Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 10 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Vahepeal ei viitsinud eriti cashi taguda, võtsin sit & go projekti ette vahelduseks, üle 50tk. tehtud ja peab mainima, et see on cashi kõrval ikka puljongisupp. Väike pluss hetkel, aga ei mõista seda mängu eriti. Limbitakse AK buttonil jne. suht raske selliseid käe peale panna eriti kui cashist tuled.

    Eile võtsin cashilauad ette Toweris ja trios. Toweris konkreetne -20$ nagu ikka. Vahepeal sai seal 1 sess tehtud, mis lõppes +20$-ga ja ainus kasumlik sess siis seal. Hetkel Tower ikka ligi 40$ miinuses ja tundub, et seal asi ei parane ka. ???
    Trios suutsin plussi jääda (+20€) suurte biitide tagajärjel.

    Täna öösel sai siis veel mängitud ning oh seda imet, tuli rekordpäev cashis. 114€ plussi ning hunnik raket ka. Limiidiks NL4-10. Paar lauda NL20 ka juurde. Suht naljakas oli istuda NL4 lauas 35$-ga ja NL10 lauas 35€-ga. Fishe oli nii palju, et pidi vahepeal lausa iga teise käega sisse limpima, sest ullikesed panid kiirelt all-ini flopis jne. Vahepeal ei viitsinud pote betida nutsiga, lükkasin all-ini ära, insta callid tulid mingite keskmiste paariga. Üsna lõbus :P

    Ja siinkohal suured tänud ranka avaldatud käte rangede artiklile!!

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Kuu lõpp on päris hea. Imekombel õnnestus weekend rankingu osavõistluse ära võita. Üle pika aja turna võit. Lisaks sai NL10-50 täna sahistatud ja tulemus pole laita. Kokku ca 100€ kasum. Detsembris kavatsengi mängida ka NL20-50 laudu. Sekka juhtub sinna igasugu rahvast. Täna sai ühte fishi jahitud NL10-s. Vant iga käsi raises 15-40bb preflopil või flopil. Sain lõpuks tüübi kätte Hellmuthi stiilis :) Kui preflopis raisesin siis foldis ära, aga kui oli limbitud pot hakkas samamoodi hullu panema.

    http://www.pokerhand.org/?3519549

    ja kohe järgmine käsi: http://www.pokerhand.org/?3519551

    Nädalavahetused on ikka kuldsed!


  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Keiss

    Keiss graafikut ka näitad?

  4. #44
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Kuu lõpp on päris hea. Imekombel õnnestus weekend rankingu osavõistluse ära võita.

    Selle tulemusega peaks vist finaali ka saama? Endal igastahes tuli sellel nädalal kaks kolmandat kohta.

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Ma ei oska neid graafikuid teha :(

    Ja ühest esikolmiku kohast tavaliselt on piisanud.

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Eile siis tegin 100€ deposiidi Triosse ja hakkasin grindima, esimene päev lõppes nullis. Kasumi hävitas põrumine NL50-s. Pmst paar seti vs minu ülepaar ja palju polnudki vaja. Paar idiootset viga veel ja...
    Täna öösel algas samamoodi, kiire -25€ NL50-s ja järgmised 3h maadlesin, et saaks nulli tagasi, üsna tilt oli. Õnneks sain asjad jooksma ja suutsin jõuda 107€-sesse kasumisse. Isegi NL50 tootis, veitsa toksisin seda suht-koht shordina ja kohanesin sealse limpfestivaliga. Kohe näha, et jõulukuu, A highga betitakse all-ini masti nimel turnil kui mul juba maja koos. Vaja ainult calli nupp üles leida :)

    Panen mõne toreda NL50 käe ka triobetist:

    http://www.pokerhand.org/?3542428
    http://www.pokerhand.org/?3532814
    http://www.pokerhand.org/?3531078
    http://www.pokerhand.org/?3533102
    http://www.pokerhand.org/?3532816

    Selline mäng umbes triobeti NL50 käibki.

    Üsna lõbus, nüüd tudule.

  7. #47
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    See Vora, kes viimase käe võitis 10 8-ga on ikka väga kehvalt mänginud, nii palju kui mina olen temaga ühes lauas mänginud. Vend on mulle silma jäänud NL-5s, kus ta on paarisaja käega kuskil 500bb-d miinuses ehk siis vend mängib peaaegu iga kaardiga ning foldib väga harva. Kas graafikute asjale oled juba pihta saanud?

  8. #48

    Re: Keiss

    suht huvitav banrkoll management profi kohta

  9. #49

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    See Vora, kes viimase käe võitis 10 8-ga on ikka väga kehvalt mänginud, nii palju kui mina olen temaga ühes lauas mänginud. Vend on mulle silma jäänud NL-5s, kus ta on paarisaja käega kuskil 500bb-d miinuses ehk siis vend mängib peaaegu iga kaardiga ning foldib väga harva. Kas graafikute asjale oled juba pihta saanud?
    Sul oli ka eile paar setti minu vastu, krt ! ;D Ning pidevalt nigu Sinuga mänguks läx, oli meil paar vs paar ;D

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    suht huvitav banrkoll management profi kohta
    Kui pidasid silmas, et üle BR-i mängin siis see ei ole nii! Ma ei mängi NL50-s üle bankrolli kui end 50-60% stackiga sisse ostan. Pean siis küll kasutama väikeste paaridega openlimp strateegiat, aga mis teha, seal käibki selline mäng, et full stackiga on mängijaid vähe ning enamus openlimbivad. Täna nägin mitmeid tüüpe, kes full stackiga UTG minraisevad premiumidega ning kui pool lauda kaasa läksid hakkasid flopis hullu panema ja läksid broke`i kui laud paardus! Ja hetkel ikkagi pigem õpin mängu NL50 ja uurin vastaseid. Loodetavasti saan asjad jooksma ning saan hakata normaalselt grindima NL50. Seal on väga palju imelikke vendasid, kes end 10$-ga sisse ostavad ja üsna kiirelt A6-ga vms all-ini sõidavad. Tavaliselt mängin seal siis kui flopi % on üle 35 ehk siis palju vaba raha lendlemas. Enamus aega taon siiski NL10-20. Kahjuks on trios neid laudu vähe ja pean võtma juurde kõiki limiite, mis kannatab sh. tuleb mängida ka NL4-s. Samas on kõige madalas limiidis üsna kerge duubeldada PIDEVALT! Ei ole ebatavaline kui olen NL4-s sessi lõppedes stacki ligi 10 kordistanud. 2-5x-ne stack suht tavaline.

    Metsapull, tänud kirja eest, sain asjale pihta

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nonii igastahes mulle on kuu algus olnud positiivne ja loodame, et asi jätkub samas tempos.
    Kahjuks enne pühapäeva päeva netti enam ei jõua kuna homme algab hommik vara ning päev tähtsaid asju täis ning õhtul sünnipäev + ilmselt ka live pokker for fun.
    806 raked handi mängitud ehk ligi pool 100€ boonusest tehtud, sellele juurde kasum see kuu juba 253 USD.
    Teistele edu vahepeal ja võtke tänasest ja laupäeva õhtust/ööst viimast, päkapikud pidid käima

  12. #52
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Eile oli üsna lõbus, kui alustasin tavapärase -20€-ga. Lõpuks hakkas kaart jooksma ja vastased maksid käed välja ilusti ning lõpetasin korraliku +60-ga (üks NL20, ülejäänud madalamad limiidid). Täna on imelik päev olnud, alustasin idioodi kombel passiivselt flopatud tripsudega üliagrode vastu ning muidugi hititi turnil, riveril tulid majad ära ja maksin välja ck-calliga vähemalt ja kenasti -30€-ga miinusesse, turn ja river täna üsna atraktiivsed olnud ja kaasa toonud suuri muutusi. Õnneks hakkas asi normaalsemalt jooksma ning hetkel plussis. Vaatab, mis õhtu toob, ei saagi raked hande päeval trios teha, sest pole lihtsalt laudu!

    Vahe peal sain öelda, et NL50-s ei hitinud ma ca 15x seti ning kui ka hitisin siis tõmbas mast või flopatud str sellele ikka vee peale. Täna sain paar seti, aga ei mingeid erilisi profiteid:P
    Lõpuks tuli korralik pot, kus hitisin turnil. Süda aimas flopil halba ja ei betinud ning üritasin poti madalal hoida, tagantjärele vaadates sinna see suurem pot läks. Tagusin pead jälle omal. Oleksin pidanud vähemalt alates turnist korralikult laksama, aga jah siis jälle tundus, et pole tal midagi ning ehk meelitan blufi välja. Aga ikkagi tekkis küsimus, miks vastane all-ini ei läinud? :o

    http://www.pokerhand.org/?3560185

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    minuarust veidi imelikud gay raisid sul :). Oleksid normaalselt reisinud oleks vennalt 100% kõik kätte saanud.
    nii targad NL50-s ka pole et maja foldivad.

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Ma tean, et imelikud :D Lihtsalt nad on seal kõik nii fishy ju ja samas jube agrod!! Minnakse nii broke`i, et täitsa lõpp, isegi NL10 selliseid asju naljalt ei näe. Minraisetakse utg monstrumitega ning kui riveril tuleb mast maha callitakse all-ini! 1010-ga minnakse 3way potis broke`i JJJ seti vastu 1,5x fullstackiga. Tuli järjekordne agrodonk sisse, mõtlesin, et veiderdan natuke, küllap astub ise ämbrisse...

    http://www.pokerhand.org/?3560403

  15. #55

    Re: Keiss

    Keiss, toweris tahad biitida fishe? Tightassindus ei tasu ära, limpida pole üldse vaja. Kõik potid millesse sisened tõmba raise ja lase hand range suhteliselt looseks.

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ma tean, et imelikud :D Lihtsalt nad on seal kõik nii fishy ju ja samas jube agrod!! Minnakse nii broke`i, et täitsa lõpp, isegi NL10 selliseid asju naljalt ei näe. Minraisetakse utg monstrumitega ning kui riveril tuleb mast maha callitakse all-ini! 1010-ga minnakse 3way potis broke`i JJJ seti vastu 1,5x fullstackiga. Tuli järjekordne agrodonk sisse, mõtlesin, et veiderdan natuke, küllap astub ise ämbrisse...

    http://www.pokerhand.org/?3560403
    edu sulle!

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Eile sain mõnusa miinuse -74€. Jube raske päev oli ning päeva esimene pool suutsin enamvähem breakeven olla higistades ja ägades. Teine pool algas kohe "rõõmsalt" kui mu setid tõmmati runner-runner auku reaga täis ning edaspidi paar coolerit otsa siis kerge tilt üle väga pika aja (ilmselt kergest haigusest ja väsimusest) ehk paar flipi, mis lõppesid negatiivselt ning voilaa aknad kinni ja magama. Täna aga tegin pea sama tagasi ning päeva pärl (loomulikult mitte poti suuruse mõttes) siin:

    http://www.pokerhand.org/?3565857

    Kusjuures tegu regulariga, aga mul olid tema kohta notsid, UTG minraiseb AA, KK. Kartsin küll biiti aga pigem lootsin näha KQ või JJ. Paar blufi püüdsin veel kinni ja seega võib päevaga hetkel rahul olla.

  18. #58
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Keiss

    Mul veits offtopic küsimus. Mulle meeldib ka shortstack olla või õigemini shordina lauda tulla ja sealt üles ehitada. Mitte päris miinimum, aga sealt natuke ülespoole. Samas näha ka tüüpe, kes alla max stacki kunagi ei lase.

    Miks on mänguliselt oluline mitte-short olla. Tõepoolest ollakse loosemad shortide vastu (ilmselt vastase stacki kuivaks tõmbamine on eriliselt hea tunne) ja seetõttu võimalik paremini mängida. Aga kas asi taandub võitude suurusele? Kui all-inis shordina on võimalik vähe kaotada, siis mängijate jaoks on shordi vältimise põhjus just see, et shove korral on võimalik liiga vähe võita?

  19. #59

    Re: Keiss

    Short hitib alati riverisse. Vähmalt Primas

  20. #60

    Re: Keiss

    Küsimus on lihtsalt selles, kas sa tahad ühe käega rohkem võita või ei.

Lehekülg 3, kokku 10 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES