Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
*NL25 grinder* - never. Kui ma peaks langema tagasi NL25, ma ei quitiks ever oma igapäevatööd. Ja tõenäoliselt ei teeks pokkerit ka enam, sest volüümi palju vaja teha seal.
Mõtleks elukutseliseks saamisele alles siis, kui võidaks NL100-200s soliidse wr'ga.