Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 10 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Keiss

    Kohe alustuseks pean ära ütlema, et väga mõnus foorum on siin. Parem kui pokernews, kus alatasa on mingi jagelemine omavahel. Loodan, et siinne mõnus õhkkond ka jääb!!

    Kuigi mul on blogi ka siis ega ei viitsi ju pidevalt seda uuendada ja siin foorumis on palju vahetum rahvaga suhelda seega saab oma tegemisi ka siin kajastada ning blogis võib ju vahel asju kokku võtta.

    Alustasin pokkeriga eelmisel kevadel puhkuse ajal kui sattusin juhuslikult mingile artiklile. Tegelikult võtsin hoogu juba 2 aastat, aga nagu eestlane ikka siis algul ei saa vedama ja lõpuks pidama. Inspiratsiooni sain filmist "Rounders" ja Õhtulehe artiklist, kus peakangelaseks oli Imre Leibold.

    Esimesed käigud pokkerimaailmas tegin muhklionu soovitustel ehk siis tema oli mulle teenäitajaks ja esimeste õpetussõnade jagajaks. Suured tänud talle! Alguses mängisin playmoneyga http://gpokr.com saidil. Seda sai tehtud ikka kaua (1-2 kuud) ja ei kahetse absoluutselt seda aega. Kuna muhkel aga soovitas T6 1000€ freerolle siis sai sinna mindud ning korra õnnestus ka finaallauda jõuda ja 6. kohaga lõpetada, tasuks 65€. Korra sain ka 165€ pileti mingile jõhkrale turniirile saades 1000 osaleja seast kahe parema sekka. See oli mulle suur saavutus. Kaks korda sai siis BR üles ehitada nullist, aga ikka juhtus see, mis juhtuma pidi ehk siis mängisin/tiltasin maha selle. Mängisin üle BR-i ja turbo sitngo-sid, kus variatsioon on tohutu. Vähemalt üritasin kõvasti, aga tappa ma sain.

    Liikusin sealt edasi Triobeti kuna sai käidud Olympicus 330 eegusel turniiril ja sain sealt kaasa Cardplayeri ajakirja, kus vahel 100 EEK boonuskaart. Loomulikult suutsin ka Triobetis paar korda bustoks minna, aga tasapisi hakkasin aru saama, mida teha ning peale 2 kuulist harjutamist T6-s ja Trios sain võitvaks mängijaks. Ühtegi senti pole netipokkrisse kandnud, aga edaspidi ei kavatse oma aega raisata, et kuskil nullist üles töötada ja hakkan tegema väikeseid deposiite. Juba boonuste pärast on mõtet.

    Juunist-oktoobri keskpaigani olen siis olnud nn. poole kohaga pokkerimängija, aga alates novembrist alustan esimest kuud elukutselise pokkerimängija karjääri. Olen ka selleks kaua hoogu võtnud, sest ega vanasse kaevu ei ole ilus sülitada kui uut valmis pole. Tegin oma vana töökohaga siiski lõpparve ning alustan grindimist ikka oma vanas madalas mikrolimiidis. Tean, et alguses on raske, kuid õnneks olen oma elu nii sättinud, et püsikulusid praktiliselt ei olegi ning hetkel on ka piisavalt tagavarasid seega peab proovima. Nii, et riske peaaegu ei ole. Kui ei õnnestu, saan alati mõne kuu möödudes tagasi tööle minna. See võimalus on mul olemas.

    Kasumitest nii palju, et iga kuu on tulemused läinud paremaks. See kuu on hetkeseisuga kasumis ca 7k. eekusid, aga aega veel on
    Järgmise kuu eesmärk oleks 1000$. Eks vaatame, kas mul see Toweris õnnestub. Kui hakkan HEM-iga mängima siis peaks tulemused ka paranema. Lisaks sellele saan nüüd kogu aja ja energia suunata pokkrisse, mida vahepeal ei õnnestunud kuidagi teha.

    Ahjaa ja just täna sain oma suurima võidu internetipokkeris. Tagasihoidlik ta on, aga asi seegi. Otsustasin täna, et pokkrit suurt ei mängi, aga ikkagi regasin end kahele freerollile ja 2k guarandile ära. Freerollidel loomulikult AA, KK hävisid ja out ma olingi. 2k guarandil sain hoo üles ning tasuks 5. koht. Käed pidasid ja õnneks oli ka piisavalt agrosid, kes end kambaga minu vastu surnuks bluffisid, kui hoidsin käes NUTSi. Tegin ka paar herocalli, mis end kuhjaga ära tasusid ja chatis oli seda päris meeldiv lugeda. Kahjuks ise ei saa chatida kuna vist vales kohas sai paar eestikeelset lauset öeldud ja kes teab, millal see mulle andeks antakse. Umbes 20 parema seas oli KK vs AA preflop all-ini olukord, mis mind soliidselt TOP3 kohalt shortiks tegi ja pidin hakkama flippama, kes teab, mis vastupidisel juhul juhtunud oleks. Finaali jõudsin viimasel kohal. 125$ kukkus siiski korraga ja polegi olnud nii head päeva. Kusjuures olen täheldanud seda, et ühe aknaga turnat mängides tajub vastaste kaarte palju paremini ära ja see aitas mind täna jälle palju!! Cashis on olnud küll mitu 40-60€ päeva ning rekordpäev siiani on olnud 80€. Seda siis online pokkeris. Lives on paar korda õnnestunud veel paremini. Korra päris alguses kui korralik fish olin õnnestus Parkis nädala vahetuse öösel hea kaardijooksuga cashis 4700 kr 2-3h-ga tasku pista. Aga noh eks siis oli seal veel fishimaid + purjus agrosid ja tüüpe, kes kaartegi õigesti ei vaadanud :)

    Siin teemas saan siis hakata oma BR-i ja edusamme või siis muid swinge ja graafikuid postitama.

    A A

  2. #2

    Re: Keiss

    Edu!

    Jään uusi sissekandeid ootama. Kuidas sa uuest kuust kavatsed mängima hakata, kas rangelt bankrolli piires või mitte?

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Juunist-oktoobri keskpaigani olen siis olnud nn. poole kohaga pokkerimängija, aga alates novembrist alustan esimest kuud elukutselise pokkerimängija karjääri. Olen ka selleks kaua hoogu võtnud, sest ega vanasse kaevu ei ole ilus sülitada kui uut valmis pole. Tegin oma vana töökohaga siiski lõpparve ning alustan grindimist ikka oma vanas madalas mikrolimiidis. Tean, et alguses on raske, kuid õnneks olen oma elu nii sättinud, et püsikulusid praktiliselt ei olegi ning hetkel on ka piisavalt tagavarasid seega peab proovima. Nii, et riske peaaegu ei ole. Kui ei õnnestu, saan alati mõne kuu möödudes tagasi tööle minna. See võimalus on mul olemas.
    Ma ei teagi, kas siin tuleb õnnitleda või kaasatunda, et sa hakkad ka elukutseliseks pokkerimängijaks! Igastahes kindlasti edu laudades!

    Ma ei tahaks su kallal eriti norida, teiseks ma võib-olla olen valesti aru saanud aga niipalju, kui mina sind mängimas olen näinud, oled sa short-stackinud. Selles ei ole mitte midagi halba ja kindlasti on võimalik sellise strateegiaga kasumit näidata ja elatist teenida (tean paari elukutselist short-stacketi) AGA mis ma tahan öelda, et sellise strateegia korral sa eriti kõgeid limiite vallutama minna ei saa. Arvaks, et lagi oleks seal NL100 juures ja TOP10 short-stackerid jõuavad ka NL200 ning edasi ainult väga üksikud. Ja põhiliseks elatusallikaiks nendes limiitides on nende jaoks boonused, mitte mänguline kasum! Ja pärast, kui oled sellise stiiliga kaua tegelenud on ümber õppida väga raske!

    Aga ma rõhutan - see on täiesti maitse asi ja samuti ka enda asi, mis stateegiaga keegi lauas mängib. Foldi kasvõi preflop ässad aga kui kasumis oled, ju siis peab toitma!

    Edu veel!

    Ah ja!! Su elukutselise karjäär on sarnane minule -- et alustasin microlimiitidest ja peaaegu olematu rolliga (ainult tagavara raha arvete jaoks). Ja minu soovitus sulle oleks -- ära ainult sel hetkel tilta ja palveta hea jooksu peale! Kui saad asja käima, siis läheb asi õlitatult!




  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    No tänan! Kusjuures eile võtsin ikkagi cashi lauad ka ette ja päevakasum tuli rekordiline, kokku ca 130€.
    Ma mängin alati ainult BR-i piires. Vahetevahel see kõigub veidike kuid olen omad vitsad kätte saanud ning väga raske on swingil mind nüüd bustoks sõita. Lisaks sellele, kui olen saanud korralikke biite, panen selleks päevaks aknad kinni ehk siis ei hakka samal päeval hullu panema ja oma rahasid tagasi võitma.

    Ja selles on sul ranka õigus, et shortstackin. Kuid ma ei ole tavaline shortstacker nagu on need vennad, kes 20% stackiga lauas istuvad ning siis lambist AQo-ga või 88-ga all-ini põrutavad. Minu strateegia on umbes 40-70% cashi lauda korraga võtta ning mängida täpselt seda mängu nagu kõik teised. Tavaliselt jõuan ka 100% stackini ning siis ei ole enam seda tegevust, et hit and run ja panen oma rahadega jooksu. Tihti olen full stacki 2-6 x-stanud. Lihtsalt millegipärast makstakse mulle käed paremini kinni alguses. Istun näiteks NL 10 lauda 6.76 summaga ning päris kindlasti paljud vaatavad, et olen mingi lammas, kes oma viimase rahaga lauda istus. Võimendan seda vahest ka alguses loose mänguga, mis ajab paljusid närvi. Seejärel saab hakata KÄSI ootama, mis sel juhul kinni makstakse. Ainult big blindi ei postita kuna see oleks liiga kulukas 10 aknaga mängides 2-3 sessi päevas

    Kunagi alustasin sellist mängu seetõttu, et BR oli liiga väikse samas tahtsin palju aknaid võtta. Samuti vähendas see minu jaoks variatsiooni. Lisaks kõigele ei osanud ma alguses maha visata TPTK ning eriti valus oli siis full stackiga mingi haige biit saada või seti otsa komistada. Üks hea asi on veel shortstackimise juures. Neid ei austata ja mulle see just meeldib. Oota vaid kätt ja kui olen shorty siis sekkutakse millegipärast marginaalsete kätega ning rahast pole neil ka kahju ja õnnestub tihti teha ka triple-upe.

    Aga olen hakanud harjutama full bi mängu NL5-s. St. siis kohe alguses istun sisse full bi-ga.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aga ma rõhutan - see on täiesti maitse asi ja samuti ka enda asi, mis stateegiaga keegi lauas mängib.
    Kusjuures Phil Hellmuth räägib ju kogu aeg, et ta mängib shortina paremini. Ja kõik imestavad ja vangutavad pead. Võta või jäta nüüd?

  5. #5

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Istun näiteks NL 10 lauda 6.76 summaga ning päris kindlasti paljud vaatavad, et olen mingi lammas, kes oma viimase rahaga lauda istus.
    Ega jah, ise ka vaatan tihti nii. :D Ja tavaliselt nad ongi mingid lambad, kes viimase rahaga lauda istuvad ja siis nulli tõmmates jalga lasevad. Aga tänu neile on selline üldarvamus ainult vesi sinu veskile! :P
    Krt lahe strateegia, ajab ikka muigama küll! ;D 6.76..... ;D

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nonii sai siis weekend rankingu sit and go kinni pandud ja tasuks 70€. Viimase kolme päeva jooksul siis Triobet Sateliit ja Weekend Ranking võidetud ja 2k guarandil 5. koht. Pole paha! Täna ka sai lihtsalt skilliga ära tehtud, ühtegi valet otsust nagu ei mäleta, vaatasin käed ka läbi nagu tavaliselt ning kõik läks nii nagu minema pidi. Nupud sisse kui ees ja piisavalt agressiivne sai ka preflop oldud.
    Kuu lõpp on igastahes olnud tunduvamalt parem kui algus. Kusjuures vahepeal sai proovitud sit and go`sid 2,5$ ja 5$-seid ning ühtegi ei võitnud, sain küll 2-3 kohtasid paar tk. aga suht lootusetu oli seal mängida. Lükkad KJ buttonil raise, mingi limper callib, J flopi, vajutad poti ja callib terve tee ning leiab K4-le ideaalse kaardi riveril...4
    Ja nii mitmeid kordi järjest, tundus väga beadititav, sest nii mängivad ainult totaalsed donkid või siis mingid botid. ???

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Väga hea, et jõudsid lõpuks Towerisse. NL10 momendil näen küll 3 lauda, mille VPIP on alla 20, ning tase on kindlasti kohutav ära muretse.

    Edukat grindimist,

    Tigrano

    Ei oska midagi paha öelda mängijate taseme kohta. Toweri omad ei saa kuidagi halvemad olla kui trios, kus flopi vaatamise % trios on 35-50%. Toweris 17-35%. Tegin siis seal esimese sessi ning esmamulje on kohutav. Vaatasin A5 vs AQ shovesid preflop kõrvalt ning kui ise söandasin AQ-ga flopi vaatama minna ja hitisin siis sain 3x seti vastu ja 3 x AA.
    Softi kohta ütleks nii palju, et no vajab ikka harjumist, kogu aeg olin sit out jms. Nagu siil udus sumasin ringi. Jube oli. BR kuivas 99$ pealt alla tunnise sessiga 61$ peale ja see oli masendav. Samas kui trios tegin viimased 2 päeva 2-3h sessid ning 30-40€ kasumid. :o

    Kas seal hand history sarnast asja ka on?

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Keiss

    sulle ka ei meeldi tower jah?toweris tegelt fishe kõvasti rohkem ja ka laudu,trios mingi 10lauda max, istud neis 6lauas koos 2-3 regulariga jne...

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Keiss

    Uus asi vajab ikka harjumist. Kui mina uues keskonnas mängima hakkan, siis teen tavaliselt esimese tunnikese play money mängu või mõne freerolli, et silmad, nupud ning muud asetused sisse harjuksid. Rahaga harjutamine võib lihtsalt liiga kalliks osutuda, kuna mõte on häiritud uue asjaga.

    Üks soovitus, et kui mängid regular size laudadega, siis võta kindlasti maha avatarid, mis pildi väga kirjuks muudavad.

  10. #10
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss

    Trios kohtan juba siit foorumist teada saadud nimesid, kui laudu ikka ligi 20-nd, siis jääb ka kohtumis tõenäosus väiksemaks.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nonii täna sai siis jälle toweri imedemaal käidud, kus pidid jooksma piimajõed ja pudrumäed. Minu jaoks on seal mängimine küll totaalne möödalaskmine. Täna suutsin siis BR-i 61$ pealt 42$ peale ajada ning kohati on tunne, et ma ei oskagi üldse pokkerit mängida. Iga kord kui midagi ehitan, on vastas cooler vms. Soft on nii hull, et see iseenesest ajab juba tilti, aga taltsutasin end iga hinna eest. JJ vs QQ, AQ vs AK, AJ vs AA jne jne. Tundub kuidagi jube tightasside koht. Triobetis oleks nagu iga päev jõulud toweri kõrval. Kui nulli jõuan, siis saab ilusasti re-installida :-[

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Keiss

    Loodame, et ikka tõused tuhast, mitte ei lange nulli.

  13. #13

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Nonii täna sai siis jälle toweri imedemaal käidud, kus pidid jooksma piimajõed ja pudrumäed. Minu jaoks on seal mängimine küll totaalne möödalaskmine. Täna suutsin siis BR-i 61$ pealt 42$ peale ajada ning kohati on tunne, et ma ei oskagi üldse pokkerit mängida. Iga kord kui midagi ehitan, on vastas cooler vms. Soft on nii hull, et see iseenesest ajab juba tilti, aga taltsutasin end iga hinna eest. JJ vs QQ, AQ vs AK, AJ vs AA jne jne. Tundub kuidagi jube tightasside koht. Triobetis oleks nagu iga päev jõulud toweri kõrval. Kui nulli jõuan, siis saab ilusasti re-installida :-[
    Word!

    Ma olen täna juba mitu päris räigelt coolerit saanud. Õnneks/kahjuks olen enam vähem breakeven nende tõttu, aga loodan siiski, et see jama lõpeb mingi hetk ning näen ka normaalset kasumit. Seal on väga palju shorte(neid muidugi igal pool), palju regular tighte(sama), aga minu arust on seal toas siiski kõige magusamad gamblerid. Mehed, kelle VPIP on 60-80, :P

  14. #14

    Re: Keiss

    paari buyini kaotamine on standard variance. ärge tehke ühe päeva tulemuste koha pealt kaugeleulatuvaid järeldusi.

  15. #15

    Re: Keiss

    Tower on kindlasti sitema tasemega kui trio. Ning samuti kaalub laudade valik üle softi pehmuse, kuid softi saab alati parandada ning ma usun, et tower oli hetkel hea valik.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Vaatame veel seda asja, kas toweris on nõrgemad kui trios. Igatahes ma olen trios kõvasti loosem, aga tulemused on paremad, limbin ja blufin seal ka rohkem. Trios on tase kohati nii hull, et mul paar sõpra, kellega lives mängin on umbes sama tasemega. Eelmine nv üks neist läks flopist 5 highga all-ini ja teine callib 10 highga. Ja ei mingeid tõmbeid. 5 kukkus riverisse. Mul on arvutis trio mängijate kohta kaust, kus tehakse samu tempe. Toweris ei näinud kordagi seda.

    Toweris olin tightim, aga ei mingit kasu. Proovin olla veel tightim ning veel agressiivsem, eks näeb mis saab. Aga jah neid 2$ shortstacke on seal küll hullult palju.

  17. #17

    Re: Keiss

    Olen igati nõus, ise mängisin kah üle pika aja Trios ja tõesti, selliseid kujusid ei näe mujal väga tihti. Samas on mu mäng Fulltildis tunduvalt rohkem arenenud, edasiliikumiseks on vaja neid raskemaid vastaseid. Pool tundi trios ja mu VPIP hakkas jubedalt üles ronima, no ei suutnud olla callimata, kui 8! limpijat on ees, iga kolmas pot võidetakse masti või reaga, sorri, see ei ole pokker, see on linnade põletamine...

    Aga edu sulle ikkagi toweris, kuna elukutseliseks tahad saada, siis trio 10nl ei ole hea treening, ma arvan.


  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Peab täna veel proovima jah.

    Trios sai just lõpetatud weekend ranking. Tihane lahmas mulle lõpus ära, aga eks tal oli korralik edumaa ka HU alguseks. Jäin veidi passiivseks oma flopatud KKK-ga ja kuigi ta jooksis pea ees seina poole, siis riveril krahmas ta kiivri pähe ning sinna mu stack läks (auku rida). Aga noh ise olin süüdi. Oleks pidanud turnil all-ini virutama ja poti koju tooma. Kõige toredam asja juures on siiski see, et suutsin mauzerise Leedust maha suruda. Suuremat agrodonki pole varem näinudki vist. Pea iga käsi (102o jne) lahmab shove poole minema suvaliste kätega ning väga tihti hitib. Korra siis leidsin AA ning seal polnud tõesti vaja teha muud kui check-call-call-call. Mees leidis seekord A8 kõrvale riveris 8. Pärast seda sai teda ise preflopis re-raisetud korralikult ja lõpuks ta JJ enam Tihase A8 vastu ei pidanud.

    Korra oli ka huvitav käsi, kui läksime neljakesi raisetud flopile, mul KQo, Rudil 22 ja siis kas tefkal või dabastal JJ. Rudi lahmas all-ini setiga, järgi tuli call ning ma suutsin maha panna oma Top pairi ning mastiostu Q highga, sest küllap olin taga ning minu strateegia oli riske võtmata stacki kasvatada, mis ka õnnestus ehk siis duubeldasin stacki vaikselt aga kindlalt. Riverisse ilmus aga neljas mastikaart ning Rudi maja kokku ei saanud ja kui oleksin ise gamblinud oleks VÕIMSAKS stackliidriks saanud. Aga nagu öeldud, sedasorti turniiridel on vaja minu hinnangul enda all-ine vältida iga hinna eest. TOP 5 said raha ja 2. koht tõi sisse 50€.
    Tegin ka samal ajal sessi trios ning kahjuks oleks pidanud sel hetkel kui turna 3-4 käeliseks jäi sitoutima cashis, sest kahte rahalehma korraga taga ajada on tüütu. Lehmad pole ju lambad, kes karjas jookseks Samas tuli meeldiv pluss sealtki. Novembris trios väga vähe mänginud, loetud tunnid, aga kasum 140€.

  19. #19

    Re: Keiss

    Ma ei läinud ise kohe all ini, ma vist overbettisin poti, et kõik kohe koju ära lähex ja poti mulle annax, aga tetka ühe ülekaardiga otsustas, et tema JJ'i ära ei foldi lol. Tegelikult tournamendi struktuuri kohaselt olexin vist sellise dangerous boardiga kah flopil väga rahulikult asja võtma ja vaadata mis saab. Aga Sul struktuuri kohaselt täiesti õige fold jah, eriti kui 3 afk'ki mängus.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Nojah tefka poolt kohutav mäng nende JJ-ga, sa olid ees korralikult. Aga jah võimalik, et täpselt ei mäleta, kas panite kohe all-ini või enne seda bet/raisesite-re-raisesite kuna cashi aknad olid ka aga ma ise oleks tahtnud setiga seal ck-call/foldida eriti kui stacki vastasest vähem. Kusjuures mul oli stacki rohkem kui teil sel hetkel, aga ei tahtnud seda riski võtta. Huvitav värk oli selle stackiga kah. Juhendi järgi oleks pidanud stacki suurused hoopis teised olema, aga seda oli ikka meeldivalt palju. Polnud vaja kohe kulli ja kirja hakata viskama.

Lehekülg 1, kokku 10 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES