Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 145
  1. #101
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Yea sry, my bad, ma ei tahtnud tegelikult tallile kriitikat teha, ilmselgelt on meeletu töö ära tehtud nende materjalide loomisel ja mängijate välja õpetamisel ja näha, et see kõik tulemusi ka andnud. Mulle lihtsalt see käis veidi vastukarva, et jätsid postist mulje nagu oleks 50k võimatu või üliraske tänapäeval cashis teha.

    EVbb/100 on about 7 NL200/400, real veits kõrgem, mängin non-stars cashi.

    ( Click to show/hide )

  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Konstruktiivne kriitika obv alati teretulnud ja hea meelega arutab erinevate formaatide ja üldisemalt pokkeri kasumlikust ja kus mida mõistlik mängida oleks.

    Selle aastaga 400k kätt so far? Väga korralik grind ja kenad tulemused igatahes ja tundub, et väga hästi saab cashi biitida. Kindlasti ei olnud minu plaanides kuidagi cashi maha teha vms, ei pidanud selliseid tulemusi tõesti reaalseks ja arvasingi, et raskesti teostatav, või et isegi kind of võimatu, sest sellist volli sellise wr juures poleks expectinud, aga siit tuleb väga kena aasta profit. Suur tänu mind valgustamast (Y)

    50k muidu hea ümmargune verstapost jah, mida ma ise loogiliselt põhjendada ja ära näidata suudan konkreetsete mängijate näitel, kust alustati ja kuhu on jõutud ja kuidas tegu vägagi reaalse teenistusega on ilma jaakudeta. Müür tegi ka miski postituse kunagi ammu (ei hakka seda atm otsima) kui palju pokkerimängija rohkem peaks teenima võrreldes tavatööga, et kindlasti ära tasuks. Oli vist 3x tavapalka, et siis 50k juba sobib ja selleks ei pea 100seid biitima, vaid saab juba madalamal kokku (mida limiit kõrgemale, seda kõrgem tase obv)

    Mul jah endal kogemused sellised, et urkasaitidel ja ka stars.it said mitmed korralikult üle vahendajatelt ja konto rentimise tasud tõusid ka mingiaeg. Nüüdseks cut vist üldse % peale läinud ja see on ka ebamõistlikult suur (ilmselt läbiräägitav tho). Kindlasti on ausaid vahendajaid ka, tasub lihtsalt ettevaatlik olla
    Viimase aja inf kindlasti puudulik mul ja ilmselgelt sinu tulemused näitavad, et raha ikka liigub veel ja saab väga korralikult crushida.
    Mitmed tuttavad rahvusvahelistest cashi tallidest ära tulnud ja põhjuseks halvad tingimused: vähene kaasaegne materjal, vähene coaching ja limiitides ei suudetud häid kutte piisavalt kõrgele liigutada. Sinu wr muidugi väga võimas ja sellisega liiguks limiitides kiiresti.

    Tänud igatahes infi sharemast ja tähelepanu juhtimast (Y)

    EDIT: Märkasin juba graafikult, et tegu oli eelmise aasta tulemustega. Ikkagi väga kena graafik ja üllatavalt head tulemused, ty!
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 11.07.17 at 15:31

  3. #103

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Väga super töö ning lahe lugemine! Paneb ennasti natuke spinnide poole kiikama :) Edu edaspidiseks!

  4. #104
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Väga super töö ning lahe lugemine! Paneb ennasti natuke spinnide poole kiikama :) Edu edaspidiseks!
    ty ja gl spinnides!

  5. #105

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Saatsin PMi

  6. #106
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    My 2 cents:

    Üritasin ka vahepeal spinnidesse liikuda, aga andsin mõne kuuga alla. Jõudsin arusaamale, et tõsise raha ($100K+) teenimiseks spinnides peab sul olema ikka godlike grinderi-mindset. Jah, EV-s teevad seda nii mõnedki, aga kui teed arvutused nii, et top 3 prizepoolid maha arvestad (breakeven point Winamaxis = 58.1 CEV), siis praktikas väga palju selliseid vendi pole... Kui võtta näiteks Winamaxi €50 'sed, ChipEV 70 ja 1,500 mängu kuus (mis on minu arust päris asjalik volüüm nii kõrge CEV-ga mängijatele kes enamasti 2 või 3-tablevad) tähendab see €1.05 kasumit per mäng + 30% rakebacki puhul veel €1.05 (30% rakeback VIP-taseme saavutamiseks tuleb minu mäletamist mööda mitukümmend tuhat eurot rake maksta), teeb see kuu teenistuseks €3,150.

    That being said, mulle kõrvaltvaadates tundub, et Lohe ja co teevad epic tööd talliga ja eeldusel, et sind rahuldab suht capped €3-5K kuusissetulek (miinus õppeperioodil decent cuti äraandmine) siis tõenäoliselt tegu väga hea variandiga. Pluss reaalne EV on siiski palju kõrgem (nt minu ülaltoodud näites top 3 prizepooli sisse arvestades oleks kuu teenistus EV-s rakebackiga €6,000) ja alati on variant suur purakas siiski saada :)

  7. #107
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas Keisri Vaata postitust
    Saatsin PMi
    Vastan sulle tänase jooksul, olin paar päeva puhkusel

  8. #108
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    My 2 cents:

    Üritasin ka vahepeal spinnidesse liikuda, aga andsin mõne kuuga alla. Jõudsin arusaamale, et tõsise raha ($100K+) teenimiseks spinnides peab sul olema ikka godlike grinderi-mindset. Jah, EV-s teevad seda nii mõnedki, aga kui teed arvutused nii, et top 3 prizepoolid maha arvestad (breakeven point Winamaxis = 58.1 CEV), siis praktikas väga palju selliseid vendi pole... Kui võtta näiteks Winamaxi €50 'sed, ChipEV 70 ja 1,500 mängu kuus (mis on minu arust päris asjalik volüüm nii kõrge CEV-ga mängijatele kes enamasti 2 või 3-tablevad) tähendab see €1.05 kasumit per mäng + 30% rakebacki puhul veel €1.05 (30% rakeback VIP-taseme saavutamiseks tuleb minu mäletamist mööda mitukümmend tuhat eurot rake maksta), teeb see kuu teenistuseks €3,150.

    That being said, mulle kõrvaltvaadates tundub, et Lohe ja co teevad epic tööd talliga ja eeldusel, et sind rahuldab suht capped €3-5K kuusissetulek (miinus õppeperioodil decent cuti äraandmine) siis tõenäoliselt tegu väga hea variandiga. Pluss reaalne EV on siiski palju kõrgem (nt minu ülaltoodud näites top 3 prizepooli sisse arvestades oleks kuu teenistus EV-s rakebackiga €6,000) ja alati on variant suur purakas siiski saada :)
    Antud näites sellistel tingimustel ma wina 50seid mängida ei soovitaks main limiidina plaaniga mitte 100stesse edasi liikuda või oma teadmisi jooksvalt oluliselt täiendada suurema wr suunas. Mõistlikum oleks 25sed võtta ja volli nõks tõsta, kuna suurtesse multikatesse läheb winas tõesti palju nagu välja tõid ja lisaks on 25/50 sama leaderboard, mis tähendab et lisaplekki sealt paraku ei tule sellise volliga. Ülimalt oluline on iga 5 lisachippi winrates. Teenistuses ilma RBta, leaderboardita ja top3 multikateta on 70sel ja 82sel cEVl 2kordne vahe, mis reaalses elus avaldab eriti suurt mõju, kuna top3 seas pole 10x 20x 50x multikaid. 70ne cEV 50stes on muidu kaugel ülemisest piirist, et kui mängija selle saavutab, soovitaks ise teadmisi ikkagi edasi pushida, kuna kui parimate mängijate tulemusi vaadata, siis mida kõrgemal parim mängija tallist mängib, seda rohkem raha teenitakse. cEV ülemine piir pole üheski limiidis nii madal, et mõistlik oleks variatsiooni tõttu longterm madalamaid mängida ja mitte juurde õppida. Kui õppida ei viitsita, siis muidugi different story

    Stars muidu väiksema variatsiooniga, eriti 100stes. 50ne cEV rahulikult tehtav, mis tähendab siis ilma top3 multikateta ja RB'ta üle 3.5%list ROId, mis tänu starsi multiplieri jaotusele on väikse variatsiooniga. Sample saab igaüks ise korrutada, aga ei näeks ennast kunagi alla 100 spinni päevas mängimas, kui full time grinder oleks. 1500ne sample oleks ca 100h tööd winas 2l laual (vb paar h rohkem), starsis natuke alla 100h, kuna avg mängu kestvus lühem. Üldiselt eduka intelligentse inimese eesmärk pokkeris võiks olla oluliselt rohkem teenida kui tavatööga ja saadud rahaga siis midagi tarka edasi teha/enda heaks see mujal tööle panna. Sp tunduks mulle 1,5k'se samplega leppimine väga toores laisklemine. Ise olen pokkeriga tegeledes ikkagi kuus 250h+ püüdnud sisse sättida vähemalt viimased 4a ja mida aeg edasi, seda rohkem võimalusi enda arendamiseks on , et pigem peaks just ajast järjest rohkem puudu jääma mitte vastupidi ja üldiselt saab see sissepandud aeg järjest enam premeeritud ka mulle tundub, kuna isegi väga kõrgel tasemel omatakse pokkeris ikka väga huvitavaid arusaamasi. Hea näide on siin rahvusvahelised HS live MTTd kui HU jäädakse. Üsna tihti ollakse ikka täiesti lost.

    Lisaks näiteks hetkel teadaolev maailma parim tulemus starsi 100stes 4l laual on suure sample peale 58 chippi per mäng, et peaks nagu ruumi olema küllaltki hästi teenida. However 100k aastas on väga suur raha online pokkeris. Olen täiesti nõus, et selleks peab olema äärmiselt tugev mindset, aga olles ise aastaid pokkeris olnud, vaadates tallis olevaid mängijaid, nende arenguid ja eriti enda arengut, millega olen vahetult kursis (obv olen ise mängijana kõvasti arenenud, kuna olen kindlalt viimase 2 aasta jooksul rohkem tööd teinud mängu kallal kui varasema 8-9a jooksul pokkeris kokku), siis tundub, et nii paljudele inimestele pole sellise teenistuse võimalus varem vist onlines kättesaadav olnud, sest huvilistele on õppimisvõimalusi rohkem kui kunagi varem ja sisuliselt kogu vajaminem data koos kõikvõimalike arvutusmudelitega on täielikult kättesaadav.

    Muidu wina suurte multikate variatsiooni vastu aitab mängijatevaheline profit-share.

    Ty heade sõnade eest :)
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 26.07.17 at 04:58

  9. #109
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Kas on praktikas ka kedagi kellel vähemalt 5K+ sample peale €50 ja/või €100 'stes on CEV tunduvalt üle 70? Ajaliselt nö 'bummides' ehk öösiti mängides kindlasti annab teha 80+ ka, aga keegi solid sample peale seda overall ka suutnud? Või isegi 75+? :P

  10. #110
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    5k samplet väga pole piisavalt kõrgel, kuna enamasti ainult coachid mängivad ühte kindlat limiiti, teised liiguvad timezonede järgi rohkem limiitides, ja need kes ei liigu, saavad leaderboardist suure tüki ja profit natuke teisiti üles ehitatud ehk cEV madalam kui 70

    Mul sisuliselt kogu sample eelmisest aastast, see aasta ainult ühisel grindil osaledes pelanud €50 eesmärgiga teisi rex'e peletada, aga minu total sample selline €50stes näiteks:
    ( Click to show/hide )

    Tänaseks oluliselt paremaks saanud ja eeldan selle aasta tulemuste põhjal cEV at least 80

    this year €50+ :
    ( Click to show/hide )

    this year $100 stars:
    ( Click to show/hide )


    Raiko €100 all time:
    ( Click to show/hide )

    ta ka full time coachimisele läinud, sp kõrgem sample madal

    tossukarla €50 all time:
    ( Click to show/hide )

    tossuka €50 this year:
    ( Click to show/hide )


    Tulemused ilma rake-backita

    Põhiline point see, et oleme ise aja jooksul tulemusi improvenud ja hetkel statside review'st tuleb ka välja, miks selle aasta tulemused paremad kui varasemad, et winas 50stes cEV 80-85, 100stes 70-75 ja starsi 100stes cEV 50 ei ole minumeelest midagi müstilist. Preflop tool, 3way solver ja pop-tendencite vastu erinevad exploitive arvutused EVd korralikult tõstnud ja nõks on veel ruumi improveda selle arvelt siis, et enda statside reviewst paar asja veel kumab vastu, kus kogu playerpooli eripära hinnates peaks paar % ruumi statti kohandada olema küll

    Lähipäevil launchime talli foorumi, mida koos ülal nimetatud arvutustega mitmeid kuid ehitanud oleme. Peaks tekkima natuke rohkem aega mängida ja annan seal jooksvalt oma päevikus ülevaadet ka enda tulemuste improvemise kohta täpselt by position nii HU kui 3-way.

    EDIT: Panin starsi 100sed täpsuse huvides uuesti, jäi vist all stakes enne peale ja paar turnat on madalamal striimi käigus ka tehtud
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 27.07.17 at 02:21

  11. #111
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    See ei ole enam pokker, vaid krt teab mis. Pokker oli kunagi fun mäng. Sellised inimbottide kooperatiivid aga tapavad mängu.

  12. #112
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    See ei ole enam pokker, vaid krt teab mis. Pokker oli kunagi fun mäng. Sellised inimbottide kooperatiivid aga tapavad mängu.
    Vastupidi ju. Pokker on just siis fun, kui midagi aru ka saad mis toimub. Suht iga tegevusalaga elus nii, et mida kõrgemal tasemel, seda fun'im.

  13. #113
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Pehmelt öeldes ma väga kahtlen, et formaadist, mis loodi regularide edge vähendamiseks on järsku saanud kõige kasumlikum mänguformaat.

    Theory-wise: mida suurem stack-depth, seda suuremaid vigu on võimalik mängus teha- ning vastupidiselt... Veelgi enam- väikeste stack depthidega mängudes on märksa lihtsam õpetada algajat suuri vigu mitte tegema. Lisaks veel asjaolu, et shallow stackidega on võimalik võtta vähem arv erinevaid liine.

    Having said that ma ei imesta üldse, et siinsed pokkeritallid on just spinnide tallid. Minu meelest on neid lihtsalt kergem ülejäänud formaatidest "biitima" õppida. Kas need kõrgel tasemel ka just kõige kasulikumad on- ma sügavalt kahtlen, kuna kõrgemates limiitides oskavad mängijad järjest täpsemalt optimaalset mängu teha ning shallow stackide tõttu on edged kõigile väiksemad.

    Reaalsusest rääkides siis ega kellelgi pole neid andmeid mille põhjal võiks väita, et üks formaat on tulusam kui teine. Seega imo väide, et "spinnid on kõige tulusam" on üsna sisutühi ja põhjendamatu imo.

  14. #114
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Pehmelt öeldes ma väga kahtlen, et formaadist, mis loodi regularide edge vähendamiseks on järsku saanud kõige kasumlikum mänguformaat.

    Theory-wise: mida suurem stack-depth, seda suuremaid vigu on võimalik mängus teha- ning vastupidiselt... Veelgi enam- väikeste stack depthidega mängudes on märksa lihtsam õpetada algajat suuri vigu mitte tegema. Lisaks veel asjaolu, et shallow stackidega on võimalik võtta vähem arv erinevaid liine.

    Having said that ma ei imesta üldse, et siinsed pokkeritallid on just spinnide tallid. Minu meelest on neid lihtsalt kergem ülejäänud formaatidest "biitima" õppida. Kas need kõrgel tasemel ka just kõige kasulikumad on- ma sügavalt kahtlen, kuna kõrgemates limiitides oskavad mängijad järjest täpsemalt optimaalset mängu teha ning shallow stackide tõttu on edged kõigile väiksemad.

    Reaalsusest rääkides siis ega kellelgi pole neid andmeid mille põhjal võiks väita, et üks formaat on tulusam kui teine. Seega imo väide, et "spinnid on kõige tulusam" on üsna sisutühi ja põhjendamatu imo.
    Teooria kõik õige, ei saa ainult aru, mida silmas pead, et kas spinnid ka kõrgel tasemel kasulikud/kasulikumad kui madalal on. cEV'd ju näitavad ROI ära, kus juba kajastuvadki nii kõikide vastaste tehtavad vead kui ka teadmised optimaalsest mängust. Arvamus, et kõrgemates limiitides on tase väga kõrge, on lihtsalt vale ja üheski numbris nagu näiteks elukutseliste mängijate cEVd vs playerpool, regularide pop tendencie (kust tuleb uskumatuid asju välja), fish to reg ratio jne selline argument ei kajastu.

    Formaadi tulususe põhjal mina hindan hourlyt + kasulikke tunde, mil selline hourly võimalik saavutada, ehk siis milliseks su keskmine kuu teenistus kujuneb. Minu jaoks 10k kuus spinnidega teha on mugav. Ainuke võrreldav formaat kus ma leian et sellise teenistuse saavutada suudan, on MTTd, mille moneywise potentsiaal on longrun suurem kui spinnidel. Selleks peaks GOAT olema ja palju mängu kallal tööd tegema, mis kõik mulle endale sobib ja huvi pakub, aga ei sobi selleks vajaminev elustiil lihtsalt kus ma oma teadmisi piisavalt realiseerida siis saaks (12h+ grinditsüklid, öine eluviis, enamus nv'd kinni jne). Valida mugavalt timezone, planeerida sessi 15min täpsusega, head lauad iga päev + 10k kuus on minu jaoks lihtsalt piisavavad argumendid, et mitte mtt'dega oma ülejäänud life experiencie rikkuda.

    Kui sa vaatad talli keskmist regulari näiteks hiljuti liitunud mängijate põhjal (seal varasemaid ei ole, kelle tulemused on obv veel paremad), siis lihtsalt minu varasemalt väljahõigatud 50k/aasta on lihtsalt väga paljudele varem pokkerit mänginud inimestele mõistliku inputiga mugavalt kättesaadav. nr on kaugel ülemisest piirist.

    Eks tulusust tulebki võrrelda arvestades kõiki oma eripärasi ja ootusi pokkerist. ROI-wise olümpsi 30ne eurine turna vast kõige kasulikum, hourly-wise poleks mõistlik 300stki mängida, kuigi tase suht sama. Minu ootused on vabalt valitav aja-graafik (obv ma püüan full time grindides aega sättida, et ei jääks kogu volüüm kõige fishivaesemale ajale), tööaja võimalikult täpne planeerimine, sest tahan lähedastega ka aega veeta, trennis käia jne ja võimalus kuus töötada üle 200h normaalselt ära jaotatuna (MTTdes olemas, cashis minumeelest niiväga mitte). Minu jaoks kindlasti spinnid kõige tulusam formaat

    Muidu rakebacki äravõtmine on spinnide tulusust tõstnud inimesele, kes suurt volüümi ei taha näidata ja reg-games natuke nõrgem on. Varem oli starsis palju 8+ laual mängivaid väiksemate vigadega kutte, tänaseks neid vähe alles jäänud

  15. #115
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Olen ka veidi skeptiline. Võib ju tabeleid printida välja ja edge näidata, aga mis siis saab kui keskkond muutub. Ja pokkeris on kõik pidevas muutumises. Nt antud keskkonda tuleb paar uut "talli, kus talliliikme don nõus 1k$ kuuteenistusega". Turg muutub efektiivsemaks.
    Sisuliselt tuleb siis pillid kotti panna ja uus mäng leida...

  16. #116
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tabelid on üldiselt preflop abistamiseks, aga jah kui neist pikemalt rääkida, siis need on piisavalt head, et ainult neid pre kasutades näitad igal pool head wr preflop. Muidu vs fish ja vs reg on erinevad adjustmendid, millega peaks arvestama, samuti limiiditi. Meie pre lahendus on mõeldud 100stesse ja oleme erinevad adjustmendid juurde märkinud ja osaliselt ka rääkinud, mille märkimine ingame kiiresti kasutatavaks väga keeruliseks osutus.
    Pre GTO 25bb ja alla on ju väga täpselt välja arvutatav. Need arvutused on tehtud ja pre mäng sisuliselt lahendatud. Saad 100%lise täpsusega välja ka mängida, kusjuures exploitability on 0.15bb/100le (võin siin pärast koma eksida). Ei hammusta ükski reg su sellist exploitabilityt ingame läbi. Meie tehtud pre tool on sisuliselt balanced play edasiarendus, mis arvestab population tendencietega ja saavutab pre parema EV kui balanced play lihtsalt. Kui sa näeks starsi 100ste regularide population tendenciet, saaksid aru, millest ma räägin ja kui kohatu on eeldus, et kõik kes 8a+ pokkeriga on tegelenud ja raha teeninud justkui ülihead on ja väga palju mängu kallal tööd teinud.

    Oleme kõik turul oleva materjali läbi töötanud ja kursis ka sellega, mida teised tallid pakuvad ja teevad. Hiljuti tuli turule 30ste välja reklaamitud "parima regu" koostatud pack, kus olid isegi preflop tabelid sellised, mis kriitikat ei kannata. Isegi HU tabelid, mis on erinevate packide näol ammu kättesaadavad, vähemalt ligikaudsed, olid täielik bullshit. Selle talli juht on miljokas, mitte ei ole kuus nõus 1k teenistusega.
    Ühesõnaga otsitud vabandus miks mitte mängu kallal tööd teha ja kõlab nagu "ma ei hakka sp IT'd õppima, kuna kohe on AI'd enivei seal maal, et inimesed ei peagi enam tööd tegema ja kõik on võrdsed edasi nagu nõuka ajal"

  17. #117
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Kokkupuuted Alvaro "spin4play" Romero talliga ja kui siis kuidas nemad on?

  18. #118
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Alvaro kohta ei tea suurt midagi peale propbeti mille ta võitis insane volüümi juures häid tulemusi näidates. Kodulehel väljareklaamitav winrate ROI mõttes ei ole eraldiseisvana midagi erilist, aga kuna ta saavutas sellise ROI minuteada 8-10 lauda mängides, siis obv see on jälle väga insane tulemus. Rohkem infot tänaste tulemuste kohta kahjuks pole tema kohta ja laudades pole teda ise reaalselt näinud. Välja reklaamitud sample on ka 20k mängu, mis oligi täpselt propbeti kestvus aga see oli aasta tagasi niiet tänaste tulemuste kohta info sisuliselt puudub või pole seda mingil arusaamatul põhjusel avalikustatud. Kindlasti on tegu väga hea mängumehega

    Coffeeyay ehk teine head-coach nende pundis näitab cEV 36-37 starsi 100stes. Maailma parim on 58 mulle teadaolevalt. Selle baasilt justkui hindaks, et teravaima tipuni on väike samm astuda, aga dno mis viimased improvemendid on olnud. Ajavahemikke pole ühelgi graafikul kuvatud.
    Ma ise temalt palju coachingut võtnud ja ka USA spinnide laagris oli ta coach. Pokkeriteoreetiliselt väga hea vend ja kindlasti on tal väga suur roll minu kui pokkerimängija arengus, ülimalt tänulik talle selle eest. However viimasel aastal ma võtsin talt 3h coachingut, et mõtteid shareda ja ma ei saanud enam tema seisukohtadega paljuski nõustuda. Arutasin oma tallis teiste coachidega spotid läbi ka ja olime mitmes spotis eriarvamusel üldisema strati osas, mis ei tähenda, et tema arvamus absoluutselt vale on. Küsimus on strati ülesehituses ja endaarust oleme playerpooli nõks paremini exploitinud ja selle arvelt tahaks uskuda et oleme väikse sammu ees.
    Viimane sess oli mul pool aastat tagasi ja ma ise olen selle ajaga kõvasti improvenud, mis tähendab et ka teised võivad olla juurde õppinud. As said before, siis kodulehel kuvatud graafikutel kuupäevi näha ei ole

    Põhiline põhjus miks ma arvan et üldiselt paljud varasemalt väga tuntud ja head vaikselt maha on jäämas (miks starsi 100ste regude playerpool nõrgem on kui võiks olla), on ilmselt selles, et me oleme aasta aega debiilselt palju mängu kallal tööd teinud ja kõiki võimalusi ära kasutanud, et areneda, aga paljud talli juhid ei ole vist viitsinud õpilaste jaoks põhjalikuks minna ja mitmetes tallides on mindud lihtsalt volüümiga lööma (ei räägi siin Alvaro tallist, vaid üldiselt spinnide maastikul toimuvast). Selline suhtumine ja tegevus kajastub ilmselt ka coachide enda arengus. Kui mina võtsin esimesed õpilased, uurisin, kui palju teised sesse teevad ja tegin ise lihtsalt kordades rohkem, et korralik baas luua. Kokkuvõttes olengi loonud hea tugeva meeskonna iseseisvalt mõtlevatest mängijates ja viimase poole aasta jooksul on see äärmiselt palju vilja kandnud, sest inimesed on sinnani jõudnud, et suudavad ise stratti arendada, saavad ligipääsu programmidele ja lahendustele jne ja saavad ise aru, kuhu suunas improveda. Koos analüüsides, kus pea iga liige suudab iseseisvalt mõelda kõrgel tasemel ja erinevaid programme/tendenceid kasutada, areneme lihtsalt kõvasti kiiremini. Kontrollime kõikide mängu ja argumente, k.a minu omi. Ei ole nii et mina ütlen ja loon eksimatu inimese mulje ja puusalt tulistan alati täpselt õigeid vastuseid. Kõik on tänapäeval simuleeritav ja kontrollitav.
    Õpilaste seisukohast minu aus arvamus on, et teistes tallides hour per student mida kulutatakse paistab oluliselt madalam olema. Kuskil ei reklaamita isegi statside reviewd välja, mis meie tallis on väga standard tegevus (võtame kõik mängija käed mingis ajavahemikus kokku ja paneme programmi, mis kõikide positsioonide tendencied ära näitab ja näeme täpselt kus mängija lekib ja vaatame need spotid üle). Tegeletaksegi väga äriliselt asjaga ja tundub et loetakse väga täpselt iga tundi mida sisse pannakse. Minu plaan oli lihtsalt max töö sisse panna, mängijana areneda nii palju kui võimalik ja kogu mulle teadaolev info õpilastele võimalikult hästi edasi anda. Pole kuskil midagi tagasi hoidnud.

    EDIT: Muutsin algset postitust, kuna millegipärast tervikpilt jäi justkui halvustavalt kõlama, mida kindlasti ei kavandanud ja millel mingisugust põhjendust ei ole, vastupidi, tänusõnad ja max respect Coffeele coachingu ja abistamise eest (Y). Märkisin viimasesse lõiku ka, et ei räägi seal üldse Alvaro/Coffee tallist, vaid üldisemalt. Esialgu jäi kõlama, nagu räägiks nende omast
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 03.08.17 at 01:15

  19. #119
    Räme Fish Kasutaja KillerDog avatar
    Liitus
    Apr 2016
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    22

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    PM saadetud

  20. #120
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas KillerDog Vaata postitust
    PM saadetud
    Vastasin PMile

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES