Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas hääletad?

Hääletajad
75. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    48 64,00%
  • Ei

    27 36,00%
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 78
  1. #21

    Re: Kas lähed hääletama?

    Igal valimistel oma hääl antud. Ei jää ka seekord andmata :)

  2. #22
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi
    Ma pole mingeid kohustusi kunagi võtnud, ausalt öeldes ma ei saanud isegi oma sündimist valida. Aga hääletama pigem lähen.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tra, marguzz, sa ajad jälle tilti mind. Ma pole elus hääletamas käinud ja pole vabsee sinu asi
    miks ma ei lähe hääletama ja vot fucking ma ei hakkagi sulle üldse seletama ja põhjuseid tooma.

    Ma ei kritiseeri inimesi, kes käivad valimas, ma ei kritiseeri inimesi, kes tahavad vabatahtlikult
    minna kaitseväkke. Tra see on nende valik. Sina nahui ära tule mind kritiseerima v6i mingit
    "kuhu see noorus on läinud" teemat mulle ajama. Mine hääleta katki ennast,i just dont give a fuck.

    Mis puutub Edgarisse....siis mul on ikka pohui. Iga nädal kuulen inimesi vingumas Edgari üle.
    No nahui lihtsalt ei koti noh, pugegu venelastele perse või mis iganes.

    Mina pole elu sees vingunud selle üle, mis toimub Eesti poliitikas, seega jätke oma moraalipask
    endale, ala: "Praegu ei hääleta, pärast vingud."


    Mina tänan.

  4. #24
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    PS
    pokerstars?

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    pokerstars?
    PS = põhiseadus

    lebo, aga minu hääletamas käimise iva? dumat nada ne brõgat

  6. #26

    Re: Kas lähed hääletama?

    100% lähen, aga eriti tõsiselt tulemustesse ei suhtu ja ennast häirida ei lase.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    PS = põhiseadus

    lebo, aga minu hääletamas käimise iva? dumat nada ne brõgat
    see nyyd k6las umbes nii, et need, kes ei k2i valimas, on mitte m6tlevad inimesed ja penskarid, kellel
    on palju vaba aega, k2ivad enne/p2rast turult kiluostmist valimas tuhinaga edgari poolt,
    need on suured geeniused?

    sick, so sick.

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Kas lähed hääletama?

    Kindlasti hääletan

    Lebo kui hääletamine ei koti mida sa siin siis seletad ajad teisi oma jutuga TILTI

  9. #29

    Re: Kas lähed hääletama?

    ei lähe hääletama, kuna seal kõik kandideerijad ju täpselt samasugused.
    äi oska mina neil vahet teha

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    see nyyd k6las umbes nii, et need, kes ei k2i valimas, on mitte m6tlevad inimesed ja penskarid, kellel
    on palju vaba aega, k2ivad enne/p2rast turult kiluostmist valimas tuhinaga edgari poolt,
    need on suured geeniused?

    sick, so sick.
    kuidagi valesti said aru sellest jutust,
    minu idee oli selles, et sa ei peagi vast ideoloogiat nii väga valima.. aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista... ehk kuniks kõige suurem valijate grupp on pensiokad.. seniks saavad nemad suurima tähelepanu ja soodustused ja pensionitoetused ja seadused mis nende huve kaitsevad...
    kui kõige suurema häältekoguse annaksid näiteks pokkerigrinderid (see on ekstreemnäide, aga oletame, et eestis on 200k pokkerigrindijaid kes kõik käivad valimas).. arvad et siis seekordsetel europarlamendi valimistel ei oleks kandidaate, kes lubaks võidelda pokkerimängijate huvide eest ka EL tasemel? a la paneks pidurit nenele online pokkeri piiramise seadustele mida USA ja EL kaaluvad rakendada..

  11. #31
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    kuidagi valesti said aru sellest jutust,
    minu idee oli selles, et sa ei peagi vast ideoloogiat nii väga valima.. aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista... ehk kuniks kõige suurem valijate grupp on pensiokad.. seniks saavad nemad suurima tähelepanu ja soodustused ja pensionitoetused ja seadused mis nende huve kaitsevad...
    kui kõige suurema häältekoguse annaksid näiteks pokkerigrinderid (see on ekstreemnäide, aga oletame, et eestis on 200k pokkerigrindijaid kes kõik käivad valimas).. arvad et siis seekordsetel europarlamendi valimistel ei oleks kandidaate, kes lubaks võidelda pokkerimängijate huvide eest ka EL tasemel? a la paneks pidurit nenele online pokkeri piiramise seadustele mida USA ja EL kaaluvad rakendada..
    Kedagi, kes seisaks meie eest, valiks kohe ;D

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kedagi, kes seisaks meie eest, valiks kohe ;D
    selleks, et tekiks keegi, kes tahaks meie eest seista, peame me endast märku andma... ehk siis olema sihtgrupp ja märgatav osa valijate hääli:-)

    loodan, et andsin mõtlemisainet:-)

  13. #33

    Re: Kas lähed hääletama?

    sada prossa ragega nõus. Ise kavatsen kindlasti kõrgeimat riigivõimu teostama minna, kuna minu hääl loeb.

  14. #34

    Re: Kas lähed hääletama?

    Vist oleks maha maganud kiire ajagraafiku tõttu niiet tänud OP, et lingi andsid.

  15. #35

    Re: Kas lähed hääletama?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista...
    Täpselt. Mitte ainult poliitikud, vaid mitte keegi ei näe vaeva selliste vendade pärast. Kui sa enda eest ei seisa, siis kes veel seisab. Kui ikka ise valima ei lähe, siis pole pärast vaja ka vinguda, et ei meeldi Savisaar või ei meeldi Ansip ning kõik on riigis p...s. EV-s on kõrgeima riigivõimu kandjaks rahvas ning ühtsuses peitub jõud!

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Kas lähed hääletama?

    Hääletasin ära IRL poolt :)

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Kas lähed hääletama?

    Et.. ää need on europarlamendi valimised jah? Mul strateegia valmis. Tuleb hääletada selle junõuhu poolt kellest tahad lahti saada.

  18. #38

    Re: Kas lähed hääletama?

    kuigi lähimad valimised lokaalselt suurt midagi ei muuda, valima lähen kindlalt.

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Kas lähed hääletama?

    valitud

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Kas lähed hääletama?

    Olen aus inimene koguaeg käinud valimas aga seekord mitte. Valida lihtsalt valimise pärast ei taha ning kuna minule sümpaatsed kandidaadid puuduvad siis ka ei saa valima minna.

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES