Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009

Mida teeksid sina?

1) LP käes AA tuleb tõste 4bb.... Mida teed? Miks?

2) LP käes AA tuleb raise 4bb ja reraise 16bb....Mida teed? Miks?

3) EP käes AA tõstad 4bb tuleb reraise 12bb... Mida teed? Miks?

Ise olen tihti jube segaduses ja kohe ei tea mis oleks mõttekam kas otsa panna ja vaadata kuidas rahvas foldib sest näitad obv väga tugevat kätt või callida ja vaadata kuidas keegi hitib nutsi. :D

Tänud ette :)

EDIT1: Kes viitsib võib sama kirjeldada kui käes KK :)

Re: Mida teeksid sina?

Esimesel juhul kindlasti tugev raise, kui Sa ei taha sette kinni maxta.
    Teisel juhul all in, aga pole paha ka, kui callid, vb annab QQ'le julgust flopil uskuda, et Ta ei ole biit või mõni muu käsi millega reraisetud.
    Viimasel juhul kah jällegi reraise peale, kuid annab ka jälle callida, et oma AA'd varjata, kuid see on alati riskantne viis ning tegelikult olenevad teine ja kolmas juhtum kõige rohkem vastasest.

Mina üldiselt panen viimasel ajal AA'ga otsa igal juhul ning hetkel on mu AA väga stabiilne võitja ning see sjuper :)

Aga kõige tähtsam on see, et kui kavatsed callida, siis on peamine, et suur töenäosus on, et flopile jõuad Sa heads up, kui on võimalik, et keegi kolmas isik satub potti, kui Sa kõigest callid, siis pane kindlasti otsa.

Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008

Aga kõige tähtsam on see, et kui kavatsed callida, siis on peamine, et suur töenäosus on, et flopile jõuad Sa heads up, kui on võimalik, et keegi kolmas isik satub potti, kui Sa kõigest callid, siis pane kindlasti otsa
    Krt sellest lausest ei saanud ma midagi aru...liiga fäncy lause ilmselt minu jaoks ;D

Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009

Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mina üldiselt panen viimasel ajal AA'ga otsa igal juhul ning hetkel on mu AA väga stabiilne võitja ning see sjuper :)
    Kui tihti sa raisedes ja reraisedes floppi näed %?

Ja kui suurtest võitudest jutt käib kas potid on läinud shodownini või allini?

Kas probleem on selles, et sinu 3 beti peale folditakse preflop? Et sulle AA ilusti kinni makstaks, siis pead sa oma 3bet ja 4bet ranget laiendama, vahel bluffima jne.

Vastuseks küsimustele, alati panen otsa.

Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009

Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kas probleem on selles, et sinu 3 beti peale folditakse preflop? Et sulle AA ilusti kinni makstaks, siis pead sa oma 3bet ja 4bet ranget laiendama, vahel bluffima jne.

Vastuseks küsimustele, alati panen otsa.
    Vahest jääb kasin tunne jah, et rahvas foldib tahaks nagu actionit aga väikse potiga ei taha floppi ka näha :D
    Muidu statid mul 12/8 ja 3bet% 3.5

Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    Krt sellest lausest ei saanud ma midagi aru...liiga fäncy lause ilmselt minu jaoks ;D
    irw, ma ei lugenud seda posti läbi hiljem, päris perses lause jah :D :D

Ning Cash, ma ei saa üxikuid näiteid tuua, et kas lõppeb all inis või mitte. Aga tänu sellele, et ma ei slowplay oma ässasi, on mul stabiilne tõus väikeste pottidega ning ka juhtub suuri potte. Kui ma vahel calliksin, siis kindlasti panexin end rasketesse olukordadesse, kus maxan mõne käe kinni oma ässadega lihtsalt ning graafik hakkab üles-alla hüppama.

Kui Sa paned otsa, siis pmst ei pea Sa kunagi ässasi foldima hilisematel tänavatel. v.a , kui mingi täisidioot board jooxeb või väga obv KK set vms on vastas :)

Ära muretse selle üle, kui tihti folditakse, ex ikka on pettumus kui saad Ässadega vähe, kuid tähtis on, et võidad, mitte ei kaota.

Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009

oleneb ju täiesti vastastest, nende stackidest jne. Üldse mu 3 bet % on nõmedalt madal (2,1%), viimas(t)el nädala(te)l olen seda laiendama natsa hakanud. panen järjest tihedamini average käega otsa suure steal %ga vanadele jms. NL25 vist väga paljud ei kasuta ka träkkerit, julgeb keegi pakkuda kui suur % NL25 mängijatest kasutab HEMi või PT vms ? ise julgeks arvata, et kusagil 20-25%, sest umbes niipalju on seal mängijaid, kes biiti tajuvad.

Tsitaat Algselt postitas Cash87
    1) LP käes AA tuleb tõste 4bb.... Mida teed? Miks?

2) LP käes AA tuleb raise 4bb ja reraise 16bb....Mida teed? Miks?

3) EP käes AA tõstad 4bb tuleb reraise 12bb... Mida teed? Miks?

Ise olen tihti jube segaduses ja kohe ei tea mis oleks mõttekam kas otsa panna ja vaadata kuidas rahvas foldib sest näitad obv väga tugevat kätt või callida ja vaadata kuidas keegi hitib nutsi. :D

Tänud ette :)

EDIT1: Kes viitsib võib sama kirjeldada kui käes KK :)
    1) raise to 14-15bb, pappi on sisse vaja enne floppi võimalikult palju

2)mulle ei meeldi 3bete callida, seega 4bet

3)Otsa, samuti 3bete callimine ei ole mu lemmik, eriti OOP... ma oaneks 29-30BB vast

Micro limitidel kindlasti otsa panna igas olukorras. Samas small stake'is (nl100 ja nl200) meeldib tihti mulle regularide ületõsteid LP'lt vaid callida, eeldusel, et jääme HU. Seal saidil kus mina mängin on regularid võrdlemisi kiired oma käsi 4beti peale ära viskama ja seda ma kohe üldse ei taha. Madala flopiga on väga lihtne vastase JJ-KK stäcki sisse saada.

Mängin ka mikros ja paneks kõigil kolmel variandil "bet pot".

Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008

igal juhul otsa...

"AA is a hand with what u can win a small pot or lose a big one"...

Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009

Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    "AA is a hand with what u can win a small pot or lose a big one"...
    Hmm, millise käe kohta EI OLE mõni klassik seda lausunud? ;D

Aga üldiselt jagan selle ruditurbo arvamust, et flopis peaksid sa headsup olema, 3-way ei tööta ääsad minuarust nii hästi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES