Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

    IGAL ÕHTUL TOIMUB PAF POKKERITOAS 3.3-EURONE POKKERITURNIIR NING KUI SAAD TURNIIRIL KUNINGLIKU MASTIREA, VÕIDAD KOHESELT 1500-EUROSE POKKERIREISI.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/paf-flush...pn-poker-tour/

  2. #2

    Re: Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

    Just arvutasin välja, et enne kaotan ma süütuse kui selle promoga hitin.

  3. #3

    Re: Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Just arvutasin välja, et enne kaotan ma süütuse kui selle promoga hitin.
    Süütuse võid kuskil küla/linna peal tahvli šokolaadi eest ka kaotada, aga pafi raha sisse pannes +EV ei tasu loota. Isegi see +20€ uuele kliendile paari päeva jooksul pärast panustamist...nojah, viies päev kisub juba õhtusse, aga ei ole kuskil seda. Hea, et vähemalt panustamisega võitsin :)

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    Süütuse võid kuskil küla/linna peal tahvli šokolaadi eest ka kaotada, aga pafi raha sisse pannes +EV ei tasu loota. Isegi see +20€ uuele kliendile paari päeva jooksul pärast panustamist...nojah, viies päev kisub juba õhtusse, aga ei ole kuskil seda. Hea, et vähemalt panustamisega võitsin :)
    Miks Sa laimad? Siis PM mulle kasutajanimega või postita infot siia ja uurin ise edasi.

    Minu huvi selles kampaanias on see, et ma ei levitaks valet informatsiooni ja kuna ma ise ei saa selles kampaanias enam osaleda, siis on minu asi see, et kõik informatsioon oleks õige.

    Ma toon sõnumeid ja "dont shoot the messenger" kehtib küll, aga siiski ma vastutuse võtan selle eest, et minu informatsioon oleks õige. Palun saada mulle PM oma usernamega ja uurin edasi.

    Kui Sa vastasid kriteerumitele, siis sa pead saama see mida kirjeldati ja ei pea asjad käima läbi foorumi, vaid automaatselt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES