Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 9 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 162
  1. #81
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Atheya FR päevik

    Ei soovita besti, võta 1v1 coachingut mõnelt fr/6m gurult parem.

  2. #82

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    neil on mega hunnik coachitavaid ja kohati ei suuda nad handlida seda!
    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Ei soovita besti, võta 1v1 coachingut mõnelt fr/6m gurult parem.
    See tundub olevat sääraste programmide tüüpviga. Arvestades, et nad võtavad hetkel *kõik* soovijad õppima, siis tunduski way too kahtlane, et mingist personaalsest coachingust siin rääkida võiks.

    Tänud tagasiside eest igal juhul kõigile, kes mingit kokkupuudet omavad. Isikliku coachi otsimine on mu plaan B nkn. Aga seda siis, kui NL100s olen kanda kinnitanud juba.
    Viimati muudetud fl0p poolt : 16.09.16 at 09:35

  3. #83
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Selle looja on minu silmis semi-scammer/fraud vms - müüs pikalt coachingut mingi 80K sample graafiku pealt, siiani pole screenname vist avalikustanud täiesti non-sense põhjustel ja neil on kõige margisem marketing ever.

    Aga võimalik, et neil on nüüd asjalikud coachid, pole kursis.
    Gordon on väga hea jutu ning tugeva müügioskustega inimene, kes oskab inimesi mõjutada, musta valgeks rääkida ja süstida inimestesse usku ja motivatsiooni, aga see ei pruugi teha temast semi-scammerit.

    Ka mina ei ole kursis ei tema ega tema teiste coach'idega - üleüldse ei ole pokkeriga eriti kursis, aga olen sealsel saidil blogisid lugemas käinud ning osad on siiani bookmarkitud, mida käin iga päev kontrollimas. Edulugusid seal on.

    Ma ei oska öelda, mis on nende edulugude saladused, kas coaching või motivatsioon, aga viimane võib olla isegi tähtsam. S.t. kui Sul on piisavalt mänguoskusi, siis inimene, kes suudab sind motiveerida mängima, tiltama ja mängu üle rohkem mõtlema, võib olla parem kui näiteks maailma tipptasemel coach.

  4. #84

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei oska öelda, mis on nende edulugude saladused, kas coaching või motivatsioon, aga viimane võib olla isegi tähtsam. S.t. kui Sul on piisavalt mänguoskusi, siis inimene, kes suudab sind motiveerida mängima, tiltama ja mängu üle rohkem mõtlema, võib olla parem kui näiteks maailma tipptasemel coach.
    Võin oma kogemuse põhjal öelda, et jah - säärastes programmides peab olema motivaator. Keegi, kes on hea müügiinimese jutuga, ning suudab panna kedagi uskuma, et ta biidib mängu. Kes süstib tagasi tahtmise lauda istuda, kui mõni sess on läinud eriti peesse. See on just algajatele vajalik imo, kes pole veel õiget mindsetti omandanud.
    Maailmaparimcoach võib teooriat õpetada, ning õpilasel võib olla see info kõik olemas alateadvuses mängu ajal, aga algajatel on õiged otsused justkui emotsioonide layeri taga peidus.

    Võib-olla jah Gordon täidab seda mindseti boostija rolli - kes teab. Et nad suudaks emotsioonid alla suruda ja õigesti mängida.

  5. #85

    Re: Atheya FR päevik

    Kunagi vb oli nii. Tänapäeval on mäng juba piisavalt tehniline (nagu ka iga teine sport), et mingi huinamuinaga sa edulugu ei saavuta.

  6. #86

    Re: Atheya FR päevik

    Nagu mainitud siin - kui on mänguoskus olemas, siis see toimib. Ainult sooja auru ajades ei tee loomulikult midagi :)

  7. #87
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Kunagi vb oli nii. Tänapäeval on mäng juba piisavalt tehniline (nagu ka iga teine sport), et mingi huinamuinaga sa edulugu ei saavuta.
    Kuna seal on blogid avalikud ja eduluud nullist olemas, siis järelikult ei ole see programm huina-muina.

    Ärge mu laused soovitusena võtke, sest ma tõesti ei ole kursis pokkeriga, aga loen seal blogisid ning mu järeldus tuli eelnevate kommentaaride põhjal.

  8. #88

    Re: Atheya FR päevik

    Ühesõnaga kui see Gordon ise ei tundu mängumees olevat, siis ma kahtlustan, et seal on väheke tehnilisemaid coache küll lisaks, et selliseid tulemusi teha. Aga mis siin ikka spekuleerida - ainus viis teada saada on proovida, mida ma hetkel teha ei julge.
    Blogide suhtes olen ma võrdlemisi skeptiline. Kui mõned edulood on olemas, siis mis see overall successrate seal olla võib? Mitu % õpilastest biidivad peale programmi läbimist? Kuna BPC tundub huge kommuun olevat, siis edulugude arv tundub suhteliselt väike olevat.

  9. #89
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Ühesõnaga kui see Gordon ise ei tundu mängumees olevat, siis ma kahtlustan, et seal on väheke tehnilisemaid coache küll lisaks, et selliseid tulemusi teha. Aga mis siin ikka spekuleerida - ainus viis teada saada on proovida, mida ma hetkel teha ei julge.
    Blogide suhtes olen ma võrdlemisi skeptiline. Kui mõned edulood on olemas, siis mis see overall successrate seal olla võib? Mitu % õpilastest biidivad peale programmi läbimist? Kuna BPC tundub huge kommuun olevat, siis edulugude arv tundub suhteliselt väike olevat.
    Enne, kui kuskile tõttad, siis tutvu ka kindlasti lepingutega. See ei ole päris selline koht, kus lähed ja proovid. Kui nad lepingutingimusi muutnud ei ole, siis seal enne liitumist on ka tagatisrahad, mida sa enne lepingu lõppemist ei näe ning tuleb täita rida punkte. See, milline see leping täpselt on, ma ei tea, aga tean, et seal tuleb võtta osa teatud tegevustest, mängida ja muidugi jagada ka kasumit.

  10. #90

    Re: Atheya FR päevik

    Aitäh hoolimast! Loomulikult teen seda (kui peaks siiski edasine huvi tekkima). Mis tundub liiga hea, et tõsi olla, tavaliselt seda ka on. :)
    Viimati muudetud fl0p poolt : 17.09.16 at 01:56 Põhjus: sulg valetpidi

  11. #91
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Atheya FR päevik

    Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
    Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)

  12. #92
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
    Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
    Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)
    Mis mõttes quitisid? Osalesid juba BPC-programmis? Kui jah, siis mis olid tingimused ja tasud?

  13. #93

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis mõttes quitisid? Osalesid juba BPC-programmis? Kui jah, siis mis olid tingimused ja tasud?
    "Terms of the contract are a complete joke, they want 100% of ALL your poker income, even if you play live MTTs and sign up for PLO program. I was a winning 500 nhle reg so I found it completely unacceptable. I quit and binked 3rd place in this years WSOP. If I didn't quit, I would have to ship them 30k euro for nothing and that would be gg for me after less than 2 months on the program."

    peaks 500ne deposiit ka olema.

    allikas: http://www.runitonce.com/chatter/bpc...oker-coaching/

  14. #94
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Gordon on väga hea jutu ning tugeva müügioskustega inimene, kes oskab inimesi mõjutada, musta valgeks rääkida ja süstida inimestesse usku ja motivatsiooni, aga see ei pruugi teha temast semi-scammerit.

    Ka mina ei ole kursis ei tema ega tema teiste coach'idega - üleüldse ei ole pokkeriga eriti kursis, aga olen sealsel saidil blogisid lugemas käinud ning osad on siiani bookmarkitud, mida käin iga päev kontrollimas. Edulugusid seal on.

    Ma ei oska öelda, mis on nende edulugude saladused, kas coaching või motivatsioon, aga viimane võib olla isegi tähtsam. S.t. kui Sul on piisavalt mänguoskusi, siis inimene, kes suudab sind motiveerida mängima, tiltama ja mängu üle rohkem mõtlema, võib olla parem kui näiteks maailma tipptasemel coach.
    Semi-scammer käib selle kohta, et ta pole oma screenname kunagi avalikustanud, kuigi põhjused tunduvad väga kahtlased. Vanasti väitis, et mingi Germany tax situation, aga nüüd postitab julgelt oma pärisnime ja nägu igale poole, screenname endiselt mitte? + see 80K sample graafik - ma suudaksin tõenäoliselt samasuguse graafiku oma databasest välja sebida kui võin valida 80K-se sample kus mul kõige paremini läks. Tehniliselt ei valetaks, aga päris ausaks müügitaktikaks ka ei nimetaks.

    Isiklikult püramiidskeemi stiilis müügimeest ei kirjeldaks kui väga hea jutu ja tugeva müügioskustega tho.

  15. #95
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Atheya FR päevik

    Hem1st käe ära kustutad siis muidu graph muutub ka , kustutad iga sess mõned BBd kaotusi ja tulebki ilus graph

  16. #96

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
    Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
    Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)
    ABCs oli teooriapool väga hea. Olin 1.5 diili seal. Aga siis oli seal coache vähe ja õpilasi vb liialt palju. Nüüd peaks olema selles osas parem kuuldavasti.
    Pluss seminarid toimusid enamasti tööpäeval keset päeva, mis mulle oli sobimatu. Aga enamusele populatsioonist sobis.
    Otherwise mitte ühtegi halba sõna ja ainult kiidusõnad. Oled heas kohas :)

  17. #97
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Semi-scammer käib selle kohta, et ta pole oma screenname kunagi avalikustanud, kuigi põhjused tunduvad väga kahtlased. Vanasti väitis, et mingi Germany tax situation, aga nüüd postitab julgelt oma pärisnime ja nägu igale poole, screenname endiselt mitte? + see 80K sample graafik - ma suudaksin tõenäoliselt samasuguse graafiku oma databasest välja sebida kui võin valida 80K-se sample kus mul kõige paremini läks. Tehniliselt ei valetaks, aga päris ausaks müügitaktikaks ka ei nimetaks.

    Isiklikult püramiidskeemi stiilis müügimeest ei kirjeldaks kui väga hea jutu ja tugeva müügioskustega tho.
    Kusjuures ma toona üritasin läbi PTR-i leida ta tulemused üles, aga paraku ma seda ei leidnud. Ta väitis, et mängis igas toas, näitas suurt volüümi ning kasutas täpselt sama strateegiat, mida õpetas.

    Kuna ta mängustrateegia oli ülimalt spetsiifiline, siis antud kriteeriumite põhjal oleksin ma pidanud leidma selle HU mängija ülesse. Kontrollisin nii Partyt kui ka iPokerit ning ka Starsi. Kahjuks ei suutnud tuvastada ühtegi sellist mängijat, isegi mitte ligilähedast.

  18. #98

    Re: Atheya FR päevik

    srsly guys

  19. #99

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    "Terms of the contract are a complete joke, they want 100% of ALL your poker income, even if you play live MTTs and sign up for PLO program. I was a winning 500 nhle reg so I found it completely unacceptable. I quit and binked 3rd place in this years WSOP. If I didn't quit, I would have to ship them 30k euro for nothing and that would be gg for me after less than 2 months on the program."

    peaks 500ne deposiit ka olema.

    allikas: http://www.runitonce.com/chatter/bpc...oker-coaching/
    Brr. Ma mõtlesin just paar päeva tagasi, et mis siis, kui tahan nt mõnda turkat teha vahepeal lisaks cashile - see peaks olema ideeliselt diiliväline. Roll on ju iseenda oma, ning mille eest nad seda kasumit väärt oleks.. Aga noh, osav müügimees ilmselt jah räägibki sind niiviisi ära, et sa maksad heameelega. Eriti kui ise sinisilmselt usud, et nad aitavad kõrgele levelitesse biitima. ..ja kui iseloomukest kah pole.

  20. #100

    Re: Atheya FR päevik

    Natuke tulemustest ka vahepeal. Septembris olen 100t shottinud, nii kuidas laudu parasjagu on. Kahjuks ei lähe hästi veel - panin selleks korraks 100 lobbys kinni, ning grindin NL50s, kuni tunne hea taas.

    ( Click to show/hide )


    NL50s läheb endiselt way too well (ptüiptüiptüi)
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 5, kokku 9 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES