Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 273

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Sügise offtopic 2016

    See mu teine postitus aga ei saa ka postitamata jätta

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Piisavalt nutikas aru saamaks, et tegemist ei ole komplimendiga, seega:

    Esiteks, kui sa vaatad smaili lause lõpus, siis peaksid aru saama (eriti arvestades fakti, et ma neid rohkem viimase aja postitustes kasutanud ei ole), et tegemist oli pooleldi naljaga.
    Teiseks mainisin pastilaa IQ-d, mitte enda oma.
    Kolmandaks olen ma enda arvates ka keskmine Eesti valge mees.
    Ja neljandaks, ma ei vaidle/väitle/debateeri mitte selle pärast, et teistele oma arvamust peale suruda vaid selleks, et aru saada, miks inimesed teistmoodi mõtlevad, kuulda, millised on nende argumendid, hinnata, kas mul on neist midagi õppida ning parendada oma oskusi väitlemise vallas. See, kuidas see välja kukub, on juba omaette küsimus :)
    Kui kõrge siis on selle pastilaa IQ ja kui kõrge on sinu IQ kui keskmisel valgel eestlasel?

  2. #2

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas lõvikuningas Vaata postitust
    See mu teine postitus aga ei saa ka postitamata jätta



    Kui kõrge siis on selle pastilaa IQ ja kui kõrge on sinu IQ kui keskmisel valgel eestlasel?
    Pastilaa IQ on taipupolega sama pulga peal, ehk kindlasti on nad Mensa uhked liikmed ja teisele küsimusele vastan tsitaadiga:

    Milles on Eesti Belgia, Kanada, Soome ja Rootsiga täpselt ühel pulgal?
    Vastus: kõigi nende riikide elanike keskmine IQ on 99 punkti. Lätis on keskmine intelligentsus 98, Venemaal 97 ja Leedus 91 punkti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES