Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 90
  1. #41
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    Millal viimati tibi tissi?
    Tõlget paluks.

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    Kuidas phuketis elamist leida? mis hinnad?
    Phuket on suur ja lai. Hooajast ja asukohast oleneb palju.
    Ise elan Rawai/Chalongi kandis ja plekin 9000 bahti, see siin suht norm hind ikka.

    ( Click to show/hide )


    Elamist leiad nii, et sõidad lihtsalt rolluga ringi vaatad silte ja lähed vaatad ise asjad üle ja uurid/küsid. Netist ple mõtet midagi vaadata.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.01.16 at 22:19

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    ty. enne elasin CMs taolises ühetoa korteris ja plekkisin 7k, nett oli tasuta. Aga eks Phuket ongi veits kallim overall.

    HAHAH, mida tool :D vb isegi päris mugav

    kinda like

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud feelitwell poolt : 08.01.16 at 22:31

  3. #43

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Stoorisid ja seiklusi on üldiselt raamatu jagu, aga hetkel pole jõudu pikalt kirjutada.
    Lühidalt on nii, et juuni alguses läksime virukunniga taisse, miski paar ndl panime möllu ja siis leidsin armastuse. Kolisin mingiks 5ks kuuks väiksemasse linna ja üritasin "peret luua". Koguaeg seal muidugi polnud, trippisime ringi jms ka, aga üldiselt jh, enamus sellest viiest kuus oli väiksemas linnas enamasti grindides ja stnrd elu elades. Miski novembri lõpu poole läksime laiali ja liitusin Codecciga phuketis, hetkel siin ja edasisi plaane ei tea.
    Hetkel on üldiselt nii, et eat, sleep, grind, degen ja repeat. Suht happy olla, kõik timm.
    (Y)

    Mängid ikka omahahahahaha-d?

    Ise praegu naisega pean puhkuse plaane. Räägi, kas on mõtet phuketi tulla? Taist väga ei tea, aga kliima + kulud kohapeal tunduvad sümpaatsed. Samas ei viitsi tõesti 2 nädalat noku kikkis ringi käia ja naisele öelda, et tegelikult ilgelt nõme värk see litsivärk. Periood oleks kuskil juuni-juuli.

    Eesmärk oleks pigem rannapuhkus ja väga palju trippida ei viitsiks, seega kohalik majutus võiks olla pigem lux jne. On mingeid soovitusi?

  4. #44
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Omahat ikka.

    Ega siin see litsi liiklus päris siuke ka pole nagu sa arvad, on muidugi mõtet tulla. Ma pole päris Phuketi ekspert, aint kuu siin olnud ja enamasti Rawai/Kata jms kandis chillinud ja paar x Patongis, Codecci oskab kirjutada ma usun.

  5. #45

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    sotid selged. hoia lipp kõrgel ja ära siis meid ka ära unusta.

  6. #46

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    (Y)
    Ise praegu naisega pean puhkuse plaane.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    on muidugi mõtet tulla. Ma pole päris Phuketi ekspert, aint kuu siin olnud ja enamasti Rawai/Kata jms kandis chillinud ja paar x Patongis, Codecci oskab kirjutada ma usun.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust

    ( Click to show/hide )
    alati on ka variant üksi tulla.
    Viimati muudetud -andres- poolt : 09.01.16 at 07:40

  7. #47

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    alati on ka variant üksi tulla.
    Vali see variant.

  8. #48
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Igapäevane sokolaad---------------peale trenni väike kook-----------------1 vaba söök toitumiskavas
    siin oli tabelis viga sul

    http://www.businessinsider.com/choco...-prizes-2014-4

  9. #49
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    OooOo, hey hey john :D

  10. #50

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Keegi teab, kust saab led ribasid ja adaptereid kohapealt osta tallinnast netihindadega?

    Näit sinine led riba 5m koos adapteriga 13EUR?

  11. #51
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    http://ledekspert.eu , oomi poes peaks ka midagi olema.

  12. #52

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tänud viimasele kahele postile! Olen pikka aega midagi taolist oma koju mõelnud aga pole asja kätte võtnud. Nüüd anti kandikul ette pmst :)

  13. #53
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    (Y)

    Mängid ikka omahahahahaha-d?

    Ise praegu naisega pean puhkuse plaane. Räägi, kas on mõtet phuketi tulla? Taist väga ei tea, aga kliima + kulud kohapeal tunduvad sümpaatsed. Samas ei viitsi tõesti 2 nädalat noku kikkis ringi käia ja naisele öelda, et tegelikult ilgelt nõme värk see litsivärk. Periood oleks kuskil juuni-juuli.

    Eesmärk oleks pigem rannapuhkus ja väga palju trippida ei viitsiks, seega kohalik majutus võiks olla pigem lux jne. On mingeid soovitusi?
    Niipalju kui ma maailmas ringi rännanud olen siis hetkel paremat kohta naisega puhkamiseks kui Phuket pole leidnud (enda maitse jaoks). Kõige degennim linnaosa on ainult paksult litse täis, mujal siiski ainult mingid eraldi baarikompleksid kus neid leidub.

    Juuni-juuli hindade poolest väga hea (nt eelmises korteris kuu üür low seasoni ajal oli €500, high seasoni ajal €1250, sama tuba), veidi vb vihma tuleb, aga tõenäoliselt mitte palju. See aint sitt, et raiskad ainukese hea aja Eestis reisimise peale.

    Odavus on so-so, kui iga päev ikka fun asju teha tahad ja napsu jne siis mul läheb kuus siin €3K kuskil näiteks, tho mujal sama raha eest paremat valuet eriti ei saaks vast. Algul roheline oled ja hotellides ööbid, turisti asju teed ja hindadega üle saad siis võib isegi 2 nädalaks €3K arvestada. Võimalik on muidugi väga odavalt saada, aga kui ei viitsi rotti panna, astud igasse söögikohta ja baari hindu vaatamata ja ööbid basseiniga hotellikompleksis heas asukohas siis 2 nädalaks €3K per face arvestada normaalne.

    Ja kohapeal BY FAR parim liikuda rendirolleriga. Esialgu võib hull mõte tunduda, aga tegelikkuses kui epic pussy pole siis saab iga vant sellega hakkama, siin ikka igast tohmaneid pandud rolleriga liiklema ja saavad hakkama ilusti. Pluss isiklikult vähemalt väga suurt naudingut pakub ka see vabadus rendirolleriga mööda paradiisi ringi kütta :)

  14. #54

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Niipalju kui ma maailmas ringi rännanud olen siis hetkel paremat kohta naisega puhkamiseks kui Phuket pole leidnud (enda maitse jaoks). Kõige degennim linnaosa on ainult paksult litse täis, mujal siiski ainult mingid eraldi baarikompleksid kus neid leidub.

    Juuni-juuli hindade poolest väga hea (nt eelmises korteris kuu üür low seasoni ajal oli €500, high seasoni ajal €1250, sama tuba), veidi vb vihma tuleb, aga tõenäoliselt mitte palju. See aint sitt, et raiskad ainukese hea aja Eestis reisimise peale.

    Odavus on so-so, kui iga päev ikka fun asju teha tahad ja napsu jne siis mul läheb kuus siin €3K kuskil näiteks, tho mujal sama raha eest paremat valuet eriti ei saaks vast. Algul roheline oled ja hotellides ööbid, turisti asju teed ja hindadega üle saad siis võib isegi 2 nädalaks €3K arvestada. Võimalik on muidugi väga odavalt saada, aga kui ei viitsi rotti panna, astud igasse söögikohta ja baari hindu vaatamata ja ööbid basseiniga hotellikompleksis heas asukohas siis 2 nädalaks €3K per face arvestada normaalne.

    Ja kohapeal BY FAR parim liikuda rendirolleriga. Esialgu võib hull mõte tunduda, aga tegelikkuses kui epic pussy pole siis saab iga vant sellega hakkama, siin ikka igast tohmaneid pandud rolleriga liiklema ja saavad hakkama ilusti. Pluss isiklikult vähemalt väga suurt naudingut pakub ka see vabadus rendirolleriga mööda paradiisi ringi kütta :)
    tänud!

    3k per face muidugi 2 nädalat tundub veidi coca stiilis jutt, et alla 8k ei tasu las vegases lennujaamast välja astuda. Eks see sõltub muidugi kuidas elada. Parafraseerides klassikuid, siis hawaii parmul piisab vähesemast ning eeldan, et Matt Damon tõmbaks rahulikult summa 1000 peale. Sest naisega puhates shotiringe väga ei tee - see on kallis vast igalpool. sluti- ja slotimasinaid ka ei kasuta.

  15. #55

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    suht nõus codecciga. ise olen phuketis 2x käinud naisega.
    rolleriga on üksi veic mugavam muidugi sõita aga soovitan võtta kindlasti suurem, võimsam roller. maanteel ei jää jalgu, sõidumugavus suurem, mägedest ülesse-alla sõita parem jne. ma olen selle saare risti-põiki läbi sõitnud.

  16. #56

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Lihtsalt infoks, et rolleriga sõitmiseks on nõutav A-kat, rentida saab muidugi ka ilma, aga pollarile vahelejäädes tasub arvestada vähemalt 500 baadise väljaminekuga. Ja õnnetuse puhul kindlustus ei maksa.

  17. #57
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tundub veits overkill kulutada tais selliseid summasid. Isegi kui oled aasianoob ja tilligi ei tea.

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Odavus on so-so, kui iga päev ikka fun asju teha tahad ja napsu jne siis mul läheb kuus siin €3K kuskil näiteks, tho mujal sama raha eest paremat valuet eriti ei saaks vast. Algul roheline oled ja hotellides ööbid, turisti asju teed ja hindadega üle saad siis võib isegi 2 nädalaks €3K arvestada. Võimalik on muidugi väga odavalt saada, aga kui ei viitsi rotti panna, astud igasse söögikohta ja baari hindu vaatamata ja ööbid basseiniga hotellikompleksis heas asukohas siis 2 nädalaks €3K per face arvestada normaalne.
    Naisega kahekesti €6K kahe nädalaga on küll liig. See on €428 päevas ning sellist summat ilma litsideta ja gamblemiseta ei anna kuidagi kulutada, isegi kui elada €100/day hotellis, mis on ka juba suht "ülemakstud".

    Sinu enda näite puhul, kus maksad €500/kuus korterit ja kulub napsutades €3000, siis see teeb elamiseks €17/day korteri eest ning €83/day muud kulud. Hotellid on nõks kallimad, aga €50 eest saab väga hea valuega hotelli ehk €130/day võiks olla keskmine kulu, mis teeb siis €1820 kogu reis + lennupiletid.

    Kuna eeldan, et sa kulutad ka natuke rohkem, kui keskmine inimene, siis €3000 eelarvega keskmine inimene tuleb Tallinnast > Phuketile, saab kena puhkuse. Hindu ei pea eriti vaatama, aga midagi suurt laristada ka ei ole. Samuti lennureise saab megaodavalt, kui peale passida. Kui mina maksan mugavuse eest umbes €750 pileti eest Tallinn > Bangkok, siis otsides pakkumisi, võib need saada kätte poole odavamalt.

    Lisana võiks öelda, et esimest korda Tais oleval poissmehel kulub kahe nädalaga rohkem raha kui esimest korda koos naisega Tais olla. Sest esimesel juhul neid ahvatlusi, mille peale kulutada ja katus sõitma panna, on tunduvalt rohkem, kui teisel juhul viisakalt turistikaid teha ning mõõdukalt alkoholi tarvitada.

    Muideks mul ongi järgmine teisipäev koos tüdrukuga tulek ning enda eelarve on €5000 + lennupiletid Tallinn > Helsinki > Bangkok ning edasi Ko Samui. Eelarve on suurem, kuna mul on plaan ka Singapuris, Macaus või kuskil mujal riigis ära käia. Singapuri näitel oleksin siis Sands hotellis, mis maksab üle €300/öö, Macaus alla €100/jutule ei saa ning see ajabki kulud suuremaks.

    Kui jään ainult Taisse, siis eeldangi keskmiseks €200/päevas ehk umbes €2800 + lennupileti ning ka sel juhul suure tõenäosusega jääb mul budgetist väga palju raha üle, aga arvestanud lihtsalt worst-case scenario peale, kus maybe tekib mõni äkkmõte.

  19. #59

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    aga arvestanud lihtsalt worst-case scenario peale, kus maybe tekib mõni äkkmõte.
    :D

    aitäh info eest!
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 15.01.16 at 19:57

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame



    Ma ei ole eriti CAP'ide fän olnud, aga Bangkokis Spewmonkey juures jäi keskmine tume pokkerfeiss pähe, väga meeldis ja hästi sobis ning nüüd ostsin hunniku uusi. Kuna lähen Bangkoki tagasi, siis tegin Spew jaoks pildi, et millist tahab ning panen ka siia, et äkki kellegil ka tulevikus soove. Väga änksad mütsid.

    Kui soov tellida, siis: https://www.facebook.com/CapLounge/?fref=ts

    FB sõnumitega saab kokkuleppida aja ja koha. Muidu hind €25-€30 eest, kui suuremas koguses, siis saab odavamalt.

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES