Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 116
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Täna on lisaks ESTPatrickule teadaolevalt tules veel ka LenC Sunday Millionil ning ka mina mõnel peagi algaval suuremal turniiril PokerStarsis. Kindlasti pole me ka ainsad siit foorumist. Kas teha tänaste "pühapäevaturniiride" jaoks uus railimisteema või kasutada seda sama topicut, arvestades, et Pätriku railimiseks läheb ka niikuinii?
    Tõin siia üle, ESTPatricku püha teemat ei julge risustama hakata. Ise tegin enne Warmupi pileti jaoks satikat ja bubbles callisin väikse raise'i crappy käega sellepärast, et oddsid olid kuldsed. Mida aga ei märganud, oli see, et vastane ei shovenud vaid tegi standard raise'i, nii et pilet kadus enda lolli tähelepanematuse tõttu :( Nii vihane pole ammu enda peale olnud - ja seda kõik tühise satika pärast. Satelliidid on üldse imeloomad, kui oled bubbles väikse stackiga, siis saab palju suurema adrenaaliinilaksu, kui näiteks final tabledes mingit suuremat turniiri. Hämmastav.

    Igatahes võtan mõne $5-$25 turna ette, ~21:30 lõpetan regamise, et sunday milli ajal saaks rahulikult keskenduda. ~3-4 turnat kannatan ilusti ära, kui peaks mõne deep runni tegema. Lisaks täna veel foorumi turniiriliiga main event, mille leiab võistluste alafoorumist.

    Raporteerin varsti uuesti. Muide - mis kell ESTPatrick tulle astub?

  2. #2

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Ise olen igatahes juba Sunday Warm-Upil tules ning olenevalt enesetundest (meil siinpool maakera hetkel kell juba 1:06 AM) võtan ilmselt teisigi turniire lisaks. Ehk Sunday Million jms.

    Username on 'NuKKet' ning search on lubatud. Hoian poole silmaga foorumil küll silma peal, kuid mingeid käsi ja arutelusid ilmselt küll mängu ajal väga postitama ei hakka.

  3. #3

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Teen ka turnasid. 50 taalane 200G ja 10 taala rebuy põhilised, kõrvale veel mõni väiksem rebuy ja mõni 10 taalane.

    Edu kõigile!

    Teeks mingi väikse võistluse ka omavahel, et kes kõige rohkem cashib/parema ROIga täna? nt 25-50 taala vahele?

  4. #4
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Ma paneks sümboolse $20, kes kõige suurema cashi maha tõmbab, kokku lugemine ja roi arvutmine liiga tüütu :)

  5. #5

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Raporteerin varsti uuesti. Muide - mis kell ESTPatrick tulle astub?
    kell 01:00 algab wsop ME qualifier

  6. #6

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Hehee, sidebeti vastu ei ole mul kunagi midagi. Pakkuge aga konkreetsed tingimused välja (et mis täpselt arvesse läheb jne) ning üsna suure tõenäosusega olen ka käpp.

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Esimene võidumoment saavutatud - mina kui värske PlatinumStar sain satikalt pileti järgmise nädala SuperNova freerollile, pileti väärtus ehk $55 kandis, aga rõõm siiski :)

  8. #8

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Teen ka sunday warm-upi
    cuccmecocc

  9. #9

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Sidebeti tingimuseks võiks olla siis, et kõik osalejad panevad 20 kulli mängu ja see kes suurima cashi saab saab kogu nutsu endale. Sobib?

  10. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Hehee, sidebeti vastu ei ole mul kunagi midagi. Pakkuge aga konkreetsed tingimused välja (et mis täpselt arvesse läheb jne) ning üsna suure tõenäosusega olen ka käpp.
    Loevad turnad, kus 100+ osalejat ja arvesse läheb suurim cash mis saad(mingit buy-ini ei lahutata ega midagi). Igatahes olen käpp, mu kasutaja on "shaundeeb"...




    Tegelt lenCindahood :) searchile lahti.

  11. #11

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Olen ka käpp, $20 siis. Kõik, kes soovivad sidebetiga liituda, postitagu "olen käpp" :D
    Ahjaa - satikad ehk $W või $T ei lähe arvesse, ega ju? Ei ürita siin sellega kedagi saboteerida. Mängin isegi võib-olla mingit WSOP ME qualifierit.

  12. #12
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    teeme siis, et ei loe satikad

    mina, muru, JJ siis, kui keegi tahab joinida, siis öelge, peaasi, et kuskil juba deep poleks.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Ma suht koomas aga mängin Sunday Millionit (loodan, et magama ei jää) ja vahetan Peokuningaga 10% juhul, kui ta mängib.

    Edu kõigil turniiridel.

  14. #14

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    warm upilt out kuna üks tarkpea callis mu 4-bet allini QQ vs AJs ja A lauda

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Ladusin oma viimased FPP-d letti ning sain pileti 15k garandile ja veerand millile. Mõlemad startsi 11 daalased turnad siis.

  16. #16

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ladusin oma viimased FPP-d letti ning sain pileti 15k garandile ja veerand millile. Mõlemad startsi 11 daalased turnad siis.
    oli vaja callida 44-ga ?
    ok jk
    ise 15k guranteed

  17. #17
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    mangin daily80grand sunday special ehk 200kg (buy in 55$)

    mang juba kaib ja hetkel av stackmul. kui huvi on, siis myyn ka 30% osalust 30$ eest.
    sest olen VAGA HEA ja tana on plaanis SUURELT HITTIDA. ;D
    pakkumine j6us 30 minutit.

    ja GL k6igile!


  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    oli vaja callida 44-ga ?
    ok jk
    ise 15k guranteed
    Formaat ju väga turbo, mis seal ikka pikalt passida, blind oli ka sees juba.

  19. #19

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Formaat ju väga turbo, mis seal ikka pikalt passida, blind oli ka sees juba.
    sul oli pilet kotis ju ometi

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    sul oli pilet kotis ju ometi
    Ei olnud veel minu meelest, aga ma pole väga pädev ka sellistes turbo satikates, nii et sorry et FPP-d kaduma läksid minu pärast.

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES