Peab täna veel proovima jah.

Trios sai just lõpetatud weekend ranking. Tihane lahmas mulle lõpus ära, aga eks tal oli korralik edumaa ka HU alguseks. Jäin veidi passiivseks oma flopatud KKK-ga ja kuigi ta jooksis pea ees seina poole, siis riveril krahmas ta kiivri pähe ning sinna mu stack läks (auku rida). Aga noh ise olin süüdi. Oleks pidanud turnil all-ini virutama ja poti koju tooma. Kõige toredam asja juures on siiski see, et suutsin mauzerise Leedust maha suruda. Suuremat agrodonki pole varem näinudki vist. Pea iga käsi (102o jne) lahmab shove poole minema suvaliste kätega ning väga tihti hitib. Korra siis leidsin AA ning seal polnud tõesti vaja teha muud kui check-call-call-call. Mees leidis seekord A8 kõrvale riveris 8. Pärast seda sai teda ise preflopis re-raisetud korralikult ja lõpuks ta JJ enam Tihase A8 vastu ei pidanud.

Korra oli ka huvitav käsi, kui läksime neljakesi raisetud flopile, mul KQo, Rudil 22 ja siis kas tefkal või dabastal JJ. Rudi lahmas all-ini setiga, järgi tuli call ning ma suutsin maha panna oma Top pairi ning mastiostu Q highga, sest küllap olin taga ning minu strateegia oli riske võtmata stacki kasvatada, mis ka õnnestus ehk siis duubeldasin stacki vaikselt aga kindlalt. Riverisse ilmus aga neljas mastikaart ning Rudi maja kokku ei saanud ja kui oleksin ise gamblinud oleks VÕIMSAKS stackliidriks saanud. Aga nagu öeldud, sedasorti turniiridel on vaja minu hinnangul enda all-ine vältida iga hinna eest. TOP 5 said raha ja 2. koht tõi sisse 50€.
Tegin ka samal ajal sessi trios ning kahjuks oleks pidanud sel hetkel kui turna 3-4 käeliseks jäi sitoutima cashis, sest kahte rahalehma korraga taga ajada on tüütu. Lehmad pole ju lambad, kes karjas jookseks Samas tuli meeldiv pluss sealtki. Novembris trios väga vähe mänginud, loetud tunnid, aga kasum 140€.