Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 31

Teema: BR juhised

  1. #1

    BR juhised

    Tere. Minul on selline küsimus, seoses kooliaasta lõpuga tekib mul palju vaba aega ning see asemel, et kõik oma päevad kodus/rannas lesides viita, mõtlesin et alustan ka oma netipokkeri karjääri. Küsimus oleks järgnev - kui ma soovin alustada Teiobetis NL4 mängimisest, siis kas 10BI piisab algul - 40€? Ning liikudes edasi, mitu BI peaksin ma koguma, et liikuda NL10, või millist taset Te soovitate mul peale NL4 võtta. Oletame, et vastuseks on 10BI, mis tõenäoliselt on vale vastus, siis kas ma peaksin vastavalt koguma 140€, et kui ma 10BI kaotan, siis on mul endiselt ka 10BI NL4 omi.

    Oletan, et tegelikult peaks mul olema 20-30 BI, et edasi liikuda ja kui ma 10€ sisse kannan, siis ma pean lootma, et sellise rahaga ma ka beadin?

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: BR juhised

    Hea oleks kui vähemalt 25BI alustad aga edasi liikudes vastavalt enesetundele 20-50 BI ja kui alla 20BI läheb siis tagasi eelmisse limiiti.
    Edu grindimisel. :)

  3. #3
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: BR juhised

    Ma soovitaks algul vähemalt 20BI, ehk siis 80€. Rohkem oleks veel parem. NL10 liiguks mingi 25 buyiniga.. ehk siis kui 250€ on käes.
    Ja pane omale mingid reeglid paika.. näiteks kui liigud NL10 peale ja on 25BI koos, et kui langed 20BI peale(200€) siis liigud limiidis tagasi.

  4. #4

    Re: BR juhised

    Prognoosida oskab keegi - kui palju teenib üks tugev TAG mängija NL4 tunnis, mis oleks keskmine winrate?
    Ning kas alustada kohe Poker Tracker 3 kasutamist, või oodata kuni aeg edasi ja rohkem samu nägu? Aitäh kõigile, 80€ it will be ning enne ei lahku kuhugi, kui 30BI koos.

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: BR juhised

    Tunnis teenistus sõltub juba sellest kui mitmes lauas sa korraga mängid. Mida rohkem laudu seda rohkem on võimalus teenida muidugi juhul kui neid jälgida jõuad.

  6. #6

    Re: BR juhised

    Ütleme ausalt, kui sa suudad NL4 või NL10 limiidis üle 10bi miinusesse minna, siis sa seda limiiti ei biidi. Kui sa suudad ennast stabiilselt plussis hoida nendel limiitidel, siis ma pakun korraliku grindimisega on 500$/kuus tehtav NL10.

  7. #7

    Re: BR juhised

    Ma mõtlesin selle peale ning kuidas Te soovitate, kas alustada 1tablemist, et oludega harjuda ning edasi vaadata, või kui ma alustan kohe 2tablemist - siis jõuab samuti hästi jälgida (6max)? Milline võiks olla tunnitasu NL4 1tabledes?

    Reeglitest, mis ma endale looks oleks aksepteeritavad sellised - 1) NL4 mängides võtan 20BI ehk 80€, et NL10 minna on vaja teenida 30BI, 300-80 ehk 220€. Kas selline asi ei ole aksepteeritav, kui ma teenin enne upgradimist 380€ ja 300€ maha mängides jääb mul 80€ alles, mis on samuti 20BI for NL4 või peaks ma jätma natukene backupi NL4 jaoks.

    Loodan, et väljendasin ennast õieti ning arusaadavalt.

  8. #8
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: BR juhised

    Kui sa järgmist limiiti ei biidi, siis milleks raha raisata. Võta nl10 jaoks 30BI (300 dollarit või eurot, mis iganes ühukutes arvestad).
    Ja pane paika reegel, et kui kaotad 10BI, siis liigud alla tagasi. Asi on esiteks hea selleks, et taastad rahulikult oma mindsetti ning siis üritad uuesti.
    Kui ennast hästi tunned, siis shotte võid võtta kõrgemasse limiiti ka näiteks 15BI pealt ning mängid ühte lauda kõrgemat limiiti, et kohanduda ning ülejäänutega lased oma limiiti edasi. Ma isiklikult arvan, et nl4 ja 10 vahe peaks päris suur olema mänguliselt.

    Ja mingist hetkest osta abiprogramm (poker tracker või hem) Kuigi trialite näol saad esialgsed 2 ja pool kuud tasuta läbi.
    Parimat!

  9. #9
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: BR juhised

    Alusta ühe lauaga ja kui tunned, et saad ka kahega hakkama siis võta kaks jne. Ma ei keskenuks algul kohe winrate arvutamisele ja ennustamisele palju teenid. Arvesta sellega, et kõik võtab aega. Proovi kõigepealt lihtsalt vaikselt NL4 mängides BRi kasvatada.
    Ja trackereid tasub kohe algul kasutama hakata, nende kohta leiad ka siit foorumist infot. (video on isegi olemas)

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: BR juhised

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha
    Ma mõtlesin selle peale ning kuidas Te soovitate, kas alustada 1tablemist, et oludega harjuda ning edasi vaadata, või kui ma alustan kohe 2tablemist - siis jõuab samuti hästi jälgida (6max)? Milline võiks olla tunnitasu NL4 1tabledes?

    1-s lauas mängides tuleb tunniga u 60 kätt mille puhul on võimalik, et ei tulegi selle ajaga normaalseid lehti millega mängida. Sellisel juhul võib tunni teenistus olla ka negatiivne. Üldjuhul päris nii ei lähe ning mõned sendid peaks ikka tiksuma kuna enamus heasid käsi makstakse madalal limiidil korralikult kinni. 6maxi puhul on muidugi võimalik loosemalt mängida. Üldiselt 1-2 laua peal mikrokates mängides tunniteenistus väga suur ei saagi olla. Paari lauaga peaks vabalt hakkama saama ning vastavalt tundele hakka laudu juurde lisama. Kui tunned et jääd ajahätta võta vähemaks ning kui aega liiga palju tundub olema lisa laud juurde.


    Naq ma aru saan alustad sa päris nullist. Huvitav oleks kui sa mingit päevikut viitsiksid pidada. Ja kindlasti preflop tabel ette mille leiab Pokah foorumist

  11. #11

    Re: BR juhised

    Nullist alustan ma vaid BR haldamisega, lives mängides käies on pluss nii suur/väike et ma suudan ühe korra depo teha, teadmised ei ole nullis, ainus mida täiesti õppima peab, on abiprogrammide kasutamine, mis hetkel tundub kui araabia keel.:)

    Päevik - vaevalt et kedagi huvitavad sellised micro beadid, kuid kui tuju ning tahtjaid on - siis miks ka mitte.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: BR juhised

    alusta kohe kahest lauast.. üks laud on 99% fail.. kaks päeva harjud siis juba 3-4 lauda..

  13. #13
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: BR juhised

    Päevikule viskaks ikka aeg-ajalt pilgu peale et näha kus maal oled omadega.
    Algul ei soovitaks palju tundmatuid statte lauale kuvada.. kasuta näiteks VPIP (näitab palju käsi vastane mängib)/ PFR ( palju ta preflop tõstab) / agression / käte arv

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: BR juhised

    ei soovita 6max kohe alguses

  15. #15

    Re: BR juhised

    Nii, mis site te soovitate ning kas microt mängides on võimalik ka boonuseid lahti mängida?

    On olemas ka mõni site, kust programme saab boonuse asemel võtta?

    Juunis hakkan tegelema asjaga ning teen ka päeviku, hakkan 2 tablema, kuid imelik on mõelda, et 5BI kaotades 2. lauas on juba 10BI läinud:).

    Miks on sellisele algajale full ring parem, kui 6max?

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: BR juhised

    sest a) full ringis võid rahulikult enamjaolt oma kätt mängida, muretsemata vastaste pärast niipalju(loe: võta ranka tabel ja mängi AINULT selle järgi b) 6max tundub algul väga palju agressiivsust olevat, ei saa aru midagi(mina küll vähemalt kui mängima kunagi hakkasin), enamjaolt keegi ei floppa midagi c)kaotad enne väga palju raha kui heaks saad, kui üldse - esimene aasta, mis ma mängima hakkasin ma olin koguaeg kaotav mängija, kandis uuesti sisse 700 krooni ja siis 500 krooni võibolla oli asi halvas BR managementis, krt vist oligi, oleks 200 dollarit sisse kandud võibolla poleks bustoks läinud...Samas FR võib ka palju raha kaotada aga kergem on igatahes, ranged on palju läbinähtavamad(10/7 vennad) jne

    igatahes mina soovitan sulle FR ja võtta ranka tabel ette, 6max on raske alguses. Ning kui hakkad midagi jagama ja tõepoolest tahad 6max siis mine proovi

  17. #17

    Re: BR juhised

    Igal juhul fullring algatuseks. Shorthand laudades sa ei saa arugi, kui raha läinud; variatsioonid on seal suuremad ja ka enesekontroll kipub kiiremini kaduma.

  18. #18

    Re: BR juhised

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha

    Ning kas alustada kohe Poker Tracker 3 kasutamist, või oodata kuni aeg edasi ja rohkem samu nägu?
    PT3 ja Trio ei ühildu omavahel kahjuks.

    EDIT: :o Mybad ment52 veidike ajast maas omadega siis.

  19. #19
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: BR juhised

    Tsitaat Algselt postitas MIKE_K6o
    PT3 ja Trio ei ühildu omavahel kahjuks.
    PT3l juba mitu kuud olemas microgamingu tugi.

  20. #20

    Re: BR juhised

    Ma olen ligi aasta lives 6-9 inimesega mängides, ligi 4x nädalas, mul on oma stiil välja kujunenud ning mängin positsioonilt enamasti. Siiski ei saanud ma eelnevalt vastust oma küsimustele..

    Mis site kashtama hakata (rakebacki olemasolu oleks tähtis) ning kas tasub ka boonuseid hoorata?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES