Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 116
  1. #61
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    mingi võidu slowrollimine käib, idikakari

  2. #62
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    http://www.pokerhand.org/?4274673

    oleks paartuhat stackis rohkem olnud, oleks shovenud vist

  3. #63

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Kell on 6:38 hommikul, kuid hirmust, et LenC teeb mu tulemuse üle ning võidab sidebeti (!!), olen nüüd Sunday Second Chance'il tules.

  4. #64

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Kell on 6:38 hommikul, kuid hirmust, et LenC teeb mu tulemuse üle ning võidab sidebeti (!!), olen nüüd Sunday Second Chance'il tules.
    Kus kandis Sa asutsed? :)

  5. #65
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    2. break

    Stack 10,335(algul 10k), Your current position is 2566 out of 3099(7177), avg stack on 23k. Rahas 1080 mängijat.

    Plaan A: Mõni hea read on paarile mängijale, ehk õnnestub ilma showdownideta üles saada.
    Plaan B: nad surnuks flipata - timebank veel täis, suuremad kohad saan pokerstove'i ja kalkulaatoriga ära lahendada.

  6. #66

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Kell on 6:38 hommikul, kuid hirmust, et LenC teeb mu tulemuse üle ning võidab sidebeti (!!), olen nüüd Sunday Second Chance'il tules.
    Lol, see turniir kaua ei kestnud. Kaks kätt vist.. ei taha isegi kommenteerida.

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kus kandis Sa asutsed? :)
    Asun hetkel Austraalias. Krt, olen nüüd täiesti jubeda paugu all energiajoogist, et magamaminekust ei ole küll juttugi. Lisaks oleks tarvis lähiajal päevane režiim saavutada. Tuleb vist veel mingeid turniire otsida.

    PS: AK toob lihtsalt konkreetselt surma täna. Mingil lambiturniiril shortstacki vastu AKo vs AJo PFAI - häving.

    LenC - ma ei põeks, ilmselgelt tahab täna tulla!

  7. #67

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    nonii out at 15k guranteed
    koht 184.
    flush vs fullik laksisin
    26.92$

  8. #68
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    2. break

    Stack 10,335(algul 10k), Your current position is 2566 out of 3099(7177), avg stack on 23k. Rahas 1080 mängijat.

    Plaan A: Mõni hea read on paarile mängijale, ehk õnnestub ilma showdownideta üles saada.
    Plaan B: nad surnuks flipata - timebank veel täis, suuremad kohad saan pokerstove'i ja kalkulaatoriga ära lahendada.

    tõsiselt, retsept, mees, nagu ma aru saan, siis kõik rasked kohad lastakse pokerstovest läbi(kui aega on?)?

  9. #69
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Suht aioäüghsugü tunne on. Väljas - 2624. koht.

    http://www.pokerhand.org/?4274785

    Laud oli mõnusalt agro, nii et otsustasin lihtsalt oodata momenti oma M5-ga, leidsin momendi ja tehti halb call. Pole midagi teha, järgmine nädal vast uuesti.

    Üldiselt oli probleem selles, et ei saanud stacki ilusti üles, fishide vastu flopid missisid ja monsteritega anti aint blinde.

  10. #70
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Valts

    tõsiselt, retsept, mees, nagu ma aru saan, siis kõik rasked kohad lastakse pokerstovest läbi(kui aega on?)?
    Nii see on, kui aega on. Võibolla ebaeetiline vms, aga mis teha, raha peab ju teenima.

  11. #71

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Lol, see turniir kaua ei kestnud. Kaks kätt vist.. ei taha isegi kommenteerida.
    Asun hetkel Austraalias. Krt, olen nüüd täiesti jubeda paugu all energiajoogist, et magamaminekust ei ole küll juttugi. Lisaks oleks tarvis lähiajal päevane režiim saavutada. Tuleb vist veel mingeid turniire otsida.

    PS: AK toob lihtsalt konkreetselt surma täna. Mingil lambiturniiril shortstacki vastu AKo vs AJo PFAI - häving.

    LenC - ma ei põeks, ilmselgelt tahab täna tulla!
    Karm, vaata, et mõni uss tuppa ei roni Sulle seal :D

  12. #72
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Mingi haige altvedamise tunne, vaatab, kas järgmine nädal veel müün.

  13. #73

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Mingi haige altvedamise tunne, vaatab, kas järgmine nädal veel müün.
    Mul oli samamoodi, kui Sina ja stennn mult WCOOP ME'le osakuid ostsite :)
    Aga peab meeles seda ja kunagi Teil mõned õlled kergelt tulemas :D

    Muide, millistelt donkamentidelt Sa pileteid muretsed? Ise veel neid 10$ DS'e ning muid asju eriti ei taha teha suurtes kogustes, NL50'e mängijana on suht ropp, kui vahepeal mingite sattide peale kaks BI'd ära kaob, siis veel NL50's swing peale ja lõpuks jõuad swingist välja ja teenid kasumit ka veel peale ja bankroll on samas kohas, kus enne swingi rsk.

    Edit: Muidu need 11$double shootoutid praegu teha on vist kõige parem, mängijaid tuleb kuskil 30-40 kanti ning siis esimeses lauas on vahest ikka ülikerge edasi saada, biidid skilliga lihtsalt teised kaks jorssi ära ning siis olex nagu 10 inimese SNG pileti saamiseks. Two seats on guaranteed kah, kui alla 40, siis on overlay ka sees

  14. #74
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mul oli samamoodi, kui Sina ja stennn mult WCOOP ME'le osakuid ostsite :)
    Aga peab meeles seda ja kunagi Teil mõned õlled kergelt tulemas :D

    Muide, millistelt donkamentidelt Sa pileteid muretsed? Ise veel neid 10$ DS'e ning muid asju eriti ei taha teha suurtes kogustes, NL50'e mängijana on suht ropp, kui vahepeal mingite sattide peale kaks BI'd ära kaob, siis veel NL50's swing peale ja lõpuks jõuad swingist välja ja teenid kasumit ka veel peale ja bankroll on samas kohas, kus enne swingi rsk.
    shooutoudid on täiesti mõttetud minu meelest, ma lasen $8-$11 turbo rebuysid - väga softid imo. Samas see satikate mängimine on suht uus värk mul, aga see bubble adrenaliinilaks hakkas rämedalt meeldima peale ESTPatricku deep runni :D

  15. #75

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    shooutoudid on täiesti mõttetud minu meelest, ma lasen $8-$11 turbo rebuysid - väga softid imo. Samas see satikate mängimine on suht uus värk mul, aga see bubble adrenaliinilaks hakkas rämedalt meeldima peale ESTPatricku deep runni :D
    Ostad kohe double rebuyga? Ma täna ühe 8$ oma proovisin ilma rebuyta, oli jah soft,KK sain AQ vs K5s'i vastu sisse, aga obv kõik maailma ässad sadasid boardile :D

  16. #76
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ostad kohe double rebuyga? Ma täna ühe 8$ oma proovisin ilma rebuyta, oli jah soft,KK sain AQ vs K5s'i vastu sisse, aga obv kõik maailma ässad sadasid boardile :D
    rebuy enne esimest kätt ikka alati, jah

  17. #77
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Viimasest käest veel niipalju, et kui ma 99+,AQs+,AKo või loosemalt pushin, siis teeb vastane matemaatiliselt õige calli. See originaalraise on aga see, millega ma rahul pole.

  18. #78

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Kas kuskil veel eestlasi railida on? Ise mängin muidu $109 $100k Gtd (#163921292), kuid alles esimene tund käsil ning algstack.

  19. #79
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Kas kuskil veel eestlasi railida on? Ise mängin muidu $109 $100k Gtd (#163921292), kuid alles esimene tund käsil ning algstack.
    Kuskil asjalikul turniiril vist enam foorumi rahvast ei ole, ma mingil eriti rotikal turnal vaikselt veel maadlen.

  20. #80
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    muruntau on veel 3-l turnal sees, ma ootan oma raha kandmisega igaks juhuks :)

    Ja muide, kõva thread, mulle meeldib. Teeb sellest traditsiooni moodi asja :)

Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES