Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kuna võiks toimuda Pokkeriprode kalastus trip

Hääletajad
51. Sa ei tohi hääletada
  • 3-5 juuli

    15 29,41%
  • 10-12 juuli

    8 15,69%
  • 24-26 juuli

    28 54,90%
Lehekülg 3, kokku 60 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 1190
  1. #41

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Kuna emajõe kohta info viimasel ajal suht jama olnud ja kalamehed siiani suhteliselt tühjade kättega olnud, sai täna ette võetud kontroll püük. Olin 5 tundi tonkatamas ja selle ajapeale õnnestus saada kaks latikat ja hunnik pudinaid.Ja üks suurem elukas oli ka korra otsas aga kahjuks jäi see kord kala peale ja pääses minema. Nii et kala on hakanud nüüd siis jões liikuma. Tripile tulijad võiksid ennast varustada suurema hulga ussidega, ise üritan mõni öö ööusse korjata ja kindlasti ka tõuke osta. Spinna mehed võiks omale muretseda tonka tinasi (parimad on söödakorviga tinad) et öösel oleks rohkem konkse vees. Konkse ja lipsu tamiili on mul piisavalt , et kaksteist tonkat valmis teha ja vajadusel ka ära lappida. Kui kellelgi juhtub olema sump siis selle võiks ka kaasa võtta siis oleks kala säilitamise mure enne grillile minekut lahendatud.

    Peale jaani siis paneme Rohelisekonnaga täpsemalt plaani paika kuidas minek toimuma hakab ja mida vaja veel kaasa võtta.

    Seniks aga head Jaani.


  2. #42
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Peab hakkama vaikselt varustust korrastama. Kõik kes tulijad võiks anda juba teada

  3. #43

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Mis varustust seal ikka vaja kui spinning ja paar kasti õlut.

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mis varustust seal ikka vaja kui spinning ja paar kasti õlut.
    Ei ma tahan ikka erinevaid asju proovida, näiteks eelnimetatud donka jne ;D Kõva üritus tuleb, ootan juba.

  5. #45
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    donkamine on lahe 8)

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Wow, pole vist siia teemasse varem sattunud :-\
    Igatahes, ise eriline kalamees pole ja ei jaga asjast eriti midagi ,aga isa käib ikka vahest kalal. Paar aastat tagasi sai ikka temaga emajõe ääres mõned korrad kaasas käidud, päeval püüdsin käsiõngega, mõned latikad ja ilusat koha olen isegi saanud :D ning öösel vaatasin kuidas isa donkade ja õngedega mässab.
    Palju keegi õngi/donkasi/spinninguid kaasa plaanib võtta? 1? 10? :D
    Ausalt öeldes ma ei tea, kas tulla või mitte.
    Ühe käsiõngega saaks vast hakkama ,aga tahaks ikka öösel mõne angerja ka välja tirida 8) Aga jah, ma ei oska isegi ühtegi lipsu/sõlme teha, pole aega ka eriti praegu ,et jännata nende asjadega praegu. Ussid on suva, varras maasse ja paar tundi korjamist.
    Võtaks siis 1 käsi õnge päeval loopimiseks ja ööseks 1-2 põhjaõnge. Põhjaõngega annab vabalt päeval ka püüda jah?
    Hmm, ja saun ka veel, aaah, liiga mõnus tundub ,et tulemata jätta :D

    Btw, mis unnad on

    Ja ma elan ise raplamaal, et kui keegi viitsib, siis võiks kuskil kokku saada ja koos minna ,ei viitsi sõita eriti üksi :)


  7. #47
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Ma lähen Pärnust, kas on veel siitkandist tulijaid, siis saaks koos kimada, üksi igav sõita.

  8. #48
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Mis kellaks kõik muidu tartu jõuaks? Peab välja mõtlema kohtumis paiga ja kellaaja. Et siis edasi põrutada.

    EDIT: Või teeme nii et jätan telefoni nr ja kõik tulevad ise Kavastusse järele. Siis saan varakult ise sinna minna.

  9. #49

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Ma jõuaks ise 15.00 Tartu, siis võtaks konna peale ja kihutaks tagasi kavastusse. Ehk siis meie oleks stardi valmis 17.00. Ma pakun et võiks teha sellise 2h laekumise aja e. siis 17.00....19.00 kogunemine kavastus (esimene saunas käik ja tervitusnaps) ja siis 19.00 lahkuks laevaga sadamast.

    Mis arvate???

  10. #50
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Peaks mingi nimekirja siia kokku panema, kes tulevad üldse. Praegu ma ei saa midagi aru ;D, siis oleks hea ülevaade.

  11. #51

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    donkamine on lahe 8)
    ROFL, sick huumor.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Peaks mingi nimekirja siia kokku panema, kes tulevad üldse. Praegu ma ei saa midagi aru ;D, siis oleks hea ülevaade.
    Teema järgi on nii lood. Masterpuppetiga võtan ühendust päeva jooksul et saada teada kas ta veel on tulemas. Teiste kontakte pole nii et vast kõik kinnitavad nüüd oma tulekut siin ja ütlevad kuidas kella aegadega on ja kus on soov kokku saada kas tartus või suudavad kõik kavastu ise üles leida, ning kas keegi vajab küüti tartust. Annnan oma nr kah hiljem.

    Rohelinekonn
    Kodu
    Tigrano
    alaska
    leits ??
    Ghost0


  13. #53

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Mina oleks ikka käsi, aga keegi võiks veel Tallinna poolt tulla, saaks ühe autoga?

  14. #54
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Mina lähen ja oleks vinge kui keegi pärnust ka tahaks veel minna, siis tartu lahedam kimada koos.

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Kuidas on selle kohale jõudmisega tartu?
    Arutasime Tigranoga asja ja mõtlesime et võiks kokku saada lõunaka juures kell 17.00 näiteks. Kas jõuavad kõik kohale selleks ajaks? Siis seal saaks vaadata palju meid on ja jätte mõned autod sinna parklasse ning osta poest viimased vajalikud asjad. Seal ka kalastus pood.

    Ning siis põrutada parve juurde

  16. #56

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Kohal. Autot sinna ei jäta. Peale konna mahutan veel ühe tegelase peale, ülejäänu reserveerin kola tarvis. Rohekonna varustuse komplekteerime siis ka seal. Lõunakas on väga hea valik, kuna seal kaks poodi ja lemiklooma poest on võimalik soetada usse, tõuke ja muud kalastus staffi. Täna öösel sai 30...40 ööussi ka korjatud.

    Sealt saab kõik muu vajaliku k.a. küttuse parvele.

    Ootan siis üldsuse kellaaja kokku leppe veel ära ja kohtub siis juba üritusel.

  17. #57
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Ehk võiks ka arutada, mis sööke jooke oleks mõistlik kaasa võtta ;D Või milles üldse teeme süüa, kas keegi üldse võtab midagi kaasa. Ma ise ostan ka usse ja tõuke, öö ussidega pole endal vist midagi teha ;D Lante ostsin küll terve hunniku.

  18. #58

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Mulle kellaaeg sobib. Kas see üritus kestab kolm päeva? Kuidas see ööbimine on ja söök ja värki...

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mulle kellaaeg sobib. Kas see üritus kestab kolm päeva? Kuidas see ööbimine on ja söök ja värki...
    pühapäeval tagasi. käime peipsi juures ära kui sobib. aga nüüd kas ghoust tuleb või ei?

  20. #60

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Söök: Parve peal on olemas grill, nii et söök tuleb ainult jõest kätte saada ;D ok ok. Tean et rohelinekonn pidas enne pokkeripro ametit, kokka ametit ;D ok ei haka teda ka piinama. Võtame poest liha värki ja midagi salati valmistamiseks. Kuna meid nii vähe on siis pole mõtet seda hakata vedama ei Tallinnast ega Pärnust ja kõik söögi joogi poolise võiks osta koos Tartust kaasa.

    Varustus: Laupäevaks lubab praegune ilmaennustus hoovihma, selleks peab siis ka valmis olema. Magada on kindlasti kõige mugavam ikka telgis. Kuigi parvel on ka paar lavatsit kus saab siruli visata aga hommikul on seal ikka mõnusalt niiske olemine. Pimedalajal püügiks tasku-otmikulamp. Kuidas tavaliselt ikka matkale (kalale) minnakse. Mina võtan oma kokkupandava tooli kaasa, sest pimedat aega ei taha maha magada ja siis kindlasti kaldalt angerjat jahtides (eriti hea on see et lubab natuke pilvisust) on mõnus toolil istuda õltsi luristada. Lisaks vean kaasa landiloopijatele kummipaadi. Sääskede ja parmudega on muidugi emajõel lood väga hästi, et siis neile ka midagi kingituseks.

    Et esialgu võtke siis kaasa telgid, kalastus varustus ja hea tuju. Ülejäänu komplekteerime tartus. Usun , et kui 17.00 kõik kohal on siis saame kõige sellega kenasti hakama ja kell 19.00 juba on parve nina Peipsi poole.

Lehekülg 3, kokku 60 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES