Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 273

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Sügise offtopic 2016

    Nii ei ole huvitav, kui ainult sina kirjutad, sest ma nõustun sinu arvamusega praktiliselt kõiges :) V.a. see, et debateerida on alati mõtet sellel põhjusel, et erinevate vaadetega inimesed teineteisest veidigi paremini aru saaksid, mitte stiilis "käi *****, nats vs. must/ust) omavahel suhtleksid.

    PS. See, et kanepi legaliseerimise ühiskondlikud kulud praegustest kuludest märksa väiksemad on, on juba välja selgitatud. Reinsalu ütles selle peale ÜRO (mälu järgi pakun organisatsiooni, ei viitsi igat fakti googeldada, ütlus ise kindlasti tema suust tuli) konverentsil, et "Eesti inimene pole legaliseerimiseks valmis".

    Edit. Kui siin see kooseluseaduse vaidlus käis, siis ma tegelikult olin seaduse poolt, aga üritasin ka selgeks teha, et Eesti inimene pole selleks valmis ja enne on vaja laiaulatuslikku selgitustööd ja debatte. Kahjuks oli kirjandus koolis kõige nõrgem aine ja edaspidises elus pole ka kirjutada vaja olnud, seega jäävad eneseväljendusoksused ehk veidi madalamale tasemele meie foorumi helgematest peadest ja tookord ei saadud mu mõtetest päris nii aru.

    Et kõik selge oleks, siis legaliseeriks ma nii kanepi kui võtaks vastu kooseluseaduse koos oma rakendusaktidega (seadus ise vist võeti?).

    Edit2. Ma ei väida, et minul oleks õigus ja Reinsalul mitte, vaid soovin, et lõpetataks need fkn topeltstandardid ja koheldaks kõiki võrdselt.
    Viimati muudetud sm112 poolt : 15.11.16 at 14:57

  2. #2
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Sügise offtopic 2016

    Pole suurem asi sotsiaalteadlane ja vabandan ette oma pinnapealset kommentaari koos sellega seoses olevat madalat kirjaoskust, aga niikaua kui levib vananenud mentaliteet:igast suitsetajast saab kanepisõltlane-sellest edasi fentanüülisõltlane st. riigikulu/peavalu/kurjategija ei usu, et oma järelejäänud eluaastate jooksul seda nalja näen eestis(kanep legaliseeritakse) . Kergem siis uude riiki kolida, või eladagi teadmisega, et kui vahel sõpradega väikse lõbusa istumise teed kanepi seltsis oled/jääd kriminaaliks.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    PS. See, et kanepi legaliseerimise ühiskondlikud kulud praegustest kuludest märksa väiksemad on, on juba välja selgitatud. Reinsalu ütles selle peale ÜRO (mälu järgi pakun organisatsiooni, ei viitsi igat fakti googeldada, ütlus ise kindlasti tema suust tuli) konverentsil, et "Eesti inimene pole legaliseerimiseks valmis".
    Ilmselt kui kanepi tarbimine maksustada, siis saaks sealt tulu kindlasti rohkem kui tarbimise poolt põhjustatud kahjud oleks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES