Kohe alustuseks pean ära ütlema, et väga mõnus foorum on siin. Parem kui pokernews, kus alatasa on mingi jagelemine omavahel. Loodan, et siinne mõnus õhkkond ka jääb!!

Kuigi mul on blogi ka siis ega ei viitsi ju pidevalt seda uuendada ja siin foorumis on palju vahetum rahvaga suhelda seega saab oma tegemisi ka siin kajastada ning blogis võib ju vahel asju kokku võtta.

Alustasin pokkeriga eelmisel kevadel puhkuse ajal kui sattusin juhuslikult mingile artiklile. Tegelikult võtsin hoogu juba 2 aastat, aga nagu eestlane ikka siis algul ei saa vedama ja lõpuks pidama. Inspiratsiooni sain filmist "Rounders" ja Õhtulehe artiklist, kus peakangelaseks oli Imre Leibold.

Esimesed käigud pokkerimaailmas tegin muhklionu soovitustel ehk siis tema oli mulle teenäitajaks ja esimeste õpetussõnade jagajaks. Suured tänud talle! Alguses mängisin playmoneyga http://gpokr.com saidil. Seda sai tehtud ikka kaua (1-2 kuud) ja ei kahetse absoluutselt seda aega. Kuna muhkel aga soovitas T6 1000€ freerolle siis sai sinna mindud ning korra õnnestus ka finaallauda jõuda ja 6. kohaga lõpetada, tasuks 65€. Korra sain ka 165€ pileti mingile jõhkrale turniirile saades 1000 osaleja seast kahe parema sekka. See oli mulle suur saavutus. Kaks korda sai siis BR üles ehitada nullist, aga ikka juhtus see, mis juhtuma pidi ehk siis mängisin/tiltasin maha selle. Mängisin üle BR-i ja turbo sitngo-sid, kus variatsioon on tohutu. Vähemalt üritasin kõvasti, aga tappa ma sain.

Liikusin sealt edasi Triobeti kuna sai käidud Olympicus 330 eegusel turniiril ja sain sealt kaasa Cardplayeri ajakirja, kus vahel 100 EEK boonuskaart. Loomulikult suutsin ka Triobetis paar korda bustoks minna, aga tasapisi hakkasin aru saama, mida teha ning peale 2 kuulist harjutamist T6-s ja Trios sain võitvaks mängijaks. Ühtegi senti pole netipokkrisse kandnud, aga edaspidi ei kavatse oma aega raisata, et kuskil nullist üles töötada ja hakkan tegema väikeseid deposiite. Juba boonuste pärast on mõtet.

Juunist-oktoobri keskpaigani olen siis olnud nn. poole kohaga pokkerimängija, aga alates novembrist alustan esimest kuud elukutselise pokkerimängija karjääri. Olen ka selleks kaua hoogu võtnud, sest ega vanasse kaevu ei ole ilus sülitada kui uut valmis pole. Tegin oma vana töökohaga siiski lõpparve ning alustan grindimist ikka oma vanas madalas mikrolimiidis. Tean, et alguses on raske, kuid õnneks olen oma elu nii sättinud, et püsikulusid praktiliselt ei olegi ning hetkel on ka piisavalt tagavarasid seega peab proovima. Nii, et riske peaaegu ei ole. Kui ei õnnestu, saan alati mõne kuu möödudes tagasi tööle minna. See võimalus on mul olemas.

Kasumitest nii palju, et iga kuu on tulemused läinud paremaks. See kuu on hetkeseisuga kasumis ca 7k. eekusid, aga aega veel on
Järgmise kuu eesmärk oleks 1000$. Eks vaatame, kas mul see Toweris õnnestub. Kui hakkan HEM-iga mängima siis peaks tulemused ka paranema. Lisaks sellele saan nüüd kogu aja ja energia suunata pokkrisse, mida vahepeal ei õnnestunud kuidagi teha.

Ahjaa ja just täna sain oma suurima võidu internetipokkeris. Tagasihoidlik ta on, aga asi seegi. Otsustasin täna, et pokkrit suurt ei mängi, aga ikkagi regasin end kahele freerollile ja 2k guarandile ära. Freerollidel loomulikult AA, KK hävisid ja out ma olingi. 2k guarandil sain hoo üles ning tasuks 5. koht. Käed pidasid ja õnneks oli ka piisavalt agrosid, kes end kambaga minu vastu surnuks bluffisid, kui hoidsin käes NUTSi. Tegin ka paar herocalli, mis end kuhjaga ära tasusid ja chatis oli seda päris meeldiv lugeda. Kahjuks ise ei saa chatida kuna vist vales kohas sai paar eestikeelset lauset öeldud ja kes teab, millal see mulle andeks antakse. Umbes 20 parema seas oli KK vs AA preflop all-ini olukord, mis mind soliidselt TOP3 kohalt shortiks tegi ja pidin hakkama flippama, kes teab, mis vastupidisel juhul juhtunud oleks. Finaali jõudsin viimasel kohal. 125$ kukkus siiski korraga ja polegi olnud nii head päeva. Kusjuures olen täheldanud seda, et ühe aknaga turnat mängides tajub vastaste kaarte palju paremini ära ja see aitas mind täna jälle palju!! Cashis on olnud küll mitu 40-60€ päeva ning rekordpäev siiani on olnud 80€. Seda siis online pokkeris. Lives on paar korda õnnestunud veel paremini. Korra päris alguses kui korralik fish olin õnnestus Parkis nädala vahetuse öösel hea kaardijooksuga cashis 4700 kr 2-3h-ga tasku pista. Aga noh eks siis oli seal veel fishimaid + purjus agrosid ja tüüpe, kes kaartegi õigesti ei vaadanud :)

Siin teemas saan siis hakata oma BR-i ja edusamme või siis muid swinge ja graafikuid postitama.

A A