Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kuna võiks toimuda Pokkeriprode kalastus trip

Hääletajad
51. Sa ei tohi hääletada
  • 3-5 juuli

    15 29,41%
  • 10-12 juuli

    8 15,69%
  • 24-26 juuli

    28 54,90%
Lehekülg 8, kokku 60 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1190
  1. #141
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Tsitaat Algselt postitas Kodu
    Nädalavahetuse mehed söödavad meile kohad sisse :)
    Siis võib vahva kalapüük tulla, kui mitu päeva koht sisse sööta on lootused suured.

  2. #142
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Siis võib vahva kalapüük tulla, kui mitu päeva koht sisse sööta on lootused suured.
    Angerja puhul see eriti ei aita sisse söötmine :D. Kuna too kala ei funka peibutussöötadele.
    Aga kui juba nädala sees siis vaata, et hakka mõtlema töölt lunastada vaba päev. ( Nagu talvel juba, isu nii suur, et ei suuda taltsuda ennast).
    Eks näeb mis nv toob siis selgub täpsemalt olukord. Muidu varustus enamvähem olemas kuid angerja ja emajõe püügi kogemus puudub. Eks selle lappiks kohapeal kokku. Mis söödaga muidu püük toimuks antud isendile-ööuss?
    Kas antud teritooriumilt ka muud viimasel ajal trehvanud on näiteks latikat?

  3. #143

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    tra mu angerjajaht oli total fail eelmine teisip ... tra triljon parmu .. ma ei saand ühtegi fakgin kala ... ööusse ajasime mingi 400 tükki veel staadioni pealt kokku .. nahhui 5 põhjakat sees, küll kalatükid otysas .. maisid värgid särgid .. ***** ma ei lähe ennem augusti lõppu kalale .. ööd l2hevad pimedamaks ja angerjas hakkab ka rohkem ehk mekkima .. sõber võttis obv ridakaga võrtsu peralt 2 tkki välja. 1.1kg ja 850g .. riged shit

  4. #144
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Tsitaat Algselt postitas leits
    tra mu angerjajaht oli total fail eelmine teisip ... tra triljon parmu .. ma ei saand ühtegi fakgin kala ... ööusse ajasime mingi 400 tükki veel staadioni pealt kokku .. nahhui 5 põhjakat sees, küll kalatükid otysas .. maisid värgid särgid .. ***** ma ei lähe ennem augusti lõppu kalale .. ööd l2hevad pimedamaks ja angerjas hakkab ka rohkem ehk mekkima .. sõber võttis obv ridakaga võrtsu peralt 2 tkki välja. 1.1kg ja 850g .. riged shit
    irw krt :)
    Ise ka plaanin panna augusti lõppus täis mahuga latika grindimise kuskil lõuna eestis või emajõel maha panna.
    Ööussi jaht omamoodi action tegevus:D. Tilti ajab kui keskelt veel peale pikka sikkutamist pooleks läheb

  5. #145
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august


  6. #146

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Angerja ükskõiksus söötmise suhtes on suht laialt levinud aga ise võin enda kogemusest rääkida, et kui õhtul püüad söödakorviga latikat ja öösel vahetad konksud ööussile sobilikumaks aga söödakorvi täidad siiski ära (eriti hea on midagi magusat kasutada N vanillje,mesi j.n.e). Ega asjata ei öelda , et suitsumehed angerjat ei saa. Mina pesen alati enne jõeliivas käed ära kui ussi konksule sätin ja enne täidan ära ka söödakorvi, mis peaks iseensest juba minu käed magusaks tegema. Angerja lõhna tundlikus on siiski kalade seas üks paremini arenenud meel.

  7. #147
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    See eelmine tripp praamiga tundus kõva teil, peale kalapüügi ka entertaiment value, saun ja värgid. Ise võtaks vist meelsamini osa sellest praamitripist kunagi kui uuesti tuleb. :P Aga ma mõtlen siin natuke, et äkki võiks jõe äärde ka tulla angerjat püüdma. :P Ma mingi eriti suur kalamees pole, aga no olen ikka käinud mõned korrad angerjajahil ja TIGRANO ka nii kiidab, et peab mõtlema nüüd. :D

  8. #148

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Nii teisipäeval hõivame kohad vanglataga ca kella 14.00 .....15.00. Kes on huvilised kaasa lööma siis võiksid siin endast märku anda , et siis teab keda oodata ja kas on kohale jõudmiseks vaja eraldi juhendamist või eelnevat kokku saamist. Samas kohta on kerge leida ja liituda saab terve päeva jooksul.

  9. #149
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Mina otsustan viimasel minutil, sest homme kiman vara maale ja täpselt ei tea veel kuda jõuan jne.

  10. #150
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    on siis keegi homme tulemas? Igatahes kes kohta ei tea PM annan oma nr siis saab juhatada vms.

  11. #151
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Kohe otsustan asja ära, kas tulen või mitte

  12. #152
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august


    Ise hakkan sättima jõe äärde

  13. #153
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    See kord annan alla ja otsustan mängimise kasuks peale laisklemist.

  14. #154
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    jõel

  15. #155
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    11-12 läheme selle sama veealusega jõele kes huvitatud on. kohti pole 800 nii et....
    eila saime mingeid latika lipse ainult ja kohtasime jõe ääres miskit jehoova tunnistajat

  16. #156

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Evolutsiooni mõiste saime vähemalt selgeks :). Aga järgmise nädala plaan on üks suts rahulikum parve matk teises suunas teha e. Kavastust Tartu poole ja mina võtan oma teisepoole ka kaasa, et siis ei ole plaanis ennast mutta tõmmata . Koos konnaga siis vabu kohti hetkel 8.

  17. #157
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Kuidas kalaretk täpsemalt lõppes ja kas tõesti ühtegi suuremat kala ei saanud sealt vangla tagant?

    Ma arvan, et tuleksin ka Parve tuurile hea meelega koos naisega, aga pean vaatama kuhu lapsed jätta.

  18. #158

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Ise l2hen reedel emajõele jälle ässama, vb võrtsu peale ka. See kord siis ridakas kaasa .. 150 tükki sisse .. sajebiiz kui siis ka angerjat ei tule ... pyhap vara hommik l2hme linaskit taga ajama maisiga

  19. #159

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Noo ussi ja tõuku ei saanud üüldse konksule panna, sest nii kui konks vette sai olid väiksed nuru tattid kohe kallal ja neid oleks võinudgi lõpputult välja kiskuda. Siis proovisime maisiga ja paistis et seda need väiksed algul ei tahtnud ja saime paar korralikumat latika lipsu, aga ei midagi märkimisväärset.Ja lõpuks hakasid need väiksed ka seda maisi imustama. Öösel ööussidega angerjat seekord ei saanud ja sedasi ka teistel meestel kes jõe ääres peale meie olid. Hommikul lootsin , et väiksed veel ei kiusa ja saab tõuguga mõne priskema poisi kätte aga ei midagi, väikseid oli kõik koht täis ja lihtsalt ei õnnestu suurt kala meelitad kui need raisad parves ujuvad. Aga tühjade kättega vähemalt ei jäänud ja konn saab enda rõdul nüüd kala kuivatada.

  20. #160
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 4-5 august

    Kalapüük on tõesti mõnus pingetemaandaja. Kuna pidevalt arvutitaga istun, siis olen viimased 5 aastat spinnaga jõgedel matkanud, et füüsilist koormust lisada. Eelnevalt olin ka tihe tonkataja ja elusa leotaja. Seni kuni tervist ja viitsimist on, keskendun peamiselt jõeforelli tagaajamisele. See aasta on ikka väga hea olnud. 1 - 2kg vahemikus väga mitmed kenad kalad saadud...

    Kivi kotti!

Lehekülg 8, kokku 60 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES