Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kuna võiks toimuda Pokkeriprode kalastus trip

Hääletajad
51. Sa ei tohi hääletada
  • 3-5 juuli

    15 29,41%
  • 10-12 juuli

    8 15,69%
  • 24-26 juuli

    28 54,90%
Lehekülg 1, kokku 60 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1190
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Pokkeriprode kalastusnurk

    Tsitaat Algselt postitas Kodu
    Kuna tegemist antud trippi puhul mitme päeva üritusega siis on vast mõttetu pühenduda ühele püügi viisile ja Emajõgi pakkub kalastamiseks väga palju erinevaid võimalusi. Päevasel ajal on paras õngitseda ja spinninguga püüda, õhtul vaja kindlasti ka unnad sisse panna. Enne ööd peaks pallnima anga tonka püüki (angerja jahti). Hommikul aga vaja suured haugid undade otsast ära korjata. Nii et püügi võimalusi on igale maitsele.

    Parv millest venna raas rohelinekonn rääkis ei lähe meile rohkem maksma kui vaid kütuse kulu. Parvel on saun, eesruum + katusel vaateplatvorm. Kiirust sellega ei omanda aga mõnusaks kulgemiseks täiesti piisav. Sadam parvel asub kavastus ja siit peipsile ja tagasi saab c 20 l bensiiniga. Kavastu -Peipsi-Kavastu sõit kestab ca 5 h , et siit saab aimu liikumis kiirusest.

    Püügi kohad ja laagri paigad. Kavastust Peipsi poole on kaks kõige atraktiivsemat kalastus kohta Koosa ja Ahja jõe suubumis kohad Emajõkke. Lisaks ona kalameeste poolt Kavastust peipsi poole tekkitatud laagerdamise kohti 2..3 tk. Kes aga järve jõele eelistavad siis on emajõgi ühenduses mitme järvega , kuhu kannatab parvega sõita ja ka seal on laagerdamise kohad olemas. Et valikuid on palju ja peaks saama nädalavahetusega kõiki neid ka proovida.
    Tripid hetkel ära olnud


  2. #2
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Loodan, et ilusale üritusele liiga ei tee, aga kalal käiakse ikka üksi, kaksi või äärmisel juhul kolmekesi. Kõik mis üle selle muutub enamasti joominguks ja läbuks :).

    Kirglik spinningist,
    Pastilaa

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    haha hästi öeldud ;D

  4. #4

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Viskan hetkel käpa püsti, et tulen. Kuupäev ei ole oluline, kui just suvel tööle ei lähe. Aga hetke seisuga ilmselt ei lähe.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    ma eelmine aasta käisin emajõel kolme sõbraga, renitisime kaks mootorpaati ja lasime peipsi poole jeed. (selle krdi silla alt mis seal tartu-tln maanteel on) telgid asjad kaasas, ööseks jäime ikka sinna. kõik oli ilus, ilm ja loodus jms. ainuke mida polnud, oli kala :D kaks päeva loopisime neljakesi, täpselt null kala saime (v.a. siis need särjed, mis kaldapealt tavaõngega kassile sai püütud)

  6. #6

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Mõte on hea, aga 12+ kalale minna...I dont know?!

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mõte on hea, aga 12+ kalale minna...I dont know?!
    mina olen kunagi käinud sarnasel kokkutulekul kus oli palju rahvast koos. Seda siis kalastus foorumi rahvaga suht muhe oli.
    Üksi võid igapäev kalal käija aga vahest on tore ka selliseid ühis üritusi teha. Püüme kala õhtul teeme grilli ja sauna, selleks teema ongi et näha kas on huvilisi. Ja kui polegi siis pole hullu

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Mis vahet palju tripil osalevad ei pea ju ninapidi koos kala püüdma ;D

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mis vahet palju tripil osalevad ei pea ju ninapidi koos kala püüdma ;D
    ainuke vahe on siis kui soovime sõita kuhugi mööda jõge

  10. #10

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Kalastus on küll tore jne, kuid me peame kindlaks tegema, milega ja kuidas me püüame. A'la kas lähme lanti loopima, tonkaga põõdma, õngega, võrguga :D?

    Kui saab selle slegeks, siis koha valik on suht easy. Tean nii mõndagi kohta.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    mina püüaks kala õllepudeliga surnuks visates:-)

    ehk siis tegelt poleks minu jaoks kalapüük eriti oluline teema.. kui põõsast ühe ridva lõikaks, keegi konksu ja korgi annaks.. siis võiks konksu otsas vihmaussidele ujumist küll õpetada:-)

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Nagu ma aru saan on plaan seotud jõega. Ma eelistaks järvel püüdmist aga jõgi peaks ka suudmeosas suht kalarikas olema. Mõte muidu meeldib väga, kuid kohalolekut lubada ei saa hetkel.

  13. #13

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Kalastus on küll tore jne, kuid me peame kindlaks tegema, milega ja kuidas me püüame. A'la kas lähme lanti loopima, tonkaga põõdma, õngega, võrguga :D?

    Kui saab selle slegeks, siis koha valik on suht easy. Tean nii mõndagi kohta.
    Tere tere.

    Teen siis ka oma esimese kommi siia foorumisse ära. Olen siis Rohelisekonna vend ja pokkeriga tegelenud ca 1 aasta. Siiani olnud fish suuremal osal teie jaoks aga peale selle foorumi lugemist on asjad hakanud teises suunas liikuma.

    Kalapüüdmisega tegelenu kogu oma teadliku elu ja mitmetel suurtel kokkutulekutel osalenud. Kuna tegemist antud trippi puhul mitme päeva üritusega siis on vast mõttetu pühenduda ühele püügi viisile ja Emajõgi pakkub kalastamiseks väga palju erinevaid võimalusi. Päevasel ajal on paras õngitseda ja spinninguga püüda, õhtul vaja kindlasti ka unnad sisse panna. Enne ööd peaks pallnima anga tonka püüki (angerja jahti). Hommikul aga vaja suured haugid undade otsast ära korjata. Nii et püügi võimalusi on igale maitsele.

    Parv millest venna raas rohelinekonn rääkis ei lähe meile rohkem maksma kui vaid kütuse kulu. Parvel on saun, eesruum + katusel vaateplatvorm. Kiirust sellega ei omanda aga mõnusaks kulgemiseks täiesti piisav. Sadam parvel asub kavastus ja siit peipsile ja tagasi saab c 20 l bensiiniga. Kavastu -Peipsi-Kavastu sõit kestab ca 5 h , et siit saab aimu liikumis kiirusest.

    Püügi kohad ja laagri paigad. Kavastust Peipsi poole on kaks kõige atraktiivsemat kalastus kohta Koosa ja Ahja jõe suubumis kohad Emajõkke. Lisaks ona kalameeste poolt Kavastust peipsi poole tekkitatud laagerdamise kohti 2..3 tk. Kes aga järve jõele eelistavad siis on emajõgi ühenduses mitme järvega , kuhu kannatab parvega sõita ja ka seal on laagerdamise kohad olemas. Et valikuid on palju ja peaks saama nädalavahetusega kõiki neid ka proovida.

  14. #14
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    ma pole suurem asi kalamees, kui siis püüaks ainult elektri või dünamiidiga et koguaeg kalu saaks tõsta paati, aga olen kõva kahvamees ja kalapüügi õpetamise mõttes võin ka kaasas olla.

    kõik eeldusel, et vaba aeg on sellel, sobiks pigem viimane variant kui üldse

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip

    Nii parv on kinni pandud 3-5 juuli. Kohti on seal 12. Kes aga tahab pangu nimi kirja, kuna parve peale minek on Kavastust siis sellest kuidas me tartust sinna lähme räägime aja lähenedes kui on teada tulijate arv.
    Sõit toimub 100% olenematta siis sellest palju meid tuleb, sest Koduga plaanisime ära et lähme kasvõi kahekesi.

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Mina olen kohal. Nendest tulevad kõvad kalastus päevad :o

  17. #17

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Hmm, siis peaks kibekiiresti oma spinningu ka välja otsima ja ilusamad landid läikima lööma.

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mina olen kohal. Nendest tulevad kõvad kalastus päevad :o
    Seda kindlasti.

    Ma ise pean poodi minema varustust täitma, pole suht pikka aega käinud kalal ja eelmine suvi vist sai viimanegi varustus ära lõhutud. :P

  19. #19

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Ma paneks kah ennast kirja.

  20. #20
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeriprod kalastus trip 3-5 juuli

    Kulutan ulme summa varustuse peale, et ikka kalamehe pokerface oleks ;D

Lehekülg 1, kokku 60 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES