Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 162
  1. #41
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Atheya FR päevik

    Kas alustuseks sobib flopzilla ka.Milline versioon teil muidu PioSOLVER-ist on.Kas basic on norm või tasub kohe pro ja edge poole vaadata.

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    (Y) ei tea, kui vajalik solver hetkel veel on tho. Ise pole kasutanud, aga kõrgemal would be nice to have ilmselt.
    Ega mööda külge maha ei jookse. Mingeid täpseid strateegiaid mis see välja arvutab on suhteliselt võimatu meelde jätta, aga vähemalt mina läheneksin asjale pigem nii, et koondaksin kõikvõimalikud flopid/turnid/riverid väiksemaks arvuks alamhulkadeks ja vaataksin tulemustest kuidas mingid kätegrupid erinevatel juhtudel ja levinumate betsizede puhul mängivad. See lähenemine eeldab päris palju üldistamist, aga mingi idee saab kätte.

  3. #43

    Re: Atheya FR päevik

    Hüva nõu, aitäh!

  4. #44

    Re: Atheya FR päevik

    Kuu on taaskord kenasti alanud.


    Huvitavaid käsi ka.

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud fl0p poolt : 07.08.16 at 23:25

  5. #45

    Re: Atheya FR päevik

    Nv installisin Steami. Esimene ost Rocket League'i näol tehtud ka juba . Bad idea või mitte - näitab aeg (kui seda enam üldse on :D ).

  6. #46

    Re: Atheya FR päevik

    Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil. Siis peaks ilmselt oma juutuubi kanali ka juba tegema, aga ilmselt küll peaks seda siis ingliskeelsena kommenteerima, muidu ei tule vaatajaid piisavalt.
    Kas harilikult mängidki päevasel ajal või praegu ainult suve puhul?

  7. #47

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas kalastaja Vaata postitust
    Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil. Siis peaks ilmselt oma juutuubi kanali ka juba tegema, aga ilmselt küll peaks seda siis ingliskeelsena kommenteerima, muidu ei tule vaatajaid piisavalt.
    Kas harilikult mängidki päevasel ajal või praegu ainult suve puhul?
    @ streamimise jutt - ma ei vaevu isegi vastama sellele.
    Ma olen päevasel ajal mänginud ainult paaril päeval (puhkuse ajal) siiski.

  8. #48

    Re: Atheya FR päevik

    Eks see striimimise asi on nagu on. Lihtsalt kui mõte, siis Staples on üks suurimaid striimijaid, aga ta mängib turkasid ja tulistab spin and gosid ka. Need lühikesed ja head vaadata. Tegelt pole ühtegi ta striimi vaadanud, aga tema juutuubi kokkuvõtteid küll vaadanud.

    Ma ise hobimängija ja proovin Zoomi beatida. Madalal tasemel küll NL5 ja vahel ka NL10 veidi vahele võtnud, aga see praegu väljaspool rolli ja raha juurde ka kanda ei taha. Igatahes loen huviga su päevikut. Võibolla peaks ise ka mingi päeviku tegema, siis rohkem jumet asjal ja motti kah, kuigi mu volüüm jääks pigem 5-10K käe juurde kuus, rohkem küll mitte vast isegi nii palju mitte. Igatahes edu sulle.

  9. #49

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas kalastaja Vaata postitust
    Eks see striimimise asi on nagu on. Lihtsalt kui mõte, siis Staples on üks suurimaid striimijaid, aga ta mängib turkasid ja tulistab spin and gosid ka. Need lühikesed ja head vaadata. Tegelt pole ühtegi ta striimi vaadanud, aga tema juutuubi kokkuvõtteid küll vaadanud.

    Ma ise hobimängija ja proovin Zoomi beatida. Madalal tasemel küll NL5 ja vahel ka NL10 veidi vahele võtnud, aga see praegu väljaspool rolli ja raha juurde ka kanda ei taha. Igatahes loen huviga su päevikut. Võibolla peaks ise ka mingi päeviku tegema, siis rohkem jumet asjal ja motti kah, kuigi mu volüüm jääks pigem 5-10K käe juurde kuus, rohkem küll mitte vast isegi nii palju mitte. Igatahes edu sulle.
    Tore lugeda, et mu päevik kellelegi huvi pakub. Iseasi, kui lahke ma siin strateegilise info jagamisega olen.

    GL Sulle ka!

  10. #50

    Re: Atheya FR päevik

    Natuke pilti ka vahepeal.
    Võib rahule jääda! Keskmiselt tonn kuus+rb suhteliselt olematu volüümiga. Ja seda 9-17 töö kõrvalt. NL50 on vist käpas.
    Grindin natuke veel, ning siis 100 ukse vahele taaskord piiluma.



    LOL need regularid.. no miks? Arvasin, et sellised liigutused jäid natuke madalamale limiiti, aga eksin. Ei kurda samas..

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud fl0p poolt : 08.08.16 at 23:47

  11. #51

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas kalastaja Vaata postitust
    Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil.
    Alles nüüd sain aru - Sa lugesid, et ma hakkan midagi streamima. Tegelt ikkagi mitte - tegin endale Steam'i konto (mis on selline keskkond, kust saab mänge osta ja neid ka mängida).

    Streamimisega ei tegele ja ei hakka ka ilmselt. Pole minu maitsele.

  12. #52

    Re: Atheya FR päevik

    Tekkis üks ambitsioon juurde. Tahan saada mindseti coachiks. Kui mitte coachiks, siis vähemalt motivaatoriks.

    Teoreetilist poolt pole keeruline õpetada, kui õpetad mõtlevat inimest. Õiget mindsetti see-eest oma delikaatsuses pole lihtne õpilasse süstida. Kõik on erinevad, ning samamoodi kõigi elud.
    Samuti usun, et tavapsühholoogil on keeruline inimest aidata pokkeritulemuste parandamisel. Väikesel määral ikka - aga mida tema teab downswingidest või variatsioonist. Või sellest, et pokker pole õnnemäng longrunis.

    Niisiis mõtlesin, et ühendaks need 2 asja omavahel. Ning miks mitte - aidata kedagi biitima :)

  13. #53

    Re: Atheya FR päevik

    See kuu siis hetkel niiviisi. Viimased 2 sessi on päris õudsed olnud. But there cannot be ups without downs

    ( Click to show/hide )

  14. #54

    Re: Atheya FR päevik

    It's all about what you are representing
    Avan pre nii looselt, sest fish blindil.


  15. #55

    Re: Atheya FR päevik

    Jõhker nonsd.

  16. #56
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    Jõhker nonsd.
    Eeldan et see on standard ja ei ole midagi jõhkrat

  17. #57

    Re: Atheya FR päevik

    Mis siin jõhkrat? :)

  18. #58

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Eeldan et see on standard
    -14bb/100 ei tohiks küll mingi standard olla. Kusagil veritseb siin raha.

  19. #59
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Atheya FR päevik

    Mis repid siis?

  20. #60

    Re: Atheya FR päevik

    Oot sa vaatad selle kuu graphi või misasja? Pole ju imo rohkem redlinega graphe pand. Kui nii, siis Sample otsuste tegemiseks ikka väga väike.
    Tbh redline paaniline jälgimine on väga ülehinnatud. Kui decent kasum on olemas, siis pole midagi muretseda.
    Jah, tean eestlast, kelle redline on terve aasta vältel otseses mõttes BE, aga see ei peaks olema eesmärk.
    Viimati muudetud fl0p poolt : 15.08.16 at 18:34

Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES