Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 273
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Sügise offtopic 2016

    Minge kooli ja tõstke foorumi keskmist IQ-d.

  2. #2

    Re: Sügise offtopic 2016

    Dikajev, Paulus ja Tarankov on mängust väljas, mis edasi?

  3. #3
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Sügise offtopic 2016

    Ibis võtab üle

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Minge kooli ja tõstke foorumi keskmist IQ-d.
    Kui tõsiselt rääkida, siis retrospektis julgen isiklikust seisukohast väita, et 2012. sügisel ülikooli minek oli üks targemaid otsuseid mis elus teinud olen. Ühelt poolt kindlasti intellektuaalse arengu ja sotsiaalse elu tõttu, aga samas mängib suurt rolli ka tunduvalt väiksem stress ja stabiilsus kui näiteks elukutseline pokkerimängija olles. Eks ka akadeemias töödates/teadur olles tuleb vahepeal ette probleeme mis muretsemisest pea halliks tahavad ajada, aga samas jääb vähemalt palganumber alati samaks.
    Lisaks ei leia ma, et pokkeri mängimine (vähemalt NLHE) üleüldse enam väga nauditav oleks. Vahetevahel kui lauad lahti võtan on alati kõik kohad mingeid Ukraina/Valgevene nitte (mitte et nad väga head mängijad oleksid) täis kellelt mingisuguse raha saamine on raskem kivist vee välja pigistamine. Seetõttu olen viimasel ajal, kui üldse mängin, ainult Spin n Go'dele keskendunud, sest see on ilmselt NLHE formaat millele eksisteerib kõige vähem avalikult kättesaadavaid materjale ja seda on ka vastaste keskmisest tasemest näha.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 21.09.16 at 19:20

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Sügise offtopic 2016

    asi läheb põnevaks siin foorumis. miskit on õhus.

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ibis võtab üle
    ainult üle "Viru Valge" laiba

  7. #7

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kui tõsiselt rääkida, siis retrospektis julgen isiklikust seisukohast väita, et 2012. sügisel ülikooli minek oli üks targemaid otsuseid mis elus teinud olen. Ühelt poolt kindlasti intellektuaalse arengu ja sotsiaalse elu tõttu, aga samas mängib suurt rolli ka tunduvalt väiksem stress ja stabiilsus kui näiteks elukutseline pokkerimängija olles. Eks ka akadeemias töödates/teadur olles tuleb vahepeal ette probleeme mis muretsemisest pea halliks tahavad ajada, aga samas jääb vähemalt palganumber alati samaks.
    Eneseharimine ei tee kunagi halba - pigem avab uusi uksi.
    Sirutan ka jalga elukutselise pokkerimängimise suunda. Palganumbri kõikumine mind ilmselt ei häiriks - kogun piisava summa valmis, et oleks pehmem kukkumine. Ma saan ikkagi oma ajaga teha täpselt seda, mida tahan, ning see asepkt kaalub kõik muu üles.
    Samas südametunnistus rõhub, et ma *pean* midagi veel tegema - muidu ma võtan raha mittemillegi eest. Ja võib-olla inimestelt, kes seda vajavad.
    Üks mõtetest on samuti minna ülikooli. Hetkel olen kahevahel - kas moedisaini või hoopis phühholoogiat õppima. Aga vaatan.. aasta aega otsustamiseks. :)
    Seni paraku foorumi keskmise IQ tõstmisele kaasa aidata ei saa.
    Viimati muudetud fl0p poolt : 22.09.16 at 11:08 Põhjus: sõnastus

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Sügise offtopic 2016

    fl0p sa mõtled aastal 2016 töö quittida ja netipokkeri profiks hakata?

  9. #9

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    fl0p sa mõtled aastal 2016 töö quittida ja netipokkeri profiks hakata?
    2016 kindlasti mitte.

  10. #10

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Eneseharimine ei tee kunagi halba - pigem avab uusi uksi.
    Hetkel olen kahevahel - kas moedisaini või hoopis phühholoogiat õppima. Aga vaatan.. aasta aega otsustamiseks. :)
    Väga head valikud, pakuvad mullegi huvi. Geenitehnoloogia on ka põnev, lahendamist vajab inimeste vananemise küsimus. http://tehnika.postimees.ee/3572165/...ise-saladusele

  11. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Sügise offtopic 2016

    Küsimuse point oli, et ajal kui kõik tahavad meeleheitlikult pokkerist välja saada oled sa piisavalt hullumeelne, et tahad proks hakata? :D

    Jah, pokker ei ole veel dead ja selles on raha, aga see läheb päris korraliku kiirusega aasta-aastalt sitemaks. Hope you know what you're doing :)

  12. #12

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Küsimuse point oli, et ajal kui kõik tahavad meeleheitlikult pokkerist välja saada oled sa piisavalt hullumeelne, et tahad proks hakata? :D

    Jah, pokker ei ole veel dead ja selles on raha, aga see läheb päris korraliku kiirusega aasta-aastalt sitemaks. Hope you know what you're doing :)
    Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

    Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

    Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)

  13. #13

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
    Väga head valikud, pakuvad mullegi huvi. Geenitehnoloogia on ka põnev, lahendamist vajab inimeste vananemise küsimus. http://tehnika.postimees.ee/3572165/...ise-saladusele
    Geenitehnoloogia on tõepoolest väga huvitav. Samuti nanotehnoloogia. Oleks ainult niipalju viitsimist, et nii keerukat asja tudeerida :)

  14. #14

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ibis võtab üle
    ( Click to show/hide )

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Sügise offtopic 2016

    fl0p: Lähed moedisaineritele psühholoogiks ja asi ants. :D

    Pokker kohe kindlasti välja ei sure, küll aga langeb aasta-aastalt bb/100 ja reik tõuseb. USA turg lahti läheks siis prolly viskaks isegi pastilaa graafi üles. :)

  16. #16

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    fl0p: Lähed moedisaineritele psühholoogiks ja asi ants. :D
    Tegelt tuleks siiski neile vaestele modellidele psühholoogiks minna. Mina vajaks küll neid aeg-ajalt sellist loomingut kandes nt:

  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

    Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

    Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)
    Ja tulusus ongi 3-4 aastaga metsikult alla läinud. Varem solid $25/$50 regular tegi aastas milli, nüüd pea keegi online pokkeris ei teeni enam $1M. Ülihea/parim Z500 6-max cashimängija suudab näidata vb 5bb/100, kuus 50K kätt laseb siis aasta peale see $150K pre-rakeback mis on naeruväärne summa mõne aastatagusega võrreldes kus head HU bumhunterid tegid $500K aastas mängides 15K kätt kuus. Pool seda foorumit mängis töökõrvalt õhtuti mingi NL25-50 ja biitis normaalselt, nüüd pead ikka päris tõsiselt teemas sees olema, et seda teha. WCGRideri aeg on nii väärtusetu, et tüüp teeb mingeid NL2 streame kuigi ise üks brightest pokker minde prolly, kui kuskil vedeleks $1M online pokkeris mida aastas teenida siis ilmselgelt ta ei raiskaks oma aega sellisele jamale.

    Kui sa rahuldud paari kiloga kuus siis jah, see on tehtav veel mõneks aastaks, aga läheb ka päev-päevalt raskemaks, sest pokkerimängijad on laisad ja paljud head mängijad karjääri vahetuse ja quittimise asemel asemel liiguvad alla ja jätkavad kivist vee välja pigistamist. Ja fishid saavad nii räigelt reipi, sest regularide skill pidevalt suureneb, fun faktor väheneb + pokkeritoad omakorda suurendavad rake ja tõmbavad boonuseid kokku. Ja bottidest pole veel rääkinudki :D
    Viimati muudetud Codecci poolt : 22.09.16 at 17:22

  18. #18

    Re: Sügise offtopic 2016

    Challenge accepted!

  19. #19
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tea kui tihti HS HUs mõni fish lauda istub? :D Kord paari kuu jooksul? :D

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

    Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

    Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)
    Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.

Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES