Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    Tervist!

    Taas on liiga palju vaba aega ning korralik pokkeriisu on oma hiilguses tagasi tulnud ning soovin teha uue vähemalt 240h live cashi perioodi (isu korral teen uue stake-i otsa).

    Varasemad Live Cashi tulemused:

    1. stake 300h ja +10.9K, 2. stake 120h ja +8.9K, Maltal 5/5 stakes 70h-ga -4.5K, isikliku rahaga 550h-ga +1K (kogesin 4K downerit 2/2-s 2 kuuga).

    Varasemad Online tulemused:

    2014 aasta 25 graphi leiad SIIT
    2014 aasta 50 graphi leiad SIIT
    2014 aasta 100 graphi leiad SIIT

    Tingimused:

    Stake suurus: 6000 EUR-i
    Osakute arv: 100
    Müün 20 osaku kaupa: 1200 EUR-i
    Eduka stake korral pikkus: 240 tundi
    Kasumi/Kahjumijaotus: Kasumi korral 20 osakut= 10% kasumist + alginvesteering, kahjumi korral vastavalt stake osalusele. Ehk kasumijaotus 50/50 osanike ja mängija vahel.
    Mängimise algusaeg: Koheselt peale stake väljamüümist ning rahade laekumist.
    Mängimise ja tulemuste kajastamine: Loon Skype gruppi ja Google docsi investoritele, kus kajastan oma tulemusi ja postitan küsitavaid ning põnevaid käsi.
    Sisseost cashis: Ostan korraga sisse 150bb-ga. Kui stack väheneb, lisan juurde nii palju, et stack oleks taas 150bb lähedal. 1 sessiooni stoploss 450bb-d ehk 3BI-d ehk 900 euri. Kui bankroll peaks langema 4000 euroni, siis ostan sisse 100bb-ga, stoploss 3BI-d.

    PS! Kinnitan teile, et seni puuduvad igasugused probleemsed võlad ning scämmid, mida võivad kinnitada järgnevad Pokkeriprode kasutajad: bluelite, altzie, kaldapoiss, kotkas1000, Ints, saugakarel, noborder, ahangama, maunzz, owner85, overbet, Priidix, Cypher, talendijaht, donkament, pikk28, pastilaa, -Andres-(moderaator), Vonkartoffel, Muruntau, Fortune.

    Osakute seis: VÄLJAMÜÜDUD!
    20 osakut privas bronnitud
    20 osakut privas bronnitud
    20 osakut RAidakCo-le (abc) bronnitud
    8 osakut karupojale (pp) + 12 osakut privas bronnitud
    20 osakut privas bronnitud
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 23.03.16 at 15:44

  2. #2

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    20 privas bookitud

  3. #3

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    kuule, anna nüüd väiksema rahakotiga vendadele ka võimalus.

  4. #4

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kuule, anna nüüd väiksema rahakotiga vendadele ka võimalus.
    Nõustun, võtaks kohe 44 euro eest osakuid. Vb saan homme veel 15 või 20 kanda, ehk siis tuleks 60+.

  5. #5

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    60% bronnitud. Esimesel postil uuendatud.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kuule, anna nüüd väiksema rahakotiga vendadele ka võimalus.
    Tegin seda seetõttu, et asi lihtsam oleks. Iga stake ajal on olnud olukordi, kus öösel tõsine lammutamine on käinud ja laud megamagus, kuid olen stoplossini jõudnud ja laual vedeleb 4K+ üpris kerget raha. Olen siis pidanud investoritelt luba küsima, kas tohin veel 2 bulletit võtta, millele olen nõusoleku saanud. Kuid 5+ inimesega on see juba keerulisem. Kui asi ei peaks täis tulema lähipäevadel, siis arvatavasti müün järelejäänu 10 osaku kaupa.

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Nõustun, võtaks kohe 44 euro eest osakuid. Vb saan homme veel 15 või 20 kanda, ehk siis tuleks 60+.
    Karupojala juba üleval põhjendasin, miks 20 osakut min. on.

  6. #6

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    60% bronnitud. Esimesel postil uuendatud.



    Tegin seda seetõttu, et asi lihtsam oleks. Iga stake ajal on olnud olukordi, kus öösel tõsine lammutamine on käinud ja laud megamagus, kuid olen stoplossini jõudnud ja laual vedeleb 4K+ üpris kerget raha. Olen siis pidanud investoritelt luba küsima, kas tohin veel 2 bulletit võtta, millele olen nõusoleku saanud. Kuid 5+ inimesega on see juba keerulisem. Kui asi ei peaks täis tulema lähipäevadel, siis arvatavasti müün järelejäänu 10 osaku kaupa.



    Karupojala juba üleval põhjendasin, miks 20 osakut min. on.
    mul suva mitu bulletit või rummikoksi võtad. nkn enamuse käes on suuremad vahendid ning kui suuremad steikijad on nõus, siis minu käest küsima ei pea. ainult raha pead õigel ajal üle kandma.

    nii et anna poisile võimalus. Naisele sõrmust vaja.

  7. #7

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mul suva mitu bulletit või rummikoksi võtad. nkn enamuse käes on suuremad vahendid ning kui suuremad steikijad on nõus, siis minu käest küsima ei pea. ainult raha pead õigel ajal üle kandma.

    nii et anna poisile võimalus. Naisele sõrmust vaja.
    See oleks küll super tore kui tänu minu stakele saaksid oma naisele sõrmuse osta Siis kulukski ju 20 osakut kenasti ära, et korraliku sõrmuse raha ikka kindlalt kokku tuleks. 10 osakut oleks juba sulle okei muidu?

  8. #8

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    8 osakut karupojale+12 bronniti privas. Viimased 20 osakut järel. Kui keegi veel vähem tahab, võite omavahel splittida vms teha.
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 23.03.16 at 15:27

  9. #9

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    Diil välja müüdud, viimased 20 osakut läksid privaatselt.

  10. #10

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu LIVE cashi stake [6K br, 240h kestvus]

    Tsitaat Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
    Kuidas läks? Kas on plaanis uus diil teha?
    Mängin jätkuvalt aktiivselt pokkerit. Läheb täitsa kenasti :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES