Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    Parem mängida pokkerit

    .
    Viimati muudetud Ibis poolt : 01.09.17 at 17:31

  2. #2

    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Küsimus pigem see, et kas sina kes sa siin kasutajana Ibis kirjutad, käid üldse tööl? Mõtlen siis palgatööl, et keegi juhataja Jüri maksab sulle palka. Teiseks kui niipalju trollida oskad ja jõuad siis hea suunamisega õpib kindlasti pokkeri selgeks.

  3. #3

    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Küsimus pigem see, et kas sina kes sa siin kasutajana Ibis kirjutad, käid üldse tööl? Mõtlen siis palgatööl, et keegi juhataja Jüri maksab sulle palka. Teiseks kui niipalju trollida oskad ja jõuad siis hea suunamisega õpib kindlasti pokkeri selgeks.
    Kas just pokkeri, aga palgalisi trolle on ka olemas.

  4. #4

    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas Ibis Vaata postitust
    Troll ma pole ja ei tahagi trolliks saada. Küll aga olen ma palgaline postitaja
    Kas lihtsam poleks tänapäeval mingit botti postitama panna? :D

  5. #5
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Igaljuhul mõistlik omada töökohta + vabal ajal mängida ja lisa teenida.

    Enne PRO-ks hakkamist peab vaatama, et aasta üürid+kommunaalid ja söögirahad olemas, et ei leiaks end üksmoment tänavalt, sest 20bi-ne downswing sõi BR ära.

    Samuti kui midagi juhtub ja haigekassat pole?

    jne jne :)

    //Ranka oli kõva pro siin aastaid. Eile tuli viru keskuses vastu ( üsna räsitud olemisega ) ja küsis, et kle tee viiekas. Saan paki suitsu ja Mac-ist friikad võtta. Uuris ka kuidas meil siin läheb ,et ta pole juba üle poole aasta Foorumisse pääsenud. Rääkis midagi ka sellest, et naine oli Codecciga kokku elama läinud jne.
    Long story short: Lubas meid külastama tulla kui raamatukogusse peaks pääsema arvuti taha.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 05.10.16 at 17:24

  6. #6
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Igaljuhul mõistlik omada töökohta + vabal ajal mängida ja lisa teenida.

    Enne PRO-ks hakkamist peab vaatama, et aasta üürid+kommunaalid ja söögirahad olemas, et ei leiaks end üksmoment tänavalt, sest 20bi-ne downswing sõi BR ära.

    Samuti kui midagi juhtub ja haigekassat pole?

    jne jne :)

    //Ranka oli kõva pro siin aastaid. Eile tuli viru keskuses vastu ( üsna räsitud olemisega ) ja küsis, et kle tee viiekas. Saan paki suitsu ja Mac-ist friikad võtta. Uuris ka kuidas meil siin läheb ,et ta pole juba üle poole aasta Foorumisse pääsenud. Rääkis midagi ka sellest, et naine oli Codecciga kokku elama läinud jne.
    Long story short: Lubas meid külastama tulla kui raamatukogusse peaks pääsema arvuti taha.

    :D

  7. #7

    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Njaa, ega neid sarnaseid lugusid on küll ja küll. Võime küll pihku itsitada, näe lolli. Aga kes meist ei oleks mingi hetk bustosse läinud, eks on mul õigus??

    Ma olen suur Rocky frantsiisi fänn, olen näinud kõiki osasid vähemalt 2 korda. Ja ühes osas, äkki oli Rocky Balboa (2006) oli üks mu lemmiktsitaate - - -> "It ain´t about how hard you HIT, it´s about how hard you can GET HIT - and keep moving FORWARD!"

    Mõelge ikka 100 korda enne läbi, kui tahate kõik munad pokkeri peale panna. Tegelt ka. Kõrval hobina, mõistlikel panustel sobida - muidugi, go for it! Aga päevast päeva nühkida ja bad beate saada olulistel hetkedel - it ain´t all rainbows and sun shines.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Igaljuhul mõistlik omada töökohta + vabal ajal mängida ja lisa teenida.

    Enne PRO-ks hakkamist peab vaatama, et aasta üürid+kommunaalid ja söögirahad olemas, et ei leiaks end üksmoment tänavalt, sest 20bi-ne downswing sõi BR ära.

    Samuti kui midagi juhtub ja haigekassat pole?

    jne jne :)

    //Ranka oli kõva pro siin aastaid. Eile tuli viru keskuses vastu ( üsna räsitud olemisega ) ja küsis, et kle tee viiekas. Saan paki suitsu ja Mac-ist friikad võtta. Uuris ka kuidas meil siin läheb ,et ta pole juba üle poole aasta Foorumisse pääsenud. Rääkis midagi ka sellest, et naine oli Codecciga kokku elama läinud jne.
    Long story short: Lubas meid külastama tulla kui raamatukogusse peaks pääsema arvuti taha.
    ROFL. Kogemata sattusin peale.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES