Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 10 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #121

    Re: Keiss

    Pelas küll

  2. #122
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    nii. lugenud su blogi ja jätad mulle väga hea mulje. Tunnen et oleme suht yhesuguse vaatega.

    Luba kysida, ega sa juhuslikult HT-d ei peland vanasti? (or isegi hetkel)
    Mängis küll. Meeskond oli FC Casey ja kasutaja Case_.

  3. #123

    Re: Keiss

    ja oli seal sama nimega? (Mitte täht-tähelt?)

    edit: selge pilt. Olin selles suht 99% ka kindel

  4. #124
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    nii. lugenud su blogi ja jätad mulle väga hea mulje. Tunnen et oleme suht yhesuguse vaatega.

    Luba kysida, ega sa juhuslikult HT-d ei peland vanasti? (or isegi hetkel)
    mis on HT

  5. #125
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    mis on HT
    hattrick.org kui ma ei eksi

  6. #126

    Re: Keiss

    mulle on silma jäänud siin foorumis ysnagi mitmeid HT-e taustaga liikmeid. Ja maletajaid kah. Egas see pole ka migi ime kui järele mõelda.

  7. #127
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Jah mängisin omal ajal üsna aktiivselt HT-d ja kõrghetkeks jäi jõudmine Meistriliigasse V-ndast liigast võites kõik liigad järjest. Olin ka ML esimene, aga paraku jäin 1-2 koha jagamisel tänu väravate suhtega 2. kohale. Kui pokkeri avastasin siis HT-sse enam sisse logida ei viitsinud samuti lõpetasin bnt-ga :D Kusjuures HT-sse jäi ligi miljard raha sisse:P Olin Eesti üks rikkamaid klubisid. Aga jah need mängud on pokkeri kõrval ikka lapsemäng, sest miks peaks mängule peale maksma kui on võimalik sellega teenida

    Endal siin vahepeal polnud aega paar päeva pokkrit taguda, olid kohustuslikud sünnipäevad ja väljaskäigud ning õlu peab ka meeldima :)

    Üleeile tegin 1-2h sessi ja kuna enesetunne oli kehv, kaardid jooksid valesti jne. siis panin lauad 42 miinuseuro juures kinni.

    Eile püüdsin paremini keskenduda ning roostet maha pühkida ning tuli välja rekordcashi sess. Kusjuures jooks oli vahepeal alla keskmise minu hinnangul, pea kõik flipid shortidega jne põlesid. Lõpuks sain asjad jooksma ning asjad sujuma. Öösel võtsin ette NL10-20 lauad 6-maxis ning esimest korda tundsin end NL20 6-maxis enesekindlalt. Siiani pole end üldse 6-maxis heaks mängijaks pidanud, sest kogemusi on vähe jne. aga tundub, et tulebki sinna üle kolida. Seal on neid agrofishe, kes limp-reraisevad all-ini K10 ja J9ga jne...haigeid bluffe tehti mulle pidevalt, aga enamus aega hammustasin need läbi ning kohati ajas ka kergelt vihale ja samas naerma, et mis toimub nagu...wtf ??? :o

    Enamus NL20 laudasid lõppesid nii, et jäin ühe-kahe regulari või soldi mängijaga üksi ning fishid olitühjaks pumbatud ning stackid kõigil 2-4x-statud ja see oli küll üsna mõnus tunne 8)

    Kokku siis tuli 221 EUR kasumiks. Paar kätt lisan ka:

    http://www.pokerhand.org/?3707160 Siin regular sõimas mind fishiks. ??? Pärast klaarisime veel arveid ja ma arvan miinusesse selle vennaga ei jäänud. Kas ta poleks mitte pidanud kaitsma oma kätt rohkem?

    http://www.pokerhand.org/?3707435 Päeva biit.

    http://www.pokerhand.org/?3707512 Päeva kingitus nr. 1

    http://www.pokerhand.org/?3707251 Päeva kingitus nr. 2

    http://www.pokerhand.org/?3707546 Selline mäng oli eile standard NL20-s AA-ga. AA-d slowplayti, K10o-ga re-raiseti. ??? Kusjuures antud käes flopis checkisin seetõttu, et oli misclick. Muidu oleks cbetinud.

    http://www.pokerhand.org/?3707666 Flopatud mast ei ole nuts. 72 EUR pot NL20 6-maxis.

    http://www.pokerhand.org/?3708597 Ja lõpuks elu pot!!! Vaatasin, et just moodustus FR L40 laud, mis on tavaliselt alati väga magus ning chipe loobitakse mööda tuba laias kaares eriti kui shorte ja midstacke palju. Kusjuures see oli mul 3. käsi seal lauas :)

    Kokku siis 12h maratonsess ja lisaks teenisin ka 515 VIP punkti ehk 50 EUR juurde. Kokku seega 271 EUR/4227EEK. Täna tuleb proovida uuesti.

    Edu laudades kõigile ja jätkuvat enesekindlust!

  8. #128
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Kuidas uue monitoriga rahul oled ja kas on see kuidagi aidanud ka mängutulemusi tõsta?

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Hetkel tulemusi selle koha pealt eriti ei oska öelda, sest olen öösiti nagunii 6-maxi teinud ning seal väga palju laudu võtta ei ole kuigi mõistlik eriti kui liikusin veidike limiidist ülespoole aga full ringi mängides on ikka hoopis teine tera kui kõik vastased on nähtavad ning ning saan olukorrast selge pildi. Monitori kvaliteedi osas pretensioone pole ja väga mõnus on! Alates veebruarist kui saan VIP punktide boonuse Unis lõpetatud hakkan kahes toas korraga FR-i grindima ehk siis prima 10 akent ja Toweris vbolla sama palju juurde ning siis saan anda rohkem tagasisidet selle koha pealt. Kuidas endal olukord on?Kas oled juba proovinud mingeid rekordarv laudasid võtta vms?

  10. #130
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Hetkel tulemusi selle koha pealt eriti ei oska öelda, sest olen öösiti nagunii 6-maxi teinud ning seal väga palju laudu võtta ei ole kuigi mõistlik eriti kui liikusin veidike limiidist ülespoole aga full ringi mängides on ikka hoopis teine tera kui kõik vastased on nähtavad ning ning saan olukorrast selge pildi. Monitori kvaliteedi osas pretensioone pole ja väga mõnus on! Alates veebruarist kui saan VIP punktide boonuse Unis lõpetatud hakkan kahes toas korraga FR-i grindima ehk siis prima 10 akent ja Toweris vbolla sama palju juurde ning siis saan anda rohkem tagasisidet selle koha pealt. Kuidas endal olukord on?Kas oled juba proovinud mingeid rekordarv laudasid võtta vms?
    Pole väga mänginud aga Samsale läheb 12 Toweri lauda ja teisele monitorile 9 lauda, seega täiesti piisav, et grindida multitableda. Samas olen võrrelnud Samsat ja HP monitori, millest ESTpatrick rääkis, siis HP värvid on ikkagi jube head aga suuruse vahe on ka ehk sellest tingitud ka väike kvaliteedi vahe. Samas tööd on ikka mõnus teha, eriti kaif on, et monitorile lisaks sai ka lauaarvuti uus ostetud, mis hoiab kõvasti närvikulu kokku, sest klõps ja kõik lahti.

  11. #131

    Re: Keiss

    sinuga mängitakse ikka väga lightilt võiks minuga ka nii mängida, ma panen beti ja vaatan kuidas kõik foldivad >.<

  12. #132
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    sinuga mängitakse ikka väga lightilt võiks minuga ka nii mängida, ma panen beti ja vaatan kuidas kõik foldivad >.<
    loo omale sama imidz :)

  13. #133

    Re: Keiss

    keissi statid on suht samad mis mul, aint ma olen tiba agrom vist :D

  14. #134

    Re: Keiss

    Ma usun, et poole stackiga sisseastudes ollaksegi lightimad sinu vastu, nagu Keiss on varem kirjeldanud. Endal vahest samamoodi, kui õnnestus duubeldada ja siis 200bb lauas istusid, siis folditi ikka tunduvalt kergemini PFR ja Cont.beti peale.

  15. #135

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    http://www.pokerhand.org/?3707160 Siin regular sõimas mind fishiks. ??? Pärast klaarisime veel arveid ja ma arvan miinusesse selle vennaga ei jäänud. Kas ta poleks mitte pidanud kaitsma oma kätt rohkem?
    See reg on paras idioot. Obv ise keeras endale sitta sellise mänguga flopil ja turnil.

  16. #136
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    NL40-50 mängin veel vahest midstackiga, mujal alati max stackiga ning eriti naudin mängu kui mingi 3-4x stack tehtud. Nii mõnedki korrad olen nüüd mina ise see, kes lightilt midstackide PF shoved maha callib ning tünga saan nii, et jah kes oskab midstackiga hästi mängida sel on head trumbid taskus. Kusjuures ma ei tea oma statsidest midagi, keegi võiks valgustada, irw. Hetkel mängin SH ja FR korraga seega need vist ei peegeldagi midagi ilmselt. Aga jah imdizit tõesti tuleb luua, see on VÄGA OLULINE!

    Kuigi jah on ka mul palju olukordi, kus tulen UTG 22-ga ja saan oma seti, lasen masinlikult cbeti otsa, terve kamp tuli flopile ja insta foldivad :o

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Uuendasin blogi:

    http://keisss.blogspot.com

    2 7 ?

  18. #138
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Täna osalesin Unibetis Eesti pokkeri finaalsatelliidil, kus kokku oli 9 osalejat ning see hetkel veel käimas. 2-3 levelil käis ok2aa PF all-inis 99 ja JJ-ga, korra sai seti ja korra omas paremat kätt ning saavutas monster stacki, hetkel ta nelja seas viimane ja esikohal Kikas5, kes on ikka väga suur FISH, tegelt ka!!

    Mis mind ajendas kirjutama on see, et mina olin seekord suur agrodonk ise ilmselt seetõttu, et kuulasin samal ajal METALLICAT ja jõin kohvi ning mullivett, mis ilmselt polnud parim lahendus. Seega soovitan kõigile grindimise ajal vältida Metallica jms. muusika kuulamine. Kole sõjakaks tegi!!

    Plaan oligi tegelikult teha tavapärasest agressiivsemat mängu ning riskeerida rohkem kuna ainult 1. koht saab pileti ja ülejäänud jäävad pika ninaga. Minu mänguplaan oli väga vale seekord ning teenitult jäin piletist ilma. Jälle üks tore õppetund olemas.

    edit: õnnitlused ok2aa-le!

  19. #139

    Re: Keiss

    Kuidas sa seletaksid siis seda, et ma Satyriconi kuulates rekordsessi tegin? Black metal that is...

  20. #140
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Keiss

    ega too slipknot ka paha ei tee..

Lehekülg 7, kokku 10 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES