kohas kus mõtleksin tõsiselt quittimise peale ja millegi muu tegemise peale. Loodetavasti kunagi hiljem neid vanu postitusi lugedes on hea meel, et ei saanud quittida. Elame-näeme.

    A ja kuna mul eelmine nädal oli suht hõre tundide poolest, siis sain jälle miski anonüümse sõimukirja ka saidilt, kus ähvardati välja loopida projektist, kuna olen kõige laisem tegelane üldse! Suht vihale ajab päeva alustamine selliste e-mailidega. Eriti kuna on noreply aadressilt ja nime all pole. Saaks vähemalt midagi vastu öelda, et asjad ei ole nii must-valged.

    Aitäh korrastaja heade soovide eest!

  11. #31
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Solid scam tundub :S

  12. #32
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Damn, be strong!

  13. #33
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas Vaata postitust
    Ei oskagi öelda. Võibolla läksin ahneks või siis arvasin, et kuna kogemust nagu omajagu on, siis päris algaja pole. Samas arvasin, et olen igasugu downswinge 8 aasta jooksul näinud, aga see mis praegu toimub on ikka täiega üle võlli. Jõudsin päris tipust just -49BI peale. Midagi on päris valesti aga minu mõistus ei võta, et mis täpselt. Kohati tundub, et kuna mängin oma eelmistest limiitidest madalamal, siis lähevad äkki rahad liiga kergelt keskele. Statid on ka veidrad. Kui enne oli WTSD näiteks 33,5% ja WSD 56,7%, siis nüüd 6maxis on 23,5 ja 47,6. Ajan vist hea käega rahva potist ära ja kui showdownile saan, siis olen omadega pekkis. Väga imelik.

    Ausalt öeldes, kui ei oleks lepinguga seotud vaid lihtsalt õpiks miskite materjalide järgi siis arvan, et oleksin sellises kohas kus mõtleksin tõsiselt quittimise peale ja millegi muu tegemise peale. Loodetavasti kunagi hiljem neid vanu postitusi lugedes on hea meel, et ei saanud quittida. Elame-näeme.

    A ja kuna mul eelmine nädal oli suht hõre tundide poolest, siis sain jälle miski anonüümse sõimukirja ka saidilt, kus ähvardati välja loopida projektist, kuna olen kõige laisem tegelane üldse! Suht vihale ajab päeva alustamine selliste e-mailidega. Eriti kuna on noreply aadressilt ja nime all pole. Saaks vähemalt midagi vastu öelda, et asjad ei ole nii must-valged.

    Aitäh korrastaja heade soovide eest!


    Usun, et ega nad väga kergekäeliselt ikka kedagi välja ei tõesta, pigem on see nö "bad cop" stateegia aga motiveermise alatooniga. Ning obv kõik teavad, et aastalõpp ja pere, pidu muud tegemised, rohkem vast motiveeritakse ja valmistatakse ette, et uuest aastast ennast nö "kätte võttaks" ja korraliku volli andma hakkaks.

    Edu ja head jooksu uuel!

  14. #34
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Kui sul keegi tuttav kes edukalt sama formaati mängib siis võimaluse korral võta kook kaasa ja mine külla, vaata laivis kuidas tal asjad käivad. Mul alati aitab sitaks ja tõmbab pildi ette, peale 7-t aastat pro karjääri sellistel momentidel juhtub ikka veel aeg-ajalt nii, et mõtlen, et enam ma küll ei biidi, enesekindlus läinud, ei saa aru mida valesti teen jne, aga nähes kõrvalt kuidas keegi teine seda edukalt teeb meenub, et jätkuvalt on tegelikult kõik sama ja mõtlesin järjekordselt üle :)

  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    PM-d

  16. #36

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Ahoi päevik!

    Peale kuu aega kestnud kaotustejada sai mul lõpuks mõõt täis ja quittisin 6maxi ning läksin kergema vastupanu teed ja lasin end üle viia HU kursusele. Tundub, et 6maxis mängisin käsi "natuke" üle. Tulemused siis sellised:


    Aga vähemalt 1 asi on paremaks läinud: mängitud tundide arv. Volüümiga on mul alati kehvasti olnud ja on hea, kui keegi seljas elab.

    Tõmbasin huvi pärast sellise programmi nagu SECT (street-by-street EV) ja sain Winamaxi toa kohta veidra graafiku genereeritud:

    Samas 888 graafik on veits teistsugune aga seal on pooled käed puudu millegipärast:


    Asi on lihtsalt selles, et Winamaxis mängides on vastased olnud räiged kalad aga winrate on mul seal 1bb/100 kandis, mis teiste tubade tulemusi vaadates ei tundu väga loogiline. Tahaks ikka ju esmalt oma hädades teisi süüdistada ja mitte enda vigu tunnistada :)

  17. #37
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Winamaxis 5max lauad ?

  18. #38

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Winamaxis 5max lauad ?
    HU ja 3max suurem osa siiski

  19. #39
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Winamaxi HU rake cap €1.50 pole? 200-s oli küll, see paneb ka päris korraliku põntsu nt Starsi $0.50 'ga võrreldes.

  20. #40

    Re: Peokuninga tagasitulek: viimane võimalus edu saavutada!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Winamaxi HU rake cap €1.50 pole? 200-s oli küll, see paneb ka päris korraliku põntsu nt Starsi $0.50 'ga võrreldes.
    Jep €1.50 on cap jah. Võibolla seepärast ka nii sitad tulemused seal. Täna oli jälle müstiline päev, 1100 käega Winamaxis 5,5BI alla ev.

    Nüüd kui HU-d hakkasin mängima, siis graafik keeras vähemalt otsa üles tagasi. Ja EV graafik on suht normaalne hetkel.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES