Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Otsin stakejat live turniiridele

    0 repiga ei saa sa elusees stake, graafikute ja muude mänguoskust näitavate faktoriteta samuti mitte. Hakka madalast grindima ja õppima ja küll jõuad sinna tasemele.
    Samuti, väga kahtlaselt kõlab see väide juba mitmendas stake teemas, et kui miinusesse jääte, siis maksate intressiga tagasi.Wtf nagu, lihtsam siis ju kellegilt laenu võtta vms.
    Edu!

  2. #2

    Re: Otsin stakejat live turniiridele

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    0 repiga ei saa sa elusees stake, graafikute ja muude mänguoskust näitavate faktoriteta samuti mitte. Hakka madalast grindima ja õppima ja küll jõuad sinna tasemele.
    Samuti, väga kahtlaselt kõlab see väide juba mitmendas stake teemas, et kui miinusesse jääte, siis maksate intressiga tagasi.Wtf nagu, lihtsam siis ju kellegilt laenu võtta vms.
    Edu!
    kuidas mul oleks võimalik graafikut näha või näidata.. olen võhik sharkscope teemal, kasutan ise jivaro hudi ning ei vaata teiste playerite statse. septembris kui starsi kasutaja tegin sellest ajast peale siis cirka 2k up. Ja mängin MTT ainult. Ja tegelikult sain kohe peale postitust aru, et mul ongi võimatu stake saada täpselt nendel põhjustel nii et, aga jõudu jaksu kõigile, ehk tulevikus näete mind kuskil suuremal pildil ka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES