Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 14 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 273
  1. #121

    Re: Sügise offtopic 2016

    ( Click to show/hide )

  2. #122

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas sa IT alal oled karjääri teinud?
    LOL

  3. #123

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tuletan meelde ühte suurimat scammi pokkeriprode ajaloos.
    ( Click to show/hide )



    Lisaks üks nurjunud katse:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud lazyeye poolt : 03.11.16 at 07:47

  4. #124

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas lazyeye Vaata postitust
    Lisaks üks nurjunud katse:
    ( Click to show/hide )
    Mida ma just lugesin? :D

  5. #125

    Re: Sügise offtopic 2016

    Alguses vaatasin, et tavaline soolapuhuja. Aga näe-näe - huumori kõrgem level. Naera puruks :'D
    http://knopkaingel.jimdo.com/

    "Minuti hind 1900 eurot. Seanside kestuse ja arvu otsustab koer."

    "Inglikliinikus töötab professionaalne tiim. Erakordselt särav isiksus, vaimse nimega Knopka on auru transformaator, Ingelliku hierarhia teabe vahendaja, planeedi kristallvõre paigaldaja, chakrakopa meetodi väljatöötaja, kundalinikraana meister, külgetõmbe seaduse kvantrotaatori aktivaator ja kõrgsageduspressi operaator.
    Knopka töötab kaheksa kanali peal."
    Viimati muudetud fl0p poolt : 03.11.16 at 13:00

  6. #126
    Viimati muudetud lazyeye poolt : 04.11.16 at 07:24

  7. #127

    Re: Sügise offtopic 2016

    Muideks tuletaks meelde ühte pokkeriprode kõige suuremat prod KristjanLaasi, vähemalt oma arust. Tüüp on nüüdseks maaalla kadunud, viimati nähti teda kultuuriklubis KELM. https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...c4&oe=58C9A694
    Poiss muidugi püüab kõigest väest õigustada ja pehmendada oma tegusi. Toon siin välja tema ühe kõige leebema skeemi! Pange tähele kuidas ta esitleb ennast kui ohvrit.

    ( Click to show/hide )


    Muidugi on tervitatav see, et ta probleemide lahendamiseks vahel ka tööl käinud on
    http://elu24.postimees.ee/338338/kri...s-raha-teenima

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Siinkohal oleks paslik mainida veel, et piletita sõidu trahve on Kristjan Laas maksnud ligi 40.000 eesti krooni eest:/
    Mis see oli, et valge inimene kaks korda sama viga ei tee vms. õhh.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mäletate, et ma ütlesin kunagi, et ma ei mängi enam live cashi?

    Ha haa! Ma mängisin And joke´s on you! Ma käisin kohal, tundsin end super konditsioonis. Tegin komissaar Rexlikke otsuseid ja tulemus.... Ma kaotasin ainult 18 buy ini.


    Käige kõik *****.

    Pokker tapab mu elu.

    Olen nüüd elust eraldatud kuni TCOOPini ja seal annan endast kõik.

    Peale TCOOPi teen kokkuvõtte mis saab.
    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    Kaesolev on liiga haige. Foorumist on saamas kasiino...
    5 kuud tagasi olid probleemid kus mangis tuhandete peale kaarte, ise raha omamata ja jai sellega seoses foorumikaaslastele v6lgu. V6lad tasutud, uued mangud ja uued eesmargid. K6ik laks liigagi lihtsalt ning peategelasel 6nnestus taaskord endale suursugune roll hankida. Nyyd nadal tagasi teatas blogis, et oli ka selle 5k v6i 10k rolli hakkama pannud.
    Ja nyyd taas platsis - uued fantaasiad varrukast v6tta. Sick vark!
    Loodan sydamest, et kaesolev postitus ei leia positiivset vastukaja osakute ostjate naol.

    Kristjan, otsi abi! Aga mitte siit foorumist.
    Parimat
    Siin siis üks imelik gamblerit kaitsev postitus, mis jäi ka ainsaks

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Lol, gtfo.
    See täiesti ebaoluline. Turniiride tulemused räägivad enda eest ja suht poh isegi kui kõik see raha läheks hookers and blow peale. Stakemine on +EV, ainuke asi mis loeb siin.

    gl kristjan.
    Ise ka vbl osalen

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    tra sellele laasi ahvile võiks niisama juba turpi kütta.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Üllatav, kui palju pettureid lagedale tuuakse. On ikka tüübid. Laasi case puhul usun/loodan tõesti, et ära maksab, tundus tõesti selline vagur lambuke .
    Kui nüüd jääb mulje, et Kristjan on päris lambukene, siis ei, ma toon hiljem välja ta suurimad pokkerialased kuriteod.


    lisaks donkamised

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    kaotasin 50% kuu profitist tüübile kes shoves 4/5 käsi @ €nl400 HU.

    wtf shokk täielik atm...


    0 poti võitsin basically
    Viimati muudetud lazyeye poolt : 05.11.16 at 09:21

  8. #128

    Re: Sügise offtopic 2016

    lazyeye=pokkerisheriff?

  9. #129

    Re: Sügise offtopic 2016

    No ma siis vastan.

    Päris hirmus on endalgi neid vanu postitusi lugeda. Addiction + madalast enesehinnangust tingitud vajadus hinnatud olla on mannetu kombinatsioon.

    Maa all ma kohe kindlasti ei ole. Kui sul on väikesed lapsed, siis on suur tõenäosus, et olen kuidagi läbi enda elukutse ja hobide nendega kokku puutunud ja loodetavasti jätnud toreda mälestuse!

    Pokkeriga seonduvast lahkusin ma tõesti päeva pealt. Tegelikult olin ma valmis kõigest päeva pealt lahkuma. Ja tegingi seda. Ülaltoodud põhjustel olin ma pokkeri ja enda eluga jõudnud nullpunkti. Ei olnud mingit valgust tunneli lõpus, oli lihtsalt tunnel. Kuradi sitt tunne on tunda end nii väikese ja haledana. Ja siiralt uskuda, et sa ei vääri isegi elada. Täpselt niimoodi ma end tundsin, kuni enam ei osanudki midagi muud tunda. Päev peale 2014 eestikate kommenteerimist ärkasin enda köögi põrandal ja nägin enda kohal purunenud rihma. Ma ei soovi, et keegi kunagi sellises olukorras oleks, aga minu puhul oli see kõige vajalikum wake up call ja pani hetkega elu perspektiivi. Ma ei osanud üksi enam hakkama saada ja see rihm mu kohal oli selle sümboliks. Ja ma julgesin lõpuks abi paluda ja lõpuks seda ka endale tunnistada. Seetõttu ma ka päeva pealt nn. maa alla vajusin. Sest ma läksingi pmst rehabi, pagulusse või kuidas iganes sa seda kutsuda tahad.

    Ma mäletan kui vabastav tunne oli lõpuks olla jumala abitu, kuid aus enda olukorras. Ma ei pidanud enam mingit maski kandma ja olingi hädine enda olekus, aga vähemalt aus. Ma olin just naasnud nn. tavaellu ja rääkisin enda õemehega juttu, kui üks väike lause muutis mu elu nii lõplikult. Ta ütles mulle siiralt, et Kristjan, sa meeldid inimestele sellisena nagu sa oled ja sul ei olegi vaja ju kuidagi teeselda. See tundub täielik klišee, kuid see oli viimane vajalik samm, et ka päriselt enda elus see pööre ära teha. Sellest ajast saadik ma olengi täpselt niimoodi enda elu elanud. Ma lubasin, et ma ei valeta enam kunagi ja olen oma tegemistes läbinisti aus ja üllataval kombel oligi tal õigus, ma tõesti meeldisin inimestele iseendana ja kuigi minu sõpruskond ei ole pooltki nii lai, kui ta oli kunagi, on ta nii kuradi tugev. Ja ma olen selle üle meeletult tänulik.

    Nüüd, kolm aastat hiljem, tunnen ma end tõepoolest õnneliku inimesena. Ma võin vaadata peeglisse ja mitte häbeneda seda meest, kes sealt vastu vaatab. Ma olen saanud tänu enda minevikule anda nõu ja loodetavasti olla toeks teistele, kes kas gamblingu või mõne muu põhjuse tõttu tunnevad end olevat lõksus ja ei oska näha sealt väljapääsu. Ma olen leidnud töö, mida ma siiralt armastan ja saan üleüldiselt suhteliselt hästi läbi enda ja teistega. Ma olen mõistnud, et probleem ei olnud tegelikult pokkeris, vaid minus endas sügaval. Pokker oli lihtsalt tol ajal minu elus väga suur osa ja et endas muutust teha, pidin ma lahti laskma pokkerist ja kõigest sellega seonduvast. Ma siiani igatsen nii mõndagi sõpra, keda ma siit foorumistki leidsin ja elan neile iga päev kaasa ning hoian pöialt, et neil läheks kõik hästi. Ma olen kindel, et ka nemad said aru kui vajalik see muutus oli ja on täna minu üle siiralt õnnelikud.

    Arva sellest, mida soovid.
    Paremini vastamiseks jääb sõnavara kitsaks

    PS. Kui keegi seda loeb ja tunneb end siit kuidagi ära, siis ära karda jagamist. Kui sa ei ole valmis enda lähedastega rääkima, siis kirjuta näiteks mulle ja ma võin omalt poolt vähemalt nii palju lubada, et meie vestlus jääb 100% ainult meie vahele. Pole hea olla kogu aeg õnnetu and it doesn't have to be this way.

    Edit: suutsin 2x originaalpostituse kustutada, seega typod.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 05.11.16 at 23:25

  10. #130

    Re: Sügise offtopic 2016

    Vahepalaks.


    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    http://tv.delfi.ee/saated/eksperimen...ad?id=75934197

    http://tv.delfi.ee/saated/eksperimen...te?id=75858927

  11. #131
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Sügise offtopic 2016

    lazyeye - tundud veidi pinges olevat?

  12. #132

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    No ma siis vastan.

    Päev peale 2014 eestikate kommenteerimist ärkasin enda köögi põrandal ja nägin enda kohal purunenud rihma.
    Mis firma nii viletsaid rihmu toodab?

  13. #133

    Re: Sügise offtopic 2016

    Natuke palju pole nendest trollidest juba? Muud moodi ei oska siia foorumisse kontenti luua?
    Kristjan solid vend tundud olevad. GL!

  14. #134

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Natuke palju pole nendest trollidest juba? Muud moodi ei oska siia foorumisse kontenti luua?
    Kristjan solid vend tundud olevad. GL!
    +1

    See postitus Kristjani poolt on siiras ja ebaeestlaslik. Enamus häbeneb selliseid peatükke oma elus. Ja minuarust on selliseid lugusid just rohkem vaja - mõni võib-olla sarnases olukorras olev saab tuge.

    On hea näha, et meil on niivõrd tublisid inimesi, et sellisest seisust võitjana välja tulla. GL ja respect!

    Ja Potsataja kommentaar, et nii kehvi rihmu tehakse - on pehmelt öeldes kohatu antud tõsise teema puhul. Pidin ütlema lihtsalt.

  15. #135
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Ja Potsataja kommentaar, et nii kehvi rihmu tehakse - on pehmelt öeldes kohatu antud tõsise teema puhul. Pidin ütlema lihtsalt.

    Ootad siit foorumist midagi asjalikumat ?

  16. #136

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ootad siit foorumist midagi asjalikumat ?
    Lootus sureb viimasena..

  17. #137
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Sügise offtopic 2016

    Nice post laas (Y) (Y).

    Quitisin isegi pokkeri juba mõnda aega tagasi. Tegelt sain koguaeg aru, et ma olengi taoline fish, kes mängibki pmst sisetunde järgi ja väga ei viitsi areneda kuhugi. Ei viitsi lugeda raamatuid, vaadata videosid, analüüüsida käsi, isegi HEM oli vaja ära crackida ja sealgi väga peale VPIP ja mis see teine näitaja oli lugeda ei osanud :D Reaalsus vist jõudis kohale siis kui sharkscope vaatasin ja avastasin et viimased 2 aastat ma olengi BE lasknud. ( Tsiteerides madist omal ajal: Samas iga kuu kandsin kilosid välja seega mai tea kuidas ma saan miinuses olla, wtf )

    Tunnistan, et elu on 100x parem kui ei mängi ja on töö mis meeldib ja toidab. Mõlemat tegelt ei jõuakski ilmselt.

    Cheers. Musi püksi.

  18. #138

    Re: Sügise offtopic 2016

    Krt, nüüd tahaks ka Kanadasse kolida.

  19. #139

    Re: Sügise offtopic 2016

    Trumbati üle USAs.

  20. #140
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Vähemalt igav ei hakka

Lehekülg 7, kokku 14 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES