Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    TÄNA ÕHTUL, 19. VEEBRUARIL TOIMUB TWITCH.TV VAHENDUSEL PYHAKARU JA COFFEYAY LIVE-COACHING SESSIOON/SEMINAR SPIN & GO MÄNGUDES. KÕIKIDELE HUVILISTELE VAATAMINE ON TASUTA.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/tana-ohtu...n-go-mangudes/

  2. #2

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    TÄNA ÕHTUL, 19. VEEBRUARIL TOIMUB TWITCH.TV VAHENDUSEL PYHAKARU JA COFFEYAY LIVE-COACHING SESSIOON/SEMINAR SPIN & GO MÄNGUDES. KÕIKIDELE HUVILISTELE VAATAMINE ON TASUTA.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/tana-ohtu...n-go-mangudes/
    21 eesti aja järgi. Kogemata võibolla ütlesin üheksateist, aga mõtlesin üheksa õhtul.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    21 eesti aja järgi. Kogemata võibolla ütlesin üheksateist, aga mõtlesin üheksa õhtul.
    Minu paha. Parandan vea.

  4. #4
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    telefoniga ka näeb ikka jah?

  5. #5

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    telefoniga ka näeb ikka jah?
    Twitch mobiili peal töötab kh jh

  6. #6

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tore küll, aga neid low-bi spinne biidib peale rb isegi mu naabri koer, seda siis silmad kinni.

  7. #7

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Tore küll, aga neid low-bi spinne biidib peale rb isegi mu naabri koer, seda siis silmad kinni.
    Näita mulle oma naabri koera kes 30stes 75 chip EV-d näitab pärast 1k mängu ja oled leidnud endale tipu lähedal biitija 30stes beibi. Sample võiks küll natuke suurem olla, aga ka praeguseks selge et kui 52 chip EV ehk 5 prossa EV ROI peetakse heaks, siis reaalne winrate pikemaajaliselt on suure tõenäosusega sellest üle.

    Soovitaks kiiremas korras kooselluda ja MITTE teha varalepingut!

    Antud training sessioonil ei ole küll vahet kui ma oleks isegi kaotav mängija, sest on olemas coach kellelt igaühel midagi õppida.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 19.02.16 at 20:25

  8. #8

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Tore küll, aga neid low-bi spinne biidib peale rb isegi mu naabri koer, seda siis silmad kinni.
    +1

    Lisaks ajab veidi närvi, et pokkeriprode nimelises immigratsiooni- ja poliitikateemalises foorumis käib mingi gämblimise promomine. Ühiskond ei vaja uut NhGgWpTy-d või MEritit.

  9. #9

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Pyha Karu, palju sa muidu kaotanud oled?

  10. #10

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Kuna kangelane pliidis viiendat, siis.. minu kalkulatsioonid näitavad nende andmete põhjal, et sa oled 5 aasta ja 2 kuuga raha võitnud 20,25% turniiridest. Lihtne matemaatiline tuletus näitab ka, et oled sama perioodi jooksul pannud auku 302 158,70 dollarit! Avo, sina?

    Personaalselt arvan, et foorumi haldaja peaks kiiremas korras teema kustutama. Või... scam?
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 20.02.16 at 06:39

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Tore küll, aga neid low-bi spinne biidib peale rb isegi mu naabri koer, seda siis silmad kinni.
    Mis jutt. Mul oli $100 HT HUSNG-des toona ROI 2-3% vahel ning on omajagu pokkerikogemusi ehk päris algajaks ei pea ning short-stack kogemus olemas. Ei ole küll aastaid enam õppinud, aga kuna mängisin enamjaolt $7 spinne proovimiseks ja suutsin ROI-ks saada kõigest 1%.



    Üks ammune tuttav, kes on elukutseline turniirimängija ja näitab väga häid tulemusi, tal Spin'ides jäi üle suure sample -3% ROI.

    Ära tule rääkima, et nad nüüd on puusalt biiditavad. Rakeback proks võid saada ehk nii, aga PyhaKaru tulemusi sa ilma heade teadmisteta järgi ei tee.

  12. #12

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    1000 mängu sample (nädala aja mängimine), isegi silmad kinni võid järgi teha, mis küsimus see on. :D
    Spinnerid on rb prod ju pmst, kuni suur võit hititakse, mis ülirare.

  13. #13

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Kuna kangelane pliidis viiendat, siis.. minu kalkulatsioonid näitavad nende andmete põhjal, et sa oled 5 aasta ja 2 kuuga raha võitnud 20,25% turniiridest. Lihtne matemaatiline tuletus näitab ka, et oled sama perioodi jooksul pannud auku 302 158,70 dollarit! Avo, sina?

    Personaalselt arvan, et foorumi haldaja peaks kiiremas korras teema kustutama. Või... scam?
    Sa kurivaim! Paganama uuriv ajakirjandus! Kiiresti, keegi saatke 10 000eur mulle kuni asi suure kella külge pole veel pandud!

  14. #14
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    34 minutil 75 riveril bluffiks keeramine al iniga vist näpukas, ehk bettida floppi?turni

  15. #15

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    1000 mängu sample (nädala aja mängimine), isegi silmad kinni võid järgi teha, mis küsimus see on. :D
    Spinnerid on rb prod ju pmst, kuni suur võit hititakse, mis ülirare.
    Trolololo lolololololo aha aha aaa. Jaaaa ja ja jaaaaaaa

  16. #16

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    34 minutil 75 riveril bluffiks keeramine al iniga vist näpukas, ehk bettida floppi?turni
    34. minutil milline sess täpsemalt?

  17. #17
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    http://www.twitch.tv/pyhakaru/v/47805642 see esimene mis siit lahti tuleb

  18. #18

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    http://www.twitch.tv/pyhakaru/v/47805642 see esimene mis siit lahti tuleb
    Ei leidnud 7 5 kätt 34. minutil. Täpsusta aega.

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    Täitsa perses kuidas pea kõik mehed läbi aegade PPdes biidivad absoluutselt kõiki micro ja low stakes mänge puusalt tulistades, ilmselt samal ajal külma käega pihku tagudes, et multitaskingust tuleneva ajasäästuga printeri läbilasku suurendada.

    Vaatan kah huvist läbi, juba tükk aega kripeldab hinges vajadus puusalt tulistada mingit totakat SNG varianti :D

  20. #20

    Re: TÄNA ÕHTUL: PyhaKaru ja Coffeeyay live-coaching sessioon Spin & Go mängudes

    14. mai kell 20 Eesti aja järgi Coffeeyay'ga uus live coaching sess twitchis.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES