Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Tere,
    Otsin 50BI suurust stake, mângimaks $7 6-max turbo SnG'si.
    Kasumijaotuse ja diili tingimused võib diili pakkuja esitada, hävingu korral garanteerin 15% kasumiga tagasi makse kahes osas.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Tere,

    Kas saaksid siia lisada oma senised tulemused, saitide kauapa või terve sample oma PTst või HMist. Samuti võiksid mainida mis pokkeritoas mängid ning kasutajanimi.

    Aitäh.

  3. #3
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Hm2 sai soetatud alles hiljaaegu seega sampleid mul sealt võtta ei ole ja selle jooksma saamisega esineb hetkel mingisugune probleem mille lahendamiseks olen abi küsinud ka selleks ette nähtud alafoorumist. Mängin pokerstarsis , ning kasutaja on EstAc3 .
    Viimati muudetud EstAc3 poolt : 12.01.16 at 23:42

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Tee Opt In ära ja saad oma tulemusi näha http://www.sharkscope.com/

  5. #5
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Kuidas pokerstars EE clientiga Opt In teha kui ei ole Transfers and Trades varianti olemas ?

  6. #6

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Tsitaat Algselt postitas EstAc3 Vaata postitust
    Tere,
    Otsin 50BI suurust stake, mângimaks $7 6-max turbo SnG'si.
    Kasumijaotuse ja diili tingimused võib diili pakkuja esitada, hävingu korral garanteerin 15% kasumiga tagasi makse kahes osas.
    Võta sms laen, tuleb odavam.

  7. #7
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Kas sa ei leia, et kui ma oleksin sellist nõu tahtundud siis oleksin kysinud ka vastavalt?

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Miks tahad alustada $7 mängudega? Selle jaoks vaja ka korraliku BR, võimalik ju alustada madalamalt ja võtta agro shote kõrgemale nt 10BI shotid.

  9. #9
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    v?in alustada ka $3.5 sama formaadiga kui leian stake.

  10. #10

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Kas sa ise investeeriksid raha sellise info põhjal ?
    Sellises situatsioonis on kõige mõistlikum sul liituda mõne coaching programmiga nagu bestpokercoaching või siis husng.com'i pakkumistega (ei tea mis diile nad seal praegu pakuvad aga mingid spinandgo ja HU hypers variandid seal peaks olema imo).

  11. #11
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Ei oska investeerimise kohapealt küll öelda kuna antud hetkel asun ise selles rollis kes soovib, et teda staketakse kuid ma usun, et vastava info põhjal inimesest, passi koopia ja korraliku tausta uuringuga ei näeks ma probleemi, korraliku mängu puhul teenin, hävingu korral samuti. Kuid nii näen asja mina.
    Uurin su viiteid
    Viimati muudetud EstAc3 poolt : 13.01.16 at 14:31 Põhjus: kirjaviga

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Ütleme, et saad $350 stake ning hävid kuu ajaga. Seega peaksid tagastama $402.50 - Oled valmis tagastama selle kahes osas ehk 101.25 x2 mis aja vältel, millal esimene makse peale hävingut ning millal teine?

  13. #13

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Tsitaat Algselt postitas EstAc3 Vaata postitust
    Ei oska investeerimise kohapealt küll öelda kuna antud hetkel asun ise selles rollis kes soovib, et teda staketakse kuid ma usun, et vastava info põhjal inimesest, passi koopia ja korraliku tausta uuringuga ei näeks ma probleemi, korraliku mängu puhul teenin, hävingu korral samuti. Kuid nii näen asja mina.
    Uurin su viiteid
    No, kui esitad stake soovi, siis tuleb mõelda, millega sa end müüd (võitvad graafikud jne) ja miks peaks keegi olema huvitatud sinu stakemisest. Kui sa kirjutasid just coachimise teemasse, et oled hetkel kaotav mängija, siis miks peaks keegi investeerima kaotavasse mängijasse? Stakejat huvitab profit ikka. Need programmid, mida ma soovitasin koosnevad stake+coachingust. Sellisel kujul on neil huvi sinuga tegeleda, sest nad pakuvad mõlemat ja teevad sust võitva mängija, kui hetkel seda ei ole.

    E: muidugi nad võtavad ka suurema tüki kasumist aga muidu sa seda ei teeniks ka, kui nemad sulle seda infot ei pakuks, mille eest sa raha teenima hakkad. Niiet ei tasu mõelda sellepeale, et ei taha nii suurt osa profitist ära anda. (Üldiselt mõeldakse nii vähemalt. Ei pea just sind silmas siin.)

    E2:Ja soovitan sul ka mingi teise formaadi peale mõelda. 6max turbo sng'd ei ole kõige mõistlikum formaat, millest alustada. Juba see pole väga atraktiivne stakeja silmade läbi.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 13.01.16 at 15:02

  14. #14
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    To feelitwell Parandan 2*202.25, 15 päeva peale hävingut ja teine makse sama intervaliga.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Kui sa tõesti füüsiliselt suudad kuu aja vältel kokku panna $400 siis tundub stake -EV olevat, va juhul kui saad coachingut stakega nagu gamblingFTW üleval välja tõi.
    Võid vabalt koguda siis kuu aega omale BR kokku, samal ajal iga päev õppida ja uurida vastavat infot formaadi kohta milles soovid heaks saada.
    Teed head mängu ja 100% kasum tasku.
    Kas sa ei leia, et on on palju mõistlikum?

  16. #16
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Põhjus miks ma stake praegu küsin on see, et ma asun tööle uues töökohas 27.01.16 sealt edasi on palga interval 2 nädalat. Oleks mul omal see raha momentaalselt olemas ma ei vajaks ega kysiks stake.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Arusaavad muidugi. Kuid kuu aega oodata et siis enda rolliga mängida pole vast hullu. Lisaks annab see sulle hea võimaluse ette valmistada end

  18. #18
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Peaksin siis enda stake soovi ümber sõnastama laenuks? Kõike õpitut tahaks siiski ka praktikas proovida.
    Kuid, aitäh kasulike viidete ja nõuannete eest, minu poolest võib selle teema kinni panna, kui see eesmärgini ei vii .
    Viimati muudetud EstAc3 poolt : 13.01.16 at 15:44 Põhjus: Kirjaviga

  19. #19

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Tsitaat Algselt postitas EstAc3 Vaata postitust
    Kuidas pokerstars EE clientiga Opt In teha kui ei ole Transfers and Trades varianti olemas ?
    1) saadad kirja sharkscope, milles palud OPT in, kuna oled .ee klient
    2) saadad kirja starsi, milles palud, et nad sulle hh-d saadaksid ja siis impordid hemi.

    ilma graphita on kõik muu jutt ebaoluline, kui selliseid tingimusi soovid.

  20. #20
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    huvitav vaadata, et taolised vennad saavad response vähemalt (kasvõi trolli näol) not sure kas olla kade või mitte :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES