Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kuna võiks toimuda Pokkeriprode kalastus trip

Hääletajad
51. Sa ei tohi hääletada
  • 3-5 juuli

    15 29,41%
  • 10-12 juuli

    8 15,69%
  • 24-26 juuli

    28 54,90%
Lehekülg 13, kokku 60 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1190
  1. #241
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Väga huvitav ja hariv saade. Ma ei teadnudki, et siiapüügil topeltuss pannakse.

  2. #242
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Väga huvitav ja hariv saade. Ma ei teadnudki, et siiapüügil topeltuss pannakse.
    ei pandagi. see oli lihtsalt nipp

    E: parandan end.. topeltuss pole MUST see oli lihtsalt nipp
    Viimati muudetud Sass poolt : 03.06.10 at 00:31

  3. #243

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    keegi teab äkki kuna kordust on ?

  4. #244
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    http://www.tv3.ee/online

    lõunast peaks sealt vaadata saama.
    kuda elad muidu? pokkerit ikka mängid?

  5. #245
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Igati asjalik saade.

  6. #246

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    http://www.tv3.ee/online

    lõunast peaks sealt vaadata saama.
    kuda elad muidu? pokkerit ikka mängid?
    ikka lasnas elan :D ja pokkerit mängin ka

    ja ei ole raiped pannud sinna kordust üles

  7. #247
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    nyyd on, kuid krt poolik. bad beat ikka

  8. #248

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Kas Saaremaal, Kihelkonna kandis, on mõni hea kalastamiskoht?

  9. #249

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    meri?

  10. #250

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kas Saaremaal, Kihelkonna kandis, on mõni hea kalastamiskoht?
    põhimõtteliselt meri on üks variant. siis seal lähedal on üks karjäär (Jaagarahu), kust, olen kuulnud, et ka kala on saadud. ja Karujärv ka koht, kus spinningut saab loopida. Muidu Kihelkonnast lõunas vist 2 mingit oja ka, aga need on tõesti ojad ja ma ei tea, kui põnev sealt midagi püüda oleks. Mingeid särgi vist on sealt saadud vms. Ilmselt kõige mõistlikum kellegi kohaliku käest uurida, mis teema on.

    Kuressaare kõrval Suurlahe ääres saab paadi laenutada jahiseltsist või mis iganes koht seal on, ja lahe peal kala püüda.

    Ja no alati saab ju kalakasvatustesse minna, seal kindel saak :D

  11. #251

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    pean ka mignite õigete kalameestega kalale saama, mul sõpradega ööpüükidele minekud teada .. 2 kasti õlut ja 3l viina kaasa .. ommiku tohutus pohmellis ja parimal juhul 1 kiisk

  12. #252
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Samas pisut sakkis peaga on väga hea kala püüda, kuidagi lihtsam on kala tapmisega asjata siis , eriti mõne korraliku haugi puhul :D.

  13. #253

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Ega keegi forellikütt siin foorumis ei ole ? Ise alles hiljuti hakkasin pihta ning nüüdseks mõne nädalaga varustuse alla ca 5k matnud, on ikka haigus rsk. Algas see triangel vast sellest, kui teise viskega oli ühel põlvamaa väiksel jõel ca kilone forell otsas ( esimene vise läks teise kaldasse võpsikusse ) Kuid kahva mitte olemasolemise tõttu suutis sõber kuidagi selle forelli käte vahelt minema lasta.

  14. #254

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas wousha Vaata postitust
    Ega keegi forellikütt siin foorumis ei ole ? Ise alles hiljuti hakkasin pihta ning nüüdseks mõne nädalaga varustuse alla ca 5k matnud, on ikka haigus rsk. Algas see triangel vast sellest, kui teise viskega oli ühel põlvamaa väiksel jõel ca kilone forell otsas ( esimene vise läks teise kaldasse võpsikusse ) Kuid kahva mitte olemasolemise tõttu suutis sõber kuidagi selle forelli käte vahelt minema lasta.
    ma peaageu olen, aga kalal pole veel k2ind :D::D muretsesin omale landid, ridva jne .. agha ajapuudusel pole joudnud, ise ka louna eestist. tho kahlamis pykse jms pole fancysid asju .. mingi peale 15 juunit k2iks ise ka esimest korda :D võtad mind punti :D?

  15. #255

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Krt ma ise samasugune algaja sellel teemal, kuid kunagi võiks ju mingi tripi teha küll, nagu ma aru olen saanud, siis sa Tartus pesitsed ? Ise ka Tartu inimene muidu .. Mul sõber suurematsorti forellikütt lennukaga ( ise spinna ostsin ), uurin talt need paremad kohad välja ära.

    Mul ka päris kahlakaid pole, on sellised vöökohani DAMi kummarid v minikahlakad. Täna sai 25 taskuga vest endale ostetud, kuhu kõik see kraam ilusti käe jala juurde ära paigutada.

    Plaan oli ka täna minna, kuid ilm liiga päikseline oli forelli jaoks ning jäi minemata.

  16. #256

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Ma ei tea pyygist suht mdigai. pole never pyydnud, aint haugi jahtija olen olnud :D Tartust jah muidu, pean maalt tavaari siia vedama. Patilaa orgunnis mulle igast v2gevad landid. Kuda siin tartu kandis on .. ilma nende suurte kummariteta saab mööda kaldaid tuiata? tulevikus endal ka plaanis need kahlamis pyksid vms ikka

    Esmalt prooviks ära selle 2geda pyygi .. haugist lihtsalt siiber :D ja eestis imo pole ka neid :D

  17. #257

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    No oleneb täiesti jõest .. mõnel jõel vast saab tossudega ka isegi hakkama, kuid eelmine nv sai käidud jõel, kus ilma nende suurte kummariteta poleks midagi suurt teinud .. Kuna forellijõed kohati ikka väga madalad, siis saab ikka risti üle jõe ka kõnnitud .. seda enam, et kui vise ei ole päris täpne veel, siis vastaskalda võpsik on tõsiasi üsna tihti, kus see lant maandub. Kui päevas kümneid lante ära ei taha lasta, siis on vaja ikka päästmas käia.

    Tartu kandis vist ma ei teagi ühtegi normaalset forellikat, peab ikka sõitma veits autoga, kas siis põlva/võru poole või siis sinna jõgeva poole.

  18. #258

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    tartus kindel kala koht on ikka Emajõgi tigrano ja alaska võivad kinnitada

  19. #259
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Tsitaat Algselt postitas Kodu Vaata postitust
    tartus kindel kala koht on ikka Emajõgi tigrano ja alaska võivad kinnitada
    Kui saladus pole, siis kus täpsemalt mõtet uss likku visata on. Olen mitmest kohast proovinud, aga siiani tühjade kätega jäänud...

  20. #260

    Re: Pokkeriprode kalastus nurk

    Oleneb millega püüda ja kuna. Pokkeriprode kalastus trippil said kõik mehed kolme päevaga vähemalt ühe kala. Mul pole veel õnnestunud päris nulli meheks veel kordagi jääda. Püüan peamiselt põhjakaga ja tavaliselt lähen Tartu vangla tagant jõe äärde.

Lehekülg 13, kokku 60 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES