Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 10 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #101

    Re: Keiss

    sitalt mängis oma AA'd ja sitalt mängis oma 6 setti :)

    kess pidi võitma lihtsalt, kuna vastased olid dongid, viimases käes oli ikka luckbox lahti :)

  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nonii sai siis lõpetatud see Unibeti bloggerite turniir ning oh seda imet, jõudsin finaallauda. Kuni finaallauani sain ühe korraliku käe, milleks olid KK ning sellega sain ka kerge duubli. Pärast seda foldisin end ca 20 sekka ning sealt algas flippamine. Seekord flipamine õnnestus ning sain soliidse stacki ning algaski lõpuks HU. Vastaseks oli väga korralikku tight mängu näidanud toonesepp ning seeõttu raisesin pea iga käsi teda. Olin juba peaaegu võitmas teda, kui juhtus selline käsi:

    http://www.pokerhand.org/?3642158

    Järgmine käsi kohe otsa selline:

    http://www.pokerhand.org/?3642163

    Tegin peale seda duubli AQ vs AJ ning siis hopsti olingi out, tüüpiline:

    http://www.pokerhand.org/?3642152

    HU kestis mingi tunni vist :o, turna ise 3,5h ;D

    Tasuks siiski 100€, 1. koht sai 150€ ning tuleb siiski olla rahul kuna osavõtjaid oli 40 ning kõik lugupeetud ja austusväärsed mängijad sh ka imre ja kassike.

    8)

  3. #103

    Re: Keiss

    tere keiss

    regasin täna siin foorumis enda ära, ilgelt normaalne koht 8)

    olen vaikselt trios klõpsinud ja miskipärast oled silma jäänud laudades, sa vist oled kah suht igas lauas

    ajendas mind kirjutama see, et nagu ma lauda istusin suht nigela stackiga, kuna papiga kehvad lood, ja sa kohe lendasid mu stacki kallale nagu verekoer

    aga esimene käsi oli AQ kogemata

  4. #104
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Keiss

    kaua selle sign up 100 lahtimängimiseks läks?

  5. #105
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    4 päevakest läks.

    Tere lenin, jah ma olen verekoer ;D

  6. #106
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Keiss

    head uut pokkeriaastat Keiss. et sul ikka kaart jookseks ;D

  7. #107
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Sulle ka Muusik! Proovisin sinu jälgedes käia ning leidsin täna hea turna unibetist. 2009€ garanteeritud ning top 10 said lisaks auhindadele 1000€ paketi lisaks ehk siis tuleb koguda 10.000 VIP punkti 30 päevaga. Iga 2500 punkti teenimisel vabastatakse 250€. Turniir ise oli väga hea struktuuriga, 15 min levelid ning 3000 algstack. Buy-in oli 44€ ja seega oli see mulle kalleim turniir, millele olen reganud kui just mitte arvesse võtta läbi satikate jõudmist mõnele suuremale turnale. Hoolimata küllaltki soolasest buy-inist langes mehi esimestel levelitel nagu loogu, standard oli Q9 coldcall ja 9xx flopis all-ini minek.

    Endal alguses kaart ei jooksnud üldse, kordagi ei hitinud ja midagi suurt ka kätte ei tulnud ja tuli hambad ristis ägisedes foldida. Mingil hetkel sain tildise poisi kätte AQo-ga ja callisin ta A3 shove. Flop 33x ja ma peaaegu out. Foldisin veel ringi kuni blindideni ning sain siis 108o-ga tähtsa triple-upi AQ ja AJ vastu ning sealt alates piinlesin edasi. Tegin tähtsa all-in calli bubble seisuses AQ-ga vs A10 raise all-in UTG ja seejärel A10s pushisin BB-d ja vend instacallis all-ini A6o-ga Lõpuks sai paar suckouti tehtud final tables, kus tegin samas kannatlikku mängu saades nõrgema ässaga paar split poti ning sealt alates hakkas kaart jooksma ning lõin paar venda välja saavutades stackliidri staatuse :o

    Lõpuks HU Albundy-ga Eesti oma poisiga, kes algul diili pakkus, kuid sportliku huvi mõttes tahtsin esikoha peale mängida. Paraku kaart totaalselt kadus ning paar korda põikles albundy kuulide eest kõrvale ning lõpuks sulasin väikseks ning minu A6 ei suutnud bundy 77 vastu midagi ja siiski tasuks 2. koht. Pole paha, arvestades, et JÄLLE vindusin terve turniiri ja samal ajal kui olin 5k stacki juures panid 20k+ stackid PF omavahel AI 1010 vs AQ ja muudkui kadus vastaseid vähemaks 8)

    Siit järeldus, kunagi ei tohi turnal heita meelt väikese stacki juures, mida on viimased 2 edukat turnat unibetis tõestanud.
    Naljakas veel see, et tahtsin see kuu rohkem raamatuid lugeda ja süveneda teooriasse, kuid nüüd tuleb see VIP punktide boonus siiski ette võtta ja proovida vähemalt poolgi ära teha. Loodetavasti siiski kõik. Elame-näeme. Eks siis järgmine kuu saab rohkem süveneda, see kuu täielikult see ei õnnestu, kuna saadud boonuse lahtimängimine on enam kui ahvatlev.

    http://img83.imageshack.us/img83/1709/keissxa5.png

  8. #108
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Keiss

    see 1k pakett, see peaks olema ~30% lisa rakebacki

    Kena tulemus, kuigi buy in tundub veidi suur..700 eeku

  9. #109
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Kas tõesti ainult 30%? Kui tegin sign-up boonust enamasti NL10-s tuli ca 200 punkti päevas. Nüüd tuleb ilmselt ka NL40-50 mängida rääkimata NL20-st. Loodetavasti suudan 300-400 p päevas teha, aga eks seda näha ole.

  10. #110
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Väga hea tulemus, nüüd läheb ainult 1000 euro vabastamne vist veitsa raskeks, õnneks vabastatakse 250 euro kaupa. Nii on mõnus 2 tulla, kui esimest korda mängid sellist suurt turniiri ja kohe hitid

  11. #111
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Kas tõesti ainult 30%? Kui tegin sign-up boonust enamasti NL10-s tuli ca 200 punkti päevas. Nüüd tuleb ilmselt ka NL40-50 mängida rääkimata NL20-st. Loodetavasti suudan 300-400 p päevas teha, aga eks seda näha ole.
    Oleneb kui tihti sinu limiidis reigitud käsi saab. Minuarust iga 8s käsi Nl20-s oli reigitud käsi(võin eksida, soovitan googeldada).

    1 reigitud käsi 0,5 VIP
    10k jaoks vaja mängida 160k NL20kätt
    1k käsi ~ 1Buy in rake =160bi maksad rake ja saad tagasi 50 bi(ehk see 1k boonus)


    Üsna räige turna, sest overlay ainult mingi 6x.

  12. #112
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    gg keiss! kõva tulemus, kuna tõesti kui mingi 30 inimist järgi siis vaatasin et oled chiplooser ja sellest seisust HU-sse jõuda on eriti vinge!

  13. #113
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Oleneb kui tihti sinu limiidis reigitud käsi saab. Minuarust iga 8s käsi Nl20-s oli reigitud käsi(võin eksida, soovitan googeldada).

    1 reigitud käsi 0,5 VIP
    10k jaoks vaja mängida 160k NL20kätt
    1k käsi ~ 1Buy in rake =160bi maksad rake ja saad tagasi 50 bi(ehk see 1k boonus)


    Üsna räige turna, sest overlay ainult mingi 6x.
    Jep, läheb raskeks kindlasti.

  14. #114
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Oleneb kui tihti sinu limiidis reigitud käsi saab. Minuarust iga 8s käsi Nl20-s oli reigitud käsi(võin eksida, soovitan googeldada).

    1 reigitud käsi 0,5 VIP
    10k jaoks vaja mängida 160k NL20kätt
    1k käsi ~ 1Buy in rake =160bi maksad rake ja saad tagasi 50 bi(ehk see 1k boonus)


    Üsna räige turna, sest overlay ainult mingi 6x.
    *Laudades, kus kasutatakse eurosid, konverteeritakse teenitud VIP-punktid hetkel kehtiva vahetuskursi alusel - näiteks, kui kehtiv dollar-euro suhe on 1,47, siis 1 VIP-punkt, mis teenitud €1-€2 panustega Euro lauas, teisendatakse 1,47 punktiks

    Ehk siis see võtab neljandiku kätest vähemaks kohe kuna unibetis ainult eurolauad.


  15. #115
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tänx mehed, ma olin jah chiplooser terve turna pmst kuni 15 seas sain paar duublit kätte.
    Finaali jõudsin eelviimase stackiga ning seal juhtus flopis üks huvitav käsi, kus:
    UTG limpis K J
    MP raises 8 8
    Mina BTN-il: 10 10

    Flop: 6 7 2

    UTG checkis, MP ALL-IN. Ma suutsin peale time banki foldida, kuna viimasel kohal istus mingi poola internetiga mängija ehk siis no connection ja sisetunne aimas halba, turnadel tuleb oma vaistu teinekord lihtsalt usaldada nii imelik kui see ka ei ole. 1010-ga oleks õige AI minna, aga UTG mängija pani mind veidi rohkem muretsema kui MP. Samas ka MP võis hoida käes JJ, QQ, A K ja mõtlesin, et stackide ja raise suhe võis mulle lubada ka setminemist ja suutsin kuulide eest kõrvale põigelda. Viimasel ajal FD-d tulevad vastastel nii kergelt kokku, et kui üle ühe vastase on siis tavaline, et keegi tõmbab ikka masti ära

    UTG callis ja riverdas flushi ära oma kohutava mänguga pannes samuti kõik chipsid sisse. Pärast seda looserdasin ikka viimasel kohal 5-10bb-ga kuni TOP5-ni.

    Täna käisin poes ja varusin külmkapi head paremat täis + kohvi vahukoorega ning energiajooke ;D

    Let`s grind!!

  16. #116
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tuli välja, et pokkeriboonus aktiveeriti unibeti poolt alles eile. 3 päeva tagasi tegin ikkagi sessi ning see lõppes kohutavalt. 3h-ga -47€ ja aknad sulgesid nagu iseenesest.

    http://www.pokerhand.org/?3673326 Sain vastase bluffima, aga see annab outse.
    http://www.pokerhand.org/?3673812 AQo limp toidab?!
    http://www.pokerhand.org/?3673164 Läksin TPTK-ga hulluks.
    http://www.pokerhand.org/?3673785 Kus foldida??

    Aga jah peale selle TPTK käe ei näinudki midagi muud, kus miinust oleks saanud kärpida, tegin pidevalt flopis ja turnil folde oma ülepaaride ja TPTK-ga, mis ajas hulluks ja kaotasin kohutavalt palju nendega. Ei tea, kas need foldid olidki kõik õiged, aga vbolla oleksin saanud veel hullema miinuspäeva, kui seda poleks teinud. Suht coolerite kari on see, kui PF monstrumiga raised, 1 coldcall ja maha tuleb flop ning jooksed drawing deadina allini poole, vastasel nuts käes ehk flopatud mast ja sul endal samast mastist monster kaart. Kui seda ikka sessi ajal seda mitu korda juhtub siis muutud hellaks.

    Eile ei mänginudki pokkrit kohutava peavalu tõttu. Täna tegin kiire cashi sessi ning ca +20€ jäi vahepealsest üle 50€ kasumist järele. NL50-s läksin korraks AA-ga hulluks, aga muidu mängisin ilusasti, ühes lauas jooksin 25€ pealt 90-ni. Korra sain QQQ-ga AAA vastu, meeldiv, et tüüp short oli. Mängin NL50-s midstackiga. Üritan ellu jääda lihtsalt ning punkte koguda. Hetkel suuri illusioone seda jube edukalt biitida ei ole.

    Vahelduseks võtsin 20.00 EMV eelsatelliidi 5.50€ Rebuy turna ette (esimene katse unibetis siis EMV-le pääseda) ja õnnestus 8 hulgast TOP2 saada ja seega ka finaalsatelliidi 44€ pileti saada. Ühtegi rebuyd ei teinud, aga jah kaart jooksis väga hästi ja mis nii viga pokkrit mängida. Ühtegi viga enda arvates ei teinud. Teised seevastu tegid rebuysid kohutavalt palju. 82s PF allini ja kohe rebuy järele ??? Raha on ju, milles probleem?! Eks vaatab siis, mis finaalsatikal saab. Oleks ülimalt meeldiv EMV-le pääseda.

    Pärast selle lõppu panin cashi kinni ja varsti algas 2k$ turna ning õnnestus kindla mänguga TOP5 jõuda, kus tegime diili vastavalt stackidele ning sealt pudenes 265$! Pole paha 5$ investeeringu kohta eriti kuna sel ajal hakkas nett jukerdama ning ka vahetult peale diili kadus nett jälle mõneks ajaks. Tegin väga tight mängu, sain 2x openlimpimisega seti ning loomulikult flopis A high bluffis multiway potis all-ini, kui mul set oli ning lihtsad duublid tulid. Mingi aeg sain KK vs QQ vs JJ PF all-ini, siis AA pidas 45 vastu(hitis flopis 4 ehk madalaima paari) ;D ja kui alles oli 629-st mängijast jäänud 70, hakkasin igal võimalusel ka varastama ehk enne bubbleboy selgumist. Kohe kui 63 rahakohta oli selgunud, oli pea iga käsi keegi all-inis ning kiiresti pudenes mängijaid välja. Enne finaallauda varastasin julmalt 102ga, 45-ga, K7ga jne ning sain norm stackiga finaali. Ahjaa korra enne finaali pea terve laud limpas ja ma AQ-ga Buttonil tegin suure raise ning tahtsin poti maha võtta, aga loomulikult oli üks tegelane limbanud teisena poti KK-ga ning sinna läks suur stack. Finaalis võtsin 1010-ga K10 re-raise all-ini maha ning AK-ga AQ (korra ka foldisin re-raise all-ini 1010ga, raudselt olin taga). Jäime viiekesi, kus paraku libastusin AJ-ga blindil olles re-raisedes korralikult Buttoni min raiset ehk blindivargust ning ta krt ei foldinud ka mu cbeti peale, hoopis raises ning sinna läks julm pot, tagantjärele vaadates ca 100$. Kuna diil tundus sel hetkel siiski mõistlik, ikkagi riskivabalt 265$ ning olin 4-5 kohal 5 seas siis ei hakanud liigseid riske võtma ning parem varblane pihus kui rasvatihane puu otsas ning võtsin raha vastu. FT tüübid olidjuba suht normid ka. 7 seas veeretasime stacke mingi pool tundi vist. Aga jah järgmine kord siiski diili ei tee enam, kaotan kasvõi 100$ flipiga aga jätan võimaluse võita 400$.

    Igatahes olen oma turnadega unibetis väga rahul. Peab vist tõesti hakkama rohkem neid proovima. Viimasel ajal turnadel on luckbox põhjas vist, cashis samas higista nagu mingi viimane newbie ;D

    Cashi ei jõudnudki enam mängima. Hakkasime Andresega HEM-iga jamama ning ei saanudki seda jama tööle. Jube lugu ikka kui pea ei võta itimeestega võrdselt. Tundsin end kui 80-aastane mammi esimest korda e-maili kontot registreerimas.

  17. #117
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Keiss

    Jeeeesh, varem nägin Sind laudades koguaeg ja muusik käskis ettevaatlik olla Sinuga, nüüd oled ära kadunud, NL10s nägin Sind veel täna korra, kolisid kõrgemale jah ? :)

  18. #118
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nojah ma unibetis ja hetkel alla NL10 ei mängi kuna võitsin unibetis 1000€ pokkeriboonuse ning seega vaja punkte koguda. Alla NL10 neid ei teeni ja sealgi vähe seega NL20-50 üritan esialgu nullis püsida ;D

    Siis kui sa mind NL4-s nägid...küllap olin Triobetis, kandsin sealt hooga pea kõik välja ning jätsin midagi Weekend Rankingu turnade jaoks, mis aga ebaõnnestusid. Ilmselt samaaegelt WR-ga toksisin NL4-s. Seega BR ei lubanud muud kui NL4 ;D Samuti primas hommikuti/päeval polegi laudu, NL4 on alternatiiv. Kuna sain oma 24" monitori tööle siis nüüd saab prima kõrvale võtta ka Toweri/PS-i laudu nii, et loodetavasti tulevikus saab NL4 unustada, tõesti ei paku pinget enam seal passida.

  19. #119
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Eile tuli vana sõber ehk uus pokkerisõber külla ning püüdsin 100$ freerolli tasemel mängijat coachida ning ühtlasi ka ise midagi õppida, sest 2 pead on ikka kaks pead ja teinekord näeb teine mängija kõrvalt midagi, mida küsida ning vastates õpib ise väga palju! Alguses tegin talle SNG sessi Trios, mis ebaõnnestus ning sealt marginaalne kahjum, aga sellest pole midagi, sest ma ei olegi kuigi hea SNG mängija.
    Pärast seda võtsin Unibetis 10 FR tabelit lahti NL10-50, mis lõppes marginaalse kasumiga ning punktide teenimisega ning üritasin sõbrale seletada erinevaid olukordi.
    Kuna öösel said FR lauad otsa siis kolisime 6-maxi ning oh seda ilmaimet, mis mängijaid seal kohtas! Mängisin 3-4 aknaga NL10-t. Laudu võtsin vähe, et saaks samal ajal kätest rääkida ning sõber kõiki laudu jõuaks jälgida. Öine sess lõppes ca 100 EUR kasumiga lisaks jõudsin ka punkte piisavalt teenida. Võtsin ka mõne odava turna, mis lõppes carddead staadiumis PF AI minnes kohe esimese kaotusega :)

    ÜLILÕBUS oli sealjuures, alkoholi ja kohvi läks üsna palju samas pea oli selge ning mingeid eksimusi sisse enda arvates ei lasknud ning veri vemmeldama ei hakanud. Liigseid riske ei lubanud, mis siis, et sõber ikka kõrvalt õhutas: ALL-IN, ALL-IN!!! ;D

    Head nädalavahetuse grindimist kõigile!

  20. #120

    Re: Keiss

    nii. lugenud su blogi ja jätad mulle väga hea mulje. Tunnen et oleme suht yhesuguse vaatega.

    Luba kysida, ega sa juhuslikult HT-d ei peland vanasti? (or isegi hetkel)

Lehekülg 6, kokku 10 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES