Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 9 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 162
  1. #61

    Re: Atheya FR päevik

    Kuna vaal blindil, siis bd maste on küll ja veel. Lisaks flop on nii kuiv, et mul on lust siin backdoori cbettida. Tal endal ei tohiks risti mastitõmbeid baseerudes turni callile eriti olla.
    Kolmandat ajendab ka see panema, et ta on vastane, kes raisib regu vastu turnis bottom setti. Niiet herocalling range on tal pretty much KQ. Muud Kxid foldivad.
    Viimati muudetud fl0p poolt : 15.08.16 at 18:28

  2. #62

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Kuna vaal blindil, siis bd maste on küll ja veel. Lisaks flop on nii kuiv, et mul on lust siin backdoori cbettida. Tal endal ei tohiks risti mastitõmbeid baseerudes turni callile eriti olla.
    Kolmandat ajendab ka see panema, et ta on vastane, kes raisib regu vastu turnis bottom setti. Niiet herocalling range on tal pretty much KQ. Muud Kxid foldivad.
    Tahad ikka bluffida AcQ vb some% AcJ seal. Ad9d bluff on seal halb card selection, blockid vastase folding rangei tugevalt.

  3. #63

    Re: Atheya FR päevik

    Jah, c'e ma ei bloki tõesti. Ja kui tal on KcXx, siis võib mind juba maha callida pm. Ideaalne spot nüüd vaadates tõesti pole. Teisalt - tundes teda, pole ta nii hea analüüsivõimega

  4. #64
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Atheya FR päevik

    Kas flop turn võib väiksemalt bettida või vaala vastu chekkida? River kindel check
    Mingeid statse ka vastaste kohta jagad.
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 16.08.16 at 12:31 Põhjus: a

  5. #65
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Atheya FR päevik

    vaal foldis pre, ja käsi on vs reg. riverit pole vaja bluffida missed nutfd-ga :)

  6. #66

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    vaal foldis pre, ja käsi on vs reg. riverit pole vaja bluffida missed nutfd-ga :)
    c/fold river? või kui läheb c/c, siis milliseid käsi me biidime ja milliseid ei biidi?

  7. #67
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Atheya FR päevik

    Imelik küsimus. me biidime nt 65dd, T9dd, JTdd aga vastane probably ei hakka riveril bluffima arvestades FR overall populatsiooni. Mõtle parem mis on vastase range riveriks? (22,33, 65cc, 66-KK, 87dd,98dd, QTs,QJs, KQs-KTs, AKo ning a lot of Ax. Sul ei ole vaja SDV käsi bluffiks keerata. Pigem valida käsi mis eelpool nimetatud ning mis on paremad bluffimiseks nt. AcT-AcJ, ning väiksemad missed fd nt 65dd, 67dd (millel ei ole sdv)

  8. #68

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Imelik küsimus. me biidime nt 65dd, T9dd, JTdd aga vastane probably ei hakka riveril bluffima arvestades FR overall populatsiooni. Mõtle parem mis on vastase range riveriks? (22,33, 65cc, 66-KK, 87dd,98dd, QTs,QJs, KQs-KTs, AKo ning a lot of Ax. Sul ei ole vaja SDV käsi bluffiks keerata. Pigem valida käsi mis eelpool nimetatud ning mis on paremad bluffimiseks nt. AcT-AcJ, ning väiksemad missed fd nt 65dd, 67dd (millel ei ole sdv)
    Jagan statse õhtupoole. Kuna juba aruteluks läks. Ta ei hoia vaala sees btw.

  9. #69
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Atheya FR päevik

    Palju rake per bb/100 on NL50 ?

  10. #70

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Jagan statse õhtupoole. Kuna juba aruteluks läks. Ta ei hoia vaala sees btw.
    Nonii. WTSD on 28% ringis. FvCB'id on ~50, ~37, ~51. WTSD põhjal peab siin ikka ilmselt kolmanda panemiseks mastiblokker ka olema indeed. Aa ja kunnid välistan, sest ta ei vali väga vastaseid (vähemalt note põhjal). Ehk et ta ilmselt 3betib neid minu vastu ka. Samas ta ei pruugi siis tähele panna, et minu range on tema taga oleva vaala tõttu laiem.
    Viimati muudetud fl0p poolt : 29.08.16 at 09:52

  11. #71

    Re: Atheya FR päevik

    Pokkeririndel läheb üsna okeilt. Augustis pole sünnipäevatralli tõttu eriti mängida jõudnud, aga tulemustega võib rahule jääda. EV on taaskord mõnnam kui reaalsus :D, aga nagu üks pokkericoach kunagi ütles - EV joon ongi ainus, mida tegelikult vaatama peaks.
    Paar päeva augustit (ja "suve") veel jäänud. Kuud veel lukku ei pane.


  12. #72

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Palju rake per bb/100 on NL50 ?
    http://www.rakeatpoker.com/data.php?...e=2&img=nl25sh

    Selle alusel peaks olema 5.04bb/100.

  13. #73

    Re: Atheya FR päevik

    Nonii.. eile ja üleeile olid ka paar 100 lauda lahti. Fishe on normaalselt. Aga valuebettimisel tahtis mingi blokk tulla. BRM on korras, aga scared money natuke vist. Suutsin passiivsust õnneks ohjeldada normaalsuse piires.
    Hetkel vist paarsada kätt 100s ning solid 0bb/100. Algus seegi. Minu jaoks on 5 esimest sessiooni kriitilise tähtsusega. Kui auku ei pane, säilib õige mindset. Loodan, et variatsioon on minu kasuks veel paari sessiooni jooksul, ning ehk saab väikese sammu midstakesi suunas edasi liikuda.

  14. #74

    Re: Atheya FR päevik

    Oi, pole siia ammu midagi kirjutanud.
    Tööl on päris hullumeelsed ajad. Visati kaela ühe teise projektijuhi ammune projekt, sest see muutus ärikriitiliseks. Siplemist jagub korralikult.
    Töövälisel ajal olen üritanud oma aju veits hoida, ning käinud palju seenel, mustikal. Loomulikult ka hoolega hoidiseid teinud.. the girly stuff

    Jooksin vahepeal esimest korda elus ka 10km SEB jooksul (seni max 7km jooksnud korraga). Eelnevalt trenni ei teinud, aeg 1h10minsomething - parandamismaad on palju. Järgmiseks jooksuks sean eesmärgiks 1h.

    Vahepeal paar sessi pokkerit ka sattunud. Viimane sess NL100s läks juba üsna okeilt. Tiltiv reg annetas bottom setiga stacki, ning üks vaal läks 3b potis 2. paariga bustoks. 200 dollarit nagu maast leitud. Ma ei saa aru neist, kes istuvad 100 dollariga lauda ja selle lihtsalt ära viskavad. Raha palju? Vähemalt annavad õigesse kohta

    Uurisin vahepeal BestPokerCoachingu pakkumisi. FR neil pole, ent on 6max. Kas kellelgi on kogemusi sellega? Võtavad ikkagi 50% kasumist endale, ning põrsast kotis osta ei taha.

  15. #75
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Atheya FR päevik

    [QUOTE annetas bottom setiga stacki][/QUOTE]

  16. #76
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Atheya FR päevik

    Bottom set pole mingi näitaja enam 2016.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 15.09.16 at 10:58 Põhjus: [ ]

  17. #77

    Re: Atheya FR päevik

    Viimati muudetud fl0p poolt : 15.09.16 at 11:02

  18. #78
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Atheya FR päevik

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Uurisin vahepeal BestPokerCoachingu pakkumisi. FR neil pole, ent on 6max. Kas kellelgi on kogemusi sellega? Võtavad ikkagi 50% kasumist endale, ning põrsast kotis osta ei taha.
    Selle looja on minu silmis semi-scammer/fraud vms - müüs pikalt coachingut mingi 80K sample graafiku pealt, siiani pole screenname vist avalikustanud täiesti non-sense põhjustel ja neil on kõige margisem marketing ever.

    Aga võimalik, et neil on nüüd asjalikud coachid, pole kursis.

  19. #79
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: Atheya FR päevik

    Viimane koht kuhu soovitaks midagi otsima minna. Neil youtubes mingi video ka üleval, kus coach paugub ja lõugab õpilasega (solid entertainment btw). Mulle pole head muljet jätnud :)

  20. #80
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Atheya FR päevik

    EI soovita väga,olin seal,jäin kenasti plussi aga oled räige liinitööline ja mingit inimlikkus/sõbralikkust seal pole,lihtsalt tuim ori,neil on mega hunnik coachitavaid ja kohati ei suuda nad handlida seda!

Lehekülg 4, kokku 9 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES