Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 10 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 199

Teema: Keiss

  1. #81
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas antonioconto
    Ei maksa kohe avalikult mõnitama hakata!
    Ma arvan, et see ei olnud mõnitusi, vaid nad on lihtsalt mitmeid kordi lauas koos olnud ning Tuul limbib pottidesse nagu hull. Ma eeldan, et midagi sellist :D.

  2. #82
    Räme Fish
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Philippines
    Postitusi
    21

    Re: Keiss

    Ma jäin talle NL4 sessil ette!

  3. #83
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss

    Okei, mõtsin, et ütlesid seda selle lause kohta, mis ta Tuulele ütles.

  4. #84
    Metsapull
    Guest

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas antonioconto
    Ma jäin talle NL4 sessil ette!
    Mis ta ütles siis?

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas antonioconto
    Ei maksa kohe avalikult mõnitama hakata!
    Hmm ???

    Igastahes Tuule tight stiili kohta ütlesin seetõttu nii, et ta on tight võrreldes minuga. Ma arvestasin, et kui ma 100x openlimbin suited connectoritega sisse ntx 6bb siis sellega kaotan juba 24€. Tegelikult openlimpisin tunduvalt rohkem, samuti kui hitisin mingi str flushi vms tõmbe siis iga tänava vaatamine läks palju kallimaks maksma kui preflop! MEELETULT kaotasin raha slowplayga kui lootsin, et mu setid ja tripsud paranevad, aga tegelikkuses lasin omale korduvalt runner-runner mastid ja read kaela tõmmata!!

    Tekkis mõte, et kui kampaania lõpeb siis põhimõtte pärast ei lõpeta mina unibeti NL4 laudades ning loodetavasti olen nii mõnelgi notsides kirjas kui parandamatu donk ja callingstation jms. Kavatsen kaotatud raha seal tagasi teha seda enam, et tegelik tase on seal hullumeelselt vilets.

    Paar tänast kätt ka:

    http://www.pokerhand.org/?3580394

    http://www.pokerhand.org/?3580508

    http://www.pokerhand.org/?3580543

    Selliseid muidugi lademetes veel.


    Väga paneb imestama, kuidas ma üldse suudan mängida ilma bustoks minemata sellise taktika juures. Eile tuli -4€. Ausalt öeldes läheb kogu mängustiil hoopis mingiks täielikuks segapudruks. Kahjuks olen ainult korra 50€ boonuse saanud, kuigi pmst mängin pea kõigi starting handidega ja ikka üpris palju tunde. Kuulsin Tuule statistikat ja ausalt öeldes teeb ikka vähe kadedaks küll!!

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Elus on ikka nii, et suur töö kannab vilja ja vaevad tasutud!

    Runner-runner-runner Royal Flush pole paha! 8)

    Peaaegu oleks turnil betinud, aga sain õnneks pidama. Huh, vedas, et keegi flopi beti peale ei foldinud. Tegelikult oleks ka seal pidanud check-callima, aga täna otsustasin, et kui on runner-runner tõmme siis betin kohe ning kui üks kaart puudu siis check-callin. Panin aknad kinni ja poodi kangema järele, läheb tähistamiseks!

    http://www.pokerhand.org/?3580922

  7. #87
    Räme Fish
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Philippines
    Postitusi
    21

    Re: Keiss

    Minul oli QQ.


  8. #88
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss

    nh keiss! palju õnne!

  9. #89
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Elus on ikka nii, et suur töö kannab vilja ja vaevad tasutud!

    Runner-runner-runner Royal Flush pole paha! 8)

    Peaaegu oleks turnil betinud, aga sain õnneks pidama. Huh, vedas, et keegi flopi beti peale ei foldinud. Tegelikult oleks ka seal pidanud check-callima, aga täna otsustasin, et kui on runner-runner tõmme siis betin kohe ning kui üks kaart puudu siis check-callin. Panin aknad kinni ja poodi kangema järele, läheb tähistamiseks!

    http://www.pokerhand.org/?3580922
    Kes ei taha, siis Royal Flushi saada. Kõige hullem on tavaliselt, et ei võida Royaliga suurt potti, sest board on nii ohtlik, sina aga suutsid Royaliga nupud kätte saada, N1 keiss

  10. #90
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tänan õnnitlemast mehed, sain Royali tõesti õigel ajal, kolmas-neljas kord elus vast.

    Winter Wonderi boonuskampaania läbi siis ja kokku sain nelja päeva jooksul 3 nelikut ning ühe Royal Flushi.
    Tegelikult sain 1-2 nelikut veel, aga ei märkinud neid käsi üles (ega enam vist ei leiaks ka nende tuhandete käte hulgast?), mis lauda tulid ning olid nn. kollektiivsed. Iseenda lollus muidugi ja tuleb selle eest pead vastu seina taguda. Tegelikult olin täisidioot, et kohe kampaania alguses unibeti boonusjahile ei läinud, sest see oli ikka gigamega kullaauk ning pole midagi imestada, et see kampaania kiirelt lõpetati ja vastavasisulised reklaamid unibeti lehelt ära peideti :)

    Aga noh, parem kui mitte midagi ja tuleb rahul olla sellega, mis sain. Samas ega ma Winter Wonderi alguses ka just lulli ei löönud ja sai Trioski normaalselt tööd tehtud. Imestama paneb muidugi see, et kõik mikrogrinderid unibeti ei tormanud ning Tuule, minu ja veel mõne mehe kombel seal päevade kaupa ei kalastanud. Mänguliselt teenisin 4 päevaga vähe. Kasvatasin BR-i 25€ pealt 81€-ni ehk siis 56€ ja mängisin ainult NL4-s. 11 buy-inine pisitilluke kasum pole ka ime, kui mängid 80% käsi ja utg 59s openlimpimine mingi 6-8bb ja flopis auku str flushi AI callimine standard! Kartsin tegelikult, et ei teeni midagi nii :o ;D Samas oli see kogemus väga tore ja funi sai alati korralikult! Lisaks andis meeletult kogemusi täiesti suvaliste kaartidega mängimisel ning olen kindel, et tulevikus kuluvad need tuhanded openlimpimised marjaks ära.

    Täna laekus siis esimese neliku ja Royali rahad ning kuna paar sõpra olid unibeti laudades otsustasin minna nende mängu uurima ja ühtlasi ka ise mõningaid uusi asju katsetama. Sain küll paar nõrgemat maja aga pole hullu. Sess oli lõbus ja suht lühike ja kokku kasum 50€.
    Kaks toredat kätt ka. Kõik oli ilus, aga riveril ilmselt tegin midagi valesti ja ei suutnud maksimaalset kasumit välja võtta. ???
    Kuulan huviga ettepanekuid. Esimeses käes vastane ei austanud mu raisesid üldse ning olin sunnitud paar korda PF juba alla andma kuna ta re-raises mu esialgset raiset kokku siis mingi 18bb :o Ilmselt seetõttu paningi lõpus AI ära. Kuigi tegelikult oleks võinud AI asemel mingi value talt võtta ja teda rohkem tilti ajada :)

    http://www.pokerhand.org/?3591237

    Teises käes ma kartsin seti hirmsal kombel ja polnud vastase kohta mingeid tähelepanekuid ka. Kas oleks pidanud proovima riveril rohkem valuet võtta?

    http://www.pokerhand.org/?3591181

  11. #91
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss

    Esimeses käes oli sul alla 1/3 poti alles riveriks, seega mingit väiksemat panust polnud küll mõtet teha, viimased 8 sisse lükata on fine.
    Teiseks käes pushi ikka flopist alates, seti vms kartma ei tohi hakata, sest sel hetkel sul pole ju selle kohta mingit alust. Lükka flopil raise sisse, siis näed ka vastase actionit jne. Praegu callid niisama, saamata mingit lisainformatsiooni vastase käe kohta.

  12. #92

    Re: Keiss

    Sekundeerind andrest. Päris kindlasti raise sisse sellise flopiga kui sul KK on.

  13. #93
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Unibeti Winter Wonder kampaania kokkuvõte:
    mängitud käsi: 35549 @NL4 dollarilaudades võimalusel 10 laual korraga (öösiti vahest 6-9)
    mängitud tunde: 81


    boonuskäsi sain:
    4 straight flushi - 1000 eurot
    13 nelikut - 650 eurot
    kokku 1650 eurot e. 2316 dollarit
    mängu winrate oli hoolimata tohutust preflop limpimisest, kolmikutega chekkimisest ja drawde vastu igasuguseid oddse tagaajamisest korralik 17.61 bb/100
    mänguga teenisin - 251 dollarit
    kampaaniaga kokku - 2567 dollarit
    Panen siis ka oma kokkuvõtte korralikult üles.

    Liitusin kampaaniaga 3,5 päeva enne lõppu ning seega läks kiireks ja püüdsin teha palju mängutunde max laudade arvuga. Sisse kandsin alguses 25€.

    Mängitud tunde: 32h
    boonuskäsi sain:
    1 royal flush - 500 eurot
    3 nelikut - 150 eurot
    kokku 650 eurot e. 960 dollarit

    mänguga teenisin - 83 dollarit
    kampaaniaga kokku - 1043 dollarit

    Tuleb olla rahul 3,5 päeva teenistusega :)

    Asjad millega rahul ei olnud:

    1.) Liitusin kampaaniaga liiga hilja, pea päeva pealt kui kuulsin, et 14. detsember kampaania lõpeb. Algselt kuulutati WW kampaania terveks detsembriks välja.
    2.) Ei saanud ühtegi str flushi, kuigi võimalusi oli väga palju, aga samas royal korvas selle.
    3.) Magasin maha lauale tulnud nelikud ehk siis kaotasin 50-100€ (1-2tk) sellega, et ei märkinud lauda tulnud nelikuid üles. Ei tulnud kohe selle peale, et ei pea kasutama kumbagi pocket kaarti :o :D Ehk siis kui lauale oleks tulnud royal flush siis kõik potis olevad inimesed oleksid saanud 500€.

    Aga jah taktika koha pealt ranka sa oleks ise ka selle peale tulnud kui sa sinna juba boonuseid grindima oleksid läinud.
    Ainuvõimalik käik oli mängida kõiki käsi ja ck-callida kolmikute ja str/royal flushi tõmmetega.

    Sõber mängis ka unibetis ning kuigi ka tema konto pandi segastel asjaoludel korraks kinni ja ta ei saanud paar päeva boonuseid grindida siis ka tema teenis vist umbes sama palju kui mina.

    Aga Tuul ilmselt oli unibetis kõige suurem boonuste väljavõtja nii, et müts maha tema ees! Tegi mitme mehe ees tööd! Sai vahepeal koos laudades grinditud ja jäi meelde käsi, kus tema sai AAA ja mina JJJ ja ega me püssi paukuma ei saanudki ;D Pull värk oli temaga seal grindida.

    Järgmised plaanid on unibetis teha NL10-20 sesse ja vaadata kas kergelt tulnud boonused ka laudades kergemalt stacke panevad liigutama. Ühtlasi plaanin täis teha 800 VIP punkti, mis annab lisaboonust 100 eurot.

  14. #94
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Vahepeal sai siis unibeti 100€ sign-up boonus mängitud ning selleks tuli vabastada 800 VIP punkti. Aega võttis see 4 päeva ja kuna vahepeal oli mõnus 80€ miinuspäev siis kujunes mänguliseks kasumiks vaid 149€+10$ mis läks paari turna alla, kus ei hitinud midagi.

    Seega kokku 249€/3885 EEKi siiski kasumiks, mis pole paha ca 4 mängupäeva kohta.

    Kandsin unibetist ca 900€ välja ja jätsin sota alles, millega saab nii grindida kui ka tuleviku kampaaniates kaasa lüüa.
    Nüüd on mul roll nii Toweris, Triobetis kui ka Unibetis. Järgmine projekt ilmselt saab olema Pokerstarsis, kuhu tuleks kand kinnitada ning uurida, mis tase seal on. Unibetis igastahes jätkan õhtuti cashis grindimist. Tuli välja, et võrreldes triobetiga on seal õhtuti rohkem mängijaid ja mis peamine ka fishe. Seega kaalub unibet triobeti üles, mis siis, et VIP punktide süsteem võrreldes Triobeti rakebackiga on mikrogrinderile halvem variant. Ilmselt seetõttu on isegi NL10 tasemel Triobetis üsna palju regulare. Unibetist vähemalt esmapilgul tunduvalt rohkem. Triobetis on tavaline, et 3-4 regulari moodustavad sit outides uue toa, kuhu paar fishi omavahel mängima tulevad. Unibetis sellist tendentsi ei ole täheldanud.

    Plaan soetada endale nüüd 24" monitor ja lõpuks ometi ka HEM, sest ilma selleta on väga raske üle NL20 limiidi mängida. Samuti teha deposiit Pokerstarsi, eesmärgiks prima 10-le aknale lisa juurde võtta ja proovida mängida üle 10 laua korraga. Kui sealne cashi tase on liiga hea siis saan sinna vähemalt foorumi turniiride rolli :) ning tuleb proovida hoopis Toweris beatida. Öösiti võib prima üldse unustada, sest seal elu pmst puudub. Eks näis, kuidas see kõik õnnestub. Siiani olen läpakaga grindinud ning seega Toweris oli suht võimatu mängida, sest mini view-d olid juba üsna suured ning üle 8 akna oli võimatu mängida, isegi üle 6 suht jama.

    Kindlasti tuleb silmad lahti hoida igasuguste overlayga turniiride ja boonuste kampaaniate suhtes, mis on pokkerimängijale VÄGA TÄHTIS! Võimalik, et tuleb vallutada mingeid uusi nurgataguseid pokkeritubasid, kus korralikke sign-up boonuseid pakutakse.

    Kõigile teistele aga edu ja mõnega kohtume homsel Triobeti 200€ sit & go freerollil, kus seekord mingi ime läbi on 10 osaleja asemel suudetud 11 mängijat suruda :o ;D Sain sinna tänu pühapäevase turna 2. kohale. Päris lõbus turna oli seekord :) Ei ajanudki tilti.

  15. #95
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss

    Samas Prima nl10 "regularid" on ka ehtsad fishid ja donkid, nii et selles mõttes vast vahet pole.

  16. #96
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Noh siis olen mina ka ehtne donk ja fish :)

    Ma arvan, paljud neist on siiski võitvad mängijad ning raha nende käest ära kiskuda pole sugugi kõige lihtsam ülesanne. Vähemalt minu jaoks. Lihtsam on ikkagi selliste pühapäeva mängijate vastu nagu üks mu tuttav, kes tõsimeelselt väitis, et AI flopis Q high mastiostuga on 50-50. Hoolimata sellest, et üritasin vastupidist tõestada, usub ta ilmselt tänapäevani seda.

  17. #97
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Panen mõned käed ka üles oma unibeti 100€ sign-up projektist. Ütlen kohe ära, et NL10-s oli superjooks ja run kuid meele tegid mõrudaks biidid NL20, NL40 ja NL50, kus tegin oma tavapärast mängu, aga lihtsalt oversetide jms vastu ei saa noh. Kõiki käsi ei salvestanud. Näiteks tegin ühe lühikese 2h sessi, kus kaotasin 80€ kahele dongile ning neid käsi enam ei ole kusagilt saada. Vennad lihtsalt tõmbasid välja end all-ini callides. Üks callis flopist all-ini 89o-ga vs mu KK, kusjuures oli eelnevalt re-raisenud mu PF beti ja ka flopis raises. Teine näitas 4 high+mastitõmmet vs mu str flushi kahepoolsele tõmbele ning sai turnil ja riveril 2 paari. Peale seda panin aknad kinni tildisena, sest ei tahtnud negatiivsete emotsioonidega edasi mängida.

    Panen siis paar kaotusekätt siia, mis lisaks ülevalpool mainitutele kasumit alla tõmbasid. Kui midagi kuskil halba näete, andke häiret palun!

    http://www.pokerhand.org/?3601369 Ei osanud nagu kuskil foldida.

    http://www.pokerhand.org/?3596312 Üldiselt, kes floppab masti ei pane kunagi nii esimesena allini ja see oli ka insta call. Välgukiirusel callisin.


    Nüüd panen need käed üles, mille üle ise olen rahul ning samuti on võimalik imetleda donkide muuve.

    http://www.pokerhand.org/?3617954 Siin võtsin dongilt max value, oli näha, et midagi ta taga ajab ning riveri kaart tundus talle sobivat ja kui ikka nii järjekondlalt ja kiiresti insta callida siis tuleb ka all-in callida, mida ta ka kiiruse peale tegi. Ei näinud põhjust betida pot, sest vaevalt ta raiseks samas all-ini calliks ta ikkagi. Raiseda nad üldiselt kardavad.

    http://www.pokerhand.org/?3617927 Siin üks NL4 käsi ehk siis kui kellelgi on vaja kiirelt raha ja bankrolli üles töötada vms siis mine sinna ja lihtsalt vajuta 2x nuppu. PF raise - hit - raise all-in ja fishid maksavad rahus välja. Liialt mõelda seal pole vaja. Täielik huumor.

    http://www.pokerhand.org/?3621797 Sekka üks NL5 käsi. Vastas 2 kõige rumalamat tohmanit, keda elus näinud olen.

    http://www.pokerhand.org/?3622452 Imidz oli mul hea, betisin ja bluffisin väikestes potides ning oli aeg võtta max profit. Õnneks vastane oli eriti passiivne kuju, kes check-calliks vist kõigega igale poole. Selliseid käsi muidugi oli mul veel mitmeid, kus tegin sama, samuti sain tihti vastased foldima ning edaspidigi kavatsen igasuguste drawdega näidata agressiivset mängu.

    http://www.pokerhand.org/?3596096 See on üks mu lemmikkätest. Panin käed kalki ning olin flopis ees. Seega kui oled ees, tuleb pushida ja lükata. Mind oleks domineerinud vaid top paar+mastitõmme ning veidi ka set. Jube hea käsi imidzi loomiseks.

    http://www.pokerhand.org/?3591237 Siin oli tegemist üliagressiivse blindikaitsjaga ning ta oli mind korduvalt PF väga suurelt re-raisenud. Väga meeldib see käsi. Kui oleksin riveril teinud mingi valuebeti 3-5€ ta ilmselt oleks selle kinni maksnud lihtsalt, et teada saada, mis mul siis oli. Väga tore käsi oleks olnud ta tilti ajamiseks. Pärast seda oleks ta iga mu premium käe kinni maksnud.

    http://www.pokerhand.org/?3601221 Selles käes olin dongiks mina, aga sain lõpuks oma str flushi unibetis :D Kuna lauas oli mitu fishi, tahtsin mängida pea iga mängitava käega ja flopatud masti ma loomulikult maha ei pane. Samas sai AJs oma teenitud palga, oleks ta korralikult PF raisenud siis vaevalt tal sellist jama oleks tulnud.

  18. #98

    Re: Keiss

    Kuule võta nüüd see NL5 käsi ja mängi seda vastaste poole pealt.

    Siis vaata oma kirjutatud teksti uuesti palun.

  19. #99

    Re: Keiss

    i see mistakes

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss

    Ma vaatasin jah ning jõudsin järeldusele ;D, et hea käega peaks raisema ja re-raisema. Kui ikka AA käes ja keegi preflop raiseb siis ma ei näe muud varianti kui re-raise. Ja krazie kus viga näed seal tule ja aita!

Lehekülg 5, kokku 10 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES