Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 273

Niitvaade

  1. #6
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Minge kooli ja tõstke foorumi keskmist IQ-d.
    Kui tõsiselt rääkida, siis retrospektis julgen isiklikust seisukohast väita, et 2012. sügisel ülikooli minek oli üks targemaid otsuseid mis elus teinud olen. Ühelt poolt kindlasti intellektuaalse arengu ja sotsiaalse elu tõttu, aga samas mängib suurt rolli ka tunduvalt väiksem stress ja stabiilsus kui näiteks elukutseline pokkerimängija olles. Eks ka akadeemias töödates/teadur olles tuleb vahepeal ette probleeme mis muretsemisest pea halliks tahavad ajada, aga samas jääb vähemalt palganumber alati samaks.
    Lisaks ei leia ma, et pokkeri mängimine (vähemalt NLHE) üleüldse enam väga nauditav oleks. Vahetevahel kui lauad lahti võtan on alati kõik kohad mingeid Ukraina/Valgevene nitte (mitte et nad väga head mängijad oleksid) täis kellelt mingisuguse raha saamine on raskem kivist vee välja pigistamine. Seetõttu olen viimasel ajal, kui üldse mängin, ainult Spin n Go'dele keskendunud, sest see on ilmselt NLHE formaat millele eksisteerib kõige vähem avalikult kättesaadavaid materjale ja seda on ka vastaste keskmisest tasemest näha.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 21.09.16 at 18:20

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES