Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Küsimuse point oli, et ajal kui kõik tahavad meeleheitlikult pokkerist välja saada oled sa piisavalt hullumeelne, et tahad proks hakata? :D

Jah, pokker ei ole veel dead ja selles on raha, aga see läheb päris korraliku kiirusega aasta-aastalt sitemaks. Hope you know what you're doing :)
Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)