Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #141
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Vahepealne cashi mõõn (mõni päeva) ehk siis suuri vaevu nullis püsimine tänu biitidele ja järjekindlatele cooleritele loodetavasti täna lõppes!

    Täna sai siis jälle super cashi sess tehtud. Mängisin enamalt jaolt NL20 full stackiga ja NL50 ka mitmetes laudades midstackiga, et punkte koguda ning kuna BR pole päris see, mis ta olema peaks ja regularid tundmatud siis väiksem variatsioon nii.
    Igastahes kokku tuli 141 euri plussi. Vaatasin, NL50 käib mingeid shortisid ja midstacke, kellest pea kõik on väga halva tasemega ning lausa tahavad raha ära kinkida. Üsna põnev oli ning mõni regular tegi ka mingeid imelikke ck-call all-ini re-re-raisetud potis 1010ga Kxx flopis nii, et üsna lõbus oli :)
    Lisaks kogusin 435VP-d ehk siis minu jaoks tähendab see lisa 43 €.

    Peale cashi sessi võtsin 1,75k 6-maxi guarandi ette uudiste lugemise jms kõrvale ning JÄLLE HITISIN. VÄGA LIHTNE oli stacki koguda ning ka varastada, kaarti muidugi anti ka ning tase oli meeldivalt kohutav ehk siis totaalne limpfestival ning kõik mu raised ja betid calliti kohusetruult ära kuni riveril all-inini välja (pandi mind vist blufi peale pidevalt :D ) ning stack ilusasti mulle. Kuna tegu oli rebuy turnaga siis alguses oli üks vana, kes pidevalt all-ini läks ning sain talt alguses paar korda stacki kätte ning seejärel sain rahus oma mängu teha. Muusikuga koos mürasime pidevalt TOP10 kandis kuni lõpuks jäi alles 3 lauda ning sattusin temaga ühte lauda, eelnevalt oli ta õnnetul kombel shortstackiks jäänud. Kuna positsioon oli talle sobiv siis teadsin, et ta tuleb varsti muu BB kallale ning õnneks leidsin A10 ning saimegi flipata tema KJ vastu ning võtsin tema stacki appi, et finaallaua poole rühkida. Peale seda sain veel paar duublit eliitkätega ning varastasin end keskmiseks stackiks ja oligi finaallaua aeg käes. Kui 5 oli jäänud siis juhtus selline asi: http://www.pokerhand.org/?3740141

    Cooler või olen donk oma UTG raise KJ-ga? Flopi beti tegin meelega sellise, et bluffi välja meelitada, mida nad olid agarad tegema pidevalt. Taset arvestades calliti K5s utg raised ka ära nii, et ei saanud eriti foldida :( Samuti 5 seas ei saa jääda ootama mingit AK-d vms...

    Mnjah......too bad, aga 3$-st tegin 126$ ilma rebuydeta nagu tavaks ning antud turniir on see kuu juba kolmas turniir, kus 5 sekka olen pääsenud ning peab meeldima Tänu rebuydele kasvas algne 1,75k turna 2,1k-seks :) Eriti hea veel see, et olen Unibetis jaanuaris guarant turnasid 5tk kokku teinud. Paar odavat cashi turnat ka, aga seal on stacki/levelite suhe nii jube, et suht lootusetu ilma korraliku runita kuhugi jõuda eriti kui AA PF AI vastu ei pea :P Samuti mänguruum puudub suht cashi turnadel.

    Aga ikkagi krt seekord tahtsin esikoha ära võtta! 579$ ja 378$ said HU mehed nii, et jah tiba teised summad ikkagi, kusjuures see kunstknie minu hävitaja panigi turna kinni. Samas 6-handed pole päris minu eriala, aga on näha, et vahepealsest 6-maxi cashist oli kõvasti abi kuna 6-maxis teist korda vist rahades üldse. Samas väga proovinud ka ei ole ning pole varem eriti tõmmanud SH pokker.

    Kokku õhtu/ööga siis 277€/4321 eeki.

  2. #142
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    hea lugemine again! Edu sulle ka edaspidi!
    Mina paneks selle käe coolerina kirja.

  3. #143
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Thanks gert sulle, sa vist mängid triobetis "pikk23" nime all? Kunagi nägin sind võitmas prima 2k guaranti vms ning jälgisin finaallauda lihtsalt eemalt, ilmselt jäin sealt sel turnal napilt välja ning sai sulle silte ka kleepida, jube agro olid ikka ;D

    Peab vist hakkama rohkem turnasid pelama, ei kujuta ette, mul see nn. ROI peaks küll laes vist olema vähemalt hetkel...suht harva teen neid ikka.

  4. #144
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    jah, ma pikk28. Tnx komplimendi eest!
    Varsti näeme laudades, hakkan ka grindima NL20. Eile suutsin 2,75G 316 euri kotti pista :) Tegime 4-kesi diili.
    Nats pean elu sunnil again raha veidi välja kakkuma

  5. #145
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nice1!

    Aeg päevikut siis pidama hakata!

  6. #146
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    ** Hand # 2375384721 starting - 2009-01-20 08:44:05
    ** $1.75k Guarantee (6-handed tables)[2511533]:Table 29 [Multi Table Hold 'em] (16000.00|32000.00 NL - MTT) Real Money

    kunstknie sitting in seat 2 with 798601.24
    tennisgal sitting in seat 4 with 365130.25
    EEKS sitting in seat 6 with 240268.51[Dealer]
    kunstknie ante'd - 1200.00
    tennisgal ante'd - 1200.00
    EEKS ante'd - 1200.00
    kunstknie posted the small blind - 8000.00
    tennisgal posted the big blind - 16000.00
    EEKS raised to 32000.00
    kunstknie folded
    tennisgal called - 32000.00

    ** Dealing the flop: 4s, 2c, 7c
    tennisgal bet - 75600.00
    EEKS called - 75600.00

    ** Dealing the turn: 6s
    tennisgal bet - 113400.00
    EEKS went all-in - 131468.51
    tennisgal called - 131468.51
    tennisgal shows: Js, 7h
    EEKS shows: Qc, Ah

    ** Dealing the river: 9h
    tennisgal wins 489737.02 from the main pot

    3. koha omanik kukkus nii välja.


    ** Hand # 2375385814 starting - 2009-01-20 08:47:42
    ** $1.75k Guarantee (6-handed tables)[2511533]:Table 29 [Multi Table Hold 'em] (20000.00|40000.00 NL - MTT) Real Money

    kunstknie sitting in seat 2 with 885401.24
    tennisgal sitting in seat 4 with 518598.76[Dealer]
    kunstknie ante'd - 1500.00
    tennisgal ante'd - 1500.00
    tennisgal posted the small blind - 10000.00
    kunstknie posted the big blind - 20000.00
    tennisgal called - 20000.00
    kunstknie bet - 40000.00
    tennisgal called - 40000.00

    ** Dealing the flop: As, 5c, 4h
    kunstknie bet - 20000.00
    tennisgal raised to 143000.00
    kunstknie called - 143000.00

    ** Dealing the turn: 9c
    kunstknie checked
    tennisgal went all-in - 334098.76
    kunstknie called - 334098.76
    kunstknie shows: Qc, Ad
    tennisgal shows: 4c, Qh

    ** Dealing the river: 7d
    kunstknie wins 1037197.52 from the main pot

    Ei saanud lihtsalt panemata jätta kogu turniiri iseloomustavat kätt, millega selgitati välja esikoht.

  7. #147
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Keiss

    lõid mind turnalt väläja :(

  8. #148
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Vahepeal magasin paar päeva nagu karu talveund ning eile tegin pika sessi kokku 729 raked handsi ehk siis NL20-50-s polegi nii kaua mänginud varem ning kokku miinust 43 eurot, mis on katastroof. Kokku jäin tänu punktidele umbes nulli, aga see pole eesmärk, miks pokkerit mängida.

    Mõned haigemad biidid siin:

    http://www.pokerhand.org/?3748625 MAJA vs NELIK totaalse fishi vastu, kes varsti raha ära jagas.

    http://www.pokerhand.org/?3749381 Maja vs RIVERDATUD suurem maja jubeda dongi vastu nagu on ka näha tema PF coldcalli puhul. Üritasin donki lihtsalt lõa otsas hoida, oli näha, et mingi jack tal on.

    http://www.pokerhand.org/?3750067 AA vs JJ PF AI NL100-s.

    http://www.pokerhand.org/?3750089 Gambler-dongi järjekordne võit. Seal ei saa ju foldida? Ta oleks any twoga AI seal lükanud. Pmst pea kõik sellised flipid eile kaotasin.

    http://www.pokerhand.org/?3750127 Riverdasin 2 paari riverdatud seti vastu ehk siis järjekordne üheouterine jälle. Üritasin poti veits madalal hoida, sest kartsin AK-d, KQ-i kuna vastane polnud vilets mees just ja mingit Q10 ei kartnud nagu riveril ja nii kaua juba flopatud setiga ei check-callita üldiselt. Aga jah turni bet oli minu poolt antud juhul pask kuigi kuri kahtlus on, et mind oleks niikuinii callitud hoolimata ühest ülekaardist, sest varastasin blinde väga tihti.

    http://www.pokerhand.org/?3750379 üks näide lihtsalt järjekordsest vale value võtmisest ehk liigne ahnus ajab upakile. Eile kaotasin riveril jube palju nn. üritades nõrgemalt käelt value võtta, mis liiga tihti ebaõnnestus.

    Kui nüüd lisada veel lugematu hulk coolereid sinna juurde ehk siis NL50 QQ vs tundmatu 1tableja AA, kus ma mängisin flopis oma ülepaari nagu seti, mida ta ei aktsepteerinud loomulikult ning ma ei saa tundmatu vastu QQ-d kui ülepaari foldida eriti kui seal igast suvalisi onkelid koos istub, kes auku rea nimel setide ja ülepaaride vastu rahus all-ini CALLIVAD. Samuti eile sain AQ-ga openlimpivatelt AK-delt mitmel korral tappa, mis tundub üsna haige esmapilgul. Peab hakkama üldse AQ-d uuesti üle vaatama ning võimalik, et rohkem foldima.

    Kui nüüd vaadata neid käsi ja mõelda, et kui oleks paar kättki võitnud neist suurematest kaotustest siis oleks plussis pmst. Seega ei tasu end päris mutta tampida ning uuesti ja enesekindlalt proovida. Kui oleksin eile teinud mõned riveri checkid positsioonil olles rohkem või paardunud flopis mastiga mitte betinud (loomulikult vastane floppas juba maja) jne. oleks võinud asjad paremini lõppeda. Ilmselt kui oleksin suutnud teha ideaalset mängu oleksin võinud ikkagi päeva nullis või pisikese kasumiga lõpetada. Mis minu mängukvaliteeti alla kisub ongi need juhtumid, kui mingid antsud pidevalt oma Q5s kätega openlimbivad ja suurema maja hitivad jms. paska siis on tilt kerge tulema ilmselt ka ülitugeva närvikavaga inimesel. ???

    Täna hommikul mängisin nalja viluks ja tildi raviks 1tablejana fixed limitit NL100-s, kus BB oli 0.50 :o ja lahe oli. Punkte tuli ka 47tk üsna kiiresti. Mõnus komöödia, soovitan kui nalja tahate saada. Täielik limpfestival. Üks vana flopis checkis nut flushiga, aga gutshot madalaima reatõmbega ning mastiohuga betis/raises nagu pöörane ning varsti jagaski rahad ära ilusasti. Aga jah ikkagi paar eurot miinust hetkel sealt, aga samas nalja sai

  9. #149
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nonii tegin täna sessi, mis lõppes 94 eurot miinuses ja on sellega mu rekordkahjumiga sess. Hetkel on mul küll tunne, et online pokker on rigged, sest pmst setide hitimine oli nullilähedane või kui ka hitisin siis tuli runner-runner mast/rida ja pidin suure ülepanuse tõttu foldima riveril. Samuti kui ise monstrumiga läksin siis kas sain blindid või tõmmati setiga/kahe paariga laksaki vastu pead ning selline tilt tuli lisaks (ei tiltanud vaid panin aknad kinni tänaseks), et ma ei kujuta hetkel ette, mismoodi üldse on võimalik pokkeris võita. Minu silmad sellist downswingi pole varem näinud. Kui raisesin mingi paariga vms ja tuli väike flop ehk mulle sobiv siis ck-raiseti julmalt mind kohe jne. Ma arvan, et ca 50€ tuli ainuüksi sellest, et viskasin flopis või turnis, mis muidugi oli kahjumlikum veel oma pocketi minema lihtsalt ehk siis totaalne ebaedu. Samuti mõnikord lasin ka 3 tänavat ning tuli a la A, K, mast vms ning check-raised otsa jms. Lootusetu võita lihtsalt.

    Paar kätt ka siis:

    http://www.pokerhand.org/?3755491 NL50 suurima fishi vastu kaotan ainult mina vist. Prima päästev river.

    http://www.pokerhand.org/?3755264 standard NL10 kaotus.

    http://www.pokerhand.org/?3755094 Ilmselt oleksin pidanud PF suuremalt re-re-raisema ehk siis selles käes olin mina donk.

  10. #150
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    See 9Qs vastu on küll haige käsi >:(

  11. #151

    Re: Keiss

    Ei anna alla midagi, sa oled siin paljudele suur eeskuju. Pane rahustuseks mõned odavad turnad.
    Donkide lemmikkäed on jah 9TJQ, mul läheb kah juba ohutuli põlema, kui maas on samad kaardid ja vastane callib järjest.

  12. #152

    Re: Keiss

    Mul täna samuti NL30s nii, et vahepeal olin +60 ja sess lõppes ikka -24 ehk siis 84$ langust. Kõik täielikud coolerid. Jama. :-\

  13. #153
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Mina ja eeskuju :o ;D Ma tänan.

    Peale julma downswingi laksu jätsin päeva vahele, tegelesin muusika kuulamise ja filmide vaatamisega ning püüdsin end koguda ja sain aru, et tõesti mänguliselt ju mingeid imelisi vigu ei teinud seega proovisin eile uuesti ja 3-4h sessiga sain 164 eurikut ehk siis rekordiline lühike sess. Mängisin NL20 full stackiga nagu ka paar NL10 lauda ning mõned NL50 midstackiga lauad. Ehk siis 8 buy-iniline pluss tuli sh. paar haiget standard cooleri laksu sain loomulikult nagu tavaks. Pühapäevane cash on kuldne ja kindlasti parem kui reede öine ja kui poleks paari viga teinud siis võinuks sessi ka 200 euriku peal lõpetada, aga see selleks. Samuti ei pigistanud mitmes olukorras valuet välja, aga vahepealne ebaedu on teinud hellaks ja seetõttu pigem ei raisenud nut flushiga riveril kui paardunud board oli jms. ning ainult callisin.

    Mõned käed ka:

    http://www.pokerhand.org/?3764584 vastane insta callis all-ini.
    http://www.pokerhand.org/?3764667 Siin ma teadsin millegi pärast, et tegu oli ülekaartidega. Kuidas, ei tea. 10 seti kartsin ka ning tegelikult olin valmis kaotama, aga kuna tegu oli tundmatuga siis pigistasin silmad kinni ja läksin...
    http://www.pokerhand.org/?3765068 Sessi eriauhind ja pronksmedal fishile, bluffimine on MÕTTETU!
    http://www.pokerhand.org/?3764681 Sessi hõbemedal sellele fishile. Kusjuures vist kogemata misclickides SB-l olles panin BS käega raha sisse :) Vedas.
    http://www.pokerhand.org/?3764908 KULDMEDAL läks sellele dongile, poja kinkis ikka totaalselt raha kõigile kamaluga. Mängis kõiki käsi. Riveri call oli tüübil INSTA! Alguses K5o jms. kätega duubeldas ja paari ringi pärast oli ta oma 2x full stackist ilma ja kahjuks kadus.

    Edu laudades!

  14. #154
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Keiss

    viimane käsi on küll hea :D

  15. #155
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss


    http://www.pokerhand.org/?3765068 Sessi eriauhind ja pronksmedal fishile, bluffimine on MÕTTETU!
    Minu meelest pole see just parim koht bluffimiseks, eriti riveril mitme vastase vastu.

  16. #156
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Miks mitte? Ma olin ju "mastiostja". Meelega ei teinud mingit potist panust ka, pigem value bet. Oli näha, et ässa ka pole kumbalgi ning seega turn ja river oleks pidanud foldima panema enamus käsi kindlasti aga J5.

  17. #157
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Sest vastas on donk nagu Sa ise ütlesid ning ta on arvatavasti mängimas meelelahutuseks, sellised vennad callivad riveril sellise panuse ära isegi madala PP-ga isegi, kui laud on ülekaarte täis rääkimata siis äss-rääbisest või ka keskmisest paarist nagu soldatid või kümned. Üldiselt sellised vennad ei mõtle, sellele, mis vastasel on käes ning vaatavad, et oh mul on paar käes ning ei püüa panna vastast käele.

    Kuna ma selle vennaga ühes lauas ei mänginud, siis võib-olla võis see isegi mingil määral õigustatud olla, eks see oleneb ka sellet, kui kergelt ta varem alla andis.

  18. #158
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Minu jaoks oli ta sel hetkel täiesti tundmatu. Hiljem agrotas päris korralikult. PF raises 6bb ja vajutas pote flopis jms. Suht kahtlane tegelane oli. Ma üldiselt ikka loodan, et mastikaardid peaksid piisavalt nähtavad olema eriti 1-tablejatele. Vähemalt imidz mingil määral tõusis mul ;D Järgmised betid maksab välja.

  19. #159
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Eks mastikaardid olid ikka näha , aga minu küll ei ole piisavalt julgust, et sellises olukorras bluffima hakata :)

  20. #160

    Re: Keiss

    mnjaa keiss, sa ikka leiad vastaseid :P


    donkaments.


    ja riveri bluff oli mõttetu :P turnil oli õige hetk tulistada :)

Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES