Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 14 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 273
  1. #141
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Sügise offtopic 2016

    Vähemalt ei kisuta venemaaga sõda lahti Süüria pärast.

    Hopefully.

  2. #142

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Krt, nüüd tahaks ka Kanadasse kolida.
    http://forte.delfi.ee/news/maa/kanad...ku?id=76210743

    Vaata riigikogu infotundi laivis
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ta?id=76209593

  3. #143

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Vähemalt igav ei hakka
    TV3 reporter küsis ühe suvalise Trumpi toetaja käest, miks too Trumpi poolt hääletas.
    Vastus: "Viimase 16 kuu jooksul on nii palju nalja saanud - sellepärast hääletasingi."
    Viimati muudetud fl0p poolt : 10.11.16 at 10:18 Põhjus: typo

  4. #144
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    TV3 reporter küsis ühe suvalise Trumpi toetaja käest, miks too Trumpi poolt hääletas.
    Vastus: "Viimase 16 kuu jooksul on nii palju nalja saanud - sellepärast hääletasingi."
    No ega seal valida polnud , halb või halb

  5. #145

    Re: Sügise offtopic 2016

    Kas Trump on üks põhjustest, miks meie Taavi ei oska jalga puhata ja aega maha võtta? Endal lõpurase naine kodus, aga tema oleks nagu ajakirjanikega abielus.

  6. #146

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas Trump on üks põhjustest, miks meie Taavi ei oska jalga puhata ja aega maha võtta? Endal lõpurase naine kodus, aga tema oleks nagu ajakirjanikega abielus.
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  7. #147

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    +1

    See postitus Kristjani poolt on siiras ja ebaeestlaslik. Enamus häbeneb selliseid peatükke oma elus. Ja minuarust on selliseid lugusid just rohkem vaja - mõni võib-olla sarnases olukorras olev saab tuge.

    On hea näha, et meil on niivõrd tublisid inimesi, et sellisest seisust võitjana välja tulla. GL ja respect!

    Ja Potsataja kommentaar, et nii kehvi rihmu tehakse - on pehmelt öeldes kohatu antud tõsise teema puhul. Pidin ütlema lihtsalt.
    Ma olen neid trikke küll ja küll teinud ja seega on Kristjani ebaõnnestumine minu jaoks parimal juhul naljakas.

  8. #148

    Re: Sügise offtopic 2016

    Käin ise praegu sama teed nagu Potsataja ja Kristjan käisid:S

    Edit: Nagu ma aru olen saanud siis Laasi puhul mingi skill oli olemas aga selle nullis ära vastutustundetu käitumine.
    Viimati muudetud Ibis poolt : 12.11.16 at 14:22

  9. #149

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Liitus Sep 2008

    Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

    Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?
    Kohe alguses ei julgenud liituda aga 14 oktoober 2008 tegin selle ära

  10. #150

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Ibis Vaata postitust
    Käin ise praegu sama teed nagu Potsataja ja Kristjan käisid:S

    Köis/rihm, nuga või ravimid?

  11. #151

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Köis/rihm, nuga või ravimid?
    Võin öelda, eristun selle poolest, et raha/gamblingu bustod mind selliste mõteteni ei ole viinud. Küll aga on mulle muud elu aspektid suurema mõjuga.

    Degenitele hea soovitus, esmalt mõistke mis teid tegelikult tõukab ja kallutab enesehävituslikule käitumisele. Kui neid tegureid mõista ja teadlikult vältida on lootust teha kannapööre. Kindlasti tuleb paika panna piirid, kuid ei ole vaja minna üle piiri. Ei ole vaja endale keelata asju mida tahetakse teha ja nendest suurt kahju ei lähtu. Vastasel korral keeratakse psüühika viimse vindini.

    Oluline on null tolerants kehtestada asjadele mida ei soovita teha ja mis ei klapi isiklike väärtushinnangutega, sest üks üle astumine ka kergemat sorti viib enesehinnangu langemiseni ja sellest tulenevalt minnalaskva suhtumiseni.

  12. #152

    Re: Sügise offtopic 2016

    Kas te olete kunagi mõelnud, kuidas küll suudetakse kogu selline protsess käima lükata? Kes on aju selle taga?

  13. #153

    Re: Sügise offtopic 2016

    Eesti parimad endised ja praegused pokkerimängijad jälle tegutsemas!

    http://tv.delfi.ee/saated/eksperimen...da?id=75934427
    ( Click to show/hide )

  14. #154
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Challenge accepted!
    flop tule ikka kahe jalaga maa peale. Ma liitusin pocarriga 4 kuud tagasi ja 5-6 aastat degenereerisin nsm enne seda. See pilt mis avaneb ei ole ikka nii kena nagu ta oli varem. Pocarris ei lasta väga nsm liugu lasta, ja pushitakse ikka korralikult ning cutitakse välja vennad kes arvavad et nsm õhtuti õlle kõrvale pokkeri mängimine teeb nad rikkaks. Umbes 1/3 kuttidest on reaalsed maniakid in terms of mängu õppimine, nad vist näevad unes ka flopzillat/hrc-d aga reaalsus on see, et kõik istuvad constant Make-up-s. Parimad vennad kellega pocarr bragib ja kes saavad ala player of the month tiitleid pole kuude viisi mõnedel juhtudel profit splitti näinud. Though siinkohal on tegemist MTT-ga ei usu et cashi maailm ka nii roosiline enam on nagu varem, et avad 12 lauda silmad kinni nl600 (imo vist hea kui üldse selline asi enam jookseb). Kindlasti on veel raha mida milkida... aga see quit job ja nl200 eesmärk on vb veits liiga optimistlik

  15. #155

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Ibis Vaata postitust
    Võin öelda, eristun selle poolest, et raha/gamblingu bustod mind selliste mõteteni ei ole viinud. Küll aga on mulle muud elu aspektid suurema mõjuga.

    Degenitele hea soovitus, esmalt mõistke mis teid tegelikult tõukab ja kallutab enesehävituslikule käitumisele. Kui neid tegureid mõista ja teadlikult vältida on lootust teha kannapööre. Kindlasti tuleb paika panna piirid, kuid ei ole vaja minna üle piiri. Ei ole vaja endale keelata asju mida tahetakse teha ja nendest suurt kahju ei lähtu. Vastasel korral keeratakse psüühika viimse vindini.

    Oluline on null tolerants kehtestada asjadele mida ei soovita teha ja mis ei klapi isiklike väärtushinnangutega, sest üks üle astumine ka kergemat sorti viib enesehinnangu langemiseni ja sellest tulenevalt minnalaskva suhtumiseni.
    http://ekspress.delfi.ee/kuum/manguk...re?id=69089441

    Kas sa seda lugu mäletad või oled liiga noor selle jaoks?

  16. #156

    Re: Sügise offtopic 2016

    Kui see uudis siit kunagi varem läbi käis, siis mainisin, et minu ajateenistuse ajal veel nooremleitnant Lauri oli mäekõrguselt kõige austusväärsem ohvitser kogu pataljonis. Mõned valed otsused ja riik lihtsalt keerab nii potentsiaali täis inimesele selja, selle asemel et abi pakkuda. Surve võlausaldajatelt pidi ilmselt väga julm ja võigas olema, kui selline inimene pidas paremaks oma pere nende meelevalda jätmise asemel kaasa võtta..

    Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.

    Mainisin ka seda kunagi varem siin foorumis, et Pokerstarsi võib vabalt võrrelda narkokartelliga ja võitvaid mängijaid diileritega. Terminit "rekreatiivne" kohtab ka kõige tihedamini sõnade "mängur" ja "narkotarbija" ees. Meil siin kohaliku kartelli juht on Eesti rikaste topis ja austatud mees, nende teiste kartellide juhid aga maailma tagaotsituimad kurjategijad.. /Mindfucked/

  17. #157
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.
    Mis vahet sel on tho? Kui sa järgmised 25 aastat teda laudades jälitada ei kavatse eesmärgiga talle raha dumpida siis it doesn't make a difference.

  18. #158

    Re: Sügise offtopic 2016

    Ma ei öelnudki, et ma lisaks kahetsen või süümekaid tunnen, lihtsalt mingi hetk hakkasin selle peale ka sellest vaatenurgast mõtlema. Kui veidi alateadvuses sobrada, siis on eelmise posti ajendiks viha maailmas valitseva silmakirjalikkuse ja kahepalgelisuse pärast (viimane lõik). Kuna loodusseaduste järgi tugevam (ei mõtle ainult füüsilist jõudu, vaid ka tarkust jms) jääb ellu, siis obv teeksin ise ka fishi tühjaks, kui see oleks mu ainus võimalus omale söök lauale ja katus peakohale garanteerida.

  19. #159

    Re: Sügise offtopic 2016

    Ja see (poolenisti retooriline) küsimus oli pigem suunatud meie foorumi SJW-dele, et veidi paremini nende moraalse kompassi tööpõhimõtteid mõista.

  20. #160

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.
    ei mõtle. iga inimese elu on tema enda kätes. kui mina tema raha ei võta, võtab selle keegi teine või kasinn, ega see tal maha degennimata ei jää. igal inimesel on võimalus saata starsi meil ja end sealt bannida.

Lehekülg 8, kokku 14 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES