Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kuna võiks toimuda Pokkeriprode kalastus trip

Hääletajad
51. Sa ei tohi hääletada
  • 3-5 juuli

    15 29,41%
  • 10-12 juuli

    8 15,69%
  • 24-26 juuli

    28 54,90%
Lehekülg 10, kokku 60 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1190
  1. #181
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Saan õnge sisse .. 2h ei midagi, ja siis raksatus, kell 1 öösel hakkab õng kolisema nagu jube .. tra juba mõtlen, et raudselt angerjas .. haagin, kerin välja ... HUI mingi näkane turba raibe .. davai uuesti ussid otsa ..
    Puusalt pakun, et see oli hoopis väike säinas - isegi kunagi Võrtsult väikseid säinapoisse saanud muulilt õngitsedes. Jube sarnane turvale - uimede värvus erinev näiteks...

  2. #182

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Imo oli ikka turvas, kui ma ei eksi .. säina sai üks teine tüüp, too oli ikka teistsugune

  3. #183

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    kas tripiga ühinedes peab oma varustus olema mul piirdub see suht spinna ja kahe landiga :s

  4. #184
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    kas tripiga ühinedes peab oma varustus olema mul piirdub see suht spinna ja kahe landiga :s
    sellest piisab spinna ehitame põhjakaks kjohe ümber ainult osta omale tina ja mõned konksud või siis kohe vastav asi nagu TIGRANO ostis eelmine kord

  5. #185
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Panen oma emajõe seikluse ka kirja. Nii õhtu 7st tuld .. plaanis ridaõnged jms sisse panna .. jõuame 3. tüübi juurde, kelle pidime peale võtma ... tra vaatame what, vend alles harutab ridaõngi .. no mis siis ikka .. aitasime harutada .. kell 8. Võtsime kõvapõhjaga kummipaadi ja 2.2 hobujõulise paadi ning võrtsu äärde (jõesuu vms, emajõgi saab alguse siis sealt). Davai kell 22.05 lähme ridakat panema sisse. Tra mootor käima ei lähe ... lõpuks saime käime .. kell 22.15, suht pime juba, võrtsu peale kiiresti ja üritame ridakat panema hakata ... laseme sisse otsa juba ja hakkan aerutama, kysin poisid, KUS ON AERUD .. mm ei tea, pole .. proovi kahvaga aerutada ... tra tõmban nagu segane .. ei midagi .. Siis üks tüüp ütles, et davai, paneme mootoriga, läheb kiireks, aga proovime. Vend paneb mootori käima .. üks ridaõnge nöörijupp oli sõukruvi juures. Tüüp pani mootori käima, ma vaatan what, kastist jooksis ridakas peaaegu tyhjaks, davai mootor kinni. **** kus seal oli nööri ... lõikasime puruks ning loobusime teiste panekust, ilma aerudeta ei tule sittagi välja. Kell on 22.40 jumala pime jube ning meil vaja allavoolu veel sõita üks 20 minti (liinide alla). Vaatame, et oh normaalne pill see 2.2 hobujõudu, sitaks kiiresti läheb.
    Davai jõuame kohale, midagi ei näe, taskulampi obv ei võtnud ... Saan õnge sisse .. 2h ei midagi, ja siis raksatus, kell 1 öösel hakkab õng kolisema nagu jube .. tra juba mõtlen, et raudselt angerjas .. haagin, kerin välja ... HUI mingi näkane turba raibe .. davai uuesti ussid otsa .. väikesed türad vahel sõid ära ning jälle uued otsa .. kell 3 jälle siuke kolin, no nyyd on 101% angerjas või luts ... haagin, kerin välja .. 250g latikas . . obv tagasi vette .. mõtlesin, et magan nats. Obv telki ei olnud. Magamiskotiga heina sisse .. 1h magatud .. kell ca pool 5 .. **** üleni l2bi märg. Kaste maha tulnud .. magamiskoitt l2bi märg, riided läbi märjad... Hommikul panna märjad püksid ja särk selga OUJEE (kuivad riided obv unustasin autosse) ... Siis mõtleme nahhui, enam ei viidsi, hommiku veel proovisime, aga latikas ei võtnud ka ... Viskame asjad peale ja hakkame ülesvooli minema .. no **** pill vapsjee ei liigu 20 minti sõitnud ja 50m liikunud .. siis davai, viskasime näppe. Mina ja üks teine sõber peavad jala minema autoni (ca 6km), kolmas vend läheb paadiga üksi .. (üksi sõites liikus paat normaalselt). Jõuan kell 7.30 auto juurde ... läbi märg, sitaks külm, sitaks väsind ja kopp nii ees. Munadeni rohus sumpasime selle 6km .. saime maanteele kuidagi ja siis autoni ... **** nii närvis, magamata öö, kala pole, mis teeme? Davai lendame turule, ostsin 2x 1kg angerja ja 2 latikat, soolasime ära ja nüüd suitsetama.... ja siit loo moraal:

    KALAL KÄIK ON MÕTTETU (vähemalt eestis), MINGE TURULE JA OSTKE KALAD NING TUNDGE SUITSETAMISEST RÕÕMU. over and out
    Sellest võiks teha komöödia - Hädapätakad :D

  6. #186

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    kõik l2ks persse mis minna andis .. minig meta v2rk

  7. #187

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    otsustasin et tulen
    keegi võiks mulle mingi kontakt telefoni saata at 53666767
    ise olen homse hommikuni eemal arvutist

  8. #188

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Kurvad uudised on kahjuks parvega. Nädalavahetuse seltskonal on juhtunud mootoriga midagi ja nüüd helistati et vajaliku juppi tellimine võtab nädal aega aega. Ja et põhimõtteliselt saab sõita küll kui igakord mootor nöörist käima tõmmata (starter on pees) aga teades selle mootori käivitamist nööriga siis ma kahtlen kas tahan seda trippi enda vastutusele võtta. Oleks väike 5hj mootor aga seda 30hj ja sittast asendist käivitada on ikka jube möga. Ja kui veel midagi peaks selguma siis parve nänud kodanikud teavad et ega abi leidmine võib osutuda päris keeruliseks ja kalliks ettevõtmiseks.

    Asendus ettepanek jälle sama mis eelmisel korral jõeäärde ilma paadita minna või mis asjast huvitanud arvavad.

    Teine ettepanek on seotud kummipaatidega. Mul on üks olemas. Parve matk asendada ebamugava ilma sauna ja grillita kummipaadi matkaga. Distants Tartust kavastusse ühe ööbimis laagriga luunija kandis. Sellisel juhul oleks vaja paate juurde leida. Tagasi transa leiaks ka.

    Kolmas ettepanek on et keegi teine teeb ettepaneku


    Vabndust kui kellegi lootused ootused said löödud aga tehnikasport.
    Terv Kodu

  9. #189
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Selles suhtes et me võime proovida ju nöörist tõmmata käima ikka ja kui asi tööle ei lähe siis saab alati jõeäärde kuhugi laagri üles lüüa ja hakata kala püüdma. Või siis ei hakka üldse parvega jändama ja läheme kohe kuhugi jõeäärde. Mul vahet pole. Küsimus on lihtsalt kas kaugemalt vennad viitsivad sõita kalale kui parve pole.

  10. #190

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Mina pole isiklikult seda pilli kordagi käima tõmmanud. Aga näinud olen kui käima on tõmmatud, nii et minul selles suhtes vahet pole ja võime ka nii teha.

  11. #191
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Kõige hullem oleks, kui kimad kuskile ära parvega ja siis käima enam ei lähe ;D

  12. #192

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    >Mina sõidaks (kui me ta käima saame) üles voolu max luunja sillani ja siis kui käima enam ei saa saab koju ikka tagasi vee vooluga

  13. #193

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Et siis teeme ära ???? Ma hakaks juba asju pakkima. AA Tigrano mul on üks kurb uudis veel, mul pani naine kolmeks päevaks Tallinnasse minema

  14. #194
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    Kas seal kuskil lähedal telkida ka on, et oleks selline viisakam koht, mitte võsa?

  15. #195

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    täitsa olemas

  16. #196

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    ei saa ühineda teiega head kalastamist

  17. #197
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 11-12 august

    no tra, ma olen ikka eriline lammas. no vapsee idioot.

    tahtsin ju ka tulla, päeval sain kõne, et õhtul üks koosoleks. üldse ei mõelnudki, et mul plaanid ju tehtud. jõudsin nüüd koju ja tuli meelde kus ma olema peaks :-\

  18. #198
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Asjaolude kokkulangemisel sai käidud plaanitud Emajõe asemel > Saaremaal kalal, kus sain hommikul ainult ahvenaid, sest põhjaõngega läks asi käest ära, kuna jubedaks tormiks läks öösel.

    Üks asi mis on kindel, et Eesti vetes on kala ikka nii rigged vähe juba, et midagi erilist loota ei tasu kunagi.

  19. #199
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Kas keegi teab tallinna ligidal mingit head kohta kus lanti loopida saaks ja havi või ahvenat püüda?

  20. #200
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Asjaolude kokkulangemisel sai käidud plaanitud Emajõe asemel > Saaremaal kalal, kus sain hommikul ainult ahvenaid, sest põhjaõngega läks asi käest ära, kuna jubedaks tormiks läks öösel.

    Üks asi mis on kindel, et Eesti vetes on kala ikka nii rigged vähe juba, et midagi erilist loota ei tasu kunagi.
    Vale koht vast siis.. Sõber tõmbas 80 ridapõhjaõngega(vist on selline nimi) 12 angerjat välja. Enda rekord oli kunagi kas 6 tükki 120 õngega. Saaremaa on suur ja lai, angerjaid leidub rohkem sõrve pool.

Lehekülg 10, kokku 60 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES