Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
Sinu viimane lause võttis ilusti sinu kogu teksti kokku, kui sa ikka midagi aru ei saa, siis pole ka mõtet postitada. Vastuseks kasumijaotuse tekstile - ei peagi paremat pakkuma, ma ei lootnudki, see ei olegi siin asja point.

Nüüd vastus Hrlohe viimasele postitusele:

Väga tore, et olete, selleni ma nüüd lõpus tahtsingi jõuda. Skype vestluses ei olnudki mu plaan kedagi maha teha või midagi, vaid kopeerisin punkte lihtsalt selle järgi kuhu maani ma lugenud olin, et järg käest ei läheks ja kuna Teie seletus läks lepingust natukene lahku, siis pidasingi vajalikuks see välja tuua.

Kindlasti on erinevaid pikki lepinguid ja mul ei olegi 99% osas selle lepingu vastu midagi. Mind häiris too hetk lihtsalt see, et mainiti suuri kulusid jms, mis seoses lepinguga tehtud, et see nagu annaks aluse sõnade väänamiseks.

Vabandus vastu võetud ja arusaadav, lihtsalt isiklikult minu jaoks sel hetkel tundus siiski vajalik lepingu punktid ükshaaval läbi võtta, mis kahtlased tundusid, sest see võib mõjutada minu järgmise 1-2 aasta tegemisi, lisaks veel sellele, et see oli juba nädalaid minu elu mõjutanud.

Mis puudutab minu esimest postitust, siis vabandan selle pärast ka teist korda, tegu siiski suhteliselt tavalise töö/tükitöö lepingu tingimustega ja minu selline väljendus tuligi sellest, et olin natukene närvis selle ajakulu tõttu ja olukord oli sel hetkel minu jaoks väga segane ja ootamatu.

Teeorias ja praktikas asi nii peakski käima, aga kuna ettevõte ise väga uus ja minu point ilmselgelt ei olnudki Teie usaldusväärsuse kahtluse alla panemine, vaid tahtsin lihtsalt, et leping oleks kooskõlas reaalsete tingimustega.

Kokkuvõtteks, loodan, et sellega on asjal joon all, ja et pikka viha Teie poolt ei peeta.
Ka sinupoolne vabandus vastu võetud ja meie poolt obv mingit vihapidamist ei ole