Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kuna võiks toimuda Pokkeriprode kalastus trip

Hääletajad
51. Sa ei tohi hääletada
  • 3-5 juuli

    15 29,41%
  • 10-12 juuli

    8 15,69%
  • 24-26 juuli

    28 54,90%
Lehekülg 12, kokku 60 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1190
  1. #221

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    28.01 sai mindud siis varnja alt peale ning 7ndale kilomeetrile. Paras ekstreem kalapüük see oli, peale minnes näitas -20 ning tuult oli ka oma 10m/s kui mitte rohkem. Saagiks kesised 7kg ahvenat.

    Sellel hooajal alles esimene käik varnja alt peale, sellepärast ka suhteliselt tagasihoidlik saak. Kuid jutud liiguvad, et tõmmatakse sealt juba 2 nädalat jutti 40-65kg ahvenat päevas.:) Mõne päeva küsimus, kuna ka ise selle koha üles leian. Oleks ainult järvel nähtavust, sellise tuisuga nagu täna eriti kaugemale kui 100m ei näe.

  2. #222
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Pole talvist kalapüüki kunagi proovinud, selleks mingit erilist varustust ka vaja peale jääpuuri ja sikutska?

  3. #223

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Kõigepealt on vaja korralikku riietust ning jalavarjusid. Seejärel mõtle välja, kus jääd puurida tahad. Mine poodi. Räägi müüjale oma mure ära. Kui on asjalik müüja teiselpool letti, siis saad ka vajaliku varustuse.
    Püügivarustuse hulka peaks kindlasti kuuluma puur, jääkulp, sikulatt, kirbulatt, tamiilid/nöörid, hunnik kirpe ja talilante ning sääsevastsete ehk motõllide hoidmiseks karp.
    Siit edasi oleks hea omada seljakott-istet või siis suuskadel kasti. Maitseasi.
    Pläskud ja termosed ja muu selline vastavalt vajadusele.

  4. #224

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Homme siis peipsile, meeles on siis annan ka tulemustest teada. Minek Tallinnast.

  5. #225

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Korralik riietus peab olema jah, et selliste ilmadega käia jääl, nii et külm ei hakkaks. Ise kui lähen, siis hommikul 6.30 tartust start ning jäält tagasi on tulek, kui juba hämaraks hakkab minema. Mul on ka sõpru, kes mind pidevalt kaasa kutsuvad kalale, kuid olen alati sõbralikult ära öelnud. Minu silmis on nad naljamehed, jääle jõutakse lõunaks, jalavarjudeks on tossud ning seljas dressid. Väikese liialdusega, kuid enamvähem nii on. Mine siis sellistega kalale, kes paari tunni pärast kukkuvad vinguma, et nendel suur varvas külm ning nüüd vaja ära minna :).

    Püügivarustuse hulka peaks kindlasti kuuluma puur, jääkulp, sikulatt, kirbulatt, tamiilid/nöörid, hunnik kirpe ja talilante ning sääsevastsete ehk motõllide hoidmiseks karp.
    Siit mõnede asjadega vaidleks vastu, minujaoks matõlliga püük on täielik idiootsus. Olen peipsil kalal käinud oma 10 aastat ning ei ole kunagi matõlliga püüdnud. Väljas on külm, käed külmetavad ning aja siis seda väikest molluskit sinnna väikse konksu otsa. Mõned püüavad matõlliga siis mingises telgis sees, istuvad päev-otsa ühe augu peal ja ongi kõik. Võibolla tõesti on mõtekas ehk kaldast 500-1km pealt matõlliga püüda, kuid endal mootorsaan olemas, saab alati kõrgel käidud. Kuid siiski, kui saaniga veel peale ei lastud, siis ei olnud probleem ka 3-6km peale jala astuda.

    Mina püüan erinevate sikudega, põiklandid ehk horisontaalid, pikkisikud ( stinger on üks põhiline siku millega mina püüan ) Ning neid on veel igasuguseid. Söödastan ma need sikud "kunstmatõlliga" Selle paned 1x korralikult otsa ning ei pea puutuma teda päris pikal. Kalasilm konksu otsas töötab sammuti väga hästi. Sikuga püügil peab väga palju liikuma, et kala üles leida. Teed augu, liigutad üles alla 5minutit, kui ei tule astud edasi ning proovid uuesti.

    Kui mingeid küsimusi on, siis aitan meelsasti.

  6. #226

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas wousha
    Korralik riietus peab olema jah, et selliste ilmadega käia jääl, nii et külm ei hakkaks. Ise kui lähen, siis hommikul 6.30 tartust start ning jäält tagasi on tulek, kui juba hämaraks hakkab minema. Mul on ka sõpru, kes mind pidevalt kaasa kutsuvad kalale, kuid olen alati sõbralikult ära öelnud. Minu silmis on nad naljamehed, jääle jõutakse lõunaks, jalavarjudeks on tossud ning seljas dressid. Väikese liialdusega, kuid enamvähem nii on. Mine siis sellistega kalale, kes paari tunni pärast kukkuvad vinguma, et nendel suur varvas külm ning nüüd vaja ära minna :).

    Siit mõnede asjadega vaidleks vastu, minujaoks matõlliga püük on täielik idiootsus. Olen peipsil kalal käinud oma 10 aastat ning ei ole kunagi matõlliga püüdnud. Väljas on külm, käed külmetavad ning aja siis seda väikest molluskit sinnna väikse konksu otsa. Mõned püüavad matõlliga siis mingises telgis sees, istuvad päev-otsa ühe augu peal ja ongi kõik. Võibolla tõesti on mõtekas ehk kaldast 500-1km pealt matõlliga püüda, kuid endal mootorsaan olemas, saab alati kõrgel käidud. Kuid siiski, kui saaniga veel peale ei lastud, siis ei olnud probleem ka 3-6km peale jala astuda.

    Mina püüan erinevate sikudega, põiklandid ehk horisontaalid, pikkisikud ( stinger on üks põhiline siku millega mina püüan ) Ning neid on veel igasuguseid. Söödastan ma need sikud "kunstmatõlliga" Selle paned 1x korralikult otsa ning ei pea puutuma teda päris pikal. Kalasilm konksu otsas töötab sammuti väga hästi. Sikuga püügil peab väga palju liikuma, et kala üles leida. Teed augu, liigutad üles alla 5minutit, kui ei tule astud edasi ning proovid uuesti.

    Kui mingeid küsimusi on, siis aitan meelsasti.
    Jah see sikuga püük on peipsi kohta ja ise ka seda rohkem harrastan samade argumentide tõttu , mis wousha välja tõi. . Aga mees küüsis üldiselt ja ei maininud peipsit. Sikuskaga e. landi püük väike järvedel eeldab ikka väga head järve tundmist ja igal järvel polegi sellega midagi teha. Matõll on universaalne ja kus on kala seal ka töötab.

  7. #227

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Jah tõesti, väiksematel järvedel vist matõlliga püük rohkem tulemuslikum. Ise ainult peipsil käin, sellepärast võibolla sai ka nii sõnastatud.

  8. #228

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Jõgi lahti, paatidele-parvedele saab juba mooturid külge riputada ja hooaeg algab. Jeeee. Kalaga läheb veel muidugi aega. 1,5 kuu pärast saab otsa vette kasta

  9. #229
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tõsi ta on, haugi keeluaeg veel kestab korralikult.
    Sai ka vennaga paat soetatud, see aasta saab vähe tugevamalt tegeleda asjaga.
    Rapala poisid vette kasta varsti :D

  10. #230
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk


  11. #231
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Järvamaa poiss ju kurat

  12. #232
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas marxiku Vaata postitust
    E L U K A S
    kumb, mees või kala?

  13. #233
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    ( Click to show/hide )




  14. #234
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    See on ikka korralik põrsas. Haugipüük on nuts :)

  15. #235

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    see aasta ka pokkeriprode kalatrip tuleb ?

  16. #236

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Midagi võiks ju ikka teha. Endal on aga see aasta ajaga nats keeruline ja emajõe trippi enne augustit ei plaani.

  17. #237
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    kindlalt peab minema kalameestega jorisema aga see ie ole see miks siia tulin,


    KÕIK KALAMEHED

    täna TV3 uus saatesari Kalamehejutud

    Saate Kalamehejutud peamiseks eesmärgiks on tutvustada erinevate kalaliikide püüdmiseks vajalikke vahendeid, nippe ja kalastuskohti. Kalastushuvilisele inimesele mõeldud saatesarja igas osas keskendutakse ühe Eesti vetes elava kalaliigi püüdmisele ja sellest maitsva roa küpsetamisele. Saatejuhid on Kalev Kruus ja Vladislav Koržets. Esimeses saates läheb saatejuht Kalev Kruus koos muusik Jaagup Kreemiga Tallinna lahele siiga püüdma, mille Vladislav Koržets lõkketulel maitsvaks roaks küpsetab.

  18. #238
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    ty Julian vihje eest!

  19. #239
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Kahen kilon siika :D

    Koržets on üldse pro kalamees. Tema juttu tahaks tõesti kuulda.
    Millal huvitav tal see spinninguraamat välja tuleb ?

  20. #240

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Mõistlik saade. Tuli kohe suur kalapüügi isu peale.

Lehekülg 12, kokku 60 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES