Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 27

Teema: Loto

  1. #1

    Loto

    Suht igavusest selline teema, et kui paljud siis ka lotot mängivad ja kui palju võitnud olete?

    Kraabitavaid olen väga harva mänginud 50eeki olen max võitnud.

    Ise mängin vikingit, bingot kuus korra-kaks

    Vikingis olen korra 4 numbrit täkkesse saanud ja mingi 760- eeki, 3 numbrit ca 4-5 korda

    Bingos olen ühe korra nurgad saanud :)

    Kunagi peab ka 9milli viking ära tulema, siis saaks korraliku bankrolli ;D

  2. #2

    Re: Loto

    Ma kunagi lapsepõlves võitsin 1200 krooni ning ostsin endale rulluisud. Olin siis vast 8-9 aastane.

    Enam lotot ei mängi põhimõtte pärast, sest tahan kogu raha teenida oma töö ja vaevaga.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Loto

    vahepeal siin ikka sõpradega ostame kui euromillionsi jackpot on suurem kui £50M, vahetame protsente ja kes kõige vähem viie välja peale pihta saab, sellele makstakse pilet kinni :D

    Muidu ei tegele eriti lotoga, parem flippan kusagil lauas, suurem shanss võita :D

  4. #4

    Re: Loto

    Ainus vähegi "mõistlik" põhjendus lotot mängida ongi imo sõpradega koos väike Entertainment Value gamble.

    [ x ] Eesti Loto rake = 50%

    /thread

  5. #5

    Re: Loto

    Ma kunagi vene ajal võitsin lotoga "Sprint" uue pileti, räägiti, et see oligi peavõit. Rohkem pole mänginud.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Loto

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Ma kunagi vene ajal võitsin lotoga "Sprint" uue pileti, räägiti, et see oligi peavõit. Rohkem pole mänginud.
    õige kah, lõpetasid tipus olles.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Loto

    olen loto kohta suht huvitavat teooriat kuulnud, et lotot mängides valida numbreid nagu 13 ja vältida numbreid nagu seitse, kuna lotomasinast numbri tulemise töenäosus on 7 ja 13 korral sama suur, kuid numbrit 7 valivad inimsesed rohkem, kui 13, sest 7 on "õnnenumber" ja "13" õnnetusenumber" ning kui midagi hittida, siis olles 13 valinud läheb võidusumma vähemate inimeste vahel jagamisele. ;D

    PS! loto jääb ikkagi -EV mänguks ja seda ei muuda mittemiski

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Loto

    Mul suht sama sittagi pole võitnud kuigi aeg ajalt ikka ostan lihtsalt, et äkki joppab :P

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    485

    Re: Loto

    Mängisin Bingot, kui hiljuti see suur jackpot oli. Siis hittisin 2 korda järjest mingeid nurkasid vms. Olen lotoga plussis nüüd

  10. #10

    Re: Loto

    viimane kord kui bingot mängisin siis oli mul 4 palli tulla ja diagonaalidest 1 puudu
    ei tulnud rsk peale seda pole seda rigged mängu mänginud

  11. #11

    Re: Loto

    Meenutame ajalugu, loto üle riigikordade.
    Vene aeg siis
    Oli selline aeg, kus sai mängida iga nädal Spordilotot,
    valik oli lai, kas siis 6-48 või 5-36
    Kuna käisin lehte ostmas siis perele, anti ka natuke taskuraha,
    alati isa kui õpetas mind lehte ostma ostis endale lotot kombinatsioon 5-36,
    see tähendab, et pidid arvama 5 numrit 36 ära. Seega tekkis endal ka huvi ja ka 6 aastasele müüdi lotot.
    Ei mäletagi, mis maksis 6-48, sest mängisin 5-36, kombinatsioon maksis 60 kopikat,
    peavõit oli 20 000 rubla, mis siis jagati võitjate arvuga.
    EV koht oli see, et suurem osa inimesi mängis 6-48, tavaliselt oli 5-36 peavõit 20 000 rubla+
    AUTOOSUTU LUBA(kuskile pidi oma raha ju panema ;D)
    Loosimine toimus pühapäeva hommikuti Kesktelevisoonist 7.55(võin ka tunniga mööda panna ;D)
    Suurim summa mis mina kobistasin oli 144 rubla, sain pihta 4 numbrit 5st, mis oli siis ikka sigasuur raha.
    Kui viinamari maksis siis 20 kopikat kilo, siis pirn oli 10 rubla kilo, kuradi head pirnid olid ;D

    SprinT(oli selline asi, et osatad lotopukast pileti. rebid pea otsast ja vaatad sisse pileti peale, mis võitsid)
    oli vene ajal jube defka asi, kuigi tõi alati riigle raha sisse mõnusalt.
    Asi nimelt selles, et Sprndi võidufond oli 50%, müüdi pileteid 50 kopikat tükk või siis 1 rubla.
    Viimased Sprindid olid ikka 1 rubla tükk. Alati kui Sprinti oli müügil, lookles pukta juures saba,kus siis inimese oma
    õnne proovile panid. oli
    Saades natuke vanemaks ja matimaatelisek targemaks(õigemini infot oma kaotustest),oli selge, et

  12. #12

    Re: Loto

    (miskipärast hakkas message tõrkuma, nii et pidin postitama asja)
    aga see veel jätkub :)
    võitis iga teine pilet, seega karbis oli 400 piletit ja 50% anti tagasi, kui
    just sees ei olnud mingit suuremat võitu.
    Alati oli siis Sprindi kastis 1-25 rublane võit 3-10 rublast ja 5-5 rublast
    pluss siis väiksemad võidud, mis tootsid tagasi 50% makstud rahast.
    Võimalus oli siis alati võita külmikuid, tolmuimejaid ja autosid.
    Minu putkast, kus müüja hoidis lojaalsetele kundedele leti all viimast karpi
    Sprinti ;D võitis mingi mees suurepärase auto VAZ 21-05.

    Siis peale huvitavaid aegu tuli Eesti aja algul kõigepealt selline loto nagu 5-36, mis samamoodi jagas mängijate sissepandud summasid. Pilet maksis 5 EEKi. Kuna need polnud just suured lõpetati see loto ja tuli Viking Extra aeg, kus siis 4 põhinumbrit ja lisanumbertõid sisse 1 000 000 krooni.EV sellel asjal oli ikka jama ;D

    Viking Loto on tänapäevane mäng, kus siis algselt 5 eegi eest võis võita ikka 9 000 000 krooni

  13. #13

    Re: Loto

    neetud tähemärgid ;D

  14. #14

    Re: Loto

    Ja siis Bingo Loto, kus peavõit on ikka ulmeline EV,
    siiski, kõigile gambleritele lohutuseks, võin mainida, et minu
    suguvõsa on saanud, 3 täismängu ja neist 1 võidusumma oli 1,4 miljonit krooni.
    Loto kiituseks võib öelda, et suurem osa Soome riigi noortehokist on
    ülesehitatud lotorahedele, nii et väike pilet on täiesti normaalne.
    Ma ei oleks ise ju Gambler, kui mul ei tiksuks Eesti Lotos pidevalt paari väljaga
    Viking Loto.
    Kes soovib, see proovib www.eestiloto.ee

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: Loto

    Kunagi sain bingo diagonaalidemänguga miski 2000 eeki, suurim võit aga oli summiga, kus 3 telekapilti välja kraapisin. Käisin saates ja võtsin 5000 kroonise palli :D Viking lotot ostan umbes korra kuus, kui R-kioskist satun läbi minema.

  16. #16

    Re: Loto

    Rääkides õndsast nõukaajast, siis võitis vanaema õetütar mingi aeg Volga. Luckbox töötas ikka korralikult. Kujutan ette, et tänapäeval võiks see võrduda ikka mingi millise maasturi vms loosimisega.
    Ise sain lõpetamiseks 50 viking lotto piletit ja kuna emal oli ka samal ajal sünnipäev sai ka tema 50 viking lotto piletit. 100st piletist võitis 2 kombinatsiooniga 2+1 ja teenistuseks jäi 2x23 eeku, mille ära splittisime. Tegemist muidugi pliks-plaks piletitega, mis on drawing dead põhimõtteliselt.

  17. #17

    Re: Loto

    Kunagi oli veel mingi loto viktor 48? või midagi sellis, suur promokontsert oli raekoja platsis, ETV tegi LIVE ülekannet ja värki, me olime 4 päeva järjest joonud, ühe sõbraga läksime sinna peole, bussis jõime liitrise salaviina kahepeale veel ära, ronisime lavale, laulsime ja kaklesime ja ülejäänud kamp vahtis kõike seda otseülekandena... Eh, noorus on ilus aeg...

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Loto

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma kunagi lapsepõlves võitsin 1200 krooni ning ostsin endale rulluisud. Olin siis vast 8-9 aastane.

    Enam lotot ei mängi põhimõtte pärast, sest tahan kogu raha teenida oma töö ja vaevaga.

    Mulle küll üldiselt meedlib teha rasket tööd ja värki. Selline tänuväärne tunne on pärast, aga rahaga on küll pigem täpselt vastupidi, et tahaks ise palmi all pihku taguda ja et siis raha tuleks kuskilt

  19. #19

    Re: Loto

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell

    Mulle küll üldiselt meedlib teha rasket tööd ja värki. Selline tänuväärne tunne on pärast, aga rahaga on küll pigem täpselt vastupidi, et tahaks ise palmi all pihku taguda ja et siis raha tuleks kuskilt
    No ma ei mõelnudki päris sõna sõnalt seda raske töö ja vaevaga, vaid pigem nii, et kui ise oled 1 miljoni teeninud siis tuleb juba teine ka, aga kui lotoga võidad 2 miljonit, siis üldjuhul see pigem kaob ning juurde ei tule kusagilt.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Loto

    Jeah kahju ongi - need kes võidavad on tavaliselt sellisest vaesemast perest pärit pereemad ja muud ja nad ei oskagi kohe selle rahaga midagi peale hakata. Raiskavad mõttetuste peale ära ja ongi läinud. Raha tuleb panna kasvama!

    http://www.reporter.ee/2009/02/19/va...ulikult-votta/

    http://www.reporter.ee/2009/03/27/bi...-marku-andnud/


    Ikkagi suht fail.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES