Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Kuidas tulemused, kas oled uues kohas rahul.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Ei ole rahul, kirjutasin ka siin ja Toweri teemas sellest. Liiga kinnised on vastased ning liiga palju coolereid olen saanud, lisaks kohutav soft. Täna katsetasin ranka artiklist saadud rangesid ning esmamulje on hea. Kahjuks tegin ise kohutavaid otsuseid flopis(2-3 x). Seega sess lõppes ühe buy-inise miinusega, aga sellest pole hullu. Tunnike sain katsetada ainult. Minu jaoks on uus igasuguste connectoritega raiseda jms.

  3. #23
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ei ole rahul, kirjutasin ka siin ja Toweri teemas sellest. Liiga kinnised on vastased ning liiga palju coolereid olen saanud, lisaks kohutav soft. Täna katsetasin ranka artiklist saadud rangesid ning esmamulje on hea. Kahjuks tegin ise kohutavaid otsuseid flopis(2-3 x). Seega sess lõppes ühe buy-inise miinusega, aga sellest pole hullu. Tunnike sain katsetada ainult. Minu jaoks on uus igasuguste connectoritega raiseda jms.
    See ranka viimane pokahi loeng on tõesti kuldaväärt. Tegin ka peaaegu nii nagu ta soovitas ning asjad läksid tunduvalt paremini kui tavaliselt. Kaardijooks oli ka päris hea ja NL-5 suutsin päris kenasse plussi jääda.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ei ole rahul, kirjutasin ka siin ja Toweri teemas sellest. Liiga kinnised on vastased ning liiga palju coolereid olen saanud, lisaks kohutav soft. Täna katsetasin ranka artiklist saadud rangesid ning esmamulje on hea. Kahjuks tegin ise kohutavaid otsuseid flopis(2-3 x). Seega sess lõppes ühe buy-inise miinusega, aga sellest pole hullu. Tunnike sain katsetada ainult. Minu jaoks on uus igasuguste connectoritega raiseda jms.
    Loodame, et pilved kaovad ja tulemused lähevad paremaks.

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    See ranka viimane pokahi loeng on tõesti kuldaväärt. Tegin ka peaaegu nii nagu ta soovitas ning asjad läksid tunduvalt paremini kui tavaliselt. Kaardijooks oli ka päris hea ja NL-5 suutsin päris kenasse plussi jääda.
    Tegelt ärge tehke päris ennatlike järeldusi. Mu tabelijärgi mängimine ei too õuele kulda ega karda ühe päevaga vaid see võtab ikka rohkem aega :)

  5. #25
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tegelt ärge tehke päris ennatlike järeldusi. Mu tabelijärgi mängimine ei too õuele kulda ega karda ühe päevaga vaid see võtab ikka rohkem aega :)
    Püüan hoiduda, aga esmapilgul lihtsalt tundub, et mõni asi toimib varasemast paremini. Näiteks beti suurused ja mõne koha peal sai liiga passiivselt mängitud (N: ühe vastase vastu ei teinud piisavalt tihti cbeti ning liiga palju sai ka limbitud). Kasumi järgi ei vaatagi seda, lihtsalt endal on mõne asja koha pealt tunne, et tegutsen õigemini.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Õhtul võtsin paar õlut ja tahtsin vaadata Selveri mängu. Cashis ei hakanud samal ajal jahmerdama kuid pokkrist päris eemal ei suutnud olla ja võtsin omaha freerolli ette. Selver kahjuks kaotas, aga mul läks paremini. No oli see alles mäng! Donkasin ära! 192-st osavõtjast siis 1. koht. Viimaseks võidukäeks jäi 48o ehk siis kaks kikkerit mängisid jällegi. 38€ nagu maast leitud :o ;D

    Nüüd triobeti sisse harjutama ranka rangede järgi mängimist.

  7. #27

    Re: Keiss

    Õnnitlused turniirivõidu puhul, aga palju sul see BR juba on kui küsida tohib?

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    2. novembril jätsin 29€ triobeti arvele. Peale turna võitu sain 201€ peale ja mänginud olen tõesti ainult loetud tunnid neljal päeval. Run on päris hea.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Õhtul võtsin paar õlut ja tahtsin vaadata Selveri mängu. Cashis ei hakanud samal ajal jahmerdama kuid pokkrist päris eemal ei suutnud olla ja võtsin omaha freerolli ette. Selver kahjuks kaotas, aga mul läks paremini. No oli see alles mäng! Donkasin ära! 192-st osavõtjast siis 1. koht. Viimaseks võidukäeks jäi 48o ehk siis kaks kikkerit mängisid jällegi. 38€ nagu maast leitud :o ;D

    Nüüd triobeti sisse harjutama ranka rangede järgi mängimist.
    Õnnitlused võidu puhul!

    Ja ole nii kena ja hoia meid kindlasti kursis, kuidas ranged praktikas töötavad ja mis ise arvad nende rangedest (kas head, halvad ja miks).

    Edu laudades, noor elukutseline pokkerimängija!

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    http://www.pokerhand.org/?3416199

    Tüüpiline NL10 olukord. Kahju, et QQ omanikul polnud rohkem stacki:( Aga igatahes on vahva UTG small pocketiga tõsta :)

    KJ kaotasin korra stacki MP3 positsioonil. Button preflop callis ning flopis Kxx ja turnil juba re-raises mind kuigi betisin 2x ligi poti. Seega kahtlane, kas KJ-ga tasub hakata raisema, kui on 1 limper või pole tedagi. Cbetidega ka mitmeid kordi kaotasin, slowplaytajaid ck-calli mehi on lademetes!!
    Aga üldiselt tundub, et cbetida tasub küll. Minu mäng on nüüd palju muutunud. Cbeti juures on hea veel see, et kui seda teha pidevalt siis see ajab raevu kaasmängijaid ning nad põhimõtte pärast tahavad vaadata, et "noh mis sul siis on". Kui siis juhtub ka käsi olema saab actionit.

  11. #31

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    2. novembril jätsin 29€ triobeti arvele. Peale turna võitu sain 201€ peale ja mänginud olen tõesti ainult loetud tunnid neljal päeval. Run on päris hea.
    Lihtsalt huvitab, et kas sa selle 29€ bankrolliga mõtlesidki elukutseliseks hakata?

  12. #32

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    http://www.pokerhand.org/?3416199

    Tüüpiline NL10 olukord. Kahju, et QQ omanikul polnud rohkem stacki:( Aga igatahes on vahva UTG small pocketiga tõsta :)

    KJ kaotasin korra stacki MP3 positsioonil. Button preflop callis ning flopis Kxx ja turnil juba re-raises mind kuigi betisin 2x ligi poti. Seega kahtlane, kas KJ-ga tasub hakata raisema, kui on 1 limper või pole tedagi. Cbetidega ka mitmeid kordi kaotasin, slowplaytajaid ck-calli mehi on lademetes!!
    Aga üldiselt tundub, et cbetida tasub küll. Minu mäng on nüüd palju muutunud. Cbeti juures on hea veel see, et kui seda teha pidevalt siis see ajab raevu kaasmängijaid ning nad põhimõtte pärast tahavad vaadata, et "noh mis sul siis on". Kui siis juhtub ka käsi olema saab actionit.
    Täpselt nii ongi, et algul lauda istudes ja esimestest positsioonidest tõstes korjad järjest ainult blinde, aga poole tunni pärast hakkab juba mõnus callimine pihta. Mina tõmban siis veitsa kitsamaks oma ranget, aga mitte eriti.
    Üldiselt on nii, et oma tõstetega sa lähed rikud nende ilusa call-check mängu ära, pole ime, et nad närvi lähevad.
    Muidu nende rangede järgi mängides tuleb osata õigel ajal loobuda käest, mul tuli algul suur miinus just liigsest 2barrelist.

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas stennn
    Lihtsalt huvitab, et kas sa selle 29€ bankrolliga mõtlesidki elukutseliseks hakata?
    Tegelikult kandsin 99$ Towerisse ka. Trios on 20€ see piir, kust pmst alati on õnnestunud BR 200-300 peale tõsta ja seda korduvalt.

  14. #34
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss

    Toweris olin tightim, aga ei mingit kasu. Proovin olla veel tightim ning veel agressiivsem, eks näeb mis saab. Aga jah neid 2$ shortstacke on seal küll hullult palju.
    Tegin ka ühe NL10 video, igas lauas oli vähemalt 4 shorty, just nimelt need 2$ vennad. Väga halb, nii mängida, kui sellised lauas istuvad. Ei saa tihti drawing kätega mängida, isegi raske setimainida jne, alati pidi jälgima, kus need 2$ vennad asuvad.

  15. #35

    Re: Keiss

    Ja suurem osa neid 2$ omasid on ka võitvad mängijad. Ma põmst hoidun nendega mängimast, sest alla AQ sealt tavaliselt vastu ei paista.

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nonii pole hulka aega kirjutanud. Triost siis kandsin vahepeal 2500 eeki välja ja hetkel BR 240€. Vahepealsest ajast polegi eriti midagi rääkida, peale selle, et iganädalased weekend rankingud on ebaõnnestunud, sest paar nädalavahetust on olnud tegemist ehk siis vaja väljas käia jne :D Seega pole suutnud end sinna kolmapäevastele 200€ sitngodele regada. Küll pole aega olnud osaleda ja kui siis paar korda proovisin asi ebaõnnestus. See-eest sain 2. koha 200€ Omaha freerollist. Triobetis tasub üldse Omahat taguda. Selle imemänguga annaks ka cashis rohkem teenida kui vaid rohkem teadmisi ja kogemusi jaguks. Täna proovisin siis seda 2000€ turnat ja hitisin 5. koha, mis andis juurde 120€. terve turna sai Top3-s kandis möllatud ning seetõttu just rõõmust lakke ei hüpanud, aga meeldiv tunne oli siiski. hotcocacola-l oli finaalis imeline jooks, minu ta ka hävitas ning tasuks 1. koht 550€-ga. Finaallaud oli ikka täielik bingo. Hea, et niigi läks. Suurim võit siiski. Kunagi võiksin selle top3 koha ka hitida mingil korralikul turnal.
    Cashi olen enamus aega triobetis tagunud ning ei teagi, mida Toweris teha. Valisin muidugi omale imeraske boonuse ka lolli peaga, sest oli illusioon, et seal on rumalamad mängijad kui triobetis. Kuna soft on nii haige siis tuleb kaaluda seal otsade kokkuvõtmist.

  17. #37

    Re: Keiss

    Mis coca cola võidab iga nädal selle 2000 ära või :D
    Peax ka järgmine nädal uurima seda asja, seal Omahas ei tundund midagi väga rasket kui vahepeal olen seda donkida proovinud :P

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Muidugi proovi, seal on alguses võimalik stacki kasvatada nii, mis mühiseb. Mingid NL texase mängijad raisevad AA-xx poti ja olenemata flopist ja vastaste arvust flopis kohe all-in. Pea iga käega tasub limbata ja suht lihtsalt saab vastased üle mängida. Lõppfaasis kui blindid on hakanud kasvama muidugi on juba häid vastaseid ja kahe paariga rääkimata ühest enam naljalt broke`i ei minda. Coca oli samuti nagu mina terve turna liidrite seas, aga lõpus aitas teda imeline kaardijooks, mis tegi tast võimsa chipliidri, kes sai iga nelja kaardiga raiseda...ise jäin ilmselt veidi liiga passiivseks lõpus ning 5 hulgas oleks pidanud korra all-in minema ning oleks ilmselt triple-upi saanud ja raudselt top3. Aga eks see paras bingo oli lõpus :D

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tervist jälle lugupeetud grinderid!

    Mul on viimasel ajal tekkinud probleem, et ei oska kätest maksimumi välja võtta, kas siis kardan, et vastane hitis midagi veel paremat või kardan, et ei maksta välja mu suuremaid bete. Siin on mõned võidukäed, mille kasumiga ma eriti rahul ei ole. Kuidas oleks mul õnnestunud rohkem raha välja pigistada või mismoodi oleksite mänginud Teie?

    http://www.pokerhand.org/?3467101

    http://www.pokerhand.org/?3467096

    http://www.pokerhand.org/?3467037 (preflopi min raise tuli kogemata, muidu tõstan ikka 4bb UTG 22-ga)

    http://www.pokerhand.org/?3467041

  20. #40

    Re: Keiss

    Viimase käega vedas, teised ok, ühes oleks võinud 0.40 asemel rohkem tõsta, kui limper oli ees.

Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES