Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 145
  1. #121

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Saatsin PMi

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas 2k20pelmeen Vaata postitust
    Saatsin PMi
    Sain su PM'i ja kohe vastan

  3. #123

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Hei!

    Järgnevatele avalduse saatjatele tahan öelda, et leping on 15lk pikk ja iga funktsionaalse lugemise oskusega inimene sellele alla ei kirjutaks. Sisaldab mitmeid kohti mis on lihtsalt broken ja ei lähe nende enda arusaamaga diilist kokkugi, lisaks ka palju kordusi ja muid ebavajalikke punkte. Kes ennast orjaks tahab teha, siis gl teile pärast kohtus kui midagi lepingu järgi hakatakse välja võtma, seal päris mitu abusetavat kohta. :)

    Peale osade arusaamatute punktide välja toomist ja paaritunnist arutelu jõudis üks kutt järeldusele, et nemad on siiski juristiga selle lepingu teinud ja palju raha kulutanud, ning et minu lisaküsimus, et kas paremat diili jaotuse osas ei oleks võimalik saada, üleliigseks, ja niimoodi siis kõrvale mind lükatigi. :D

    Seega, kokkuvõtteks, kui keegi tahab lepingusse süveneda, läbirääkimisi pidada, siis olge ettevaatlikud, nende jaoks on iga tund arvel, ning see, et sina, kes ennast aastaks-kaheks orjaks selle lepinguga teed, ei vääri seda paari tundi. :)

    No hard feelings.
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 05.09.17 at 23:26

  4. #124

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tervist!

    Et siin teemas ka fullring viimasel ajal natuke luubi alla võetud, siis otsustasime ABC Pokkeri talli poolt natuke osasid sõnavõtte täpsustada. Artikkel ilmus täna Pokkeriprode pealehel: https://www.pokkeriprod.com/abcpokke...-uusi-opilasi/

    Kindlasti HrLohe teeb väga head tööd ja uurib ka pokkerimaastikul toimuvat vastavalt oma vajadustele ja enda parima äranägemise järgi. Aga mis puudutab näiteks 50k kuus teenimist või üleüldiselt fullringi kasumlikkust, siis mulle teadaolevalt ei ole lohe oma hinnanguid tehes ABC Pokkeri treeneritega sellel teemal ühendust võtnud, et uurida, kas fullringi formaadis sellist sorti raha tänapäeval veel teenitakse. Oleksime siin saanud kindlasti omapoolset statistikat silmas pidades korrektuure teha.

    Kõigile spinnigrinderitele aga soovime ABC Pokkeri poolt palju edu, lahe, kui väikses Eestis on kaks head valikuvarianti enesetäienduseks!

    Fullringi eelistajad saavad ABC Pokkeriga liitumiseks ühendustvõtta Paavo Trommiga või Mark Joaga nende meiliaadresside kaudu:

    paawo101@gmail.com
    marktabarian@gmail.com

  5. #125
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Hei!

    Järgnevatele avalduse saatjatele tahan öelda, et leping on 15lk pikk ja iga funktsionaalse lugemise oskusega inimene sellele alla ei kirjutaks. Sisaldab mitmeid kohti mis on lihtsalt broken ja ei lähe nende enda arusaamaga diilist kokkugi, lisaks ka palju kordusi ja muid ebavajalikke punkte. Kes ennast orjaks tahab teha, siis gl teile pärast kohtus kui midagi lepingu järgi hakatakse välja võtma, seal päris mitu abusetavat kohta. :)

    Peale osade arusaamatute punktide välja toomist ja paaritunnist arutelu jõudis üks kutt järeldusele, et nemad on siiski juristiga selle lepingu teinud ja palju raha kulutanud, ning et minu lisaküsimus, et kas paremat diili jaotuse osas ei oleks võimalik saada, üleliigseks, ja niimoodi siis kõrvale mind lükatigi. :D

    Seega, kokkuvõtteks, kui keegi tahab lepingusse süveneda, läbirääkimisi pidada, siis olge ettevaatlikud, nende jaoks on iga tund arvel, ning see, et sina, kes ennast aastaks-kaheks orjaks selle lepinguga teed, ei vääri seda paari tundi. :)

    No hard feelings.
    Tere!

    Leping on tõesti 15lk pikk ja juristi poolt koostatud. Lepingule on alla kirjutanud üle 50 eesti pokkerimängija, kellel pole tingimuste kohta pretentsioone olnud. Samuti pole tekkinud talli ja õpilase vahel ühtegi erimeelsust, mis vajanuks avalikku kajastust/arutelu. Iga Eesti pokkerimängija vast tunneb kedagi, kes meie tallis on, ja saab vajadusel üle küsida, kuidas siis ikkagi need talli asjad on ja kuidas õpilased rahul on.
    Mis puudutab sinupoolsete punktide väljatoomist ja arutelu, siis tõepoolest arutlesime lepingupunktide üle 2h ja sinu argumendid/hinnangud olid paljude punktide kohta negatiivse alatooniga, justkui oleks meie eesmärk lepinguga õpilasel nahk üle kõrvade tõmmata.

    Teiseks tõid sa välja kasumijaotuse ja väljendasid end selgelt, et see ei tundu sulle ahvatlev. Meie eesmärk lepingu koostamisel ja läbirääkimisi pidades ei ole sind ahvatleda või meeskonda kaubelda, vaid tingimused ja leping on kõikidele talli tulevatele mängijatele võrdsete võimaluste printsiibist lähtudes täpselt samad.

    Kolmandaks, nagu ise suhtluses välja tõid, pole sul sisuliselt professionaalset kokkupuudet online-pokkeriga. Tekitasid diskussiooni euro-dollari kursiga gamblimisel jms absurdsetel teemadel, mis näitab selgelt sinu kogenematust ja võhiklikkust. Avalduse põhjal jätsid soliidse motiveeritud õpilase mulje ja oleme varemgi võtnud talli ühe vähesema varasema kogemusega mängija, kellega suheldes jõudsime järeldusele, et tegu on aruka ja mõtlemisvõimelise inimesega. Koostöö nimetud mängijaga siiani väga edukas olnud ja nägime ka sinus võimalust.

    Neljandaks, nagu ka siin teemas kasutad väljendeid „üks kutt jõudis järeldusele“, valesüüdistus „orjaks tegemise“ kohta, üleolevad smailid jms alatu laim, mis on selgelt tüli otsiv, eesmärgiga meie mainet kahjustada, kasutasid sa ka lepingu punktide ja tingimuste üle arutades ebaviisakat, üleolevat alatooni nii tingimuste, lepingu sisu jms kohta, mis kindlasti ei ole hea ja loogiline algus sujuvale koostööle. Sellise käitumis- ja suhtlemismallidega inimesega koostööd me teha ei soovi ei täna ega ka tulevikus.

    Tall on tänaseks toiminud ilma ühegi tõsisema probleemita õpilase ja talli vahel. Oleme tulnud õpilastele lepinguväliselt kõvasti vastu eesmärgiga võimalikult palju pakkuda, mitte piirata.
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 06.09.17 at 18:55

  6. #126
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas mark112 Vaata postitust
    Tervist!

    Et siin teemas ka fullring viimasel ajal natuke luubi alla võetud, siis otsustasime ABC Pokkeri talli poolt natuke osasid sõnavõtte täpsustada. Artikkel ilmus täna Pokkeriprode pealehel: https://www.pokkeriprod.com/abcpokke...-uusi-opilasi/

    Kindlasti HrLohe teeb väga head tööd ja uurib ka pokkerimaastikul toimuvat vastavalt oma vajadustele ja enda parima äranägemise järgi. Aga mis puudutab näiteks 50k kuus teenimist või üleüldiselt fullringi kasumlikkust, siis mulle teadaolevalt ei ole lohe oma hinnanguid tehes ABC Pokkeri treeneritega sellel teemal ühendust võtnud, et uurida, kas fullringi formaadis sellist sorti raha tänapäeval veel teenitakse. Oleksime siin saanud kindlasti omapoolset statistikat silmas pidades korrektuure teha.

    Kõigile spinnigrinderitele aga soovime ABC Pokkeri poolt palju edu, lahe, kui väikses Eestis on kaks head valikuvarianti enesetäienduseks!

    Fullringi eelistajad saavad ABC Pokkeriga liitumiseks ühendustvõtta Paavo Trommiga või Mark Joaga nende meiliaadresside kaudu:

    paawo101@gmail.com
    marktabarian@gmail.com
    Tervist!

    Nõus, et oleksin võinud küsida ABC pokkeri hinnagut full-ringi kasumlikkusele enne omapoolse hinnagu andmist.

    Selgitan oma hinnangu kujunemise lahti:
    Oma hinnangu kujundamisel kasutasin tallis olevate varasemate full-ringi mängijate hinnaguid ja full-ringi tallide kodulehtedel ja foorumi teemades toimuvat silmas pidades, kus jäi silma vähene aktiivsus ja enam kui aasta vanused postitused (ka ABC pokkeri kodulehel oli enne minupoolset full-ringi teemalist sõnavõttu viimane ametlik teade enam kui aasta vana ja kodulehel viimased blogid aastast 2015).
    Kuna iga talli huvi peaks olema uusi andekaid õpilasi kampa saada, tegin siit ennatlikuks osutunud järelduse, et kas siis ei ole midagi välja reklaamida või ei tegutseta enam avalikult. Vabandan, et sellega liiga tegin ja valeinformatsiooni levitasin.

    Teine hinnangu argument oli see, et mitmed õpilased on spinnidesse liikunud just full-ringi tallidest. Full-ringi varasema suure populaarsuse tõttu on see muidugi loogiline, sest neid inimesi on absoluutarvult palju, kelle jaoks just FR siiani põhiline kokkupuude pokkeriga on olnud.

    Soovime omalt poolt samuti kõigile FRi mängijatele edu! Hea kuulda, et ABC pokker endiselt avalikult tegutseb ja uusi õpilasi värbab! Olles tuttav ABC pokkeri juhtfiguuride/treenerite suhtumise ja tööeetikaga, saan omalt poolt soovitada, et kui mängija eelistab spin&go’dele full-ringi, siis ABC pokker on mulle teadaolevalt parim valik!

  7. #127

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Leping on tõesti 15lk pikk ja juristi poolt koostatud. Lepingule on alla kirjutanud üle 50 eesti pokkerimängija, kellel pole tingimuste kohta pretentsioone olnud. Samuti pole tekkinud talli ja õpilase vahel ühtegi erimeelsust, mis vajanuks avalikku kajastust/arutelu. Iga Eesti pokkerimängija vast tunneb kedagi, kes meie tallis on, ja saab vajadusel üle küsida, kuidas siis ikkagi need talli asjad on ja kuidas õpilased rahul on.
    Mis puudutab sinupoolsete punktide väljatoomist ja arutelu, siis tõepoolest arutlesime lepingupunktide üle 2h ja sinu argumendid/hinnangud olid paljude punktide kohta negatiivse alatooniga, justkui oleks meie eesmärk lepinguga õpilasel nahk üle kõrvade tõmmata.


    Erimeelsused tekkisid, sest reaalsed laused, mis ma välja tõin, ei saanud ju otsest vastust ja ei olnud skypes Teie poolt seletatud tingimustega 1:1-le. Ma sain aru mida Te mõtlesite ja oleks tegelikult kõigega ka enam-vähem nõus olnud, aga tahtsin kõik küsitavad punktid enne skypes välja tuua ja üle rääkida.

    Teiseks tõid sa välja kasumijaotuse ja väljendasid end selgelt, et see ei tundu sulle ahvatlev. Meie eesmärk lepingu koostamisel ja läbirääkimisi pidades ei ole sind ahvatleda või meeskonda kaubelda, vaid tingimused ja leping on kõikidele talli tulevatele mängijatele võrdsete võimaluste printsiibist lähtudes täpselt samad.


    Nagu ma ka eelnevalt ütlesin, siis oleksin ka sama jaotusega nõus olnud, aga patt oleks lepingu tingimustega kohe 100% nõustuda olnud, sest jutust käis ka läbi, et lepingu tingimustega tegeletakse case-by-case ning küsija suu pihta tavaliselt ei lööda, paraku Te võtsite seda kohe isikliku rünnakuna.

    Kolmandaks, nagu ise suhtluses välja tõid, pole sul sisuliselt professionaalset kokkupuudet online-pokkeriga. Tekitasid diskussiooni euro-dollari kursiga gamblimisel jms absurdsetel teemadel, mis näitab selgelt sinu kogenematust ja võhiklikkust. Avalduse põhjal jätsid soliidse motiveeritud õpilase mulje ja oleme varemgi võtnud talli ühe vähesema varasema kogemusega mängija, kellega suheldes jõudsime järeldusele, et tegu on aruka ja mõtlemisvõimelise inimesega. Koostöö nimetud mängijaga siiani väga edukas olnud ja nägime ka sinus võimalust.

    Professionaalset kokkupuudet tõesti ei ole, aga see dollari-euro situatsioon, mida ma mõtlesin, jäi natukene segaseks võib-olla nagu näha. Näide: kui Te kannate minu swedi kontole nt 600 eurot, et 7seid mängida, siis pean lepingu järgi ka 600 eurot tagastama. Tehes pokerstarsi sissemakse, konverteeritakse minu raha ümber dollariteks ning kui dollari kurss peaks euro suhtes nt 30% nõrgenema, siis kaotan koheselt 30%, sest mina starsist välja kandes saan siis 30% vähem eurosid.
    Kui Te ütlete, et see ei ole minule jälle lisa risk, siis oleksin lahendusena pakkunud lihtsalt variandi, et iga kord kui sissemakse tehakse (kui on vaja), võetakse kooli rahaks sama summa eest sissemakstes saadud dollarid. Hiljem kantakse sama hulk dollareid välja nt?

    Neljandaks, nagu ka siin teemas kasutad väljendeid „üks kutt jõudis järeldusele“, valesüüdistus „orjaks tegemise“ kohta, üleolevad smailid jms alatu laim, mis on selgelt tüli otsiv, eesmärgiga meie mainet kahjustada, kasutasid sa ka lepingu punktide ja tingimuste üle arutades ebaviisakat, üleolevat alatooni nii tingimuste, lepingu sisu jms kohta, mis kindlasti ei ole hea ja loogiline algus sujuvale koostööle. Sellise käitumis- ja suhtlemismallidega inimesega koostööd me teha ei soovi ei täna ega ka tulevikus.

    Vabandan, ei olnud eile õhtul tõesti kõige paremas tujus, aga see kohene äraütlemine täiesti suvalises kohas poole jutu pealt ka Teie poolt kõige viisakam ei olnud. Mainet ma nüüd küll kuidagi kahjustada ei tahtnud, pigem tahtsin teiste inimeste aega säästa, sest tegelikult ootasin ma ise seda talli saamist päris pikalt. Üleolevalt, mismoodi? Enda arust olin päris viisakas ja tõin täpsed punktid ja ka lõigud välja mille kohta ma selgitusi tahtsin. Jutust käis ka läbi, et ajan juuksekarva lõhki – nagu, what, te teete ilmselt maailma kõige pikema tallilepingu ja siis räägite, et mina ajan juuksekarva lõhki? Vabandan jälle, et smaili kasutan (:D), aga see ajab tõesti naerma.
    Kokkuvõtteks: eeldasin ja olen ka kuulnud, et tallis teil töö sujub ja kõik on normaalsed inimesed, aga see suhtlus eile läks küll täiesti lampi Teie enda poolt negatiivseks. Personaalselt pole mul küll kellegi vastu midagi, ja tingimused lahti seletatult, nagu nad oleks pidanud ka lepingus olema, tegelikult sobisid.

    Tall on tänaseks toiminud ilma ühegi tõsisema probleemita õpilase ja talli vahel. Oleme tulnud õpilastele lepinguväliselt kõvasti vastu eesmärgiga võimalikult palju pakkuda, mitte piirata.

    Väga tore, eelnev positiivne tagasiside ongi üks põhjuseid miks ma uuesti kandideerisin. Kas lepingusse tuleb ka selline lause, et tulete vastu? Personaalselt ma Teid ju ei tunne ja nagu Teie tahate igasuguse jama eest kaitset, tahaks ka mina, seepärast ka see pikk 2-tunnine diskussioon tekkis, aitäh.
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 06.09.17 at 21:13

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Vastasin kõikidele sinu väljatoodud argumentidele/küsimustele koheselt ja selgitasin nende sisu. Sina jätkasid endiselt oma seisukohaga, nagu ka siin, et leping pole 1:1 seletatud tingimustega. Me ei hakka alustavat mängijat juristi jutule saatma, et leping ümber teha. Väidad, justkui poleks me sinu küsimustele vastanud ja punkte lahti seletanud, ent tegime seda 2,5h jooksul ja sinu arvates sisu endiselt ei kattunud. Tänaseks pole ühegi mängijga lepingu-teemalist kahetimõistmist olnud.

    Väidad, et võtsime su parema diili küsimist isikliku rünnakuna. Väga alatu laim. Raiko selgitas su diili-küsimise peale mitmes eraldi vastuses põhjalikult, millest selline diil ja kuidas siiani diilide osas käitunud oleme.

    Dollari-euro situatsioon on variatsiooniga mõlemale poole. Nagu ütlesin, oleme mängijatele alati vastu tulnud, ehk kui mängija soovib ennast sedasi ära kindlustada, pole meil sellise asja vastu midagi. Samal ajal kehtib variatsioon mõlemas suunas ja supersuured muutused on pigem haruldased. Sissemakstav summa moodustab igal edukal mängijal kontol olevast bankrollist üldjuhul piisavalt väikse osa, et mitte keegi pole sellist asja tänaseni teha soovinud.

    Järgmiseks väidad, et ütlesime sulle ebaviisakalt koheselt ära. Suhtlesime 2,5h skypes ja selgitasime sulle eilse jutuajamise lõpus põhjalikult, miks lõpuks diili-pakkumise tagasi võtsime. Sina lahkusid jutuajamiselt ja 30min pärast kirjutasid selle suvalise laimu, kusjuures jätad mulje, et sina oled siin ohver, kellega halvasti käituti ja "tegid seda selleks, et teiste aega säästa". On päris selge, et su ainuke eesmärk seda postitust tehes oli meie mainet kahjustada. Kui sinu sooviks oleks olnud rohkem infot saada, uuesti sel teemal midagi küsida või uuesti vestlust alustada, oleks sa võinud seda ka skype chatis teha. Kõikidele sinupoolt esitatud küsimustele vastasime korrektselt.

    Kuna tänaseks ei ole ühegi mängijaga lepingu, mistahes tingimuste/reeglite vms talliga seonduva osas kahetimõistmist olnud, ei ole ka lepingusse vajalik ebamäärane lause, et tuleme vastu, vaid pigem on see meiepoolne võimalus. Meile on obv äärmiselt hea reklaam, kui mängijad happyd on. Leping on põhjalik meie kaitseks petturite eest, keda paraku pokkerimaailmas endiset liigub.

    Kui meil oleks mängijatega probleeme lepingu mõistmise ja järgimisega või leping oleks kuidagi ülekohtune mängijate suhtes, oleks säärane probleem ammu esile kerkinud ja oleksime ka lepingut kohandanud.

  9. #129

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Mis alatust laimust Sa räägid, räägid nagu ma väänaks siin juttu. Ma ütlesin, et 50-50 diil ei tundu ahvatlev, ja et kas oleks võimalik parem diil saada.

    [05.09.2017 22:28:10] Raiko: ühesõnaga loe leping läbi, muuda sõnastus endale sobivaks ja vaatame siis koos asja üle
    [05.09.2017 22:28:39] Raiki P.: ma homme veel loen ilmselt korra üle, sest asi ise päris pikk siiski
    [05.09.2017 22:28:47] Raiko: jep
    [05.09.2017 22:28:49] Raiko: kiiret pole
    [05.09.2017 22:29:10] Raiki P.: ja ma mõtlen seda, et tahaks kindlasti läbi rääkida kasumi jaotuse osa
    [05.09.2017 22:29:28] Raiki P.: 50/50 ei tundu mitte kuidagi ahvatlev hetkel
    [05.09.2017 22:29:43] Raiko: sa mõtled protsente tahad paremaks?
    [05.09.2017 22:29:46] Raiki P.: sest see periood ka päris pikk
    [05.09.2017 22:29:48] Raiki P.: jep
    [05.09.2017 22:29:57] Raiko: no meie siinkohal järeleandmisi ei tee
    [05.09.2017 22:30:03] Raiko: ei ole teinud siiani
    [05.09.2017 22:30:05] Raiko: ja ei tee ka edaspidi
    [05.09.2017 22:30:33] Raiko: et selle kohapealt ei ole mingit rääkimisruumi
    [05.09.2017 22:30:50] Raiki P.: kahju
    [05.09.2017 22:31:14] Raiko: nii see kahjuks on tänasel pokkerimaastikul :)
    [05.09.2017 22:31:29] Raiko: ei taha cocky olla, aga jah
    [05.09.2017 22:31:38] Raiko: sellessuhtes töö ja kulud on igakuised sellised
    [05.09.2017 22:31:45] Raiko: mis lihtsalt ei võimalda esimese diili puhul
    [05.09.2017 22:31:48] Raiko: paremaid nreid kohe
    [05.09.2017 22:31:51] Raiki P.: eks ma arvestan selle pakkumisega, no hard feelings, ega ma ei mõtlegi, et te mingi sotsiaalabiga tegeleks siin
    [05.09.2017 22:31:54 | Edited 22:32:01] Raiko: ja see on igal pool maailma tallides nii
    [05.09.2017 22:32:50] Mihkel: Me võtame siin oma diilipakkumise tagasi, kuna pole sinuga koostööst huvitatud
    [05.09.2017 22:32:53] Mihkel: No hard feelings
    [05.09.2017 22:32:54] Mihkel: gl
    [05.09.2017 22:33:08] Raiki P.: tohib küsida muidu, mis põhjusel? :)
    [05.09.2017 22:33:31] Raiko: 50/50 tundub sulle ebaõiglane ja ka leping ei sobi
    [05.09.2017 22:33:42] Raiko: seega lihtsalt ei ole ühel lainel me hetkel
    [05.09.2017 22:33:43] Raiko: mulle tundub
    [05.09.2017 22:33:48] Raiko: meile*
    [05.09.2017 22:36:44] Raiki P.: see, et ma üritasin numbrite osas läbirääkimisi teha on mingi patt või? :D
    [05.09.2017 22:37:49] Raiko: ei ole :D aga nagu ma juba ütlesin siis selle lepingu koostamiseks kulutasime väga palju raha ja aega. Seega tahaks et need asjad läheks sujuvalt ja kui sa ka ütlesid et diili nrid üldse ei sobi, siis mihkel ilmselt rutakalt ütleski, et võtame siis diili tagasi :D
    [05.09.2017 22:37:53] Raiki P.: ja lepingu kohta ütlen nii palju, et raha ja aega võib ju igale poole palju alla panna, see ei tee seda kohe parimaks või täpseks

    _______________________
    See on siis täpsemalt väljalõige meie skype vestlusest, kus toimus oluline muutus, eelnevast suhtlusest mingit negatiivust ei tajunud. Mina siis olen osapool Raiki P.

    Selgelt on näha, et Mihkel tuli jutule vahele just minu [05.09.2017 22:31:51] öeldud lause pärast, mis ei olnud ju kuidagi solvav või midagi, pigem nentisin tõsiasja, et Te tahate ka siiski kasumit ja kui ei saa paremat diili siis las nii olla, niimoodi läbirääkimisi peetaksegi, ma ütlesin nkn enne, et ma ilmselt loen veel kõik üle järgmine päev ja siis teen otsuse.

    Nii, lepingu punktis 4.4 on kirjas "Õpilane võib tulevikus nõuda Õpilase Vahendite väljamaksmist Mängukassast, kuid seda vaid eeldusel, et täiendava Kasumi jaotamise hetkel ei ole Mängukassa Kahjumis."
    Nüüd loe punktis 1.3, mida Mängukassa hõlmab. Igatpidi ei lähe see Teie seletatuga kokku, sest nt Sinu poolt eelnevalt kogutud/antud raha välja võtmisel Mängukassa väheneb, ehk kui ma võidan arvestusperioodil vähem raha juurde kui Sa nt kogunenud kasumit välja võtad, siis arvestusperioodi jooksul tähendab see Mängukassa kahjumit, kuigi tegelikult võis kuu (arvestusperiood) mänguliselt kasumis olla.

    Kui Sa tahad väita, et selle lausega on mõeldud lihtsalt kahjumit, mitte Mängukassa kahjumit, siis tekib jällegi paradoks, kuidas võtta kasumit välja, kui on kahjum.

    "Kui sinu sooviks oleks olnud rohkem infot saada, uuesti sel teemal midagi küsida või uuesti vestlust alustada, oleks sa võinud seda ka skype chatis teha. Kõikidele sinupoolt esitatud küsimustele vastasime korrektselt."

    Mida ma enam küsin kui Sa mulle normaalse jutu keskel lihtsalt kõrri kargad, et diil jääb ära ja pikalt saadad, tulen kerjama, et võtke ikka palun tagasi või? Vastasite küll jah, et mina saan valesti aru, aga sulaselgelt on ju lause-lause haaval kirjas teistmoodi, kuidas ma siis leppida saan olukorraga? Oleks 1-2 punkti natuke ümber sõnastatud, oleks diilile ilmselt järgmisel või isegi samal päeval alla kirjutanud.

    Ma juba seletasin juba kõik ka skypes ära, et diil ise sobis ja Sinu eelmine postitus: "Me ei hakka alustavat mängijat juristi jutule saatma, et leping ümber teha." ütleb Teie suhtumise kohta kõik.

    "Kui meil oleks mängijatega probleeme lepingu mõistmise ja järgimisega või leping oleks kuidagi ülekohtune mängijate suhtes, oleks säärane probleem ammu esile kerkinud ja oleksime ka lepingut kohandanud. "
    - Kui Sa nii ütled, ega mina seda ju täpselt ei tea, mina lähtusin lihtsalt lepingust ja Teie väidetest, ja kui diil läheb ikkagi nii nagu Te väitsite, siis muidugi mingit probleemi ei teki, aga see ei tähenda, et lepingus sama kirjas on.


    Peaks nagu suhteliselt läbipaistvalt kõik nüüd kirjas olema, eks igaüks teeb ise omad järeldused kas tegu oli alusetu laimuga või mitte.

    Aitäh.
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 07.09.17 at 02:32

  10. #130
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Well, kui sa postitad mulle vastuseks lõigu talli teemasse, kust oled minu vastuse sulle välja jätnud, siis nagu varasemalt mainitud, otsid sa siin selgelt tüli ja üritad meid halvas valgsues näidata. Lisaks on su samm kaugel eetilisest piirist ja minu jaoks üsna arusaamatu, mida sa siin tõestada üritad või miks sa seda päris täpselt teed. Minu vastus sinu küsimusele, miks diilist taganesime:

    ( Click to show/hide )


    Puhtalt minu otsus varasema kogemuse ja sinuga suhtluse pealt, olles sinuga 2,5h lepingu tingimusi ja punkte arutanud. Minu jaoks ületasid sa suhtluses hea maitse piire, nagu sa siingi teed. Kuidas see su diili-küsimuisega jms esimeses postituses esitatud süüdistustega seotud on, ei saa ma aru. See, et vastus skypes vahetult sinu teksti järel on - vastasin kogu eelneva teksti kokkuvõtteks.

    Kontrollisin lepingu üle ja leping siinkohal igati korrektne. Olen sulle sisu juba selgitanud.

    Ei saa ka aru, miks on halb suhtumine, et me alustavat mängijat juristi jutule ei saada. Kui sa väidad, et lepingu sisu ei vasta selgitatule, siis see tähendab uut lepingu projekti, et seda sinu jaoks kohandada. Lepingu sobivuse peaks siis jurist confirmima. Maksab üsna palju ja üsna ajakulukas. Kui varasem leping on siiani toiminud ja probleeme mängijatega ei ole ja keegi ei ole pretentsioone esitanud, on minu meelest usaldusväärsus ja toimivus confirmed ja uus lepingu projekt on ebamõistlikult ressursikulukas.

    Jah, leping on nõks talli kasuks turvalisuse kaalutlustel. Oleme ehitanud uue foorumi, integreerinud veebi 15h detailselt konstrueeritud videopacki, üle 1000h videomaterjali, mängijatele kättesaadav server koos kõikide programmide ja arvutustega jne. Mängijad näitavad sisuliselt kõikides pokkeritubades, kus mängitakse, kõikides limiitides maailma parimaid tulemusi. On üsna palju väärtuslikku infot, mida kaitsta. Kui sa tuled talli ja tunned, et pead hakkama lepingut muutma enda kaitseks ja kardad või eeldad, et me kuidagi sind abuseme, näed vajadust lepingus mitmeid punkte muuta ja ringi sõnastada, tunned ennast "orjana", diil on liiga kallis jnejne, ja ise oled sealjuures kõige vähesema varasema kogemusega mängija, kellega talliga liitumise läbirääkimisi oleme alustanud, siis sorri aga sa oled väga vales kohas väga valede eelduste, mõtete ja suhtumisega.
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 07.09.17 at 03:16

  11. #131

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    "Well, kui sa postitad mulle vastuseks lõigu talli teemasse, kust oled minu vastuse sulle välja jätnud, siis nagu varasemalt mainitud, otsid sa siin selgelt tüli ja üritad meid halvas valgsues näidata. Lisaks on su samm kaugel eetilisest piirist ja minu jaoks üsna arusaamatu, mida sa siin tõestada üritad või miks sa seda päris täpselt teed. Minu vastus sinu küsimusele, miks diilist taganesime:"

    Selle jätsin välja, sest seal ei ole ju midagi mõistlikku kirjas, lepingust aru ei saa sina ise, mitte mina, ja see kasumijaotuse osa samuti, ma ei öelnud, et ma ei ole nõus 50-50 jaotusega liituma. Mis see eetiline on siis, see on eetiline, et inimene ootab pea kuu aega talliga liitumist, jättes nii mõnelegi töökuulutusele seepärast CV saatmata, ja siis tuimalt suvalise koha pealt öeldakse „head aega“?

    ( Click to show/hide )


    Mingi maine, blabla, minu jaoks on samuti ka minu maine oluline, seepärast ma siin vastu hetkel kirjutangi. Pealegi ei ole see ettevõte isegi kuu aega vana millega ma lepingu sõlmima oleks pidanud. Lepingust arusaamine meil tõesti erineb, sest minu eelmises postituses on selgelt toodud välja punktid ja sõnad, mis ei lähe kokku sinu väidetud reaalsete tingimustega.

    "Puhtalt minu otsus varasema kogemuse ja sinuga suhtluse pealt, olles sinuga 2,5h lepingu tingimusi ja punkte arutanud. Minu jaoks ületasid sa suhtluses hea maitse piire, nagu sa siingi teed. Kuidas see su diili-küsimuisega jms esimeses postituses esitatud süüdistustega seotud on, ei saa ma aru. See, et vastus skypes vahetult sinu teksti järel on - vastasin kogu eelneva teksti kokkuvõtteks. "

    Kõik konstruktiivne kriitika ja puhtalt lepingu punktide välja toomine on sinu jaoks halb maitse? Või äkki tood välja siis vestlusest, et mida ma rääkisin seal siis, võid kasvõi terve vestluse üles laadida.

    "Kontrollisin lepingu üle ja leping siinkohal igati korrektne. Olen sulle sisu juba selgitanud."

    Thx, et kontrollisid. Kui muudatusi tehtud ei ole, siis ta ikkagi korrektne ei ole, vähemalt ei vasta nendele tingimustele mida sa väita üritad, lähtume siiski minu eelmises postituses välja toodud faktidest.

    "Ei saa ka aru, miks on halb suhtumine, et me alustavat mängijat juristi jutule ei saada. Kui sa väidad, et lepingu sisu ei vasta selgitatule, siis see tähendab uut lepingu projekti, et seda sinu jaoks kohandada. Lepingu sobivuse peaks siis jurist confirmima. Maksab üsna palju ja üsna ajakulukas. Kui varasem leping on siiani toiminud ja probleeme mängijatega ei ole ja keegi ei ole pretentsioone esitanud, on minu meelest usaldusväärsus ja toimivus confirmed ja uus lepingu projekt on ebamõistlikult ressursikulukas. "

    Mis see siia puutub, et ma alustav mängija olen, kas olen seepärast mingi madalam olend või teeb see lepingu kuidagi korrektsemaks – ei. Samuti ei tee seda korrektsemaks sinu jurst või tehtud kulutused, mina ei ole selles süüdi, on siis vaja mingi perverssne, ilmselt maailma kõige pikem tallileping valmis vorpida kui ei suuda põhipunkte korrektselt kirja panna?

    "Jah, leping on nõks talli kasuks turvalisuse kaalutlustel. Oleme ehitanud uue foorumi, integreerinud veebi 15h detailselt konstrueeritud videopacki, üle 1000h videomaterjali, mängijatele kättesaadav server koos kõikide programmide ja arvutustega jne. Mängijad näitavad sisuliselt kõikides pokkeritubades, kus mängitakse, kõikides limiitides maailma parimaid tulemusi. On üsna palju väärtuslikku infot, mida kaitsta. Kui sa tuled talli ja tunned, et pead hakkama lepingut muutma enda kaitseks ja kardad või eeldad, et me kuidagi sind abuseme, näed vajadust lepingus mitmeid punkte muuta ja ringi sõnastada, tunned ennast "orjana", diil on liiga kallis jnejne, ja ise oled sealjuures kõige vähesema varasema kogemusega mängija, kellega talliga liitumise läbirääkimisi oleme alustanud, siis sorri aga sa oled väga vales kohas väga valede eelduste, mõtete ja suhtumisega."

    Milline osa siin jälle mind puudutab, ma pole ühte minutitki videost või ühte foorumipostitust oma silmaga näinud, samuti jälle põhilise juurde tagasi tulles, ei tee see lepingut korrektseks, millest probleem üldse alguse sai. Loomulikult oleks veel mõnda punkti muutnud, nt see, et igal ajal pean olema võimeline maksimaalselt kolme päeva jooksul sulle nt pokkeri kasumi üle kandma, kuigi juba ainuüksi starsi väljamaksed võtavad nende TOS-i järgi aega 3-5 päeva, seega jällegi läheb üks asi teisega vastuollu.

    Need mõned punktid, mis ma välja tõin, olid täiesti asjakohased, ja mida sul on öelda minu suhtumise kohta kui sa ise ilmselgelt üritad siin musta valgeks rääkida. Toon välja ju puhtalt fakte, sina aga räägid siin minu mingist jutu heast maitsest ja ma ei tea millest.

    Enne mõtlesin, et kirjutan sulle ja küsin numbri, et asi kiirelt selgeks rääkida, lihtsalt vaherahu huvides, mul pole küll vaja siin mingit mõttetut pinget üleval hoida, aga kui sa ei oska ikka üldse lugeda ja ei saa siiani aru mida ma juba oma esimese postitusega taotlesin, siis pole sel jutul ilmselt väga mõtet.

    Etteruttavalt, kui sa nüüd uuesti sel teemal mingi heamaitselise vastulause kirjutad, siis palun kommenteerida täpselt minu eelmise postituse seda lõiku, mis algab sõnaga "nii" ja lõpeb sõnaga "olla".

    Aitäh.
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 07.09.17 at 04:41

  12. #132
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    4.4 Kasumi jaotamise ja Kahjumi katmise aluseks on Kooli poolt iga Arvestusperioodi lõppedes koostatav Algbilanss (arvestus), mille tarvis kohustub Õpilane andma Koolile kogu vajaliku informatsiooni hiljemalt 3 (kolme) kalendripäeva jooksul vastava Arvestusperioodi lõppemisest. Algbilansi esitamisel Õpilasele informeerib Kool Õpilast, kas ta soovib Kooli Kasumiosa väljavõtmist ning Õpilane informeerib Kooli, kas ta soovib Õpilase Kasumiosa väljavõtmist (seda kõike juhul kui Arvestusperioodil on tekkinud Kasum). Kui Kasumit ei jaotata või ei jaotata kogu ulatuses, siis moodustub välja võtmata Kooli Kasumiosast Kooli Vahendid ja Õpilase Kasumiosast Õpilase Vahendid, mis jäetakse Mängukassasse. Poolte kokkuleppel võidakse sellist jaotamata Kasumit kasutada tulevikus ka Kahjumi katmiseks. Õpilane võib tulevikus nõuda Õpilase Vahendite väljamaksmist Mängukassast, kuid seda vaid eeldusel, et täiendava Kasumi jaotamise hetkel ei ole Mängukassa Kahjumis.

    Selgitus:
    Algbilansi koostamisel lepitakse kokku, kas kasum võetakse välja või ei. Kui ei võeta, jaguneb kasum kaheks, 1. õpilase vahenditeks ja 2. kooli vahenditeks. Mainitud vahendeid ei märgita algbilanssi, sest need pole mitte algbilanss (või on seda juhul, kui vastastikuste arvelduste seisu on juba arvesse võetud), vaid õpilase vahendid ja kooli vahendid, koondnimetusega jaotamata kasum.

    Mängukassa tähendab Õpilase virtuaalse Mängukeskkonna (või Mängukeskkondade) konto(de)l olevat kogu rahaliste vahendite jääki vastaval ajahetkel (sh tagastamata Kooli Vahendite kogusumma ning Mängukassast Kooli poolt välja võtmata Kooli Kasumiosa ja/või välja võtmata Õpilase Kasumiosa, s.o Õpilase Vahendid), millele liidetakse Kooli poolt Õpilase kasutusse antud muude rahaliste vahendite (nt sularaha) kogusumma jääk, mis ei ole kajastatud Mängukeskkonna kontol (nt live-turniiride sisseostude summad, samuti ka Kooli poolt Õpilasele kantud summad, mis pole veel jõudnud Õpilase kontole) (sh võimalik Kooli Kasumiosa sellistelt summadelt, mida ei ole Koolile Õpilase poolt välja makstud), millele liidetakse Õpilase poolt Lepingutingimusi rikkudes Mängukassast välja võetud (ning Koolile tagastamata) rahaliste vahendite summa (kui seda peaks olema).

    Algbilanss tähendab iga Arvestusperioodi lõpus fikseeritavat Mängukassa ning vastastikkuste arvelduste seisu, mis on aluseks Kooli Kasumiosa ning Õpilase Kasumiosa leidmisel (või vastavalt eelmiste Arvestusperioodide Kahjumi katmisel) ning mis võetakse aluseks järgneva Arvestusperioodi algseisu fikseerimisele (pärast Kasumi väljamakseid, kui neid tehakse, või Kahjumi osalist või täielikku katmist).

    Sina tahad jaotamata kasumi liita uuele algbilansile otsa, arvestamata vastastikuste arvelduste seisu, mis on aluseks Kooli kasumiosa ning Õpilase kasumiosa leidmisel. Lepingus on aga kirjas, et algbilansis vastastikuste arvelduste seisu arvestatakse.
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 07.09.17 at 10:57

  13. #133

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    " Sina tahad jaotamata kasumi liita uuele algbilansile otsa, arvestamata vastastikuste arvelduste seisu, mis on aluseks Kooli kasumiosa ning Õpilase kasumiosa leidmisel. Lepingus on aga kirjas, et algbilansis vastastikuste arvelduste seisu arvestatakse. " - vabandust, mida? Kuidas puutuvad need arveldused hetkel asjasse, kõik on lepingu alusel niikuinii Mängukassa osad, kui need on mängija kontol.

    Arvestusperiood tähendab ajavahemikku, mille alguses ja lõpus fikseeritakse Mängukassa seis ning mille jooksul saadud Kulude ja Tulude baasil leitakse Kasum või Kahjum ning arvestatakse Õpilase Kasumiosa ja Kooli Kasumiosa. Arvestusperiood algab iga kalendrikuu 1. kuupäeval kell 00.00 ning lõppeb kas vastava kalendrikuu viimasel päeval kell 23.59 või Kooli poolt määratud muul kalendripäeval. Kui Kool määrab Arvestusperioodi lõpu erinevalt, siis algab eelmise Arvestusperioodi lõppemisel uus Arvestusperiood, mis lõppeb vastavalt kas jooksva kalendrikuu lõpus või Kooli poolt määratud juhul ka varem. Lepingu sõlmimisel algab esimene Arvestusperiood Lepingu sõlmimise kuupäevast; Lepingu lõppemise kuul lõppeb Arvestusperiood Lepingu lõppemise kuupäeval.

    Arveldusperioodis võib kõik varasemad arveldused ammu tehtud olla, see ei olegi asja point, point on selles, et need on siiski kõik Mängukassa osad, sest nagu ka Sinu enda pandud lõigust välja tuleb, kuulub kõik kontol olev Mängukassasse.
    Kui Mängukassas üks osa, misiganes osa, kas mänguliselt, raha välja võttes, või misiganes juhul väheneb, siis tähendabki see just Mängukassa vähenemist. Kui arvestusperiood saab läbi, siis kulude ja tulude vahe näitab, kas Mängukassa jäi kasumisse/kahjumisse.

    Ma hetkel ei saa enam aru, kas Sa tõesti ei saa aru, või sul tõesti pole julgust tunnistada, et see on kõik on ebaloogiline.
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 07.09.17 at 11:31

  14. #134
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Minu arust peaks olema ikka talli poolt reaalne hindamine palju on voimalik aastas teenida. Tehes reklaami mingid 50 ja 100k aastas tundub veidi nagu nn odav reklaam. Sisulsielt paneb ka inimene aasta kaks(nagu aru saan) ajast kinni tegeldes sisulsiselt mingi juraga 0 põhipalgaga
    A la nagu tööpakkumised, et kvmaaklerile töökoht 10k kuus. Kohale minnes selgub, et kvfirma on üks tall ja pead ise hakkama käivet tegema+pool läheb kvfirmale. Tundub liiga kvfirma poole kaldu see ettevõtmine
    Samas noh saan aru ka tallist, kes peab oma õigusi kehtestama, et lihtsalt üle ei lastaks v kergekäeliselt asja võetaks
    Mis üldse juhtub kui winamax lõpetab nt tegevuse vms?Loob uued reeglid vms. Arvan, et lepingutes peab ka paindlikkust üles näitama
    Aga kui tõesti 50 inimest on tallis ja kõik on ok(keegi kellegi peanahka ei taha) siis on asi suht hästi korraldatud

  15. #135
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust peaks olema ikka talli poolt reaalne hindamine palju on voimalik aastas teenida. Tehes reklaami mingid 50 ja 100k aastas tundub veidi nagu nn odav reklaam. Sisulsielt paneb ka inimene aasta kaks(nagu aru saan) ajast kinni tegeldes sisulsiselt mingi juraga 0 põhipalgaga
    A la nagu tööpakkumised, et kvmaaklerile töökoht 10k kuus. Kohale minnes selgub, et kvfirma on üks tall ja pead ise hakkama käivet tegema+pool läheb kvfirmale. Tundub liiga kvfirma poole kaldu see ettevõtmine
    Samas noh saan aru ka tallist, kes peab oma õigusi kehtestama, et lihtsalt üle ei lastaks v kergekäeliselt asja võetaks
    Mis üldse juhtub kui winamax lõpetab nt tegevuse vms?Loob uued reeglid vms. Arvan, et lepingutes peab ka paindlikkust üles näitama
    Aga kui tõesti 50 inimest on tallis ja kõik on ok(keegi kellegi peanahka ei taha) siis on asi suht hästi korraldatud
    Huvitav oleks teada küll. Spinnid selline rõve formaat, et EV-s teenivad kõik sitaks, aga ma oleks väga impressed kui keskmise talli liikme reaalne sissetulek (kõigi reaalne sissetulek kokku liidetuna ja jagatud liikmete arvuga) including rakeback on aastas üle $/€50K. Kas sellist datat ei soovi jagada? :)

  16. #136
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    " Sina tahad jaotamata kasumi liita uuele algbilansile otsa, arvestamata vastastikuste arvelduste seisu, mis on aluseks Kooli kasumiosa ning Õpilase kasumiosa leidmisel. Lepingus on aga kirjas, et algbilansis vastastikuste arvelduste seisu arvestatakse. " - vabandust, mida? Kuidas puutuvad need arveldused hetkel asjasse, kõik on lepingu alusel niikuinii Mängukassa osad, kui need on mängija kontol.

    Arvestusperiood tähendab ajavahemikku, mille alguses ja lõpus fikseeritakse Mängukassa seis ning mille jooksul saadud Kulude ja Tulude baasil leitakse Kasum või Kahjum ning arvestatakse Õpilase Kasumiosa ja Kooli Kasumiosa. Arvestusperiood algab iga kalendrikuu 1. kuupäeval kell 00.00 ning lõppeb kas vastava kalendrikuu viimasel päeval kell 23.59 või Kooli poolt määratud muul kalendripäeval. Kui Kool määrab Arvestusperioodi lõpu erinevalt, siis algab eelmise Arvestusperioodi lõppemisel uus Arvestusperiood, mis lõppeb vastavalt kas jooksva kalendrikuu lõpus või Kooli poolt määratud juhul ka varem. Lepingu sõlmimisel algab esimene Arvestusperiood Lepingu sõlmimise kuupäevast; Lepingu lõppemise kuul lõppeb Arvestusperiood Lepingu lõppemise kuupäeval.

    Arveldusperioodis võib kõik varasemad arveldused ammu tehtud olla, see ei olegi asja point, point on selles, et need on siiski kõik Mängukassa osad, sest nagu ka Sinu enda pandud lõigust välja tuleb, kuulub kõik kontol olev Mängukassasse.
    Kui Mängukassas üks osa, misiganes osa, kas mänguliselt, raha välja võttes, või misiganes juhul väheneb, siis tähendabki see just Mängukassa vähenemist. Kui arvestusperiood saab läbi, siis kulude ja tulude vahe näitab, kas Mängukassa jäi kasumisse/kahjumisse.

    Ma hetkel ei saa enam aru, kas Sa tõesti ei saa aru, või sul tõesti pole julgust tunnistada, et see on kõik on ebaloogiline.
    Oleme neid lepingu punkte juba nii oma tiimiga, juristiga ja nüüd ka sinuga läbi arutanud. Usun, et need punktid ei ole asjad, mida on teistel väga huvitav foorumis lugeda, seega lõpetan siin lepingu punktide arutelu.
    Kindlasti on ka lepingus asju, mida saame paremini sõnastada ja võtame igal juhul ka sinu mõtteid arvesse.
    Oleme sõlminud äripinna üürilepinguid, mis on 2x pikem, kui see leping. Seega midagi eriskummalist siin minu arvates pole.
    Küll aga loodan, et saad ka ise aru, et meie jaoks tuli see laim, “orjalepinguks” nimetamine ja muu selline väga ootamatult. Eriti veel, et tegelikult meie Skype vestlus lõppes ju igati sõbralikult:
    ( Click to show/hide )

    Muidugi omalt poolt palun ka vabandust, sest tõepoolest oleksin pidanud eile veidi rohkem selgitama, miks ma pakkumise tagasi võtsin. Tahame hoida fookust strateegia arendamisel, õpilastega tegelemisel, pokkeri mängimisel ja muul sellisel, mitte ei taha praegu, ega tulevikus näpuga hakata sõnastustel järge ajama ja pisiasjade üle tunde vaidlema. Ja loomulikult kõiki riske ei saagi täielikult maandada (kasvõi see valuuta kõikumise risk).
    Senini on nii olnud, ja loodan, et ka tulevikus jääb nii, et lepingud koguvad lihtsalt sahtlis tolmu - kõike saab mõistlikult läbi rääkida. Paar problemaatilist kohta on olnud, mainin neid ja reaalseid lahendusi vastuses privadorile. Leping on pigem mingigi meiepoolne back-up pahatahliku käitumiste vastu.

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust peaks olema ikka talli poolt reaalne hindamine palju on voimalik aastas teenida. Tehes reklaami mingid 50 ja 100k aastas tundub veidi nagu nn odav reklaam. Sisulsielt paneb ka inimene aasta kaks(nagu aru saan) ajast kinni tegeldes sisulsiselt mingi juraga 0 põhipalgaga
    A la nagu tööpakkumised, et kvmaaklerile töökoht 10k kuus. Kohale minnes selgub, et kvfirma on üks tall ja pead ise hakkama käivet tegema+pool läheb kvfirmale. Tundub liiga kvfirma poole kaldu see ettevõtmine
    Samas noh saan aru ka tallist, kes peab oma õigusi kehtestama, et lihtsalt üle ei lastaks v kergekäeliselt asja võetaks
    Mis üldse juhtub kui winamax lõpetab nt tegevuse vms?Loob uued reeglid vms. Arvan, et lepingutes peab ka paindlikkust üles näitama
    Aga kui tõesti 50 inimest on tallis ja kõik on ok(keegi kellegi peanahka ei taha) siis on asi suht hästi korraldatud
    Oleme reaalset hindamist teinud mängijatega. 50k näite võtsin paari konkreetse mängija baasilt, kel ruumi improveda nii volli kui skilli osas, aga tegu aastaid pokkeris olnud inimestega. Tegu kindlasti ei ole talli keskmisega, kuna meil on omajagu mängijaid €10-$15 limiitidel. Dno kust selline arvamus. Küll aga on tegu nr’iga, mida ma saan mistahes formaadi decent regularile mugavalt tõestada.

    Üldiselt olen tähele pannud, et 3k juures tuleb inimesel mugavustsoon ja klassika on muidugi see, et kui halb run, vajutatakse täiega volli ja hea runi korral vähem.

    Winas muidu 10stes tuleb heal mängijal ilma RB'ta 1€/mäng, 25stes 2€/mäng jne. RB'ga nr'id 1.2 ja 2.5. 100k võtsin enda reaalseid tulemusi arvestades ja arvutis veedetavat aega hinnata püüdes ja midagi sealt kokku mixides, mis nagu enda min eesmärk oleks.

    Kuna meil ametlik uue foorumi launch ja uute õpilaste vastuvõtt kohe tulemas, siis vb selle raames võiks midagi hindamise taolist teha. Üldiselt nii villain dependant, et raske kuldset keskteed leida.
    Raske on valida, keda siis välja reklaamida. Ise vist olen kõige uhkem õpilaste üle, kes kuue kuuga 25sendistest spinnidest 100stesse liikunud. Kas liiga high-end reklaam? Ilmselt küll. Samal ajal on tallis inimene, kellel sisuline kokkupuude pokkeriga puudus. 8 kuuga 15stes korralikud tulemused, cEV 50, areneb kiiresti. Paar mängijat on ka selgelt väljendanud, et tahavadki vähe rahulikumas tempos toimetada ja kui kuu 1K up jääb, ollakse juba rahul.

    Sisuliselt 2 gruppi, Silver ja Gold. Silver peaks kestma aasta juhul, kui mängija talli kõrvalt enamvähem täiskohaga tööl käib, Gold aasta + paar kuud (suvel mängitakse vähem) siis, kui pokker ongi täiskohaga töö. Täpsem info, mida diilid sisaldavad juba huvilistele. Tõime Silveri juurde, kuna palju mängijaid solid varasemate tulemustega tundsid huvi, ent tavatöö kõrvalt said sisse panna alla 100h kuus. Liiga palju potentsiaalikaid inimesi, tuli mingi variant välja mõelda. Päris Goldi ka nagu panna ei saa, kui teised igapäevaselt täiskohaga tegelevad.

    Selles suhtes tegu on jah pokkeriga, mitte tavatööga, et garantiisi on siin kindlasti vähem ja ka mängija ise on sotsiaalselt vähem kindlustatud, kui tavatööl. Ise üritan võimalust pakkuda ja olen ka tähelepanu riskidele juhtinud. Talli liikmetele on teiste mängijate tulemused ja graafikud näha. Sealt peaks üsna hea ülevaade tekkima.

    KVga võrrelda ei saa. Pokkeris ajakulu ettevalmistava info loomiseks, mängijate coachimiseks, strati jooksvaks arendamiseks jne väga suur. Suur osa infost talletub videomaterjalina või konkreetse arvutus-failina serveris. Üsna suur varaline löök oleks, kui sealt midagi lekiks. Sellisel kujul infot varastada tallis oleval mängijal ei ole liiga keeruline. Esimene kaitse ongi põhjalik leping, teine kaitse on vastavalt „trust-levelile“ ligipääs infole.

    Nagu varasemalt mainisin, olen endaarust inimeseks jäänud ja püüdnud ikkagi vastu tulla. Näiteks üks mängija tuli talli, kes tuli diili suhteliselt läbi grindima. Tutvus materjaliga, aga enamus aega pani tuima volli. Vaatasime mängud üle ja absurdseid käike täis. Tekkis pikem arutelu, kuidas siis ikkagi diil mõistliku aja jooksul läbi mängida, kuidas üldse diili suhtuda jne. Tema visioon oli meie aastasest diilist miski 8kuune diil teha, mis on täiesti fine, aga isegi kui superuser oled, võiks esimese kuu siiski 50% ajast õppimise alla panna. Tema seda ei teinud. Andsime viisakalt võimaluse trahvi tegemata soovi korral ära minna, kuigi olime juba väärtuslikku infot temaga jaganud. Selline asi lepingus tähendaks katastroofi. Tänaseks oleme lepingut sel teemal updatenud ja meil rohkem ruumi mängijat suunata, mis on just alguses vajalik. 95% inimestest on aru saanud, miks masstablemine talliga liitumise alguses vastuollu peamise eesmärgiga läheb, et õpilane paremaks pokkerimängijaks saaks

    Näiteks üks mängija oli 4 kuud eemal, sest tahtis teist formaati mängida, kuna oli spinnides palju õppind ja tahtis näha mis winrate vanas formaadis saavutab, mis lepingu järgi pole lubatud. Tulin vastu. Mängis 4 kuud muud formaati, sai isu täis, tuli tagasi ja jätkasime sealt kus pooleli jäime. Kas ma saan sellise asja lepingusse sisse kirjutada? Pigem mitte, liiga palju loophole kohe juures.

    Üks mängija kuritarvitas talli bankrolli. Esimese korra eest tegin hoiatuse ja rääkisime läbi, teise korra järel olin sunnitud trahvi tegema ja välja viskama. Sellist asja on juhtund õnneks ainult korra.

    Kokkuvõttes väga üksikud situatsioonid, kus mingi lahkheli on tekkinud. Oleme püüdnud lepingust mööda vaadata õpilasele kasulikus suunas nii palju kui vähegi võimalik ja fair on.

    Kui winamax tegevuse lõpetab, mängitakse pokerstarsis. Paljud on juba täna starsi kolinud, k.a ma ise, sest nagu olen ka varasemalt siin välja toonud, starsis on variatsioon oluliselt väiksem ja lauad väga heaks läinud pärast RB täielikku kadumist. Muudatus on mõjunud positiivselt mängijatele, kelle vol 1-2k mängu juures kuus. Kellaajaliselt sõltub ka, kus toas mõistlik mängida oleks. Stars on väga hea variant kus spinne mängida, eriti 100seid, kuna starsis 4x 6x 10x mutlikaid kõige rohkem, kust kogu profit tuleb.
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 07.09.17 at 19:23

  18. #138

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas KillerDog Vaata postitust
    Kui 50 õpilasel on yks ja sama leping,siis miks peaks yhele õpilasele erandi tegema ja pakkuma suuremat kasumijaotust.Sind taheti vastu võtta,kuna nähti sinus suurt potentsiaali ja sinu töö oli leping läbi lugeda ja kui sobib,siis done ja kui ei sobi siis bye bye.Aga sina hakkasid kauplema,nagu Kadaka turul.
    Kui sul oleks Tallile midagi head vastu pakkuda,siis hrlohe vb isegi arvestaks su sooviga.Leiuta mingi HUD voi progre,mis kutsub jackpote esile vms.
    Tiigrikutsu,sina oled hall hiireke siin, nagu me kõik ja üks õpilane siia tänna,ei muuda hrlohe jaoks midagi.Kui juba lepingu pärast hakkasid jonnima,siis ei kujuta ette,mis pärast saab.
    Lohe oli isegi leebe sinuga ja viitsis 2,5 tundi sinuga jaurata.Ma tema asemel oleks sulle ammu koha kätte näidanud.
    Ja mis sa selle lepingu punktide pärast muretsed.Igat asja saab rahulikult läbi rääkida ja kokku leppida,kui mingi jama on,selleks ei pea kohtusse minema ja muid jurasid taluma.Sinu juttu lugedes kõlab iga lepingupunkti rikkumine karmi karistusena,lendavad mendid ja kohtuasjad peale jne.
    Kui üks kritiseeria julgeb suu lahti teha,lendavad kohe sada samasugust kampa ja hakkab leelotamine peale.
    Tegelt ma pole eriti aru veel saanud,mida te siin jahute ja milles üldse probleem on.Tundub et see ei vii kuhugi.
    Sinu viimane lause võttis ilusti sinu kogu teksti kokku, kui sa ikka midagi aru ei saa, siis pole ka mõtet postitada. Vastuseks kasumijaotuse tekstile - ei peagi paremat pakkuma, ma ei lootnudki, see ei olegi siin asja point.

    Nüüd vastus Hrlohe viimasele postitusele:

    Väga tore, et olete, selleni ma nüüd lõpus tahtsingi jõuda. Skype vestluses ei olnudki mu plaan kedagi maha teha või midagi, vaid kopeerisin punkte lihtsalt selle järgi kuhu maani ma lugenud olin, et järg käest ei läheks ja kuna Teie seletus läks lepingust natukene lahku, siis pidasingi vajalikuks see välja tuua.

    Kindlasti on erinevaid pikki lepinguid ja mul ei olegi 99% osas selle lepingu vastu midagi. Mind häiris too hetk lihtsalt see, et mainiti suuri kulusid jms, mis seoses lepinguga tehtud, et see nagu annaks aluse sõnade väänamiseks.

    Vabandus vastu võetud ja arusaadav, lihtsalt isiklikult minu jaoks sel hetkel tundus siiski vajalik lepingu punktid ükshaaval läbi võtta, mis kahtlased tundusid, sest see võib mõjutada minu järgmise 1-2 aasta tegemisi, lisaks veel sellele, et see oli juba nädalaid minu elu mõjutanud.

    Mis puudutab minu esimest postitust, siis vabandan selle pärast ka teist korda, tegu siiski suhteliselt tavalise töö/tükitöö lepingu tingimustega ja minu selline väljendus tuligi sellest, et olin natukene närvis selle ajakulu tõttu ja olukord oli sel hetkel minu jaoks väga segane ja ootamatu.

    Teeorias ja praktikas asi nii peakski käima, aga kuna ettevõte ise väga uus ja minu point ilmselgelt ei olnudki Teie usaldusväärsuse kahtluse alla panemine, vaid tahtsin lihtsalt, et leping oleks kooskõlas reaalsete tingimustega.

    Kokkuvõtteks, loodan, et sellega on asjal joon all, ja et pikka viha Teie poolt ei peeta.

  19. #139
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Kui sa kuhugi mujale tööle lähed, ja hakkad kauplema, viskab ka inimestel üle, oleks võinud orjana liituda, kaheks aastaks mureta vähemalt. muud tallid ka olemas kuhu kandideerida, lamba ntx

  20. #140
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Sinu viimane lause võttis ilusti sinu kogu teksti kokku, kui sa ikka midagi aru ei saa, siis pole ka mõtet postitada. Vastuseks kasumijaotuse tekstile - ei peagi paremat pakkuma, ma ei lootnudki, see ei olegi siin asja point.

    Nüüd vastus Hrlohe viimasele postitusele:

    Väga tore, et olete, selleni ma nüüd lõpus tahtsingi jõuda. Skype vestluses ei olnudki mu plaan kedagi maha teha või midagi, vaid kopeerisin punkte lihtsalt selle järgi kuhu maani ma lugenud olin, et järg käest ei läheks ja kuna Teie seletus läks lepingust natukene lahku, siis pidasingi vajalikuks see välja tuua.

    Kindlasti on erinevaid pikki lepinguid ja mul ei olegi 99% osas selle lepingu vastu midagi. Mind häiris too hetk lihtsalt see, et mainiti suuri kulusid jms, mis seoses lepinguga tehtud, et see nagu annaks aluse sõnade väänamiseks.

    Vabandus vastu võetud ja arusaadav, lihtsalt isiklikult minu jaoks sel hetkel tundus siiski vajalik lepingu punktid ükshaaval läbi võtta, mis kahtlased tundusid, sest see võib mõjutada minu järgmise 1-2 aasta tegemisi, lisaks veel sellele, et see oli juba nädalaid minu elu mõjutanud.

    Mis puudutab minu esimest postitust, siis vabandan selle pärast ka teist korda, tegu siiski suhteliselt tavalise töö/tükitöö lepingu tingimustega ja minu selline väljendus tuligi sellest, et olin natukene närvis selle ajakulu tõttu ja olukord oli sel hetkel minu jaoks väga segane ja ootamatu.

    Teeorias ja praktikas asi nii peakski käima, aga kuna ettevõte ise väga uus ja minu point ilmselgelt ei olnudki Teie usaldusväärsuse kahtluse alla panemine, vaid tahtsin lihtsalt, et leping oleks kooskõlas reaalsete tingimustega.

    Kokkuvõtteks, loodan, et sellega on asjal joon all, ja et pikka viha Teie poolt ei peeta.
    Ka sinupoolne vabandus vastu võetud ja meie poolt obv mingit vihapidamist ei ole

Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES