Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #161
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Hetkel on käimas elu suurim pokkeri pohmakas. Teada olevalt tegin 5. jaanuarist 5. veebruarini 1000€ suurust pokkeriboonust, mis paraku ei täitunud ning sain kätte "kõigest" 750€. Oli superpäevi ja oli super baaadd biiiiittteeee!

    Kuu lõpp vajus konkreetselt ära ning seega jaanuarikuu kasum jäi kõigest veidi üle 2k$ kokku. Cashis tegelikult oligi ju eesmärk teha veidi üle breakeven mängu, mis paraku ka õnnestus ehk siis kui olin sessiga ilusti üle 100 euriku plussis suutsin tihti umbes nullini tagasi jõuda ja teha tundide pikkust liinitööd boonuse täitmise nimel. Krt need boonused ikka pärsivad arengut kohutavalt.

    Vahepeal samas püüdsin anda endast parimat ja teha ideaalset mängu kuid no tõesti sattus megapäevi ette, kus ca 80% edukäed põlesid 80% ehk siis vastupidi normaalsele jooksule ja see ajas kohutavalt TILTI ja pidin jätma vahele mitmeid päevi ning nii see üks 250€ boonusepaneel saamata jäigi. 15 minutit enne tähtaja lõppu sain oma viimase 250€ kätte ja vsjo lauad kinni. Vihaga.

    Kohe pärast seda kontakteerus Luuk, kellega saime HEM-i tööle, tegelesin sellega kogu öö, veelkord suured tänud talle! Vaatasin oma jubedaid graafikuid ning meeleheide on esimene sõna mis pähe tuleb. Vaatame, kas saame need kunagi ilusaks joonistada või mitte. Cashi kasumid on ikka nõmedalt väikesed ning graafikud on nagu mingisuguse julma gambleri omad, mis peaks olema vastupidi. Gamberlikkust minus on ikka üsna vähe.

    Pärast seda mingi järgmine päev vist läksin linna ühele üritusele ning enne seda sõprade juurest läbi, kus tegime kolmekesi sessi. Avastasin juba veidi varem, et unibetis on toredad turbo lauad 6-maxis, kus saab mängida max 3-4 aknaga, aega mõelda absull pole ja ilmselt poleks ka HEM-iga eriti midagi teha, sest kõik otsused tuleb insta vastu võtta. Seega korralikke multitablejaid pole ning pmst kõik mängijad on 1-tablejad fishid, kes anytwoga lahmivad. Tuli 150E+ NL20-s. Muideks boonuse tegemise käigus proovisin samu laudu ja tulemus oli meeldiv. Ehk ongi see minu leib? Elame-näeme! Igastahes alustasime kell 17 õllega ühissessi ning 20.30-ni, mispeale käisime linnas üritusel ja pärast seda pidu jätkus ning lõpuks maandusime öösel ühe sõbraga minu pool kaasas rumm cocaga ning lõpuks vajusime ära kell 6.00 kui bluffisin 3$ turnal suure stäkina 6 high mastiga nut masti ja out ;D Ootasingi juba millal magama saab Järgmine päev polnud enesetunne kiita.

    Siiamaani pole pohmakast jagu saanud, pean silmas just pokkeripohmakat ning niipea ei kavatse mängida. Veebruaris mingeid plaane pole ning ilmselt tuleb rahulik vaikne puhkuse kuu. Ei suuda end millegagi motiveerida antud hetkel. Väike kasum on juba teenitud ka, keskendun see kuu pigem enesearendamisele ja kvaliteedile kui kvantiteedile.

    Ahjaa ja online pokker on rigged. Mispeale kandsin vahepeal enamus rolli välja. No täitsa lõpp, kas botid tõesti eksisteerivad või?

    Otsustage ise:

    http://www.pokerhand.org/?3811683
    Standard, täiesti pidevalt ja kogu aeg oli nii.
    Unibeti NL40 ON rigged ja sinna ma oma jalga ei tõsta enam, miskipärast ei mängi seal ka NL50 regularid. Kõik muud limiidid on mul plussis ning nl40-s millegi pärast -4,5bb/100-le. Müstika. Ja me räägime siiski tuhandetest kätest igas limiidis. Kusjuures tase oli ca NL4. Lihtsalt VÕIMATU sellistelt cs donkaritelt raha kätte saada. Ja antud käes miks ta krt callib kogu aeg??? WTF? Ja see oli nagu kogu aeg nii.

    http://www.pokerhand.org/?3784724 MIKS ta kuskil isegi mitte riveril ei raisenud? Kartis, et raisen 67-ga UTG? NO KAMMOOON!!?? Varsti näeme nutsiga ka riveri calle?

    http://www.pokerhand.org/?3783984 Mitu päeva kaotasin mingitele shortstackidele, keda esmakordselt nägin nii. Müstika. Ei viitsinud loomulikult neid üles kribada kõiki ning samuti ka siia lisada, kuigi mitmeid kummalisi kaotuseid panin üles. Aga sellised biidid ei ole mõistlikud. Nagu alati kaotasin, võimatu lihtsalt. Miks ta peaks all-ini minema flopis?

    Vahepeal oli asi nii hull, et et tegin selliseid folde PIDEVALT ka 1-1 vastu ca turnil vms, panen ühe näite ka: http://www.pokerhand.org/?3780127


    Üsna standard oli see, et üks päev sain ligi 10 buy-ini plussi ning järgmine päev läks pea sama raha pmst veel palju tightima mänguga. Kusjuures tundsin ette juba, et saan tappa ja mängisin seetõttu väga tightilt ja väga heade kätega ainult. Välistasin betimised kõikide drawdega ning foldisin kõik spekulatiivsed käed PF jne. Ei mingit abi. Minu mängustiil ongi selline, et taon palju raha potidesse ning foldin flopis kuid kui tean, et olen ees siis lükkan raha ikka täiega sisse ja kui siis käed vastu ei pea või saan mingi eriti haige cooleri siis ongi kiire ja võimas miinus.

    Väga raske on nii bankrolli ehitada, sest selline tunne on, et pokkerisait tahab raha tagasi saada ja lihtsalt ei lasta kasvatada bankrolli. Ilmselt ajan mingit udu aga pidevalt on olnud juhtumeid, kus peale cash outi on mingi imelik upswing olnud ning jällegi kui olen kogunud pikalt bankrolli on meeletu downswing ning lihtsalt ei hiti mitte midagi või kui hitin siis on see veel hullem, sest insta mingid uued tundmatud poisid callivad nõrgima paariga turnil mastilootusega all-ini ja voilaa tõmmatakse vesi peale.

    Unibetis on mul vähemalt meeletu hulk punkte ca 10x saan 20-30k guarant turnasid teha seega mingi hetk ehk võtan ette need või siis hoopis järgmine kuu kui olen jõudnud leida endas sisemist jõudu ammutamaks uusi tarkusi õpikutest.

    Kohe algab Brasside sõpruskohtumine makaroniõgijatega Kalev Spordist. Veebruar on üldse tore kuu - palju suuskamist etv-s ja puhkust cashist. YES!

    Edu laudades ja pikka meelt!


  2. #162
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Ma ei lugenud välja palju käsi kokku tuli selle hullu grindi jooksul? Ja sa oled väga negatiivselt meelestatud vaatan.

  3. #163
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Ma importisin ilmselt viimased 30 päeva käed HEMI. Rohkem vist ei salvesta. Mingi 8k läks kaduma mingite errorite tõttu. 53k kätt andmebaasis HEMis hetkel. Enam ei ole väga negatiivselt meelestatud, aga vahepeal olin ja eelkõige NL40 tulemuste tõttu, kus oleksin pidanud suurde plussi jääma. Samuti paari sessi peale, kus a la AA vs KK NL50-s PF all-in vastu ei pidanud jms. ning nii nullis kõik eelneva suure töö mõned suured biidid järjest. Eks vaatab kogub end veel ja kavatsen see kuu uurida oma mängitud käsi HEMIS.

  4. #164

    Re: Keiss

    viska nädala graafik vms, polegi näinud ühtegi graafikut.

  5. #165
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    viska nädala graafik vms, polegi näinud ühtegi graafikut.
    Kuna HEM-iga asi korras, siis ehk arvtavasti hakkab nüüd lõpuks graafikuid tulema ka. Aga jah, oleks huvitav näha, millised need graafikud välja näevad.

  6. #166

    Re: Keiss

    Midagi on mäda imo. Nagu sa isegi ütled, et "Minu mängustiil ongi selline, et taon palju raha potidesse ning foldin flopis kuid kui tean, et olen ees siis lükkan raha ikka täiega sisse ja kui siis käed vastu ei pea või saan mingi eriti haige cooleri siis ongi kiire ja võimas miinus." See on kindlasti leak ning selle kallal tuleks vaeva näha.

    Esimeses käes näen juba viga näiteks. PF tõstad liiga vähe ning obv sa peaksid teadma, mis vastased sul vastas on. Nagu näha tohutu kari donke. Nende vastu shotiks kohe pot size bettidega. Kui see ka ei aita, siis tõesti pole midagi teha.

    Teine käsi ka noh, ei oska ausaltöeldes midagi täpset öelda, sest ei tea täpseid vastase statte. Kui oleks regular, teeks raudselt midagi teisiti.

    See käsi, kus foldid on hea minu arvates, sest tõesti kui ees raise ja reraise tulevad, siis pole väga mõtet oma 1 paariga ka pushima hakata.

    Soovin igastahes edu mängimisel. :)

  7. #167
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Vahepeal oli tõesti motivatsioonipuudus kuid tänu unibeti personaalsele pakkumisele sain sellest üle. Tundub, et unibet ei taha must niipea lahti saada ja üritatakse regulare enda juures hoida, mille üle on hea meel. Igastahes pakkumine oli piisavalt magus: RB-i tuleb ikka korralikult rohkem kui mujal ma pakun Täpsemalt kahjuks rääkida ei saa.

    Tegin täna unis siis sessi ja algus oli ilus, jooksin kiirelt +90€ peale kuid loomulikult hakkasid need runner runner A highga all-ini callitud read tulema vastastele ja coolerid ning lõpptulemus oli see, et pool kasumist läks vett vedama.

    Veel tekitas tilti üks asjaolu:
    HEM-iga mängides jooksid lauad sujuvalt kokku ülitithi ja saamata jäi üks top maja jne pluss pidevad sitoutimised. Kui keegi teab, milles asi siis palun jätke siia info maha :)

    Tänu ranka videole igastahes sain HEM-i käima ja ranka õpetas seat preference värki ka ning tuleb tõdeda, et HEM-iga eristab fishid ning regularid kohe ära. Miskipärast see fold to cbeti värk veel väga ei töötanud, calliti liiga tihti kui mul kätt ei olnud ja fishe oli ka väga raske tühjaks teha aga see selleks.

    Graafikud tulevad, aga hetkel ei jõua tegeleda asjaga. Sorry.

  8. #168
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Keiss

    Mängin ise ka unibetis, küll NL5-es aga mul ka korduvalt juba sama lugu, et hemiga mängides jooksevad lauad kokku ja kui midagi käes on, siis see on folditud kah. Sooviks ka teada, milles jama.

  9. #169
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    tulge triosse, mul pole kordagi kokku jooksnud pthüi pthüi pthüi.

  10. #170
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nonii annaks ka vahepeal väikse raporti siis. Cashi olen grindinud viimasel ajal nii üle päeva umbes kui tuju on ja siiamaani pole pidanud kahetsema, sest viimased 9 mängupäeva on lõppenud plussis. Olen mänginud enamasti NL20 nii FR-i kui 6-maxi vastavalt siis kas mängijatele või oma tujule ning ausalt öeldes erilist vahet ei näegi kumba mängu eelistada :o

    Paraku viimased 3 sessi olen lõpetanud väikses plussis käies alati ära ka miinuses. Süüdistan selles osaliselt halba jooksu ja donkide kobistamist/shortide jobistamist kuid siiski olen ka ise teinud palju vigu ilmselt eeskätt seetõttu, et vahepeal oli ilgelt lahe hater, kus vastased sisuliselt tahtsid raha ära kinkida: kolme päeva jooksul sain plussi kokku 26 buy-ini. Ilmselt tegi võimas hater mind loosemaks (loe hooletumaks).

    Kavatsen see kuu teha veel 4 mängupäeva 5-st ja kui õnnestuks kõik sessid (päevad) plussis lõpetada oleks võimas. Aga elame näeme, siiani on plusspäevade rekordiks 15 päeva järjest. Igal juhul olen ettevaatlik. Ptui-ptui-ptui!

    Järgmisel kuul kavatsen osa võtta BR väljakutsest ja VIP punkte edasi koguda. Kuna märts ja aprill on ilusad pikad kuud ning töötuju peaks neil kuudel jaguma siis kavatsen igastahes tõsiselt grindida ning maiks mingi 110-130k Vipe täis teha. Kusjuures vahepeal Unibetis BR väljakutse ajal ei tohigi ühtegi MTT-d teha ;D Seega saab punkte koguda. Ilmselt kulutan mais punnid suurematele turnadele ära (saan ca20k$ turnasid mingi 40 tk teha) ning kui Unibet edaspidi millegi samaväärsega ei üllata siis ei teagi mis edasi saab. Hetkel igastahes mingi 2-3 kuud Unibetis töö garanteeritud.

    Kuna ma ikkagi HEMiga ei saa mängida siis saatsin teise pikalt ja olen oma peaga edasi mänginud. Seega ei viitsi hetkel ka mingeid oma graafikuid uurida. Mingi pool tundi elus kokku siis HEMiga sai mängitud :P Polnud paha muidugi, aga saab ka ilma hakkama.

    Ahjaa täna sai siis üle väga ika aja Toweris käidud, kavatsen seal oma kaotatud kopikad tagasi teha (või siis bustoks minna) ning seejärel BR kaasa võtta (kuna mingeid imeboonuseid seal enam pole ka vist) ning liigutan raha ilmselt kuhugi täielikule rotisaidile, kus HEM-id keelatud vms. Vaataks kuidas "elukutseliste 1-tablejate" vastu saaks võrdsete tingimuste korral.

    Edu laudades!

  11. #171
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Täna tuli siis 11,5 buy-ini kasumit 7h grindi järel ning mängisin ainult NL20.
    Lõpus läksin päris hulluks:D Bluffisin ja raisesin nagu maniakk vastaseid all-ini. 230 euri siis tuli kokku ja väike rekordiparandus :)
    Aga jah oskuseid napib ikka veel, arvan kui ideaalselt oleks mänginud siis ca 15 buy-ini vähemalt oleks võinud kasum olla.

  12. #172
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    TILT.

    Minu puhul tavaline, et ühele rekordswingile järgneb rekordswong otsa ja peale 10-ndat kasumi päeva sain siis elu miinuse ka ära, milleks kujunes 9 buy-ini. Vahepeal sain juba -5 buy-ini peale aga ei osanud laudu kinni panna. Ennegi sealt veel plussi mindud.
    Kusjuures -5 peal olin oma mänguga rahul! Dongid lihtsalt ei pannud oma käsi maha, kui nad J6ga J-le pihta said ja ma kahepoolse rea-ja mastitõmbega re-raisesin ja betisin ning kuigi ma riveriks vajalikku kaarti ei saanud betisin nad all-ini ja tüübid lihtsalt callisid maha, see selleks.

    PF all-inidega kaotasin ca 5,5 buy-ini ehk üle poole. QQ vs KK/AA 3x ning KK vs AA esimesel käel blindi postitaja vastu! Enda KK-AA-d loomulikult vastu ei pidanud ja nii ta läkski. Lõpuks istusin 6-maxis mingi agrofishi vastu, kes kõigile oma buy-ine jagas ja ainuke, keda ta kottida suutis olin mina ja lihtsalt donkas elu eest. Tavaline oli tal limp re-raise iga kaardiga. Lõpuks viskasin AJ-ga ta vastu all-ini ja tüüp insta callis 107oga ning sinna läks viimane buy-in ja lauad kinni bai-bai. Lõpus muideks ma enam väiksemate pocketitega ei raisenudki, sest seti ju nagunii ei tule :D Mingi TPTK-ga betisin, poisid maksid 2 tänavat ja leidsid riveriks 2 paari jne. Uskumatu bad run ikka.

    Ei noh, koom ikka, tõesti. Kuidas saab ikka nii?

    Homme teen veel väikse grindi vaja 200 punkti teenida ning siis insta papp välja kõik. Kindel on see, et PF kõik kaardid foldida sellise runiga on igal juhul odavam ja seda ma homme ilmselt peangi tegema. Kohutav /¤/%¤&¤%## !!!!!

  13. #173

    Re: Keiss

    11,5-9= 2,5BI, täiesti norm kaardijooks kahe päeva keskmisena ?

  14. #174
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    NL20-s 2,5 buy-ini kahe päeva keskmiseks on jama.

    Kui mängida kuus 20 päeva (rohkem eriti ei viitsiks) ja teenida iga päev 1,25 buy-ini siis kokku teeks see kuus ca 25 buy-ini ja seega ca 400 eurot, mis on ütlemata vähe. Ca 2-3 buy-ini päevas keskmiselt on norm teenistus minu arvates kui sinna lisada juurde boonused+RB.
    Ja 2-3 buy-ini päevas ongi täiesti jõukohane ka vähemalt antud limiidis kui mitte iga hinna eest QQ-ga PF all-ini pressida ja bluffida vähem donkide vastu jms. Õnneks BR-i väljakutse ajal on võistlusolukord suur ja seega tuleb seada kindlad stop/loss piirid, millest üle ikka astuda ei saa ega tohi.

  15. #175

    Re: Keiss

    sa ei ole täna ainuke.. PF 170bb-d AA vs KK, floppi tuli A .. turnis K ja riveris K. That we call a nice cooler :D

  16. #176

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss

    QQ vs KK/AA 3x
    Sul on standart, et lähed iga vastase vastu pf QQ allinni?

    Minu arvates -EV ning ise seda ei tee.

  17. #177
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Ei lähe iga vastase vastu, aga mingite kaotavate fishide vastu olen ikka läinud küll. Samuti ma lihtsalt tihti ei usu mingeid kontrollivaid ime limp min re-raisesid (eile üks tüüp 107s-ga tuli mu KK vastu nii näiteks) ja pmst on 552 flop sama, mis PF all-ini minek kui näiteks flopis ajad mingi tüübiga stackid sisse ja näitab siis sulle, et callis lihtsalt raise KK-ga näiteks, et jätta endast mulje kui nõrgast vms. Väga tihti fishid muidugi põlevad täiega kui kolmandana raisetud poti callivad eesmärgiga flopis check-raiseda vms ja siis avastavad, et 5-way potis ülepaar ei olegi nii hea. Paraku täna olin mina see, kes neile tricky play kinni maksis. Iga päev on nii neetult palju õppida ja avastada ning tänane päev samuti nagu ka eilne jäävad pikaks ajaks meelde ja saadud õppetunnid olid täiuslikud.

    Edit: muideks minu mõistus ütleb mulle nii, et kui ma QQ-ga positsioonil re-raisen ja fish callib ainult siis tal ei ole KK-d, AA-d ning kui fishy Jxx FD flopis märatsema hakkab siis olen arvanud, et QQ on piisav all-iniks. Paraku umbes nii läks täna paar korda veel lisaks. Fish mõtleb hoopis nii, mul on KK, ma limbin KOLMANDANA mp-l, miks ma pean tõstma, ma ju hirmutan ära nii veel kellegi, jes keegi raises nii nüüd saab nalja, ma min re-raisen. Oh ta veel re-raises suurelt. Oh tal kindlasti ässad. Äkki AK? Ma ei julge ju AK vastu all-ini minna äkki floppi tuleks A, vaatame flopi ära. Ma callin. Flop tuleb Jxx FD. Nii nüüd ma betin, sest ässa ei tulnud. Või läheks kohe all-ini. Ei siis ta foldib, ok ma check-raisen hoopis siis ta paneb mu blufi peale, jess!!! Nii teengi.

  18. #178

    Re: Keiss

    Nojah. Eks neid fishe ole ka igasuguseid. 12/7 venda võib ka fishiks nimetada ning samuti on 46/22 vend fish. Mõlemad võivad ntks TT või JJga pf allinn minna. Tegin ntks praegu väikse poole tunnise sessi enne magamaminekut ja 78$ tuli 48minutiga. Sain 2 bi-d, kus mul mõlemal korral olid vastas QQd. Ma räägin noh - QQ on -EV. ;D ;D ;D

  19. #179
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Fish mõtleb hoopis nii, mul on KK, ma limbin KOLMANDANA mp-l, miks ma pean tõstma, ma ju hirmutan ära nii veel kellegi, jes keegi raises nii nüüd saab nalja, ma min re-raisen. Oh ta veel re-raises suurelt. Oh tal kindlasti ässad. Äkki AK? Ma ei julge ju AK vastu all-ini minna äkki floppi tuleks A, vaatame flopi ära. Ma callin. Flop tuleb Jxx FD. Nii nüüd ma betin, sest ässa ei tulnud. Või läheks kohe all-ini. Ei siis ta foldib, ok ma check-raisen hoopis siis ta paneb mu blufi peale, jess!!! Nii teengi.
    ROFL!

  20. #180
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nii minu jaoks on kuu läbi.

    Tegin veel viimase sessi ära ja kohe alguses hakkas väga halvasti minema:

    http://www.pokerhand.org/?3913805
    http://www.pokerhand.org/?3913854
    Lisaks siis veel üks KK vs AA ja paar korda mingi AK vs KQ, kus donk sai peale flopi kuskil 2 paari ning olingi üle 2 buy-ini miinuses. Sh tegin enda kohta üsna passiivset mängu ja paar halba foldi donkide vastu, kes omavahel mingite suvapaaridega all-ini flopis läksid, aga noh samas oli hea variatsioonivaba. Lõpuks hakkas mäng vaikselt minema ja leidsin ka ühe superlaheda agrofishi:
    http://www.pokerhand.org/?3914711
    http://www.pokerhand.org/?3914712
    http://www.pokerhand.org/?3914713 (Tüüp vajutas pidevalt all-ini ikka)
    http://www.pokerhand.org/?3914716

    Vahepeal sain juba +8 buy-ini, aga lõpetasin ligi +7 peal ja suht rahul igastahes. Eilne -9 sai veidi kompenseeritud :)

    Pühapäev siis BR-i väljakutse 1. päev.

Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES